Jump to content

Vector Master 380 (PNA)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

http://www.skroutz.gr/c/315/gps_navigators.html?page=18

ειναι το τεταρτο gps

απορω ομως γιατι το εχουν ιδια περιπου τιμη με εκεινο που εχει 4.3 της dis:(:(

 

Αυτό έχει οθόνη 4.3 όχι 7 ίντσες

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αυτό έχει οθόνη 4.3 όχι 7 ίντσες

 

http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=9527

μαλλον δεν το προσεξες καλα φιλε μου. ;):)

......PNA...[sIGPIC][/sIGPIC]...LOVER...
Link to comment
Share on other sites

http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=9527

μαλλον δεν το προσεξες καλα φιλε μου. ;):)

 

Ισως κοίταξα κάτι άλλο. Αυτό ναι είναi 7". Αν κρίνω απο την ποιότητα αναπαραγωγής sτο 390/380 στις 3,5", φαντάζομαι ότι οι 7" θα είναι ένα φορητό dvd όταν παίζει divx. Διπλάσιο σε ίντσες σημαίνει περίπου τετραπλάσια οθόνη απο του 380. Καλό πολύ καλό αφού έχει και σύστημα πλοήγησης.

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

Aν περασω το update που δινει η dis στο site της για το 590 θα εχω μετα καποιο προβλημα με το newmenu1 και τα προγράμματα που τρεχει;

 

Kανεις καμιά γνώμη ;

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Εχει χαθει ο ηχος απο στο 380 μου. Τα προγραμματα ειναι βουβα, οπως και οι ταινιες και τα τραγουδια. Τι συμβαινει? Καποια στιγμη καταφερα να το διορθωσω αλλα με το ξανακανε και δεν θυμαμαι τι ακριβως ειχα κανει. Μπορει καποιος να βοηθησει?
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Εχει χαθει ο ηχος απο στο 380 μου. Τα προγραμματα ειναι βουβα, οπως και οι ταινιες και τα τραγουδια. Τι συμβαινει? Καποια στιγμη καταφερα να το διορθωσω αλλα με το ξανακανε και δεν θυμαμαι τι ακριβως ειχα κανει. Μπορει καποιος να βοηθησει?

 

Ειναι απλο σου ειχε καποια στιγμη πεσει η μπαταρια και ο ηχος αυτοματα επεσε στο μινιμουμ. Δυναμωσε την ενταση του ηχου με το πληκτρο + στην προσοψη.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Εχει χαθει ο ηχος απο στο 380 μου. Τα προγραμματα ειναι βουβα, οπως και οι ταινιες και τα τραγουδια. Τι συμβαινει? Καποια στιγμη καταφερα να το διορθωσω αλλα με το ξανακανε και δεν θυμαμαι τι ακριβως ειχα κανει. Μπορει καποιος να βοηθησει?

 

Πήγαινε: windows explorer>control panel(κάτω-κάτω, το τελευταίο εικονίδιο)>διπλό κλικ> πάλι κάτω-κάτω τελευταίο εικονίδιο:Volume&sounds>διπλό κλικ. Η οθόνη που θα βγεί κοίτα μην έχεις ξετσεκάρει τα διάφορα κουτάκια ή έχεις βάλει τον ήχο σε τίποτε soft αντί loud. Μετά πάτησε το κουμπί sound επάνω αριστερά δίπλα στο volume και δες αν γράφει δεξιά: scheme:windows ce default

Αν είναι όλα σωστά πρέπει να έχεις ήχο, αν όχι κάτι απο αυτά έχεις πειράξει ή τάπαιξε το εργαλείο, αλλά είπες ότι στο ξανάκανε και το διόρθωσες κατά λάθος.

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

εδω τα φθηνα http://www.1ena.com/

 

 

το 7 ιντσων που δειχνει εδω περα τρεχει destinator σε καποιες φωτογραφιες..

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε: windows explorer>control panel(κάτω-κάτω, το τελευταίο εικονίδιο)>διπλό κλικ> πάλι κάτω-κάτω τελευταίο εικονίδιο:Volume&sounds>διπλό κλικ. Η οθόνη που θα βγεί κοίτα μην έχεις ξετσεκάρει τα διάφορα κουτάκια ή έχεις βάλει τον ήχο σε τίποτε soft αντί loud. Μετά πάτησε το κουμπί sound επάνω αριστερά δίπλα στο volume και δες αν γράφει δεξιά: scheme:windows ce default

Αν είναι όλα σωστά πρέπει να έχεις ήχο, αν όχι κάτι απο αυτά έχεις πειράξει ή τάπαιξε το εργαλείο, αλλά είπες ότι στο ξανάκανε και το διόρθωσες κατά λάθος.

 

 

Ολα ειναι τσεκαρισμενα και οπως πρεπει αλλα ηχος γικοκ!:( Την πρωτη φορα που το εκανε ηταν οταν πειραξα καποιες ρυθμισεις την ωρα που εβλεπα μια ταινια. Μετα ομως το διορθωσα. Την επομενη φορα, απλα με επεσε απο τα χερια κατω στο πατωμα του αυτοκινητου. Δεν μιλαμε δηλαδη για πτωση που διακαιολογει καποια ζημια. Στα μαλακα επεσε, πανω στο πατακι. Ε απο 'κεινη τη στιγμη χαθηκε ο ηχος! Τι να πω...:(

Link to comment
Share on other sites

Εχει καταφέρει κανείς να δει Ελληνικούς υπότιτλους σε XVID/DIVX αρχεία με τον TCMP player? Αν ναι, τι settings χρειάζονται?
Link to comment
Share on other sites

Εχει καταφέρει κανείς να δει Ελληνικούς υπότιτλους σε XVID/DIVX αρχεία με τον TCMP player? Αν ναι, τι settings χρειάζονται?

 

Για να δείς τους υπότιτλους, πρέπει να είναι ΕΝΣΩΜΑΤΩΜΕΝΟΙ, τμήμα δηλαδή της εικόνας. Για να το κάνεις, κατέβασε απο το google την trial version του total video converter. Λειτουργεί ΠΛΗΡΩΣ για 30 ταινίες. Μπορεί να μετατρέψεις ταινίες απο πολλά format σε πολλά format ΚΑΙ να ενσωματώσεις υπότιτλους. Τότε τους διαβάζουν και παλιά dvd players που δν υποστηρίζουν ελληνικά.

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Εχει χαθει ο ηχος απο στο 380 μου. Τα προγραμματα ειναι βουβα, οπως και οι ταινιες και τα τραγουδια. Τι συμβαινει? Καποια στιγμη καταφερα να το διορθωσω αλλα με το ξανακανε και δεν θυμαμαι τι ακριβως ειχα κανει. Μπορει καποιος να βοηθησει?

 

 

Λύθηκε το πρόβλημα ????

Link to comment
Share on other sites

Από αυτά που ξέρω εγώ είναι ο ίδιος με τον 2008.Q1.97 αλλά για το PN (πρέπει να υπήρχε κάποιου είδους ασυμβατότητα).
Link to comment
Share on other sites

βγηκε νεος χαρτης Ελλαδος 2008.Q1.99.EL.PNΑ μαλλον ομως προκειτε για τον 2008.Q1.98 σε pna

 

Από αυτά που ξέρω εγώ είναι ο ίδιος με τον 2008.Q1.97 αλλά για το PN (πρέπει να υπήρχε κάποιου είδους ασυμβατότητα).

 

 

Kαμμία ασυμβατότητα. Και στο 6 και στο 7 παίζει μιά χαρά.

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

Kαμμία ασυμβατότητα. Και στο 6 και στο 7 παίζει μιά χαρά.

 

 

Πραγματι και σε εμενα παιζει μια χαρα. Αλλα τοτε γιατι βγηκε νεος ;

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά..

Εγώ έχω το mioc220 kai τωρα ρυθμίζω το dis290 vector της κοπέλας μου...

 

Καλά δεν είναι τόσο καλό όσο το mio αλλά το παλεύω να το φτιάξω με τις ατελείωτες βοήθειες του forum σας!! απλά τα σπάτε!!

Το πρόβλημα που έχω εγώ είναι ότι ενώ το Destinator 7 αν το ανοίξω απο windows i apo filemance ανοίγει κανονικά..Αμα του φτιάξω shortcut με .ini ενώ το πάταω δεν ανοίγει..δεν έχω καταλάβει τι παίζει...

Θα προσπαθήσω αν είναι να ξανα πειράξω απο την αρχή όλα τα shortcut να δώ...ξέρει κανείς τπτ?

Link to comment
Share on other sites

μολις παρατήρησα ότι αν ανοίξω μία άλλη εφαρμογή και μετά το ξαναπροσπαθήσω ανοίγει.. :/ καταλαβε κανείς τίποτα?

 

επίσης μόλις ελευθέρωσα μνήμη σβήνοντα πράγματα απο το SysInfo kai πλέον ανοίγει κανονικά..

Link to comment
Share on other sites

Ρυθμιζεται η ενταση της φωνης στα destinator ; δεν ειναι αρκετα δυνατη, αντιθετα στο προγραμμα της dis η ενταση ειναι ικανοποιητικη.
Link to comment
Share on other sites

Ρυθμιζεται η ενταση της φωνης στα destinator ; δεν ειναι αρκετα δυνατη, αντιθετα στο προγραμμα της dis η ενταση ειναι ικανοποιητικη.

 

 

http://rapidshare.com/files/105247912/Greek_Argyboost_For_D7_7.0.0.588.11.rar

βαλε αυτον τον φακελο μεσα στο dest7 στο φακελο voice.

ισος σε ικανοποιησει η ενταση που εχει.;)

 

 

στο dest7 ρυθμιζετε η ενταση απο την οθονη .οταν εισαι μεσα στην πλοηγηση.

......PNA...[sIGPIC][/sIGPIC]...LOVER...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν γνωρίζει κανείς τίποτα για το πρόβλημα που έχω παραθέσει σχετικά με το Dest 7 θα μπορούσε να βοιηθήσει? Μερικές φορές ανοίγει άλλες όχι.. :worry: αν ανοίξω το resinfo πρώτα μετά το ανοίγει αλλιώς όχι...καμια ιδέα?
Link to comment
Share on other sites

http://rapidshare.com/files/105247912/Greek_Argyboost_For_D7_7.0.0.588.11.rar

βαλε αυτον τον φακελο μεσα στο dest7 στο φακελο voice.

ισος σε ικανοποιησει η ενταση που εχει.;)

 

 

στο dest7 ρυθμιζετε η ενταση απο την οθονη .οταν εισαι μεσα στην πλοηγηση.

 

 

Σε ευχαριστω και παλι. Θα το δοκιμασω. Στο 6 παντως δεν βγηκα απο πουθενα να ρυθμιζεται η ενταση.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...