Jump to content

Vector Master 380 (PNA)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν βέβαια δεις οτι δημιουργείς μόνο "τούβλα" καλύτερα να γίνεις οικοδόμος ή χτίστης !

 

έτσι είναι φίλοι μου .(Αν δεν σκαλίσεις δεν βγαίνουν πράσα)

Εγω έκανα ένα τουβλάκι με 300 τρύπες:lol::lol:

Αλλα όταν λέω μην ασχολείστε άδικα... υπάρχει λόγος...;)

@ δασκαλε ..:happy:;):D:cool:

......PNA...[sIGPIC][/sIGPIC]...LOVER...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

:!:Τί έγινε δοκίμασε κανείς τους νέους χάρτες σε περιοχές που έγινε αναβάθμιση; Όχι τίποτε άλλο αλλά να δούμε τι δουλειά έκανε η dis τόσους μήνες. Γιατί στο πρόγραμμα δεν είδα να άλλαξε κάτι. Τουλάχιστον να έφτιαξαν οι χάρτες σε ορισμένες περιοχές. Όποιος η περιοχή του είναι σε αυτές που έκανε ενημέρωση χαρτών η dis παρακαλείται να μας μεταφέρει εντυπώσεις.

 

 

Γειά σας. Κατέβασα τον νέο χάρτη της DIS για το 380 και ταξίδεψα στα Γιάννενα. Ήταν καλή ευκαιρία για να δώ τη πόλη που λένε οτι την έχουν διορθώσει. Το λιγότερο που μπορώ να πώς είναι οτι τους αξίζει ένα μπράβο αφού την πόλη την έχουν καλύψει 100% και η πλοήγηση ήταν άψογη! Όντως έχουν διορθώσει τις μονοδρομήσεις, αριθμήσεις και έχουν βάλει και ένα σκασμό σημεία. Αν συνεχίσουν και στις άλλες πόλεις έτσι νομίζω οτι η DIS θα αποτέλεσει ένα ακόμα παίχτη στο θέμα των χαρτών. Μπράβο παιδιά συνεχίστε !!!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας. Κατέβασα τον νέο χάρτη της DIS για το 380 και ταξίδεψα στα Γιάννενα. Ήταν καλή ευκαιρία για να δώ τη πόλη που λένε οτι την έχουν διορθώσει. Το λιγότερο που μπορώ να πώς είναι οτι τους αξίζει ένα μπράβο αφού την πόλη την έχουν καλύψει 100% και η πλοήγηση ήταν άψογη! Όντως έχουν διορθώσει τις μονοδρομήσεις, αριθμήσεις και έχουν βάλει και ένα σκασμό σημεία. Αν συνεχίσουν και στις άλλες πόλεις έτσι νομίζω οτι η DIS θα αποτέλεσει ένα ακόμα παίχτη στο θέμα των χαρτών. Μπράβο παιδιά συνεχίστε !!!

 

Αντε να ελπίζουμε και εμείς στα μέρη μας για κάτι καλλίτερο σε χάρτες!!!!

Περιμένω και άλλους με εντυπώσεις, να σχηματίσουμε μια εικόνα για το αποτέλεσμα. Μέχρι εδώ καλά.

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

θα ήθελα να ανοίξω μια συζητηση σχετικά με το papago

Tο είχα χρησιμοποιήσει πιο παλιά ελάχιστα αλλά έχει λίγες μέρες τώρα που μου δόθηκε η ευκαιρία και το χρησιμοποιώ.

Aνακαλύπτω με έκπληξη πως είναι αρκετά έξυπνο και εύχρηστο :)

Σε κάποιες διαδρομές που έκανα παρόλο που δεν υπήρχε χαραγμένος δρόμος το στίγμα άφηνε πίσω του κατι τελιτσες.οι οποίες αν και χρήσιμες γιατί δημιουργεί ένα υποτιθέμενο δρόμο αλλά καποα στιγμή πρέπει να τις σβήσω(έχει γεμίσει ο τόπος από τελιτσες)

θα ήθελα αν γνωρίζει κάποιος να μου πει γιατί στην συσκευασία δεν είχε το cd για την λειτουργία το papago

και αν έχετε την καλοσύνη κάποιος κάτοχος που έχει το sd αν μπορεί να το ανεβάσει

......PNA...[sIGPIC][/sIGPIC]...LOVER...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα.εχω το vector 590 και προπαθω να κανω οτι λεει παραπανω.λοιπον το εχω ξεκλειδωσει αλλα απο εδω και περα που κατεβαζουμε αυτα απο το rapidshare δεν καταλαβαινω τιποτα.ειμαι ασχετος θελω βοηθεια.εχω κανει copy paste to calibration.exe αλλα τα αλλα αρχεια που τα τοποθετω??? :cry:HELP PLEASE:cry:!!!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
Link to comment
Share on other sites

θα ήθελα να ανοίξω μια συζητηση σχετικά με το papago

Tο είχα χρησιμοποιήσει πιο παλιά ελάχιστα αλλά έχει λίγες μέρες τώρα που μου δόθηκε η ευκαιρία και το χρησιμοποιώ.

Aνακαλύπτω με έκπληξη πως είναι αρκετά έξυπνο και εύχρηστο :)

Σε κάποιες διαδρομές που έκανα παρόλο που δεν υπήρχε χαραγμένος δρόμος το στίγμα άφηνε πίσω του κατι τελιτσες.οι οποίες αν και χρήσιμες γιατί δημιουργεί ένα υποτιθέμενο δρόμο αλλά καποα στιγμή πρέπει να τις σβήσω(έχει γεμίσει ο τόπος από τελιτσες)

θα ήθελα αν γνωρίζει κάποιος να μου πει γιατί στην συσκευασία δεν είχε το cd για την λειτουργία το papago

και αν έχετε την καλοσύνη κάποιος κάτοχος που έχει το sd αν μπορεί να το ανεβάσει

Δεν δίνουν cd με το πρόγραμμα.Το πρόγραμμα πράγματι είναι καλό.Οσο αφορά το χάρτη η Κοζάνη δεν είναι στις πόλεις που αναβαθμίστηκαν και ως εκ τούτου,δεν έχει αλλάξει κάτι.

Link to comment
Share on other sites

θα ήθελα να ανοίξω μια συζητηση σχετικά με το papago

Tο είχα χρησιμοποιήσει πιο παλιά ελάχιστα αλλά έχει λίγες μέρες τώρα που μου δόθηκε η ευκαιρία και το χρησιμοποιώ.

Aνακαλύπτω με έκπληξη πως είναι αρκετά έξυπνο και εύχρηστο :)

Σε κάποιες διαδρομές που έκανα παρόλο που δεν υπήρχε χαραγμένος δρόμος το στίγμα άφηνε πίσω του κατι τελιτσες.οι οποίες αν και χρήσιμες γιατί δημιουργεί ένα υποτιθέμενο δρόμο αλλά καποα στιγμή πρέπει να τις σβήσω(έχει γεμίσει ο τόπος από τελιτσες)

θα ήθελα αν γνωρίζει κάποιος να μου πει γιατί στην συσκευασία δεν είχε το cd για την λειτουργία το papago

και αν έχετε την καλοσύνη κάποιος κάτοχος που έχει το sd αν μπορεί να το ανεβάσει

 

Οι τερίτσες δημιουργούνται σαν ήχνος διαδρομής. Μπορείς να τις εξαφανίσεις με τα εξής βήματα. Απο την αρχική οθόνη>πήγαινε στο περισσότερα>ρυθμίσεις όψης(επάνω δεξιά στην νέα οθόνη που σε έβγαλε. Εκεί φρόντισε να ΜΗΝ είναι τσεκαρισμένο το 3D/Αποτέλεσμα διαδρομ. Πατάς ΟΚ και φεύγεις. Θα εξαφανιστούν και ΔΕΝ θα εμφανίζονται ξανά οι τελίτσες

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

Είσαι αρχηγός .:):) Σε ευχαριστώ πολύ.:D Οσο το δουλεύω το papago τόσο περισσότερο το συμπαθώ. Βρήκα τελικά και το cd με της οδηγίες για το πρόγραμμα από ενα γνωστό που το αγόρασε πρόσφατα & το είχε στην συσκευασία του.
......PNA...[sIGPIC][/sIGPIC]...LOVER...
Link to comment
Share on other sites

Από αυτά που ξέρω γενικά και χωρίς να το παίζω ειδικός σε καμία περίπτωση, για να κάνεις αλλαγή λειτουργικού πρέπει να αλλάξεις τη ROM με κάποια που έχει το καινούργιο περασμένο και πρέπει να ταιριάζουν όλα και να κάνεις σωστά την εγχείρηση! Αν ισχύει κάτι διαφορετικό που δεν το γνωρίζω ας με διαψεύσουν οι πολύ πιο ειδικοί.
Link to comment
Share on other sites

Από αυτά που ξέρω γενικά και χωρίς να το παίζω ειδικός σε καμία περίπτωση, για να κάνεις αλλαγή λειτουργικού πρέπει να αλλάξεις τη ROM με κάποια που έχει το καινούργιο περασμένο και πρέπει να ταιριάζουν όλα και να κάνεις σωστά την εγχείρηση! Αν ισχύει κάτι διαφορετικό που δεν το γνωρίζω ας με διαψεύσουν οι πολύ πιο ειδικοί.

 

Εχεις δίκαιο. Για λόγους ασφάλειας τα windows είναι σε τσιπάκι rom. Βασικά χρειάζεται όπως λες "εγχείρηση". Να έχεις και eprom reader και τα νέα windows, να τα περάσεις στο τσιπάκι με τον reader........ Aς το αφήσει καλλίτερα ο φίλος.

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

Nα κάνω και εγώ μια ερώτηση Οσο ρωτάμε μαθαίνουμε

Τι διαφορά έχουν τα 4.2 με τα 5 ??(με απλά λόγια)

.Σε τι αποσκοπεί μια υποτιθέμενη αλλαγή των windows ??

Βελτιώνετε κάτι στην λειτουργία των gps?

και τελικά σε μια αγορά που θα κάνει κάποιος τι να προτοπροσεξει (τι windows φοράει?επεξεργαστή?πρόγραμμα πλοήγησης?έξτρα λειτουργίες:confused:?)

Γιατί αν παρακολουθήσει κάποιος τις συσκευές που κυκλοφορούν στην αγορά

ακόμα και πρόσφατες έχουν 400επεξεργαστες και φορούν 4.2 windows

πχ ( rye 4306 ) kai προπαντός δουλεύουν μια χαρά με ότι πρόγραμμα το βάλεις. και άλλες με 5 και πιάνουν πάτο .

Eιλικρινά δεν έχω πολύ πείρα και γιαυτό ρωτάω και νοιώθω άσχημα που αντί να ενδιαφερθω από την αρχή να μάθω βασικές έννοιες έπεσα με τα μούτρα στο ιντερνετ ψάχνοντας ανούσια πράγματα για τα gps. :O

......PNA...[sIGPIC][/sIGPIC]...LOVER...
Link to comment
Share on other sites

Nα κάνω και εγώ μια ερώτηση Οσο ρωτάμε μαθαίνουμε

Τι διαφορά έχουν τα 4.2 με τα 5 ??(με απλά λόγια)

.Σε τι αποσκοπεί μια υποτιθέμενη αλλαγή των windows ??

Βελτιώνετε κάτι στην λειτουργία των gps?

και τελικά σε μια αγορά που θα κάνει κάποιος τι να προτοπροσεξει (τι windows φοράει?επεξεργαστή?πρόγραμμα πλοήγησης?έξτρα λειτουργίες:confused:?)

Γιατί αν παρακολουθήσει κάποιος τις συσκευές που κυκλοφορούν στην αγορά

ακόμα και πρόσφατες έχουν 400επεξεργαστες και φορούν 4.2 windows

πχ ( rye 4306 ) kai προπαντός δουλεύουν μια χαρά με ότι πρόγραμμα το βάλεις. και άλλες με 5 και πιάνουν πάτο .

Eιλικρινά δεν έχω πολύ πείρα και γιαυτό ρωτάω και νοιώθω άσχημα που αντί να ενδιαφερθω από την αρχή να μάθω βασικές έννοιες έπεσα με τα μούτρα στο ιντερνετ ψάχνοντας ανούσια πράγματα για τα gps. :O

 

xrupistα: Αν σε ενδιαφέρει ΜΟΝΟ η πλοήγηση, είναι καλλίτερη μία συσκευή με 400άρη επεξεργαστή και windows 4.2 απο μια άλλη με 266 επεξεργαστή και windows 5.0 Η ταχύτητα υπολογισμού διαδρομής και ανταπόκρισης της συσκευής και του προγράμματος στις αλλαγές πορεία και στον σχεδιασμό του χάρτη έχει να κάνει με την ταχύτητα του επεξεργαστή. Ακόμη και τα destinator και igo δουλεύουν μια χαρά σε συσκευές με 400άρη επεξεργαστή(όποιοα windows και να φοράει η συσκευή) αλλά σέρνονται με 266 επεξεργαστή (ακόμη και αν φοράει τα νεώτερα window 5.0)

Αν όμως είσαι "άρρωστος" και θέλεις και dvd player και file reader και office κλπ κλπ, τότε χρειάζεσαι τα νεώτερα windows 5.0. Γι' αυτό και τα vector με windows 4.2 ΔΕΝ παίζουν dvd και ίσως να μην τρέχουν κάποιες άλλες εφαρμογές

Και αφού "είμαστε άρρωστοι με τα vector", ψάχνουμε συσκευές και με 400άρη επεξεργαστή και με τα νεώτερα windows 5.0

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

Φίλε papajo συμφωνώ με αυτά που λες εν μέρει.Kαλύτερα ένας επεξεργαστής στα 400mhz από τα 266.Και αν θέλεις μόνο πλοήγηση pna.Τα windows 4.2 με τα 5.0 όμως δεν έχουν και τεράστιες διαφορές.Θα ήταν πράγματι διαφορετικό και χρήσιμο,αν μπορούσες σε μια συσκευή με windows ce 5,0 να τρέχεις τα προγράμματα που είναι για windows mobile 2005.Kάτι τέτοιο όμως δεν γίνεται.Από εκεί και πέρα και το office που έχει δοθεί εδώ και ο tcmp player δουλεύουν μια χαρά και στα 4.2.

Αν θέλεις κάτι που να διαφέρει από τα σημερινά δεδομένα,να έχεις την ευχέρεια να τρέχει τα πάντα,να μην ασχολείσαι με χαλασμένα ή κολλημένα gps λόγω igo και γενικώς με ξεκλειδώματα πηγαίνεις στο hp 214 που είναι pda με 4" οθόνη 480*640,wifi,bt,υποστήριξη sdhc(sd 8gb με 32€) cpu 624mhz και 128 ram,και κόστος κάτω από 300€.Kαι με 50€ παίρνεις και ενα εξωτερικό bt gps και είσαι άρχοντας.

Υ.Γ. Δυστυχώς δεν κάνει καφέ :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Φίλε papajo συμφωνώ με αυτά που λες εν μέρει.Kαλύτερα ένας επεξεργαστής στα 400mhz από τα 266.Και αν θέλεις μόνο πλοήγηση pna.Τα windows 4.2 με τα 5.0 όμως δεν έχουν και τεράστιες διαφορές.Θα ήταν πράγματι διαφορετικό και χρήσιμο,αν μπορούσες σε μια συσκευή με windows ce 5,0 να τρέχεις τα προγράμματα που είναι για windows mobile 2005.Kάτι τέτοιο όμως δεν γίνεται.Από εκεί και πέρα και το office που έχει δοθεί εδώ και ο tcmp player δουλεύουν μια χαρά και στα 4.2.

Αν θέλεις κάτι που να διαφέρει από τα σημερινά δεδομένα,να έχεις την ευχέρεια να τρέχει τα πάντα,να μην ασχολείσαι με χαλασμένα ή κολλημένα gps λόγω igo και γενικώς με ξεκλειδώματα πηγαίνεις στο hp 214 που είναι pda με 4" οθόνη 480*640,wifi,bt,υποστήριξη sdhc(sd 8gb με 32€) cpu 624mhz και 128 ram,και κόστος κάτω από 300€.Kαι με 50€ παίρνεις και ενα εξωτερικό bt gps και είσαι άρχοντας.

Υ.Γ. Δυστυχώς δεν κάνει καφέ :lol::lol::lol:

Γι' αυτό και δεν είμαι δάσκαλος. Ευτυχώς υπάρχουν και κάποιοι που μας λένε την πραγματικότητα. Νόμιζα ότι διέφεραν σημαντικά τα 4.2 απο τα 5. Αλλά...

η τεχνολογία προχωρά και κάποια στιγμή "θα κάνουν και καφέ"

Απο τα HP πάντως δεν έμεινα ευχαριστημένος τόσο σε PDA όσο και σε εκτυπωτή. Και τα δύο μου χάλασαν σε χρόνο dt. Ενα ΗΡ2190 που έχω κάηκε κάποια επαφή στα καλά καθούμενα και δεν μπορεί να κάνει επαφή μέσω usb με τον υπολογιστή. Η δε μπαταρία του χάλασε και κρατάει μόνο 1 ώρα. Και όλα αυτά μέσα σε 5 μήνες. Δυστυχώς ήταν δώρο χωρίς χαρτιά αγοράς και έτσι δεν είχα εγγύηση. Ο εκτυπωτής χάλασε λίίίγο μετά την εγγύηση στον 1 περίπου χρόνο(τότε τόσο ήταν η εγγύηση).

Μετά απο αυτό ειδικά για ΗΡ κουμπώνομαι. Ιδίως όταν μου είπαν ότι πρέπι να το στείλουν έξω για επισκευή. Βράστα, αυτό δεν είναι υποστήριξη, είναι μπάχαλο.

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω ολους που με βοηθησαν με τις απαντησεις τους:

 

:lol::lol::lol::lol: THAMAX σε απογοητεύσαμε:lol::lol::p Tο πόρισμα είναι μην αλλάζεις windows .γιατί θα γίνεις και εσύ χτίστης σαν και μένα που έκανα ένα (300) τούβλο.

 

δάσκαλε με στεναχώρησες τώρα.

Εσυ ο Ρομπεν των φτωχών pna που μας έμαθες να τα σκαλίζουμε (είχαμε και εμείς λίγο το μικρόβιο) τώρα πήγες με την ράτσα των pda (πλάκα κάνω):lol::p;)

 

όντως είχα την τύχη να το δω από κοντά το 214 είναι εντυπωσιακό και πανέμορφο όσο για τα χαρακτηριστικά του νομίζω από τα καλύτερα

το παλικάρι που το ειχε του το φέρανε από αγγλια 180 ευρω μου ειπε. Εδω γιατί την κοπανανε στα αυτιά την τιμή δεν καταλαβαίνω

......PNA...[sIGPIC][/sIGPIC]...LOVER...
Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol: THAMAX σε απογοητεύσαμε:lol::lol::p Tο πόρισμα είναι μην αλλάζεις windows .γιατί θα γίνεις και εσύ χτίστης σαν και μένα που έκανα ένα (300) τούβλο.

 

Εχω και εγώ ένα τούβλο.Αν συμβάλλουν μερικοί ακόμη,μπορούμε να ανοίξουμε μαγαζί με οικοδομικά υλικά :lol::lol::lol:

 

δάσκαλε με στεναχώρησες τώρα.

Εσυ ο Ρομπεν των φτωχών pna που μας έμαθες να τα σκαλίζουμε (είχαμε και εμείς λίγο το μικρόβιο) τώρα πήγες με την ράτσα των pda (πλάκα κάνω)

 

Συνεχίζω όμως να υποστηρίζω την μεταμόρφωση των φτωχών πλην τίμιων pna :p

Link to comment
Share on other sites

παιδια δε με απογοητευσατε αλλα αντιθετως

με διαφωτισατε και παλι ευχαριστω

παρεπιπτοντως θελω να πω εαν μπορουσαμε να

αλλακσουμε το λειτουργικο θα αλλαζαμε και τον

επεξεργαστη και τη μνημη ρομ. με αποτελεσμα

οι εταιρειες να φαληριζαν αφου δεν θα πουλαγαν τα νεα μοντελα τους

Link to comment
Share on other sites

Το μεγάλο "στοίχημα" είναι τα PNA και όχι τα PDA.....

Τα PDA λίγο πολύ είναι μικροί υπολογιστές που δέχονται τα πάντα (με το κατάλληλο patch ή *****), όμως αυτό που έχουν καταφέρει τα παιδιά (οι master στο είδος) στο forum με τα φτωχά πλην τίμαι Pna είναι αυτό που συναρπάζει...

Η ζωή είναι μία ντομάτα......

ή την τρως σαλάτα ή την τρως στην μάπα....

:p

Link to comment
Share on other sites

παιδια δε με απογοητευσατε αλλα αντιθετως

με διαφωτισατε και παλι ευχαριστω

παρεπιπτοντως θελω να πω εαν μπορουσαμε να

αλλακσουμε το λειτουργικο θα αλλαζαμε και τον

επεξεργαστη και τη μνημη ρομ. με αποτελεσμα

οι εταιρειες να φαληριζαν αφου δεν θα πουλαγαν τα νεα μοντελα τους

Όλα μπορείς να τα αλλάξεις, αλλά απλά δεν συμφέρει..

Η μεγάλη διαφορά στους mobile υπολογιστές, στα PDA (και μέχρι πριν από λίγα χρόνια και στα laptop) είναι ότι λόγω του περιορισμένου χώρου (και της μιρκής προσφοράς από τις εταιρείες σε φτηνά spares) δεν μπορούσαν να λειτουργήσουν σαν desktop όπου πολύ απλά μπορείς να "ξηλώσεις" όλο το hardware και να του βάλεις καινουργιο.

Συνήθως με μηχανάκι PNA όπως γεννιέται έτσι καταλήγει και στην ανακύκλωση... Στα PDA πράγματα είναι διαφορετικά αλλά και εκεί με όχι τεράστιες (ώστε να είναι συμφέρουσες) δυνατότητες για upgrade software.

Η ζωή είναι μία ντομάτα......

ή την τρως σαλάτα ή την τρως στην μάπα....

:p

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, πως σπαει το VECTOR Master 290 για να βαλω το destinator 7 (nomimo) .Γιατι με τον τροπο του 380 & 390 δεν σπαει, Ξερει κανεις???? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.!:D
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, πως σπαει το VECTOR Master 290 για να βαλω το destinator 7 (nomimo) .Γιατι με τον τροπο του 380 & 390 δεν σπαει, Ξερει κανεις???? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.!:D

 

Με μια αναζήτηση θα έβλεπες στη σελίδα 71 το συγκεντρωτικό οδηγό του sbour. Τόσο κουράστηκε ο φίλος να τα μαζέψει, μην επαναλαμβανόμαστε. Πάντα φιλικά μιλάω μην παρεξηγηθούμε κιόλας :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Με μια αναζήτηση θα έβλεπες στη σελίδα 71 το συγκεντρωτικό οδηγό του sbour. Τόσο κουράστηκε ο φίλος να τα μαζέψει, μην επαναλαμβανόμαστε. Πάντα φιλικά μιλάω μην παρεξηγηθούμε κιόλας :rolleyes:

 

 

ΕΣΥ καλα τα λες...αντε να διαβασεις 71 σεληδες ουτε πανεληνιες να δηναμε...χα..χα..χα...! την σεληδα γραψτε οχι την διαδικασια..!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...