Jump to content

Vector Master 380 (PNA)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σε όλους.

Μερικές ερωτήσεις:

1. Επειδή κάτι φίλοι είδαν το 590 με όσα έχουμε καταφέρει να βάλουμε (προς το παρόν) και τους άρεσε σε σχέση με την τιμή του ξέρει κανείς πόσο το δείνει η DIS?

2. Μήπως κάποιος ενδιαφέρεται να δώσει το δικό του, γιατί δεν ήταν αυτό που περίμενε?

3. Όταν τρέχω το dest.6, δεν αξιοποιεί ολόκληρη την οθόνη στο ύψος. Οι μπάρες του είναι πολύ ψηλά και τα κουμπιά (+),(-) είναι σχεδόν στην μέση της οθόνης. Έχει κάποιος φίλος εδώ μέσα τις γνώσεις να αλλάξει τα ini για να αξιοποιήσουμε όσο καλύτερα γίνεται την οθόνη, κατεβάζοντάς τα πιο κάτω?

Δυστυχώς είμαι άσχετος.:cry:

 

Ευχαριστώ.

 

Άμα γουστάρεις σου στέλνω τα κουπόνια του "Θέμα" να το πάρεις με τα 189 ευρώ απο το Carrefour. Εγώ τα έχω και μου είναι άχρηστα, στείλε μου πμ με τη διεύθυνσή σου και είναι δικά σου.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

1.Αν θυμαμαι καλα το δινει €299.

2.??-εγω οχι παντως:cool:

3.στο des6 αν επιλεξεις cave στο μενου οψη (αν θυμαμαι καλα) βγαινουν κανονικα.Δεξια πανω τα +- μπαρες πανω και κατω.Αν αλλαξεις σε red ομως τοτε γινεται ....:X

 

Άμα γουστάρεις σου στέλνω τα κουπόνια του "Θέμα" να το πάρεις με τα 189 ευρώ απο το Carrefour. Εγώ τα έχω και μου είναι άχρηστα, στείλε μου πμ με τη διεύθυνσή σου και είναι δικά σου.

 

Το caraffoure Γέρακα το έχει στα 199 χωρίς κουπόνια

Λάθος ετικέτα. Σήμερα το διορθώσανε στα 299. Sorry

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

Άμα γουστάρεις σου στέλνω τα κουπόνια του "Θέμα" να το πάρεις με τα 189 ευρώ απο το Carrefour. Εγώ τα έχω και μου είναι άχρηστα, στείλε μου πμ με τη διεύθυνσή σου και είναι δικά σου.

 

ΦΙλε μου θα τα ηθελα εγω αν σου ειναι ευκολο.

Link to comment
Share on other sites

Οχι.Να σας πω και τον τρόπο να το ξεκλειδώσετε τελείως και να βάζετε και άλλες εφαρμογές,οκ.

http://rapidshare.com/files/37224775/ceDesktop.exe.html

Το βάζουμε στην κάρτα μνήμης και δίνουμε το μονοπάτι στο engine.ini.

 

Aν μπορει να με βοειθηση καποιος

εχω το vector 290 και με καλωδιο usb

ενω ο υπολογιστης το ειδε δε βλεπει

τη καρτα μνημης στο υπολογηστης μου

δεν υπαρχει πως μπορει να δει τη καρτα

κοιτακσα και στο μενου του vector den eida gia

usb connection πουθενα. θελω να βαλω το dest.

 

:wacko: :wacko: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Φίλε καλορίζικο.Είσαι ο πρώτος που αγοράζει το συγκεκριμένο μοντέλο και προφανώς θα χρειαστεί να πειραματιστούμε για να βρεθεί λύση.Οταν λες το βλέπει ο υπολογιστής ως τι το βλέπει?Εχεις εγκατεστημένο το active sync?Αν δε το βλέπει ως εξωτερικό σκληρό δίσκο,τότε συνδέεται μέσω active sync.Aν πας στο υπολογιστής μου,μόλις το συνδέσεις θα πρέπει να βλέπεις ενα εικονίδιο κινητή συσκευή.Ανοίγοντας το βλέπεις τα περιεχόμενα της συσκευής
Link to comment
Share on other sites

Φίλε καλορίζικο.Είσαι ο πρώτος που αγοράζει το συγκεκριμένο μοντέλο και προφανώς θα χρειαστεί να πειραματιστούμε για να βρεθεί λύση.Οταν λες το βλέπει ο υπολογιστής ως τι το βλέπει?Εχεις εγκατεστημένο το active sync?Αν δε το βλέπει ως εξωτερικό σκληρό δίσκο,τότε συνδέεται μέσω active sync.Aν πας στο υπολογιστής μου,μόλις το συνδέσεις θα πρέπει να βλέπεις ενα εικονίδιο κινητή συσκευή.Ανοίγοντας το βλέπεις τα περιεχόμενα της συσκευής

 

Φίλε bbbb, κατάφερα να συγχρονίσω το 380 με υπολογιστή που τρέχει windows xp και όχι vista. Όμως μόνο τα files συγχρόνισε καθώς δεν υπάρχει ούτε outlook ούτε contacts ούτε organizer στο 380. Υπάρχει κάποιο προγραμματάκι για επαφές ή organizer να τρέξει στa 380;

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

Φίλε καλορίζικο.

Ο master bbbb θα σου βρει την άκρη. Αρκεί να έχεις λίγο υπομονή. Καλό απόγευμα σε όλους.

Ο ΜΟΝΟΣ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΡΙΑ,

ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΞΕΠΕΡΝΑΜΕ!!!:X

 

ΙΣΑΑΚ ΝΕΥΤΩΝ

Link to comment
Share on other sites

Φίλε καλορίζικο.Είσαι ο πρώτος που αγοράζει το συγκεκριμένο μοντέλο και προφανώς θα χρειαστεί να πειραματιστούμε για να βρεθεί λύση.Οταν λες το βλέπει ο υπολογιστής ως τι το βλέπει?Εχεις εγκατεστημένο το active sync

?Αν δε το βλέπει ως εξωτερικό σκληρό δίσκο,τότε συνδέεται μέσω active sync.Aν πας στο υπολογιστής μου,μόλις το συνδέσεις θα πρέπει να βλέπεις ενα εικονίδιο κινητή συσκευή.Ανοίγοντας το βλέπεις τα περιεχόμενα της συσκευής

 

σε ευχαριστω

το active sync δεν το εχω εγκατεστημενο.

1. ο υπολογιστης το ειδε σαν usb συσκευη και μετα εγραψε οτι

εγκατασταθηκε και ειναι ετοιμο προς χρηση.

μετα στο υπολογιστης μου, εικονιδιο της συσκευης δεν υπαρχη.

ολα αυτα βεβαια τα κανω ενω μεσα εχει τη καρτα του κατασκευαστη

γιατι ηθελα να κανω μπακαπ τη καρτα για να τη σβησω μετα και να βαλλω το dest θα δοκιμασω κε αλλη καρτα να δουμε.

2.αν θελεις στειλε μου το active sync και τισ ρυθμυσεις

να δοκιμασω και με αυτο.

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω

το active sync δεν το εχω εγκατεστημενο.

1. ο υπολογιστης το ειδε σαν usb συσκευη και μετα εγραψε οτι

εγκατασταθηκε και ειναι ετοιμο προς χρηση.

μετα στο υπολογιστης μου, εικονιδιο της συσκευης δεν υπαρχη.

ολα αυτα βεβαια τα κανω ενω μεσα εχει τη καρτα του κατασκευαστη

γιατι ηθελα να κανω μπακαπ τη καρτα για να τη σβησω μετα και να βαλλω το dest θα δοκιμασω κε αλλη καρτα να δουμε.

2.αν θελεις στειλε μου το active sync και τισ ρυθμυσεις

να δοκιμασω και με αυτο.

 

Φίλε μου κατέβασε το από εδώ

 

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=el&FamilyID=9E641C34-6F7F-404D-A04B-DC09F8141141

 

και αφού το εγκαταστήσεις είμαστε στη διάθεσή σου, με το πως βλέπεις το vector.

Ο ΜΟΝΟΣ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΡΙΑ,

ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΞΕΠΕΡΝΑΜΕ!!!:X

 

ΙΣΑΑΚ ΝΕΥΤΩΝ

Link to comment
Share on other sites

Λόγω της πλήρους ασχετοσύνης μου, παρά τις οδηγίες σου(καί άλλων μελών), μόλις ΣΗΜΕΡΑ κατάφερα να δώ windows στο 380(απο το pc μου). Το διαβάζει κανονικά, όπως και ότι βλέπω τρέχοντας το windows explorer της συσκευής, αφού άλλαξα σε serial την σύνδεση με την βοήθεια του προγράμματος switch. Το ζήτημα είναι σε τι μου χρησιμεύει τώρα; Το windows mobile center στα vista δεν έχει ΚΑΜΜΙΑ απολύτως σχέση με το active sync των windows xp. Δεν μπορεί να συγχρονίσει τίποτε άλλο από τα αρχεία πολυμέσων. Θα μπορώ δηλαδή να φορτώσω στο 380 προγραμματάκια(με όλες τις επιφυλάξεις για τυχόν πρόβλημα στο registry) και να τα τρέξω; Και με ποιό τρόπο; Με τα ΧΡ, τα αρχεία εγκαθιστόντουσαν μέσω activesync, αλλά αυτό δεν μπορεί να εγκατασταθεί σε vista, γιατί τάχα μου κάνει την ίδια δουλειά το windows mobile center. Καμμιά ιδέα;:confused:

 

 

Ξεχάστε το παραπάνω σχόλιό μου. Οφολιεται στην ασχετοσύνη μου. Τελικά ΠΕΤΥΧΑ συγχρονισμό του vector 380 μέσω activesync 6.1 των windows vista με το pc μου. Για όσους έχουν vista kai den j;eroyn, σας λέω τι πρέπει να κάνετε, για να μην παιδεύεστε άδικα.

1. Αλλάζετε με την βοήθεια του προγράμματος usbswich του φίλου bbbb την σύνδεση σε serial.

2. Τρέχετε τα windows στο vector.

3. Πηγαίνετε στο Start>settings>control panel>pc connection εκεί τσεκάρετε το τετραγωνάκι που λέει : Allow connection with desktop computer....." και πατάτε ΟΚ.

Αν συνδέσετε τώρα το 380 θα ενεργοποιειθεί το activesync6.1(ή αλλοιώς windows mobile).

Αν έχω ξεχάσει κάποιο ενδιάμεσο στάδιο ρυθμίσεων παρακαλώ τα ποιό έμπειρα μέλη να με διορθώσουν, για να μην παιδευτού και άλλοι.

Αν κάποιος ξέρει και καμμιά εφαρμογή να τρέχει organizer ή outllook (έστω να σώζωνται τα emails )ή επαφές στο 380, θα ήταν χρήσιμο, αφού θα αξιοποιεί πλήρως την δυνατότητα συγχρονισμού.

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου κατέβασε το από εδώ

 

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=el&FamilyID=9E641C34-6F7F-404D-A04B-DC09F8141141

 

και αφού το εγκαταστήσεις είμαστε στη διάθεσή σου, με το πως βλέπεις το vector.

 

μια βοηθεια και σε μενα

να μου πειτε τι δεν κανω σωστα

εβαλα μεσα στη καρτα το ceDesktop

to newmenu1 kai ta x-road kai MobileNavigator.

μολισ ανοιξω το vector 290 πατωντας πλοηγηση

μου γραφει {δεν εχει εγκατασταθει η πλοηγηση εισαγεται τη καρτα sd για εγκατασταση} η καρτα ειναι μεσα και δεν τη βλεπει

τους φακελλους τους εχω βαλει σωστα?

Link to comment
Share on other sites

μια βοηθεια και σε μενα

να μου πειτε τι δεν κανω σωστα

εβαλα μεσα στη καρτα το ceDesktop

to newmenu1 kai ta x-road kai MobileNavigator.

μολισ ανοιξω το vector 290 πατωντας πλοηγηση

μου γραφει {δεν εχει εγκατασταθει η πλοηγηση εισαγεται τη καρτα sd για εγκατασταση} η καρτα ειναι μεσα και δεν τη βλεπει

τους φακελλους τους εχω βαλει σωστα?

 

 

Φίλε μου το 290 φοράει windows ce 4.2 όχι 5. Είναι πιθανόν τα διάφορα προγράμματα που δώθηκαν για τα 380 390 να χρειάζονται μικροτροποιποιήσεις για να παίξουν στο 290. Κάνε υπομονή μέχρι να βρεί κάποια λύση ο bbbb ή κάποιος άλλος expert του site

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

@papajo

Μου φαίνεται πως είμαι αν όχι ο μόνος μ....ς,σίγουρα στους ελάχιστους που γράφουν λύσεις στο φορουμ.Μετά λύπης μου διαπίστωσα ότι κάποιοι παίρνουν έτοιμες λύσεις από φορουμ που τις γράφουν δημόσια τα "κορόιδα" και τις παρουσιάζουν για δικές τους,χρεώνοντας από 50-100€ το ξεκλείδωμα.

Δεν έχω βρει κάποιο πρόγραμμα με επαφές που να δουλεύει σε wince σωστά.

Link to comment
Share on other sites

@papajo

Μου φαίνεται πως είμαι αν όχι ο μόνος μ....ς,σίγουρα στους ελάχιστους που γράφουν λύσεις στο φορουμ.Μετά λύπης μου διαπίστωσα ότι κάποιοι παίρνουν έτοιμες λύσεις από φορουμ που τις γράφουν δημόσια τα "κορόιδα" και τις παρουσιάζουν για δικές τους,χρεώνοντας από 50-100€ το ξεκλείδωμα.

Δεν έχω βρει κάποιο πρόγραμμα με επαφές που να δουλεύει σε wince σωστά.

Σοβαρά μιλάς ότι συμβαίνει αυτο?

Αυτο καταντάει γελίο....

ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!

Link to comment
Share on other sites

@papajo

Μου φαίνεται πως είμαι αν όχι ο μόνος μ....ς,σίγουρα στους ελάχιστους που γράφουν λύσεις στο φορουμ.Μετά λύπης μου διαπίστωσα ότι κάποιοι παίρνουν έτοιμες λύσεις από φορουμ που τις γράφουν δημόσια τα "κορόιδα" και τις παρουσιάζουν για δικές τους,χρεώνοντας από 50-100 το ξεκλείδωμα.

Δεν έχω βρει κάποιο πρόγραμμα με επαφές που να δουλεύει σε wince σωστά.

 

Φίλε bbbb δεν μπορώ παρά να συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου και να προτείνω κάτι σε ΟΛΑ ΤΑ ΣΟΒΑΡΑ ΜΕΛΗ του forum. Όπου και όποιος εντοπίσει κάτι τέτοιο, να το ποστάρει, μαζί με τα στοιχεία, οσα έχει του "δημιουργού", ώστε να γελοιοποιήσουμε τα *******. Οι περισσότεροι από εμάς σερφάρουν έτσι και αλλοιώς και σε άλλα forum. Κάτι θα πιάσει το ματι μας. Δεν φτάνει δηλαδή που τα βρίσκουν έτοιμα και δεν πληρώνουν, δεν μπορούν να αποδώσουν τουλάχιστον λίγο σεβασμό στον δημιουργό; Από όσο μπορώ να ξέρω ξόδεψες άπειρες ώρες και δεν έβγαλες μια δραχμή, απο την μέχρι τώρα σου προσπάθεια στα 380-390. Έτσι και συνεχιστεί αυτό, θα ξεμείνουμε ΟΛΟΙ από λύσεις. Γιατί για πόσο καιρό νομίζουν, ότι θα παριστάνεις και εσύ και άλλοι τον μ.....α. Θα σταματήσεις και τότε τί θα κάνουν; Δεν θα μπορούν να κάνουν ούτε τον έξυπνο, όχι να βγάλουν λεφτά.

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

Φίλε bbbb δεν μπορώ παρά να συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου και να προτείνω κάτι σε ΟΛΑ ΤΑ ΣΟΒΑΡΑ ΜΕΛΗ του forum. Όπου και όποιος εντοπίσει κάτι τέτοιο, να το ποστάρει, μαζί με τα στοιχεία, οσα έχει του "δημιουργού", ώστε να γελοιοποιήσουμε τα ******. Οι περισσότεροι από εμάς σερφάρουν έτσι και αλλοιώς και σε άλλα forum. Κάτι θα πιάσει το ματι μας. Δεν φτάνει δηλαδή που τα βρίσκουν έτοιμα και δεν πληρώνουν, δεν μπορούν να αποδώσουν τουλάχιστον λίγο σεβασμό στον δημιουργό; Από όσο μπορώ να ξέρω ξόδεψες άπειρες ώρες και δεν έβγαλες μια δραχμή, απο την μέχρι τώρα σου προσπάθεια στα 380-390. Έτσι και συνεχιστεί αυτό, θα ξεμείνουμε ΟΛΟΙ από λύσεις. Γιατί για πόσο καιρό νομίζουν, ότι θα παριστάνεις και εσύ και άλλοι τον μ.....α. Θα σταματήσεις και τότε τί θα κάνουν; Δεν θα μπορούν να κάνουν ούτε τον έξυπνο, όχι να βγάλουν λεφτά.

+100000:mad::(

Link to comment
Share on other sites

O καθένας κρίνεται από τις πράξεις του.Προσωπικά δεν θα ξαναγράψω δημόσια λύσεις που μπορει να εκμεταλευτούν από κάποιον με σκοπό το κέρδος.
Link to comment
Share on other sites

O καθένας κρίνεται από τις πράξεις του.Προσωπικά δεν θα ξαναγράψω δημόσια λύσεις που μπορει να εκμεταλευτούν από κάποιον με σκοπό το κέρδος.

 

 

Έγινε αυτό που φοβόμουνα. Κυριολεκτικά την κάτσαμε την βάρκα. Πάντως δεν μπορώ, παρά να σε καταλάβω bbbb. Αφού εγώ αγανάκτησα, πόσο μάλλον εσύ που έκανες και τόση δουλειά.

(Ευτυχώς που το site διαγράφει τις αισχρές λέξεις πρίν καν αναίβουν. Αλλοιώς αντί για αστεράκια στο προηγούμενο ποστ μου θα διαβάζατε.....)

Αρπάζω μόνο την αφορμή να σε ευχαριστήσω για τα μέχρι τώρα. Ήταν πράγματι αξιόλογα και χρήσιμα.

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

Έγινε αυτό που φοβόμουνα. Κυριολεκτικά την κάτσαμε την βάρκα. Πάντως δεν μπορώ, παρά να σε καταλάβω bbbb. Αφού εγώ αγανάκτησα, πόσο μάλλον εσύ που έκανες και τόση δουλειά.

(Ευτυχώς που το site διαγράφει τις αισχρές λέξεις πρίν καν αναίβουν. Αλλοιώς αντί για αστεράκια στο προηγούμενο ποστ μου θα διαβάζατε.....)

Αρπάζω μόνο την αφορμή να σε ευχαριστήσω για τα μέχρι τώρα. Ήταν πράγματι αξιόλογα και χρήσιμα.

Και εγώ θέλω να σε ευχαριστήσω αφού με τη βοήθειά σου καταφέραμε να κάνουμε μια από τις φθηνότερες συσκευές της αγοράς να δουλεύει σαν ένα πανάκριβο pda!;)

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ θέλω να σε ευχαριστήσω αφού με τη βοήθειά σου καταφέραμε να κάνουμε μια από τις φθηνότερες συσκευές της αγοράς να δουλεύει σαν ένα πανάκριβο pda!;)

 

Τελικά φίλε Ne0, το vector τι στην ευχή είναι; PND, PNA, PDA ,τι;

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

Τελικά φίλε Ne0, το vector τι στην ευχή είναι; PND, PNA, PDA ,τι;

Το vector ειναι ένα PNDή PNA,απ'ότι έχω καταλάβει δεν υπάρχει διαφορά μεταξύ των δύο(αν υπάρχει διορθώστε με).

Αυτό που ήθελα να πώ εγώ είναι ότι με τόσες εφαρμογές που περάσαμε, τελικά δεν έχει να ζηλέψει και πολλά πράγματα από τα PDA!

Thnx again φίλε bbbb!:D

Link to comment
Share on other sites

Σπεύσατε. Η dis έδωσε χθές νέο update για το vector master 590. Ε καινούγιο κοσκινάκι μου......Άντε να δούμε και κανένα αληθινό update για τα 380 και 390. Και γι' αυτά, τα πρώτα 3 updates (όσο μπορεί να τα πει κάποιος updates) δόθηκα κάθε μήνα. Από Νοέμβριο όμως ανομβρία!!

:mad::wacko::(:O

----------------------------

Τελικά βρε παιδιά ξέρει κανείς τι είναι τα vector 380+390; PDA,PNA,PND, τι; Έτσι για την ενημέρωσή μας.

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

φιλε bbbb θα ηθελα να ρωτησω αν στο vector master 590 μπορω να βαλω το pocket navigator 6.'η σε περιπτωση που θα δουλεψει αυτο που κανεις εσυ αν υπαρχει και κανενας χαρτης της κυπρου που να δουλευει στο vector master 590.
Link to comment
Share on other sites

elega na parw to 590 , epidi to 380 den to vriskw gia agora, ala vlepw oti to 590 den kseklidonei kai den dexete destinator. i mipos iparxei tropos? epsaxa kai den evgala akri...
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...