Jump to content

[PS3] Gran Turismo 5


Nagata
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το αγόρασα και εγω σήμερα, αλλά δε βρίσκω την παλιά πίστα του nurburgring, με τα 20 χιλιόμετρα περίπου μήκος. Δεν την έχει καθόλου, ή την ξεκλειδώνεις;

 

Υ.Γ: το παιχνίδι φυσάει...

Link to comment
Share on other sites

Καλά, δεν πειράζει που δεν έχεις ιδέα, τουλάχιστον είσαι "λίγο παραπάνω ενθουσιασμένος"...

 

Καλύτερα από το να ήμουν φαντασμένος και κομπλεξικός ... :)

 

Αν δεν ήμουν ξεκάθαρος στο πάνω μήνυμα ξαναλέω: τα καινούρια αυτοκίνητα έχουν cockpit view, τα "μεταχειρισμένα" δεν έχουν και είναι κατά πολύ περισσότερα.

 

Α, πάλι καλά γιατί πριν κάνεις το edit υποστήριζες αυτό που ανέφερα ... :X

Κοίτα να δεις, στο Gran Turismo 4 σου είχε 2 κοινά στροφόμετρα και 4 - 5 ταχύμετρα για κάθε αυτοκίνητο ....

Τώρα σου έχει ολόκληρο σαλόνι ξεχωριστά για κάθε καινούργιο αυτοκίνητο ...

Δεν ξέρω τι περίμενες εσύ από το 5, αλλά αυτό εμένα μου φαίνεται πρόοδος ... :)

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα από το να ήμουν φαντασμένος και κομπλεξικός ...

Α, πάλι καλά γιατί πριν κάνεις το edit υποστήριζες αυτό που ανέφερα ... :X

Κοίτα να δεις, στο Gran Turismo 4 σου είχε 2 κοινά στροφόμετρα και 4 - 5 ταχύμετρα για κάθε αυτοκίνητο ....

Τώρα σου έχει ολόκληρο σαλόνι ξεχωριστά για κάθε καινούργιο αυτοκίνητο ...

Δεν ξέρω τι περίμενες εσύ από το 5, αλλά αυτό εμένα μου φαίνεται πρόοδος ... :)

 

Βλέπω ότι έχεις διάθεση να τσακώνεσαι χωρίς λόγο και δεν πρόκειται να ασχοληθώ μαζι σου περισσότερο. Thanks.

 

@panos 25: Πρέπει να ολοκληρώσεις τη δεύτερη φάση της AMG Challenge η οποία ξεκλειδώνει στο level 12 αν δεν κάνω λάθος.

Edited by marvin

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Update για το Gran Turismo 5

 

Ο Kazunori Yamauchi επιβεβαίωσε την ύπαρξη ενός update για το νεοαφιχθέν GT5, (27,28/11), και θα αφορά στο online τμήμα του τίτλου με σκοπό "τον εξευγενισμό και τελειοποίηση της Online εμπειρίας". Έτσι, την Κυριακη, νεόι κανόνες και περιορισμοί θα τεθούν σε ενέργεια για τους διαδικτυακούς αγώνες, κανόνες που επί παραδείγματι θα έχουν να κάνουν με το μέγιστο βάρος ή τη μέγιστη ισχύ των αυτοκινήτων.

 

Ο δημιουργός του τίτλου, δηλώνει ότι όσον αφορά το παιχνίδι, "αναφερόμαστε πλέον σε έναν ζωντανό οργανισμό που αναπτύσσεται και μεγαλώνει παράλληλα με την κοινότητα, και κατ' αυτόν τον τρόπο θα διαμορφωθει στο μέλλον". Τέλος, επισημάνθηκε ότι κατά τις πρώτες ώρες της κυκλοφορίας του τίτλου, οι ταυτόχρονες συνδέσεις των παικτών ξεπέρασαν κατά πολύ τις 500.000, αριθμό που είχε θέσει ως βαλβίδα ασφαλείας η εταιρεία, γεγονός που καθιστά το έργο των ανθρώπων της Polyphony Digital να διατηρήσουν την online εμπειρία του τίτλου σε υψηλά επίπεδα ακόμα πιο επιτακτικό και δύσκολο.

 

πηγή: gameover.gr

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παίδες η inside car camera ειναι respect! Τρέλα γούστα. Ισχύει οτι έχει την πίστα του top gear? Πότε την ξεκλειδώνεις;

 

EDIT: όντως την έχει. Τη βρήκα!

Edited by panos_25
Link to comment
Share on other sites

Ηρεμήστε ορισμένοι εδώ μέσα! Δεν χρειάζεται να είστε εριστικοί σε κάθε post που γράφετε.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Το παιχνίδι ειναι ακριβως οπως επρεπε να ειναι και οπως το περιμεναν οι φιλοι της σειρας. Το νταματζ ειναι κατι που δεν υπηρχε και σε ενα βαθμο δε μας ελειψε κιολας. Απο εκει και περα θεωρω ισάξιο του ΦΟΡΤΣΑΑΑΑΑΑΑ αλλα με ενόχλησε οτι τους πήρε τόσο καιρο να το παρουσιάσουν...
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
Αυτό που έκαναν με την εσωτερικό τον τυπικών αυτοκινήτων ελεεινό. :(

 

είχαν να φτιάξουν και πάνω από 1000 αμάξια

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
είχαν να φτιάξουν και πάνω από 1000 αμάξια

 

 

Ναι το δέχομαι αλλά το Forsa τους έφαγε στην ευθεία παίζω gt από το 1 ακόμα, και έχω απογοητευτεί. :(

keep flying
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
καλησπέρα 2 ερωτήσεις έχω..........ξέρετε αν μπορείς να αλλάξεις το ψηφιακό στοφόμετρο και που βρίσκω τισ επιλογές για το damage?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...