Jump to content

[S60 1st, 2nd Edition] Εφαρμογές πλοήγησης


jojo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λοιπον το εβαλα εγω το Route66. Τρεχει κανονικα, ολα κομπλε.

Ερωτηση: Μπορει να παιξει χωρις bluetooth;;;

Παω να σχεδιασω μια διαδρομη χωρις να εχω gps bt και μου λεει - (Δεν υπαρχουν αποτελεσματα, Παρακαλω ελεγξτε τα στοιχεια αναζητησης). Γιατι;;;

 

Παω να σχεδιασω μια διαδρομη χωρις να εχω gps bt και μου λεει - (Δεν υπαρχουν αποτελεσματα, Παρακαλω ελεγξτε τα στοιχεια αναζητησης). Γιατι;;;

Αυτο το ελεγε επειδη τα εγραφα στα Ελληνικα!

Ποσο κανει ενα gps bluetooth;;; Μπορειτε να μου προτεινετε καπου να παω να παρω ενα!!!

Είμαι Ninja ... ΤΕΛΟΣ!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ποσο κανει ενα gps bluetooth;;; Μπορειτε να μου προτεινετε καπου να παω να παρω ενα!!!

 

Ειναι αναλογα ποσα χρηματα μπορεις να διαθεσεις. Υπαρχουν και με 100€ GPS-Bluetooth, υπαρχουν και με 200-300€. Διαλαγεις και παιρνεις, αναλογα με την αντοχη της τσεπης σου...:p :)

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Αυτο το ελεγε επειδη τα εγραφα στα Ελληνικα!

Ποσο κανει ενα gps bluetooth;;; Μπορειτε να μου προτεινετε καπου να παω να παρω ενα!!!

Μολις σου απαντησα. :)

 

Δεν χρειαζεται να επαναλαμβανεσαι. ;)

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη αλλα ειχε κολησει το browser μου κ το ξαναεστειλε το μνμ.

Την ειδα την απαντηση σου κ σε ευχαριστω. Απλως αλλη μια ερωτηση. Στο συγκεκριμενο προγραμμα (Route66) εαν δεν εχεις συνδεσει κανενα bt δεν δουλευει; Μαλλον ε;

Είμαι Ninja ... ΤΕΛΟΣ!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη αλλα ειχε κολησει το browser μου κ το ξαναεστειλε το μνμ.

Την ειδα την απαντηση σου κ σε ευχαριστω. Απλως αλλη μια ερωτηση. Στο συγκεκριμενο προγραμμα (Route66) εαν δεν εχεις συνδεσει κανενα bt δεν δουλευει; Μαλλον ε;

Ε βεβαια. Πως θα δουλεψει? Απλα, χωρις bluetooth, δεν μπορεις να βρεις τη θεση σου, ουτε να σχεδιασεις διαδρομες. Απλα, βλεπεις εναν απλα χαρτη μεσα στο κινητο σου. :)

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Μπορειτε σας παρακαλω να μου πειτε οταν ζηταει εγκατασταση Ή σε μνημη κινητου Ή σε memory card που παταω;;; Εχει σημασια;;; Προσπαθω να το κανω να δουλευψει κ δεν μπορω ακομα.τουλαχιστον μονο αυτο!!!

 

Οταν με ρωταει, που να το κανω εγκατασταση;;;

Στην μνημη του τηλεφωνου η στην memory card;;;

Εχει σημασια;;;

Είμαι Ninja ... ΤΕΛΟΣ!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Οταν με ρωταει, που να το κανω εγκατασταση;;;

Στην μνημη του τηλεφωνου η στην memory card;;;

Εχει σημασια;;;

 

Νομίζω ότι τίθεται και θέμα χώρου,δεν νομίζω να χωράει στην μνήμη του τηλεφώνου γιαυτο να το βάλεις έτσι και αλλιώς στην κάρτα μνήμης!

:)
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να το καταφερω.Εχω Ν70.Μπορειτε να μου πειτε πως το εγκαθηστω.Ποια αρχεια βαζω κ που.Τα διαβασα κ τα εκανα 10φορες αυτα που λεει στην αρχη αλλα δεν μπορω.ξεκιναω το προγραμμα κ μου κλεινει ή μου ζηταει activation key.Και δεν μπορω να βρω το british.ogg στο speach.Εχει μονο του φακελους με τις γλωσσες!

 

Εγκαθιστούμε τώρα το sis αρχείο ROUTE66_from#aivanet.giannisKM.and.PredatorK και το πρόγραμμα είναι έτοιμο και φυσικά φούλ.

 

Οταν λεει Εγκαθιστούμε, εννοει το βαζουμε μεσα στη memory κ το Εγκαθιστούμε μετα απο το κινητο; ή το Εγκαθιστούμε εχοντας το κιν συνδεμενο με το καλωδιο;

Είμαι Ninja ... ΤΕΛΟΣ!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ενοχλητικοτατος ειμαι το ξερω.... αλλα μια ερωτηση παλι....

Το Route66 παιζει σε Siemens SX1 και Nokia 6600;

Είμαι Ninja ... ΤΕΛΟΣ!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

επειδη βρισκομαι στη κωνσταντινουπολη, θελω τον εδω χαρτη.

 

εχω το 3230. πειτε μου ποια εκδοση τρεχει στο τηλεφωνο, και ποια εκδοση του χαρτη ανατολικης ευρωπης να κατεβασω και απο που. εχω ψιλοχαθει απο τις πολλες εκδοσεις και τους πολλους χαρτες.

ευχαριστω προκαταβολικα.... παρακαλω για απαντηση

Link to comment
Share on other sites

Μιχάλη καλημέρα, ψάχνω αλλα δεν το βρίσκω

:confused: :confused: :confused:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

πατας εκει που λεει "Free", περιμενεις μετα στη σελιδα που θα σε βγαλει να τελειωσει η αντιστροφη μετρηση, γραφεις το νουμερο που θα σου δειξει σε μια εικονιτσα και πατας "download". ;)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

 

Για το Λονδινο δε ξερω, αλλα για ΟΛΟΚΛΗΡΗ την Αγγλια εχω το χαρτη, ΤΟΣΟ για το Route 66, ΟΣΟ και για το ΤομΤομ! Δεν καταλαβαινω τι ενοεις οταν λες οτι ειναι ασπρομαυροι ή κατι τετοιο, αλλα οι χαρτες και οι δυνατοτητες του ΤομΤομ, απλα ΔΕΝ συγκρινονται με αυτες του Route 66 στην Ευρωπη (ο χαρτης του ΤομΤομ για την Ελλαδα ειναι απαραδεκτος).

 

Αν θες, μου δινεις διευθυνση και προσεχως θα σου στειλω το CD με ολους τους χαρτες και για τα 2 προγραμματα... ;)

 

Φιλια απο το σαγηνευτικο Μαιντς...

 

Καλημέρα gnikolai σου είναι εύκολο να το στείλεις με email ;

 

πατας εκει που λεει "Free", περιμενεις μετα στη σελιδα που θα σε βγαλει να τελειωσει η αντιστροφη μετρηση, γραφεις το νουμερο που θα σου δειξει σε μια εικονιτσα και πατας "download". ;)

 

Ευχαριστώ πολύ nikoskat Καλημέρα

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ nikoskat Καλημέρα

καλημερα σου, αν θες μπορεις να χρησιμοποιησεις αυτο http://www.myphone.gr/forum/images/buttons3/edit.gif για να προσθεσεις κατι στο μηνυμα σου και για να γραψεις κατι απο καποιο αλλο ποστ γραψε αυτο

...[/quοte] ή πατα αυτο http://www.myphone.gr/forum/images/buttons3/multiquote_off.gif :)
Link to comment
Share on other sites

Guest pazios13
Ενοχλητικοτατος ειμαι το ξερω.... αλλα μια ερωτηση παλι....

Το Route66 παιζει σε Siemens SX1 και Nokia 6600;

 

Εγκατέστησα το Route66 στο n-Gage μιας και στο 7610 δεν έχω χώρο ούτε για δείγμα. Και δουλέυει μια χαρά. ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ.

 

Αρχικά, πριν ακόμα απο την εγκατάσταση πρέπει να μεταφέρουμε κάποια αρχεία στην κάρτα μνήμης και να τα τοποθετήσουμε σε συγκεκριμένες τοποθεσίες.

 

Λοιπόν, τι ζίπ που κατεβάζουμε με το πρόγραμμα έχει και δύο φακέλους. Το Route 66 (22,6MB) και το system (860KB). Aνοίγουμε το system, το apps και τον φάκελο Route 66 που βρίσκουμε μέσα τον αντιγράφουμε στον E:/system/apps/

Έπειτα πάιρνουμε το Route 66 (22,6ΜΒ) και το αντιγράφουμε στο E:/

 

Μετά παίρνουμε τον χάρτη Greece.prm που βρίσκεται στον φάκελο Greece και τον αντιγράφουμε στον φάκελο E/ROUTE66/Maps/

 

Εγκαθιστούμε τώρα το sis αρχείο ROUTE66_from#aivanet.giannisKM.and.PredatorK και το πρόγραμμα είναι έτοιμο και φυσικά φούλ.

 

Έχει πάρα πολλές επιλογές και σαν πρώτη ματιά φαίνεται πολύπλοκο αλλά με λίγη συνήθεια πιστεύω οτι θα δουλέυεται μια χαρά. Και το σημαντικότερο, δεν χρειάζεται να έχεις συνδεμένο το GPS bluetooth module αν και κάνει σε αρκετές περιπτώσεις αναζήτηση.

 

Σύνολο πιάνει 30ΜΒ. Πως θα το ανεβάσω σε κάποιο γκρούπ; Το όριο στα yahoo groups είναι 20ΜΒ ανα γκρούπ.

Έχω όλη την καλή διάθεση να το ανεβάσω κάπου. Ακούω προτάσεις.

 

 

Παράθεση:

Αρχικό Μήνυμα από R.I.P.

Ο eLeKtriK EyE ανέβασε το πρόγραμμα και το χάρτη στο h**p://users.chan.sch.gr/aikoukou/AthensRoute66.exe

Το self-extractable exe έχει password τη διεύθυνση του site μας

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

** Route 66 Mobile 7 **

 

Το route 66 mobile 7 είναι η δεύτερη έκδοση του route 66 η οποία προσφέρει μεγαλύτερη κάλυψη αλλά εισάγει και μερικές νέες λειτουργίες. Το σημαντικότερο ατού της είναι η συμβατότητα με τις νέες συσκευές της Nokia Ν70 και Ν90 (όπως φυσικά και με παλιότερα μοντέλα της εταιρίας).

 

Την εφαρμογή θα βρείτε στο παρακάτω λίνκ

 

Κώδικας:

http://rapidshare.de/files/12677941/Route66_Mobile7.rar.htmlΚαι τον χάρτη της Αθήνας/Ελλάδας

 

Κώδικας:

http://rapidshare.de/files/9101865/Athens.prm.html

Καταρχήν, εγκαθιστούμε το αρχείο route66_mobile7.sis

H εφαρμογή περιέχει μόνο το αγγλικό μενού. Αν θέλουμε Ελληνικά κάνουμε αντιγραφή των αρχείων british.hlp, british.lang και british.org στους φακέλους help, lang και speech αντίστοιχα. Θα αντικαταστήσουν τα ήδη υπάρχοντα αρχεία.

 

Έπειτα, κάνουμε αντιγραφή του αρχείου Athens.prm στον φάκελο E:/system/apps/route66/MAPS

Αν ο φάκελος δεν υπάρχει, τον δημιουργούμε.

 

Τρέχουμε την εφαρμογή. Αν μας ζητήσει ενεργοποίηση ή μας πετάξει έξω, σημαίνει ότι κάποια από τα παραπάνω βήματα δεν έχει γίνει σωστά.

 

Κατά την εγκατάσταση της εφαρμογής δημιουργείται και ο φάκελος E:/system/fonts ο οποίος περιέχει γραμματοσειρές που χρησιμοποιούνται από την εφαρμογή. Μπορούμε να σβήσουμε τα περιεχόμενα του συγκεκριμένου φακέλου μιας και έχει παρατηρηθεί ότι δημιουργούν προβλήματα όπως αλλαγή της γραμματοσειράς του τηλεφώνου. Η λειτουργία του προγράμματος ή της συσκευής μας δεν επηρεάζεται από την διαγραφή του περιεχομένου του φακέλου.

 

Πρόσφατα κυκλοφόρησε και ένα update του mobile 7 με την ονομασία Route66 mobile7 update 7.0.803

 

Το update μπορείτε να το κατεβάσετε από το παρακάτω λίνκ

 

Κώδικας:

http://rapidshare.de/files/12746163/Route66_mobile7_update_7.0.803.rar.htmlΑν έχουμε εγκαταστημένη στην συσκευή προηγούμενη έκδοση της εφαρμογής, είναι προτιμότερο να την απεγκαταστήσουμε πριν προχωρήσουμε σε εγκατάσταση του update.

 

Εγκαθιστούμε το αρχείο mobile7.0.803.sis στην μνήμη τηλεφώνου. Κατόπιν, κάνουμε αντιγραφή του αρχείου ROUTE66.app στον φάκελο E:/system/apps/route66 και αντικαθιστούμε το ήδη υπάρχον.

 

Αν στον φάκελο της εφαρμογής δεν υπάρχουν οι φάκελοι speech και maps, τους δημιουργούμε.

 

Η πρώτη έκδοση του route 66 αλλά και το Mobile 7, χρησιμοποιούν τον ίδιο χάρτη που δόθηκε παραπάνω. Κάνουμε τον χάρτη αυτό αντιγραφή στον φάκελο E:/system/apps/route66/maps

 

Αν θέλουμε να έχουμε όλες τις γλώσσες, παίρνουμε τα αρχεία που περιέχοαι στον φάκελο speech και τους μεταφέρουμε στον φάκελο E:/system/apps/route66/speech

 

Αν θέλουμε μόνο Ελληνικά, σβήνουμε τα περιεχόμενα των φακέλων help, lang και speech και βάζουμε τα αρχεία british.hlp, british.lang και british.ogg που βρίσκουμε στον φάκελο Ελληνικά αρχεία.

 

Ομοίως και εδώ, δεν χρειάζεται ενεργοποίηση. Η εφαρμογή τρέχει κανονικά και αρχικά αναζητεί συσκευές Bluetooth για να συνδεθεί με κάποιο gps adaptor. Αν δεν διαθέτουμε, πατάμε ακύρωση και συνεχίζουμε.

Link to comment
Share on other sites

παιδια το αρχειο update δεν κατεβαινει απο εκει γιατι λεη οτι το εχουν αφαιρεση

ξερει κανεις που αλου μπορουμαι να το βρουμαι ?

ευχαριστω ...:worry:

we are not alone[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Paides map gia england (perisotero gia london manchester lancaster) pou mporoume na vroume? exw apo tis protes ekdoseis tou route66 yparxoun asymvatotites twn xartwn h opoiosdipote xartis kanei se opoiadipote ekdosi tou route66? Please voithiste giati se liges meres tha mou einai aparaitito! Efxaristw... :D :D :wacko:
Link to comment
Share on other sites

Εγκατέστησα το Route66 στο n-Gage μιας και στο 7610 δεν έχω χώρο ούτε για δείγμα. Και δουλέυει μια χαρά. ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ.

 

Αρχικά, πριν ακόμα απο την εγκατάσταση πρέπει να μεταφέρουμε κάποια αρχεία στην κάρτα μνήμης και να τα τοποθετήσουμε σε συγκεκριμένες τοποθεσίες.

 

Λοιπόν, τι ζίπ που κατεβάζουμε με το πρόγραμμα έχει και δύο φακέλους. Το Route 66 (22,6MB) και το system (860KB). Aνοίγουμε το system, το apps και τον φάκελο Route 66 που βρίσκουμε μέσα τον αντιγράφουμε στον E:/system/apps/

Έπειτα πάιρνουμε το Route 66 (22,6ΜΒ) και το αντιγράφουμε στο E:/

 

Μετά παίρνουμε τον χάρτη Greece.prm που βρίσκεται στον φάκελο Greece και τον αντιγράφουμε στον φάκελο E/ROUTE66/Maps/

 

Εγκαθιστούμε τώρα το sis αρχείο ROUTE66_from#aivanet.giannisKM.and.PredatorK και το πρόγραμμα είναι έτοιμο και φυσικά φούλ.

 

Έχει πάρα πολλές επιλογές και σαν πρώτη ματιά φαίνεται πολύπλοκο αλλά με λίγη συνήθεια πιστεύω οτι θα δουλέυεται μια χαρά. Και το σημαντικότερο, δεν χρειάζεται να έχεις συνδεμένο το GPS bluetooth module αν και κάνει σε αρκετές περιπτώσεις αναζήτηση.

 

Σύνολο πιάνει 30ΜΒ. Πως θα το ανεβάσω σε κάποιο γκρούπ; Το όριο στα yahoo groups είναι 20ΜΒ ανα γκρούπ.

Έχω όλη την καλή διάθεση να το ανεβάσω κάπου. Ακούω προτάσεις.

 

 

Παράθεση:

Αρχικό Μήνυμα από R.I.P.

Ο eLeKtriK EyE ανέβασε το πρόγραμμα και το χάρτη στο h**p://users.chan.sch.gr/aikoukou/AthensRoute66.exe

Το self-extractable exe έχει password τη διεύθυνση του site μας

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

** Route 66 Mobile 7 **

 

Το route 66 mobile 7 είναι η δεύτερη έκδοση του route 66 η οποία προσφέρει μεγαλύτερη κάλυψη αλλά εισάγει και μερικές νέες λειτουργίες. Το σημαντικότερο ατού της είναι η συμβατότητα με τις νέες συσκευές της Nokia Ν70 και Ν90 (όπως φυσικά και με παλιότερα μοντέλα της εταιρίας).

 

Την εφαρμογή θα βρείτε στο παρακάτω λίνκ

 

Κώδικας:

http://rapidshare.de/files/12677941/Route66_Mobile7.rar.htmlΚαι τον χάρτη της Αθήνας/Ελλάδας

 

Κώδικας:

http://rapidshare.de/files/9101865/Athens.prm.html

Καταρχήν, εγκαθιστούμε το αρχείο route66_mobile7.sis

H εφαρμογή περιέχει μόνο το αγγλικό μενού. Αν θέλουμε Ελληνικά κάνουμε αντιγραφή των αρχείων british.hlp, british.lang και british.org στους φακέλους help, lang και speech αντίστοιχα. Θα αντικαταστήσουν τα ήδη υπάρχοντα αρχεία.

 

Έπειτα, κάνουμε αντιγραφή του αρχείου Athens.prm στον φάκελο E:/system/apps/route66/MAPS

Αν ο φάκελος δεν υπάρχει, τον δημιουργούμε.

 

Τρέχουμε την εφαρμογή. Αν μας ζητήσει ενεργοποίηση ή μας πετάξει έξω, σημαίνει ότι κάποια από τα παραπάνω βήματα δεν έχει γίνει σωστά.

 

Κατά την εγκατάσταση της εφαρμογής δημιουργείται και ο φάκελος E:/system/fonts ο οποίος περιέχει γραμματοσειρές που χρησιμοποιούνται από την εφαρμογή. Μπορούμε να σβήσουμε τα περιεχόμενα του συγκεκριμένου φακέλου μιας και έχει παρατηρηθεί ότι δημιουργούν προβλήματα όπως αλλαγή της γραμματοσειράς του τηλεφώνου. Η λειτουργία του προγράμματος ή της συσκευής μας δεν επηρεάζεται από την διαγραφή του περιεχομένου του φακέλου.

 

Πρόσφατα κυκλοφόρησε και ένα update του mobile 7 με την ονομασία Route66 mobile7 update 7.0.803

 

Το update μπορείτε να το κατεβάσετε από το παρακάτω λίνκ

 

Κώδικας:

http://rapidshare.de/files/12746163/Route66_mobile7_update_7.0.803.rar.htmlΑν έχουμε εγκαταστημένη στην συσκευή προηγούμενη έκδοση της εφαρμογής, είναι προτιμότερο να την απεγκαταστήσουμε πριν προχωρήσουμε σε εγκατάσταση του update.

 

Εγκαθιστούμε το αρχείο mobile7.0.803.sis στην μνήμη τηλεφώνου. Κατόπιν, κάνουμε αντιγραφή του αρχείου ROUTE66.app στον φάκελο E:/system/apps/route66 και αντικαθιστούμε το ήδη υπάρχον.

 

Αν στον φάκελο της εφαρμογής δεν υπάρχουν οι φάκελοι speech και maps, τους δημιουργούμε.

 

Η πρώτη έκδοση του route 66 αλλά και το Mobile 7, χρησιμοποιούν τον ίδιο χάρτη που δόθηκε παραπάνω. Κάνουμε τον χάρτη αυτό αντιγραφή στον φάκελο E:/system/apps/route66/maps

 

Αν θέλουμε να έχουμε όλες τις γλώσσες, παίρνουμε τα αρχεία που περιέχοαι στον φάκελο speech και τους μεταφέρουμε στον φάκελο E:/system/apps/route66/speech

 

Αν θέλουμε μόνο Ελληνικά, σβήνουμε τα περιεχόμενα των φακέλων help, lang και speech και βάζουμε τα αρχεία british.hlp, british.lang και british.ogg που βρίσκουμε στον φάκελο Ελληνικά αρχεία.

 

Ομοίως και εδώ, δεν χρειάζεται ενεργοποίηση. Η εφαρμογή τρέχει κανονικά και αρχικά αναζητεί συσκευές Bluetooth για να συνδεθεί με κάποιο gps adaptor. Αν δεν διαθέτουμε, πατάμε ακύρωση και συνεχίζουμε.

 

 

 

Μαλλον δεν καταλαβες την ερωτηση μου. Δεν ρωτησα πως το εγκαθηστας στο κιν αλλα αν παιζει με Νοκια 6600 και Siemens SX1!!!

Είμαι Ninja ... ΤΕΛΟΣ!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον δεν καταλαβες την ερωτηση μου. Δεν ρωτησα πως το εγκαθηστας στο κιν αλλα αν παιζει με Νοκια 6600 και Siemens SX1!!!

εννοειται οτι παιζει, στο 6600 ολες οι εκδοσεις, στο SX1 μονο η πρωτη.

Link to comment
Share on other sites

Kαποιες ερωτησουλες...αν και βλεπω οτι οι περισσοτερες δεν απαντιουνται...

 

1. Μπορω να βρω καπου χαρτη εξωτερικου συν χαρτη υπολοιπης Ελλαδας και Θεσσαλονικης;

 

2. Υπαρχει καποιο καποιο προγραμμα η καποιο αρχειο να μπορει να μου διχνει στο χαρτι τα πρατηρια που εχουν φαει προστιμο η καποιες αλλες τετοιες λειτουργιες που εχουν τα PDA/GPS?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...