Jump to content

[MOTO] Daytona Sprinter 50/125cc


poulisss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

λαθος κανεις φιλε μου.υπαρχει και χωρις μαργαριτα.αυτο το ειδα σε μια φοτο και απορουσα.
Link to comment
Share on other sites

Έχω και εγώ το Daytona Sprinter 50 εδώ και δύο μήνες. Φοβερό παπί. Αλλά σαν 50αρι δεν τραβαει, όπως όλα. Και το πήρα πενηντάρι γιατί είμαι 16 και έχω δίπλωμα μόνο για 50cc. Τώρα έχει 1800 χιλιόμετρα και σκεφτομαι να βαλω πάνω το μοτερ του 125, για να πηγαίνει καλύτερα. Ξέρει κανείς πόσο κάνει?
>>Daytona Sprinter<<
Link to comment
Share on other sites

kalotaxidofile.nomizo pos kani peripou 200euro iligotera pantos thelo na mou pisan axisi .kai ego se ena trimino tha paro to daytona sprinter 72cc 1.400euro kai tha kano kapies exoterikes kai leltiotikes allages mexri 850euro!
Link to comment
Share on other sites

Ρε φιλαρακι @sparowa θα ηταν καλητερα ολες αυτες τις ερωτησεις να τις κανεις ολες σε μια:) και να μην γεμιζεις με ερωτησεις ολο το post :(

για δικια μας ευκολια παντα:p

 

 

παντα φιλικα:p:p:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

tzo007 kai sparowa sas esteila fwtografies:confused:...logika prepei na sas exoun erthei...!!!:cool:

 

Nαι φιλαρακι ευχαριστω πολυ :):):)να ρωτησω τωρα κατι αλλο στο κοντερ δν φαινονται πολυ καλα οι αριθμοι?η ετσι ειναι απο την φωτο ???

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Οσο για την απορια σας οι βασεις μηχανης δεν διαφερουν καθολου απο 50αρι σε 125 οπως επισης και ο το γενικο σασι ειναι ιδιο.. γι αυτο και εχει τοσο μικρη διαφορα τιμης 50 με 125. Τωρα για το πως να το βελτιωσεις οπως εχω πει εγω εχω βαλει μια power advanced και μια h&r χωανη και ειδα μια διαφορα. Επισης θελω να βαλω ενα μεγαλητερο καρμπ. και κανα γραναζι εκκιν. Για αλλαγη μοτερ ουτε που μου περασε απο το μυαλο γιατι σε λιγο καιρο θα παρω αμαξι! :D

[sIGPIC][/sIGPIC] Φραπεδάκι ολέε

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...