Jump to content

[MOTO] Daytona Sprinter 50/125cc


poulisss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

kala kanis kai kolas etsi prepi mou ipes tin gnomi sou kai tin sevome.na se rotiso kati me 72cc kai 56mm kai nia kali kefali takekawa kai 200euro gemisma tis kefalis kai exatmisi protect kai exoterikes kai emfanisiakes alages posi teliki tha exi?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

kala kanis kai kolas etsi prepi mou ipes tin gnomi sou kai tin sevome.na se rotiso kati me 72cc kai 56mm kai nia kali kefali takekawa kai 200euro gemisma tis kefalis kai exatmisi protect kai exoterikes kai emfanisiakes alages posi teliki tha exi?

 

se eyxaristv poy sebese thn gnvmh moy.;)koita h takegawa eiinai poly kalh.den xreiazete na kaneis pola kai askopa pragmata.kanto 72cc sta 56mm me mia takegawabale mia ejatmisoula kai ena kalo karb.me ayta tha exeis ena kalo mhxanaki.den xreiazontai para polla

Link to comment
Share on other sites

εξαρτατε.εινα καρμπ με 45-50 στα 20mm καλα ειμαι αλλα θα μπουκονει ρε φιλε.καλητερα βαλε ενα 18 και να μην σου μπουκονει.η κεφαλι δεν θα εχει κανα 200ε.
Link to comment
Share on other sites

thanks alla ti teliki se taxitita tha exi ma tin kefali takekawa tin exatmisi protect ena kalo karb kai 56mm. granazia kai 72cc e?kai kapies esoterikes kai exoterikes allages!
Link to comment
Share on other sites

εξαρτατε.εινα καρμπ με 45-50 στα 20mm καλα ειμαι αλλα θα μπουκονει ρε φιλε.καλητερα βαλε ενα 18 και να μην σου μπουκονει.η κεφαλι δεν θα εχει κανα 200ε.

 

Μόνο 200ε? Είναι εξωφρενικές οι τιμές που έχουν τα ανταλλακτικά τις takegawa... Δεν αξίζει να δώσεις τόσο λεφτά για ένα παπί 80cc!

Link to comment
Share on other sites

ego pantos tha doso 1.200euro kai thelo kala antalaktika me ta 1.200euro kai emfanisiakes alages thelo na ine omorfo. kai mexri ton iounio na vgazi teliki eos 130km kai ime mia xara!pio kani enas sigastiras 10euro nomizo e?
Link to comment
Share on other sites

thanks alla poso tekiki tha piano?mporo na valo mprostino laspotira apo dinamic pantos piso fanari tha valo apo dinamic!poso kani i takekawa?kai to karb?

 

 

Το κωλοφάναρο του Dynamic δεν ταιριάζει στο sprinter. Το ρώτησα. Και δεν έχουν βγάλει κάτι ακόμη.. Εγω βασικά ψάχνω φανάρι για πίσω που να έχει και ενσωματωμένα τα φλας.

>>Daytona Sprinter<<
Link to comment
Share on other sites

παρελαβα χθες το 50αρι sprinter.

Λοιπον πρωτη αποψη..

1) Τα φρενα θελουν πολυ δυναμη (δν μου αρεσαν)

2) Τα λαστιχα κατεπειγοντως ΠΕΤΑΜΑ

3) Δεν μου φανηκε να πολυστριβει και οι αναρτησεις οτι ναναι

4) Τα πλαστικα τριζαν απιστευτα, αφου γυρισα πισω και τους ειπα να τα ξανακοιταξουν, ξανασφιξουν..

5) Ο δεικτης βενζινης ηταν κολλημενος και μπερδευτηκα και μετα απο 15 χλμ εμεινα απο βενζινη....

Δεν ειμαι κολλημενος και τετοια, αλλα η πρωτη μου επαφη δν ηταν και η καλυτερη. Ευχομαι στο μελλον να αλλαξουν τα πραγματα...........

Link to comment
Share on other sites

παρελαβα χθες το 50αρι sprinter.

Λοιπον πρωτη αποψη..

1) Τα φρενα θελουν πολυ δυναμη (δν μου αρεσαν)

2) Τα λαστιχα κατεπειγοντως ΠΕΤΑΜΑ

3) Δεν μου φανηκε να πολυστριβει και οι αναρτησεις οτι ναναι

4) Τα πλαστικα τριζαν απιστευτα, αφου γυρισα πισω και τους ειπα να τα ξανακοιταξουν, ξανασφιξουν..

5) Ο δεικτης βενζινης ηταν κολλημενος και μπερδευτηκα και μετα απο 15 χλμ εμεινα απο βενζινη....

Δεν ειμαι κολλημενος και τετοια, αλλα η πρωτη μου επαφη δν ηταν και η καλυτερη. Ευχομαι στο μελλον να αλλαξουν τα πραγματα...........

 

Αν είναι έτσι τα πράγματα πάνε πέτα το καλύτερα...:wacko::wacko::p

Link to comment
Share on other sites

Σημερα δεν κρατουσε καθολου ρελαντι... Στα φαναρια, στις διασταυρωσεις κλπ εσβηνε συνεχεια.....

Τι να πω, προβληματικο μου ετυχε... Αυριο το πρωι το παω στο μαστορα και βλεπουμε

 

Και μια φωτο απο κινητο

http://i162.photobucket.com/albums/t255/sakst/sprinter.jpg

Link to comment
Share on other sites

παρελαβα χθες το 50αρι sprinter.

Λοιπον πρωτη αποψη..

1) Τα φρενα θελουν πολυ δυναμη (δν μου αρεσαν)

2) Τα λαστιχα κατεπειγοντως ΠΕΤΑΜΑ

3) Δεν μου φανηκε να πολυστριβει και οι αναρτησεις οτι ναναι

4) Τα πλαστικα τριζαν απιστευτα, αφου γυρισα πισω και τους ειπα να τα ξανακοιταξουν, ξανασφιξουν..

5) Ο δεικτης βενζινης ηταν κολλημενος και μπερδευτηκα και μετα απο 15 χλμ εμεινα απο βενζινη....

Δεν ειμαι κολλημενος και τετοια, αλλα η πρωτη μου επαφη δν ηταν και η καλυτερη. Ευχομαι στο μελλον να αλλαξουν τα πραγματα...........

 

ασε,κατι τετοια ακουω και μαλλον θα καταληξω σε glx ή runner

Yamaha Z & Modenas Dinamik

2 Μικροι Θεοι!!!

Link to comment
Share on other sites

Nα ρωτήσω κάτι;

Το Sprinter 125cc έχει ένδειξη σχέσεων (ταχύτητες) στο καντράν; Το είδα στον Γκοργκόλη και δεν μου φάνηκε ότι έχει ...

 

 

//dfinikis

Link to comment
Share on other sites

Nα ρωτήσω κάτι;

Το Sprinter 125cc έχει ένδειξη σχέσεων (ταχύτητες) στο καντράν; Το είδα στον Γκοργκόλη και δεν μου φάνηκε ότι έχει ...

 

 

//dfinikis

 

Aν θυμαμαι καλα, μονο το κοντερ αλλαζει (80 το 50αρι, 140 το 125αρι)...

Link to comment
Share on other sites

υπολογισε ενα καλο χερι να σου βγει γυρω στα 300ε.:X
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...