Jump to content

[MOTO] Daytona Sprinter 50/125cc


poulisss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

kalitera vale exatmisi protect

 

Το ιδιο πραμα ειναι ακριβως το ιδιο (σε 80αρες τουλαχιστον)

Οσο για την χωανη ειναι και καπως ζημιογωνα γιατι καμια φορα οταν ειναι κρυο και το ανοιγεις πνιγεται πραγμα που δεν γινεται με το φιλτροκουτι!

[sIGPIC][/sIGPIC] Φραπεδάκι ολέε

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Nαι φιλαρακι ευχαριστω πολυ :):):)να ρωτησω τωρα κατι αλλο στο κοντερ δν φαινονται πολυ καλα οι αριθμοι?η ετσι ειναι απο την φωτο ???

den fainontai kala sthn pragmatikothta...einai k h fwto ligo tholh...:worry:

Link to comment
Share on other sites

Opoios epithymei na dei to sprinter etsi opws tou aresei,as mou steilei mnm na to etoimasw.Ean exei fwto megali tou sprinter i eikona tha einai megistis poiotitas

egw thelw supra_excess na ftiaxoume to SPRINTER!!

Link to comment
Share on other sites

... Ειπαμε της γριας να χαισει και πηγε και ξεκωλιαστηκε ...

 

Οτι το sprinter θα κανει παταγο και οτι θα ειναι το #1 της χρονιας δεν περιμενα να το ακουσω! Απλα ειναι ενα ωραιο, αξιοπιστο (μεχρι στιγμης) μηχανακι. Δε λεω οτι ειναι και γτπ..! Απλα ειναι Καλο..!

[sIGPIC][/sIGPIC] Φραπεδάκι ολέε

Link to comment
Share on other sites

patago sta 50cc kai min ise sigoyros oti then tha kani giati mexri tora ligoi xeroun to sprinter mexri tora katse na to mathoun kai na to doun meriki ftiagmeno kai tha xeperasi akomi kai to dy50cc kai dv50r pu ine ta kalitera gia veltiosi!
Link to comment
Share on other sites

O φωτισμος στο κοντερ τι χρωμα ειναι???:p και τα φωτα το βραδυ ειναι δυνατα???α και κατι αλλο τα φωτα εινα παντα αναμενα απο μονα τους οπως ολα τα καινουργια η κλεινουν κιολας:ninja:(εννοω οταν το μηχανακι ειναι αναμενο):p:p
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

O φωτισμος στο κοντερ τι χρωμα ειναι???:p και τα φωτα το βραδυ ειναι δυνατα???α και κατι αλλο τα φωτα εινα παντα αναμενα απο μονα τους οπως ολα τα καινουργια η κλεινουν κιολας:ninja:(εννοω οταν το μηχανακι ειναι αναμενο):p:p

 

Ο φωτισμος στα κοντερ ειναι κανονικος (κιτρινος) , Τα φωτα δυνατα και φωτιζουν μια χαρα (κυριως η μικρη σκαλα) και

δεν ειναι παντα αναμενα οπως τα καινουργια. Αν και ειναι καινουργιο.

[sIGPIC][/sIGPIC] Φραπεδάκι ολέε

Link to comment
Share on other sites

Μηπως ξερει κανεις αν γιντεται να αλλαξει το κοντερ γιατι απο οτι ειδα δεν ειναι κ τοσο ωραιο:mad::mad: καλα ακομα νωρις ειναι αλλα αμα γινετε ας πει καποιος :worry::worry::worry:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

se ola sxedon ta mixanakia ginete.kai sto daytona sprinter sigoura.pes pos pires 50cc kai erikses lefta kai exeis teliki 130km pos tha to dixni sto tablo apo to 50cc pou ftani mexri to 80
Link to comment
Share on other sites

se ola sxedon ta mixanakia ginete.kai sto daytona sprinter sigoura.pes pos pires 50cc kai erikses lefta kai exeis teliki 130km pos tha to dixni sto tablo apo to 50cc pou ftani mexri to 80

 

Oχι δεν εννοω αυτο αλλα παλι και σε αυτο εχεις δικιο εννοω να το κανεις καπως να δειχνει πιο ωραιο;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρώτησα πόσο κοστίζει το μοτερ του 125 για να το ρίξω πάνω στο 50αρι μου και πόσο λέτε ότι μου είπε? 880 ευρώ.. Ελεος. Βρισκεις honda με τόσα λεφτά. Οπότε θα του βάλω ένα απλό lifan 125 χωρίς μίζα. Θα κρατήσω το δικό μου το κάρτερ και με <300 ευρώ θα έχω ξεμπερδέψει και με εγγύηση. Τώρα για το κοντέρ που θα πηγαίνει μεχρι 80 δεν σκοπεύω να το αλλαξω. Ισα-ίσα καλύτερα. Δεν θα ξέρουν ότι είναι 125. Και αφού δεν είναι με ντίζα για να το κόβει, δεν θα υπάρχει πρόβλημα.
>>Daytona Sprinter<<
Link to comment
Share on other sites

Τωρα μιλας σοβαρα???880 ευρο για να παρεις τη μηχανη απο το 125 sprinter???Εγω παντως εχω ακουσει οτι το πολυ να κανει 400 :confused::confused:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρώτησα πόσο κοστίζει το μοτερ του 125 για να το ρίξω πάνω στο 50αρι μου και πόσο λέτε ότι μου είπε? 880 ευρώ.. Ελεος. Βρισκεις honda με τόσα λεφτά. Οπότε θα του βάλω ένα απλό lifan 125 χωρίς μίζα. Θα κρατήσω το δικό μου το κάρτερ και με <300 ευρώ θα έχω ξεμπερδέψει και με εγγύηση. Τώρα για το κοντέρ που θα πηγαίνει μεχρι 80 δεν σκοπεύω να το αλλαξω. Ισα-ίσα καλύτερα. Δεν θα ξέρουν ότι είναι 125. Και αφού δεν είναι με ντίζα για να το κόβει, δεν θα υπάρχει πρόβλημα.

σιγουρα σου ειπαν τοσα?δεν νομιζω απο την στιγμη που 1.500 περιπου κανει ολοκαινουριο το 125

Yamaha Z & Modenas Dinamik

2 Μικροι Θεοι!!!

Link to comment
Share on other sites

δεν κανει κ 1500 κανει 1360 το 125 και to 50 1250:p:p 100 ευρο διαφορα αλλα δεν μπορω να πιστεψω οτι καποιος μπορει να την πουλησει 880 ευρο με τα ιδια λεφτα περνεις μια μηχανη καλυτερου επιπεδου κ μεγαλυτερης αξιοπιστιας:shifty:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δεν κανει κ 1500 κανει 1360 το 125 και to 50 1250:p:p 100 ευρο διαφορα αλλα δεν μπορω να πιστεψω οτι καποιος μπορει να την πουλησει 880 ευρο με τα ιδια λεφτα περνεις μια μηχανη καλυτερου επιπεδου κ μεγαλυτερης αξιοπιστιας:shifty:

 

χαρην στρογγυλοποιησης μωρε:happy:οπως και να εχει ειναι απιθανο να πωλειται πανω απο την μιση τιμη του μονο ο κινητηρας

Yamaha Z & Modenas Dinamik

2 Μικροι Θεοι!!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε μάγκες αλήθεια. Πήρα στον αντιπρόσωπο στα Τρικαλα (Γκορκόλης) και μου είπαν 879,21. Ελεος ρε. Τι να πω. Με αυτή τη λογική αξίζει να πάρεις ενα 125 και να το πουλάς για ανταλλακτικα...
>>Daytona Sprinter<<
Link to comment
Share on other sites

για να το λες.αλλα δεν βγαζει νοημα οντος συμφερει να το πουλισεις για ανταλακτικα αν ειναι ετσι.καλα εμενα αλλο με νοιαζει τωρα.να ειναι ενταξει το 50αρι μηχανικα και να τραβαει και στα 18 παιρνω κανα dinamik τωρα ομως συμβιβαζομαστε:wacko:

Yamaha Z & Modenas Dinamik

2 Μικροι Θεοι!!!

Link to comment
Share on other sites

Τωρα μιλας σοβαρα???880 ευρο για να παρεις τη μηχανη απο το 125 sprinter???Εγω παντως εχω ακουσει οτι το πολυ να κανει 400 :confused::confused:

 

Με Τιποτα!!!

Εγω ρε παιδια γιατι νομιζω οτι κανει γυρω στο 300αρι..

Αντε το πολυ 400-500 χοντρα χοντρα.

Παντως 800 με τιποτα..

[sIGPIC][/sIGPIC] Φραπεδάκι ολέε

Link to comment
Share on other sites

Με Τιποτα!!!

Εγω ρε παιδια γιατι νομιζω οτι κανει γυρω στο 300αρι..

Αντε το πολυ 400-500 χοντρα χοντρα.

Παντως 800 με τιποτα..

 

Εεεε ναι ρε φιλε κ εγω δν μπορω να το πιστεψω το πολυ να ειναι κανα 100 ευρο πιο ακριβως απο τον κινητηρα της lifan ;)880 ευρο ???:rocket:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πάρ' τε τον Γκοργκόλη στο 2431056101 και ρωτήστε οι ίδιοι. Εγω πάντως έβαλα και έναν φίλο να πάρει για σιγουριά και το ίδιο του είπαν.
>>Daytona Sprinter<<
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...