Jump to content

Sony Ericsson T650i


millis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Απαντήσεις 310
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

τι γίνεται ρε παιδιά το χάσαμε το τηλεφωνάκι τελείως.Σταμάτησε να κυκλοφορεί?Δε με νοιάζει το sar και τόσο οπότε σκέφτομαι να το πάρω αν κυκλοφορεί ακόμα.Ξέρετε αν κυκλοφορεί σε τι τιμή βρίσκεται?:shifty:
Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

τι γίνεται ρε παιδιά το χάσαμε το τηλεφωνάκι τελείως.Σταμάτησε να κυκλοφορεί?Δε με νοιάζει το sar και τόσο οπότε σκέφτομαι να το πάρω αν κυκλοφορεί ακόμα.Ξέρετε αν κυκλοφορεί σε τι τιμή βρίσκεται?:shifty:

Κυκλοφορει κανονικα αλλα η τιμη του ειναι :down: Ο λογος που δεν εχει πουλησει για μενα ειναι αυτος.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφορει κανονικα αλλα η τιμη του ειναι :down: Ο λογος που δεν εχει πουλησει για μενα ειναι αυτος.

 

δηλαδή που περίπου κειμένεται?πάνω από 300ευρώ?:X

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

δηλαδή που περίπου κειμένεται?πάνω από 300ευρώ?:X

Απο 325 ευρο και ανω!! :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

κρίμα και σκεφτόμουν να το αγοράσω....:(

Παρε αλλο κινητο καλυτερα :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παρε αλλο κινητο καλυτερα :)

 

με βλέπω με κανένα μεταχειρησμένο w850 να κάνω τη δουλειά μου...;):)

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

με βλέπω με κανένα μεταχειρησμένο w850 να κάνω τη δουλειά μου...;):)

Μπορεις να παρεις καινουργιο αλλα χαμηλοτερης κατηγοριας τιμης.;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Χαιρετε!Σκεφτομαι να αγορασω το T650 ομως εχω να κανω μια ερωτηση σχετικα με την καμερα του...Κανει zoom σε ολες τις αναλυσεις,ακομα και την υψηλοτερη?Ρωταω γιατι επαθα σοκ μολις μου ειπαν οτι το Κ770i δεν μπορει να κανει ζουμ....το οποιο υποτειθεται οτι ειναι και cybershot...
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετε!Σκεφτομαι να αγορασω το T650 ομως εχω να κανω μια ερωτηση σχετικα με την καμερα του...Κανει zoom σε ολες τις αναλυσεις,ακομα και την υψηλοτερη?Ρωταω γιατι επαθα σοκ μολις μου ειπαν οτι το Κ770i δεν μπορει να κανει ζουμ....το οποιο υποτειθεται οτι ειναι και cybershot...

Το ιδιο ισχυει και για το τ650ι.αληθεια γιετι θελεις να παρεις τοσο ακριβο κινητο ??

μπορεις με λιγοτερα χρηματα να αγορασεις κ810ι,κ850ι :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

καλησπέρα σε όλους.

μόλις πήρα ένα καινούργιο t650i και μου βγάζει πάνω αριστερά

ένα περίεργο μπλε εικονίδιο με κάτι άσπρα ημικύκλια...

πρώτη φορα το βλέπω αν και είχα και αλλα sony ericsson κινητά

και ειναι κάτι που δεν το εξηγεί στο manual...

αν ξέρει κάποιος ας βοηθήσει...

 

ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους.

μόλις πήρα ένα καινούργιο t650i και μου βγάζει πάνω αριστερά

ένα περίεργο μπλε εικονίδιο με κάτι άσπρα ημικύκλια...

πρώτη φορα το βλέπω αν και είχα και αλλα sony ericsson κινητά

και ειναι κάτι που δεν το εξηγεί στο manual...

αν ξέρει κάποιος ας βοηθήσει...

 

ευχάριστο.

Νομιζω οτι ειναι το 3g.:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι ειναι το 3g.:cool:

εκτος ότι δεν το έχω ενεργοποιήσει το 3g, ανάβει οποιαδήποτε στιγμή για καμια ώρα και μετά σβήνει...

ευχαριστω πάντως :)

Link to comment
Share on other sites

εκτος ότι δεν το έχω ενεργοποιήσει το 3g, ανάβει οποιαδήποτε στιγμή για καμια ώρα και μετά σβήνει...

ευχαριστω πάντως :)

ισως ηταν ενεργοποιημενο απο μονο του.παντως αυτο το εικονιδιο σχετιζεται το δικτυο.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το 3G είναι σίγουρα! Δεν χρειάζεται να έχεις ενεργοποιήση το 3G αλλά αυτό το εικονίδιο σου δείχνει που έχεις κάλυψη 3G. Για να το απενεργοποιήσεις εντελώς το 3G για να γλιτώσεις λίγη αυτονομία πήγαινε: Μενού - Ρυθμίσεις - Συνδεσιμότητα - Δίκτυα κιν.τηλεφ - (και νομίζω λέει κάτι για κάλυψη) πάτα εκεί...
Notebook User: Lenovo 3000 N200
Link to comment
Share on other sites

Το 3G είναι σίγουρα! Δεν χρειάζεται να έχεις ενεργοποιήση το 3G αλλά αυτό το εικονίδιο σου δείχνει που έχεις κάλυψη 3G. Για να το απενεργοποιήσεις εντελώς το 3G για να γλιτώσεις λίγη αυτονομία πήγαινε: Μενού - Ρυθμίσεις - Συνδεσιμότητα - Δίκτυα κιν.τηλεφ - (και νομίζω λέει κάτι για κάλυψη) πάτα εκεί...

ευχαριστω πολύ! τελικά αυτό ήταν :)

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα σήμερα από Γερμανό στην περιοχή Ν.Ιωνίας και είδα το κινητό στην τιμή των 200 ευρώ:confused: Όντως έχει πέσει τόσο πολύ η τιμή του; Η πλάκα είναι ότι στο φυλλάδιο το έχει πολύ ακριβότερο. Δυστυχώς δεν είχα χρόνο να ρωτήσω κάποιον πωλητή,το μαγαζί ήταν φουλ από κόσμο.

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Πέρασα σήμερα από Γερμανό στην περιοχή Ν.Ιωνίας και είδα το κινητό στην τιμή των 200 ευρώ:confused: Όντως έχει πέσει τόσο πολύ η τιμή του; Η πλάκα είναι ότι στο φυλλάδιο το έχει πολύ ακριβότερο. Δυστυχώς δεν είχα χρόνο να ρωτήσω κάποιον πωλητή,το μαγαζί ήταν φουλ από κόσμο.

Αφου το κινητο δεν πουλαει.αναγκαστικα του ριξανε την τιμη..για να το επιλεξει κανεις :cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

καλησπερα στο φορουμ και καλως σας βρηκα.θα ηθελα τη βοηθεια σας σχετικα με το T650i:μετα απο πτώση δεν λειτουργουν οι ηχοι-δεν χτυπα,δεν εχει ηχο για sms κλπ.απευθυνθηκα στην αντιπροσωπεια και μου ειπαν να το αφησω για service.πριν απο αυτο μου ειπαν να κανω backup το τηλεφωνο.με το pc suite εχω κανει backup αρχεια και καταλογο(στο outlook express) αλλα δεν εχω μπορεσει να κανω backup τα sms ακομη.

καμια ιδεα πως γινεται αυτο?να τους ζητησω να το αναλαβουν στο service ή να παρω καποιο άλλο προγραμμα?ευχαριστω εκ'των προτερων για τις απαντησεις σας.:)

Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΟ C702 ΚΑΙ ΛΕΩ ΝΑ ΤΟ ΔΩΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ Τ650 ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΩ.. ΤΟ GPS ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΣΕ ΧΡΕΩΝΕΙ INTERNET KANONIKA KAI ΞΕΝΕΡΩΣΑ..
Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΟ C702 ΚΑΙ ΛΕΩ ΝΑ ΤΟ ΔΩΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ Τ650 ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΩ.. ΤΟ GPS ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΣΕ ΧΡΕΩΝΕΙ INTERNET KANONIKA KAI ΞΕΝΕΡΩΣΑ..

Κρατησε'το το κινητο,τι παραπανω εχει το τ650ι εκτος απο τον ογκο του??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Θα ήθελα μια γνώμη (και δυο και τρεις :P)... :)

 

Είμαι μεταξύ των K770 και T650. Τί θα μου προτείνατε και γιατί; :)


Link to comment
Share on other sites

καλησπερα υπαρχει το τ650 γεματο απο επαφες μηνυματα και θελουμε να μεταφερθουν σε ενα nokia 8800 zaffire προσπαθησα με bluetooth αλλα δεν παντρευονται με τιποτα υπαρχει αλλος τροπος η μηχανημα που να το κανει ....help 850 επαφες ειναι πολλες για μια μια ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson T650i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...