Jump to content

Samsung SGH-U600


skatzoxoiros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια ειδα χ8ες το U600 σε μαυρο... ολα τα λεφτα...

ξερει κανεις που μπορω να το βρω στη 8εσσαλονικη?? ρωτησα πλαισιο και mediamarkt και μου ειπαν οτι εχουν μπλε, ασημι και χρυσο (ο 8εος να το κανει χρυσο).

thanks :D

everyone can see things.

few can see into things...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

paidia ekei pou leie menu kai epafes mporoume na ta aalxoume afta kai na valoume kapoio allo?
Όχι, μόνο ο σταυρός και το «Μενού Μου» αλλάζουν από ότι κατάλαβα...

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

paidia epeidi den mporo na diavaso toses polles selides mporeite na mou peite ama axizei giati thelo simera na to paro? sas efxaristo poli

 

Πες μας τι ακριβώς ζητάς από το κιν .... για να σου απαντήσουμε....

Αν ξέρουμε βέβαια...:):):)

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια συμφωνα με σκατζοχοιρο και σωστα λεει οι πρωτες φορτισεις ειναι το παν ομως εγω χρησιμοποιηω συνεχως το usb και φορτιζεται ακανονιστα τι να κανω παρακαλω βοηθεια μηπως να αφησω το usb για τισ πρωτες 3 μερες την πρωτη το χρησιμοποιησα ηδη πειτε μου

:(

Link to comment
Share on other sites

Παιδια γνωριζει καποιος που ειναι stored τα sms στο pc studio? Μετεφερα τα sms μου απο το κινητο (phone) στο PC μεσα απο το sms manager του pc studio. Τα sms τα βλεπω κανονικα αλλα δεν μπορω να βρω που ειναι stored. Επισης υπαρχει η δυνατοτητα να τα κανω copy παλι στο κινητο?:cool:
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια συμφωνα με σκατζοχοιρο και σωστα λεει οι πρωτες φορτισεις ειναι το παν ομως εγω χρησιμοποιηω συνεχως το usb και φορτιζεται ακανονιστα τι να κανω παρακαλω βοηθεια μηπως να αφησω το usb για τισ πρωτες 3 μερες την πρωτη το χρησιμοποιησα ηδη πειτε μου:(
Τώρα που έγινε το «κακό» (αν έγινε κανένα), κάνε μερικούς κύκλους πλήρης αποφόρτισης (μέχρι να κλείσει τελείως το κινητό) και φόρτισης. Έτσι (λένε) αποδίδει καλύτερα η μπαταρία. Μετά χρησιμοποιείς το USB ή, ακόμα καλύτερα, παίρνεις και BlueTooth για το PC (π.χ. e-shop, ΠΛΑΙΣΙΟ τα BT).

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Hellooo Everybody

 

Epanerxome se ena erwtima mou sxetika me to to bluetooth kai to

samsung U600.Agorasa xtes ena bluetooth celleden Adb2388(to mikrotero stin elliniki agora)ekana tin sizeuksi me tin siskevi akouw tin eiserxomeni klisi alla den kserw pws mporw na akousw ta mp3 pou exw perasmena stin siskevi tou kinitou. Mporei kapoios na mou pei poia vimata akolouthw gia na akousw ena tragoudi pou exw apo to bluetooth moy?

 

Euxaristw ek twn proterwn...

Link to comment
Share on other sites

Hellooo Everybody

 

Epanerxome se ena erwtima mou sxetika me to to bluetooth kai to

samsung U600.Agorasa xtes ena bluetooth celleden Adb2388(to mikrotero stin elliniki agora)ekana tin sizeuksi me tin siskevi akouw tin eiserxomeni klisi alla den kserw pws mporw na akousw ta mp3 pou exw perasmena stin siskevi tou kinitou. Mporei kapoios na mou pei poia vimata akolouthw gia na akousw ena tragoudi pou exw apo to bluetooth moy?

 

Euxaristw ek twn proterwn...

Την ώρα που ακούς μέσω του MP3 player την μουσικούλα σου, πατάς «Επιλογές» -> «Μεταβίβαση σε» -> «Μονοφωνικό ακουστικό bluetooth» ή «Στερεοφωνικό ακουστικό bluetooth». ;)

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Την ώρα που ακούς μέσω του MP3 player την μουσικούλα σου, πατάς «Επιλογές» -> «Μεταβίβαση σε» -> «Μονοφωνικό ακουστικό bluetooth» ή «Στερεοφωνικό ακουστικό bluetooth». ;)

 

 

 

Mou grafei den vrethikan suskeves bluetooth enw to bluetooth einai sindedemeno k se eiserxomeni klisi doulevei mia xara.giati omws den mporw na akousw to mp3? mipws prougoumenos xreiazete kapoia alli rythmisi?:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Mou grafei den vrethikan suskeves bluetooth enw to bluetooth einai sindedemeno k se eiserxomeni klisi doulevei mia xara.giati omws den mporw na akousw to mp3? mipws prougoumenos xreiazete kapoia alli rythmisi?:wacko:
Μήπως επιλέγεις στερεοφωνικό bt ενώ έχεις μονοφωνικό ή το αντίθετο; Δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο... :worry:

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

File Aimilie dokimazw kai ta 2 alla tpt :mad:
ΟΚ, θα ξαναδοκιμάσω και εγώ μήπως σου λέω κάτι λάθος. Το είδα όταν πήρα το κινητό και δεν το έχω δει πρόσφατα (έχω μονοφωνικό bt και έτσι χρησιμοποιώ τα στερεοφωνικά ενσύρματα ακουστικά)...

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ, θα ξαναδοκιμάσω και εγώ μήπως σου λέω κάτι λάθος. Το είδα όταν πήρα το κινητό και δεν το έχω δει πρόσφατα (έχω μονοφωνικό bt και έτσι χρησιμοποιώ τα στερεοφωνικά ενσύρματα ακουστικά)...

 

Το ίδιο συμβαίνει και σε μένα.

 

Μια ερώτηση τώρα: γιατί δεν μπορώ να "δω" τα video που έχω τραβήξει-αποθηκεύσει στην κάρτα μέσω του pc studio; δηλαδή το pc studio δεν τα βλέπει καθόλου...

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ, θα ξαναδοκιμάσω και εγώ μήπως σου λέω κάτι λάθος. Το είδα όταν πήρα το κινητό και δεν το έχω δει πρόσφατα (έχω μονοφωνικό bt και έτσι χρησιμοποιώ τα στερεοφωνικά ενσύρματα ακουστικά)...

 

 

Einai thema markas BT? xmm den nomizw...pantws den akougete tpt

Ti na simvenei gmt?:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βοήθεια έχω κολλήσει. Δεν ξέρω ποιο κινητό να διαλέξω. Αποφάσισα να πάρω για πρώτη φορά Samsung, μετά τις εμπειρίες με Nokia. Το άλλο μου κινητό είναι ένα Sony Ericsson S500. Φοβερό κινητό και δεν το συγκρίνω σε design με άλλο Sony.

Ανάμεσα στα Samsung ψάχνω να βρω την άκρη μεταξύ D900i, E840, U600 και U700. Τόσο λόγο προβλημάτων όσο και λόγο στιλ γέρνω προς το E840. Όμως δεν το βρίσκω πουθενά σε Γερμανό, ή ΟΤΕ (επιλογές λόγω αναβάθμισης). Λοιπόν τι προτείνεται εσείς...???

Link to comment
Share on other sites

Hellooo Everybody

 

Epanerxome se ena erwtima mou sxetika me to to bluetooth kai to

samsung U600.Agorasa xtes ena bluetooth celleden Adb2388(to mikrotero stin elliniki agora)ekana tin sizeuksi me tin siskevi akouw tin eiserxomeni klisi alla den kserw pws mporw na akousw ta mp3 pou exw perasmena stin siskevi tou kinitou. Mporei kapoios na mou pei poia vimata akolouthw gia na akousw ena tragoudi pou exw apo to bluetooth moy?

 

Euxaristw ek twn proterwn...

 

Το bloototh που πήρες, υποστηρίζει αυτή τη δυνατότητα;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βοήθεια έχω κολλήσει. Δεν ξέρω ποιο κινητό να διαλέξω. Αποφάσισα να πάρω για πρώτη φορά Samsung, μετά τις εμπειρίες με Nokia. Το άλλο μου κινητό είναι ένα Sony Ericsson S500. Φοβερό κινητό και δεν το συγκρίνω σε design με άλλο Sony.

Ανάμεσα στα Samsung ψάχνω να βρω την άκρη μεταξύ D900i, E840, U600 και U700. Τόσο λόγο προβλημάτων όσο και λόγο στιλ γέρνω προς το E840. Όμως δεν το βρίσκω πουθενά σε Γερμανό, ή ΟΤΕ (επιλογές λόγω αναβάθμισης). Λοιπόν τι προτείνεται εσείς...???

Αν εισαι ατομο που μιλας πολυ ή το χρησιμοποιηεις για παιχνιδια mp3 fm η οτιδηποτε αλλο που χρησιμοποιηει την μπαταρια του ... και ..τονιζω... δεν εισαι διατεθημενος να το φορτιζεις ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ..με αλλα λογια να θελεις ενα κινητο που να αντεχει πανω απο 2 μερες κανονικης χρησης.. μην διαννοηθεις να παρεις το u600 ..ειναι αδιανοητο εν ετη 2007 οπου εχουν ηδη κατασκευαστει αυτοκινητα που χρησιμοποιουν μπαταριεσ λιθιου να μπορουν να διανυσουν 200χλμ με ταχ 100χλμ/ω και εσυ να πρεπει να φορτιζεις το κιν στην καλυτερη περιπτωση καθε 24-30 ωρες τι να πω ρε παιδια ελεος.τωρα αμα δεν σε ενδιαφερουν τα παραπανω ,...ΠΑΡ'ΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΝΟΩ.. τα εχει ολα και ειναι πανεμορφο... α και κατι αλλο ειδικα αν σε ενδιαφερει να παιζει απαιτητικα παιχνιδια (street racing ,nitro etc)(που φανταζομαι σε πολλουσ δεν τουσ ενδιαφερει)ειναι επισης απογοητευτικο και αργο.αλλα τι να κανουμε...εχεI απιστευτη camera video mp3 fm κ ολα τα αλλα .απλα δεν εχει ΜΠΑΤΑΡΙΑ...ΛΕΤΕ Η ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΤΟΥ G600 ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ??

YΓ1 ΚΑΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ

YΓ2 ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΜΠΑΤΑΡΙΑ (ΤΗΝ ΑΠΟΚΛΕΙΩ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ)

Link to comment
Share on other sites

Αν εισαι ατομο που μιλας πολυ ή το χρησιμοποιηεις για παιχνιδια mp3 fm η οτιδηποτε αλλο που χρησιμοποιηει την μπαταρια του ... και ..τονιζω... δεν εισαι διατεθημενος να το φορτιζεις ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ..με αλλα λογια να θελεις ενα κινητο που να αντεχει πανω απο 2 μερες κανονικης χρησης.. μην διαννοηθεις να παρεις το u600 ..ειναι αδιανοητο εν ετη 2007 οπου εχουν ηδη κατασκευαστει αυτοκινητα που χρησιμοποιουν μπαταριεσ λιθιου να μπορουν να διανυσουν 200χλμ με ταχ 100χλμ/ω και εσυ να πρεπει να φορτιζεις το κιν στην καλυτερη περιπτωση καθε 24-30 ωρες τι να πω ρε παιδια ελεος.τωρα αμα δεν σε ενδιαφερουν τα παραπανω ,...ΠΑΡ'ΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΝΟΩ.. τα εχει ολα και ειναι πανεμορφο... α και κατι αλλο ειδικα αν σε ενδιαφερει να παιζει απαιτητικα παιχνιδια (street racing ,nitro etc)(που φανταζομαι σε πολλουσ δεν τουσ ενδιαφερει)ειναι επισης απογοητευτικο και αργο.αλλα τι να κανουμε...εχεI απιστευτη camera video mp3 fm κ ολα τα αλλα .απλα δεν εχει ΜΠΑΤΑΡΙΑ...ΛΕΤΕ Η ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΤΟΥ G600 ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ??

YΓ1 ΚΑΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ

YΓ2 ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΜΠΑΤΑΡΙΑ (ΤΗΝ ΑΠΟΚΛΕΙΩ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ)

 

 

Και στο E900 αλλα και στο U600 μου κραταει 2-3 μερες με αρκετη χρηση, που νομιζω ειναι μια χαρα. Μια μερα παντως ποτε!:)

Link to comment
Share on other sites

Mou grafei den vrethikan suskeves bluetooth enw to bluetooth einai sindedemeno k se eiserxomeni klisi doulevei mia xara.giati omws den mporw na akousw to mp3? mipws prougoumenos xreiazete kapoia alli rythmisi?

 

Einai thema markas BT? xmm den nomizw...pantws den akougete tpt

Ti na simvenei gmt?:wacko:

 

Δεν γνωριζα οτι γινεται κατι τετοιο. Μετα που το διαβασα, το δοκιμασ ακαι εγω στο τηλ μου με το WEP-200 και ΔΕΝ παιζει. μου βγαζει ακριβως οτι και του φιλου παραπανω.

Στέφανος
Link to comment
Share on other sites

Παιδια αν εχω γεματη την εσωτερικη μνημη στο u600 και μου στελνει καποιος κατι με μπλε δοντι πως μπορω να επιλεγω να απο8ηκευεται στη μνημη της καρτας , και να μην βγαζει το σπαστικο μνμ ..μνημη πληρης... ???

 

πειτε μου οτι γινεται..

everyone can see things.

few can see into things...

Link to comment
Share on other sites

Δεν γνωριζα οτι γινεται κατι τετοιο. Μετα που το διαβασα, το δοκιμασ ακαι εγω στο τηλ μου με το WEP-200 και ΔΕΝ παιζει. μου βγαζει ακριβως οτι και του φιλου παραπανω.

 

Telika einai thema BT? Poia BT exoun tin dunatothta? Mporei na mas pei kaneis me sigouria filoi mou?

Link to comment
Share on other sites

Πήρα μια μνημούλα Sandisk 1GB Mobile Premier (17€). Ενω πάει σφαίρα στο PC, μόλις την βάλω στο κινητό (περίπου 100 MP3 και η μνήμη 60% γεμάτη) ψιλοαργεί. Από ότι διάβασα παραπάνω, αναμενόμενο.... :nagger:

 

Τέλως πάντων, ήγγικεν η ώρα να κάνω την 1η μου ερώτηση και'γω σαν παιδί :D: Έστω ότι έχω βάλει στο ημερολόγιο μια συνάντηση και μετά το τέλος της θέλω να την βλέπω σαν ολοκληρωμένη αλλά χωρίς να την διαγράψω (οπότε δεν θα την βλέπω καθόλου). Γίνεται και, αν ναι, πως;

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Έστω ότι έχω βάλει στο ημερολόγιο μια συνάντηση και μετά το τέλος της θέλω να την βλέπω σαν ολοκληρωμένη αλλά χωρίς να την διαγράψω (οπότε δεν θα την βλέπω καθόλου). Γίνεται και, αν ναι, πως;

 

Αν εχεις βαλει και ειδοποιηση, την προκαθορισμενη ωρα χτυπαει (κλειστο δεν σε ειδοποιει, παρα οταν το ανοιξεις σου βγαζει καρτα με την ή τις χαμενες ειδοποιησεις ).Πατας "προβολη" και αριστερο πληκτρο αφης "επιβεβαιωση".Η λιστα περασμενων ειδοποιησεων γραφει "εκκαθαριση" αλλα οι συναντησεις παραμενουν στη μνημη μεχρι να τις διαγραψεις εσυ.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν εχεις βαλει και ειδοποιηση, την προκαθορισμενη ωρα χτυπαει (κλειστο δεν σε ειδοποιει, παρα οταν το ανοιξεις σου βγαζει καρτα με την ή τις χαμενες ειδοποιησεις ).Πατας "προβολη" και αριστερο πληκτρο αφης "επιβεβαιωση".Η λιστα περασμενων ειδοποιησεων γραφει "εκκαθαριση" αλλα οι συναντησεις παραμενουν στη μνημη μεχρι να τις διαγραψεις εσυ.

 

Σε ειδοποιεί και κλειστό, απλά πρέπει να υπάρχουν δυο προϋποθέσεις:

1. Να το έχεις επιλέξει όταν βάζεις την ειδοποίηση

2. Να έχεις απενεργοποιήσει το ΡΙΝ (δηλ να μη ζητάει ΡΙΝ την ώρα που ανοίγει)

Εάν οι άνθρωποι πάντα ακολουθούσαν τον κοινό νου, εμείς μέχρι σήμερα θα σερνόμασταν στα τέσσερα
Link to comment
Share on other sites

Here i am again!

 

Mia erwtisi gia samsung U600

 

Sas exei tyxei na vlepete ena videaki stin karta mnimis i stin mnimi tilefwnou k na stamata o hxos? kai an ksana patisete to koumpi (j)

na pezei xwris ixo? giati diakoptonte merikes fores ta videos? ti mporei na ftaiei? auto simvenei mono sta video clips mp4 k oxi sta mp3

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-U600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...