Jump to content

Samsung SGH-U600


skatzoxoiros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ μέσω bluetooth πέρασα καμιά 280 επαφές επίσης γρήγορα από το nokia7710 χωρίς να έχω κανένα πρόβλημα ασυμβατότητας.. Αισθάνθηκα απίστευτα τυχερός! :p
http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εγώ μέσω bluetooth πέρασα καμιά 280 επαφές επίσης γρήγορα από το nokia7710 χωρίς να έχω κανένα πρόβλημα ασυμβατότητας.. Αισθάνθηκα απίστευτα τυχερός! :p

 

Μήν μου πείς πως η γραμματοσειρά αναγνωρίστηκε κανονικά απο το U600 και οτι δούλεψε σωστά η αναζήτηση στον τηλεφωνικό κατάλογο!!!!

Εμένα για να δουλέψει η αναζήτηση χρειάστηκε να διορθώσω τους χαρακτήρες των επαφών με την γραμματοσειρά της συσκευής!

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

Επειδή μιλάτε για επαφές μπορεί κάποιος που το έχει να δοκιμάσει να φτιάξει μια επαφή στο outlook, να το συγχρονίσει και να ενημερώσει αν δουλεύει η αναζήτηση στο τηλέφωνο;

(ρωτώ γιατί έχω ξεκινήσει να γράφω όλες τις επαφές στο outlook2007).

Thanks.

Link to comment
Share on other sites

Kalimera paidia

 

Edo kai merikes ores eimai enas katoxos enos U600 mexri tora ola einai ok me to kinitaki.

 

Prin eixa to chocolate kai eixa polla provlimata me tin lipsi den borousane na me akousoune kai na tous akouso se kleisto meros. Kathos kai kati kolimatakia me to software.

 

Me tin Samsung elpizo na min exo tetoia themata!!!!!!!!

 

Afto pou tha ithela na rotiso einai stin eidopoihsh ton incoming sms boroume na exoume tone kai vibration mazi kai oxi mono to ena i to allo giati einai ligo spastiko ?

Knock knock!!! Who's there? ME I KILL YOU!!!!!

 

Xiaomi Pocophone f1

MIUI 11.0.5.0

Android 9 (Pie)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!!!

 

μια ερωτηση...για να βγαλουμε φωτογραφιες η βιντεο πρεπει αναγκαστικα να κραταμε το κινητο ανοικτο σε οριζοντια θεση???

 

δεν μπορουμε να το εχουμε κανονικα στο χερι μας... οπως πχ γραφουμε μηνυμα????

 

ευχαριστω

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!!!

 

μια ερωτηση...για να βγαλουμε φωτογραφιες η βιντεο πρεπει αναγκαστικα να κραταμε το κινητο ανοικτο σε οριζοντια θεση???

 

δεν μπορουμε να το εχουμε κανονικα στο χερι μας... οπως πχ γραφουμε μηνυμα????

 

ευχαριστω

 

μπορουμε... αλλα το βιντεο που θα βγαλεις θα ειναι λιγο..αναποδο

και οι φωτογραφιες το ιδιο. θα χρειαστει μετα να τις κανεις επεξεργασια. :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

::Alma Libre - My Blog

A blog by an IT student

Link to comment
Share on other sites

Τελικά μετά από πολύ ψάξιμο και μπέρδεμα, το U600 θα είναι το νέο μου κινητό. Ενώ είχα ξεκινήσει για το Nokia N80 (πριν κανα 1,5 μήνα), άλλαξα στην πορεία για το Ν95. Μετα απο την ανελέητη αναμονή ξανάλλαξα γνώμη και είπα να κάνω το βήμα για Windows Mobile και το HTC P3600. Τελικά το U600 μου έκανε κλικ μιας και είπα τελικά να μην συμβιβαστώ ξανά με ογκώδη συσκευή χάρη των tech specs. Εξάλλου το Samsung μια χαρα χαρακτηριστικά έχει και σχετικά βολική για μένα τιμη (βλ. Ν95 721€!!!!) . Ελπιζω να μην το μετανιώσω.

Έτσι ειπα να μοιραστώ μαζί σας την οδύσσεια που πέρασα μέχρι να αποφασίσω για κινητάκι :p

Xiaomi Redmi Note 3 Pro kate -->> Xiaomi Mi 10T
Link to comment
Share on other sites

Τελικά μετά από πολύ ψάξιμο και μπέρδεμα, το U600 θα είναι το νέο μου κινητό. Ενώ είχα ξεκινήσει για το Nokia N80 (πριν κανα 1,5 μήνα), άλλαξα στην πορεία για το Ν95. Μετα απο την ανελέητη αναμονή ξανάλλαξα γνώμη και είπα να κάνω το βήμα για Windows Mobile και το HTC P3600. Τελικά το U600 μου έκανε κλικ μιας και είπα τελικά να μην συμβιβαστώ ξανά με ογκώδη συσκευή χάρη των tech specs. Εξάλλου το Samsung μια χαρα χαρακτηριστικά έχει και σχετικά βολική για μένα τιμη (βλ. Ν95 721€!!!!) . Ελπιζω να μην το μετανιώσω.

Έτσι ειπα να μοιραστώ μαζί σας την οδύσσεια που πέρασα μέχρι να αποφασίσω για κινητάκι :p

Πάντως προλαβαίνεις να αλλάξεις ακόμα γνώμη:p

Και εγώ είμαι ανάμεσα σε 2-3 συσκευές και δεν ξέρω τη να πάρω:confused: , άσε που βλέπω αυτό το HTC P3600:happy: και τρελαίνομαι… μάλλον με βλέπω να περιμένω το U700:D :p

ΦΤΑΙΕΙ, που είμαστε αυτοί που είμαστε. Και που δεν θ' αλλάξουμε ποτέ.
Link to comment
Share on other sites

By the way kai se mena to kinito otan einai kleisto kounietai to portaki kai fovame min ksaxarvalothei. Kseretai an boroume kapos na to sfiksoume???????

Knock knock!!! Who's there? ME I KILL YOU!!!!!

 

Xiaomi Pocophone f1

MIUI 11.0.5.0

Android 9 (Pie)

Link to comment
Share on other sites

Βγαζει απιστευτες φωτογραφιες!! Καμμια σχεση με το N93!! Μαλλον θα το αγορασει η μητερα μου σε λιγες ημερες.
Link to comment
Share on other sites

Ο ηχος απο τα ακουστικα πως ειναι?Υπαρχει ανταπτορακι για να βαλεις τα δισα σου ακουστικα οπως π.χ στο F300?
"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

By the way kai se mena to kinito otan einai kleisto kounietai to portaki kai fovame min ksaxarvalothei. Kseretai an boroume kapos na to sfiksoume???????

 

Πάντως και εμένα το πορτάκι έπαιζε και όταν το είχα ανοιχτό και κλειστό.Έτσι λοιπόν το πήγα πίσω στο Γερμανό του The Mall απο όπου και το είχα πάρει το σύγκρινα με ένα άλλο που είχαν στην έκθεση είδα οτι εκείνο ήταν σταθερό.Τους το έδωσα πίσω το άλλαξαν και άντε γεια τριξίματα και κουνήματα

Swift-Red-Arrow:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Πάντως και εμένα το πορτάκι έπαιζε και όταν το είχα ανοιχτό και κλειστό.Έτσι λοιπόν το πήγα πίσω στο Γερμανό του The Mall απο όπου και το είχα πάρει το σύγκρινα με ένα άλλο που είχαν στην έκθεση είδα οτι εκείνο ήταν σταθερό.Τους το έδωσα πίσω το άλλαξαν και άντε γεια τριξίματα και κουνήματα

 

Και σε ξένα φόρουμ διαβάζω για προβλήματα με το slide.

Φαίνεται πως σε μερικά μόνο κινητά δεν έχει βγεί καλό.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ego re gmt to peira apo vodafone kai den eixe kai allo ante ksanagirnato piso kai perimene an to pigena sto service tha mou to ftiaxnane???

Knock knock!!! Who's there? ME I KILL YOU!!!!!

 

Xiaomi Pocophone f1

MIUI 11.0.5.0

Android 9 (Pie)

Link to comment
Share on other sites

Ego re gmt to peira apo vodafone kai den eixe kai allo ante ksanagirnato piso kai perimene an to pigena sto service tha mou to ftiaxnane???

Δεν έχω ιδέα:(

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

hi !

1) Kserei kaneis an ginete oi foto kai ta video na apothikeyonte kateuthian stin karta mnimis ?

2) Kia to mp3 player einai poli argo otan paizei apo ti micro sd se olous etsi einai ??

3) An ginete na alazei i entasi poio tou yxou kliseis poio grigora(xwris na xreiazete na patiseis 10 koumpia )

:cry:

kata ta alla panemorfo !!!

euxaristww prokatavolika..

Link to comment
Share on other sites

Πω πω παιδια, το πηρα την Παρασκευη και εφυγα αμεσως για 3ημερο! Γυρισα σημερα εχοντας εντυπωσιασει ενα καρο κοσμο με το κινητακι :lol: , ενω σε εμενα μου εχει αφησει προς το παρον τις καλυτερΟΤΕΡΕΣ εντυπωσεις!!! Φωτογραφιες απιστευτα καλες, ακομα και τη νυχτα!!!!

Very χαρουμενη!:p :D

:innocent:
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς από που θα μπορούσαμε να προμηθευτούμε το καλώδιο για το TV out?
Xiaomi Redmi Note 3 Pro kate -->> Xiaomi Mi 10T
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ... σας κανει και σε σας μια μεγαλη καθυστερηση στην φωτογραφικη μηχανη απο την στιγμη που πατας το κουμπι μεχρι να τραβηξει την φωτογραφια ?

http://www.faretra.gr

Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο

Link to comment
Share on other sites

1.Άκουσα πως ο media player του U600 δεν παίζει τα mp3 που είναι αποθηκευμένα στην κάρτα μνήμης.Ισχύει;

2.Επίσης άκουσα πως ο media player είναι εκνευριστικά αργός όταν παίζει τραγούδια από την κάρτα μνήμης.Ισχύει;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-U600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...