Jump to content

Sony Ericsson S500i


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΚΟΜΜΕΝΑ ΒΙΝΤΕΟΚΛΙΠ ΣΕ ΕΙΣΕΡΧΟΜΕΝΕΣ ΚΛΗΣΕΙΣ?

 

βασικά γιατί δε ρωτάς εδώ όλο και κάποιοι παραπάνω ιδιοκτήτες του μοντέλου θα το δουν και θα απαντήσουν την απορία σου!!!http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=171328

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 707
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μην το πάρετε!!!!!! ΣΠΑΝΕ ΤΑ ΠΛΗΚΤΡΑ!! Είναι ρίσκο η αγορά του s500. Έχω αλλάξει τρία πληκτρολόγια και πάω για το τέταρτο!!!! Ακούστε με και θα με θυμηθείτε.
Link to comment
Share on other sites

Μην το πάρετε!!!!!! ΣΠΑΝΕ ΤΑ ΠΛΗΚΤΡΑ!! Είναι ρίσκο η αγορά του s500. Έχω αλλάξει τρία πληκτρολόγια και πάω για το τέταρτο!!!! Ακούστε με και θα με θυμηθείτε.

Μπα δεν νομιζω να το εχεις το συγκεκριμενο το κινητο :blink: :ninja:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Paidia mporei please kapoios pou exei to idio kinhto na mou apanthsei s'ayto?

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2091913&posted=1#post2091913

 

Otan to syndeetai me to pc-metafora arxeiwn-ti sas emfanizei?

Pws metaferete sto kin arxeia?

Kanw kati lathos?:(

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει αποκατασταθεί στις νέες παρτίδες που έχουν βγει, στο δικό μου όμως (το οποίο το πήρα μέσα στον Αύγουστο, ήταν σίγουρα από τα πρώτα ) έσπασαν τα πλήκτρα και το πήγα σε επίσημο Service της Sony-Ericsson στην Θεσσαλονίκη (Λουκοβίτου-Ταραμονλή / Δωδεκανήσου 21 )....

Έπειτα από 4-5 ημέρες αναμονή τελικά μου άλλαξαν πληκτρολόγιο (δωρεάν) και...

Μία εβδομάδα μετά ΞΑΝΑΕΣΠΑΣΕ ! :( Αν είναι δυνατόν... Τώρα σκέφτομαι να το ξαναπάω για αλλαγή κάποια στιγμή...Τι να πω???:S

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει αποκατασταθεί στις νέες παρτίδες που έχουν βγει, στο δικό μου όμως (το οποίο το πήρα μέσα στον Αύγουστο, ήταν σίγουρα από τα πρώτα ) έσπασαν τα πλήκτρα και το πήγα σε επίσημο Service της Sony-Ericsson στην Θεσσαλονίκη (Λουκοβίτου-Ταραμονλή / Δωδεκανήσου 21 )....

Έπειτα από 4-5 ημέρες αναμονή τελικά μου άλλαξαν πληκτρολόγιο (δωρεάν) και...

Μία εβδομάδα μετά ΞΑΝΑΕΣΠΑΣΕ ! :( Αν είναι δυνατόν... Τώρα σκέφτομαι να το ξαναπάω για αλλαγή κάποια στιγμή...Τι να πω???:S

 

φίλε μου τι το σκέφτεσαι ξανα πήγαινέ το και ζήτα να στο ξανα αλλάξουν!!!!;)

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Μπα δεν νομιζω να το εχεις το συγκεκριμενο το κινητο :blink: :ninja:

 

μπαμπάκια raver. εγώ μιλάω γιατί το έχω! μάλλον δουλεύεις στην ericsson... να δω πόσες φορες ακόμα θα τους το πάω...

Link to comment
Share on other sites

μπαμπάκια raver. εγώ μιλάω γιατί το έχω! μάλλον δουλεύεις στην ericsson... να δω πόσες φορες ακόμα θα τους το πάω...

 

πόσα κιλά???Πλάκα κάνω ας ηρεμήσουν λίγο τα πνεύματα!!!;)

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Oloi kseroun ta provlimata toukinitou!!!Apo tin stigmi pou to perneis les oti riskareis kai an peseis se ellatwmatiko epeses!!!Ti na kanoume twra....Afou i SE einai aparadektoi se auto toulaxiston ti na pw!!!

Kai oson afora gia to kavgadaki 8a i8ela na pw Raver min vgazeis viastika sumperasmata!!!Oso gia ton filo poio panw pou eipe kati gia mpampakia dn uparxei logos na mpainei kan ston kopo na apantisei kai akoma xeirotera na eknevristei!!!Dn eimai mod oute 8elw na sas poulisw mouri apla 8ewrw anousio na malwnoume gia tetoia pragmata!!!

 

Panta Filika

 

Scottas;):):D:p

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

μπαμπάκια raver. εγώ μιλάω γιατί το έχω! μάλλον δουλεύεις στην ericsson... να δω πόσες φορες ακόμα θα τους το πάω...

δεν δουλευω πουθενα! αλλα κι'εσυ δεν το εχεις το κινητο.

μπηκες στο θεμα που κανουμε κουβεντα για το s500i και πεταξες ενα "μην το παρετε".

αν το ειχες το κινητο..δεν θα περναγε 3ηφορα που σου εχει σπσει το πληκτρολογιο για να αναφερεις το προβλημα. :blink: επισης δεν σε :worry: και πολυ στο τοπικ της sony ericsson.μονο για αναφορα μπαινεις,3-4 ποστ εχεις κανει....και λες για το ιδιο προβλημα.και 3ον Οκ το αβαταρ εχει αλλο κινητο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, αναμένω εντός της εβδομάδας αυτό το κινητό με επιδότηση από τη Vodafone... Είχα να επιλέξω ανάμεσα σε αυτό και το Nokia 6300 αλλά επειδή την είχα πατήσει με το 6270 που είχε κάποια προβλήματα και βασικές αδυναμίες (δε μου άρεσαν οι επιλογές του player και η φωτογραφική ενώ απουσίαζαν βασικές επιλογές όπως να περιστρέψεις μια φωτογραφία κλπ.) είπα να επιστρέψω σε SE από τα οποία ήμουν απολύτως ευχαριστημένος.

 

Τώρα, όμως, που διαβάζω για το πρόβλημα με τα πλήκτρα έχω αρχίσει να ανησυχώ! Ξέρετε αν έχει διορθωθεί το πρόβλημα καθόλου ή είναι μεγάλο το ρίσκο; Δεδομένου ότι στο κατάστημα δεν έχουν το κινητό και το αναμένουν, λογικά πρόκειται για νέα παρτίδα. Να επιλέξω, τελικά, το 6300 για να είμαι σίγουρος;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παιδια το έχω περιπου ένα μήνα.Φανατικός SE ειμαι πολυ ικανοποιημένος. προηγούμενο Ζ610 Κ750 Κ700 ..... Προβλημα κανένα. Πάντως το Αντιμετωπίζω με προσοχή.
vageliskr
Link to comment
Share on other sites

Εγώ παιδια το έχω περιπου ένα μήνα.Φανατικός SE ειμαι πολυ ικανοποιημένος. προηγούμενο Ζ610 Κ750 Κ700 ..... Προβλημα κανένα. Πάντως το Αντιμετωπίζω με προσοχή.

Μια χαρα ειναι το κινητο.και εσυ φιλε μου ειχες κινητα τα οποια και αυτα τα ειχανε βγαλει "σκαρτα" (k700i,k750i) αλλα οι πωλησεις τους διεψευσαν! :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στο Κ810 βάζοντας Οθόνη>Ρολόι λειτ. ύπνου>Ενεργό, οταν δεν χρησιμοποιείς το κινητό εμφανίζει την ώρα. Στο S500 που πήρε η γυναίκα μου, δεν υπάρχει αυτή η επιλογή με αποτέλεσμα όταν δεν το χρησιμοποιείς να βγάζει μόνο την μαύρη οθόνη σαν να είναι κλειστό. Υπάρχει τρόπος να μπορείς και στο s500 να βλέπεις την ώρα, όπως γίνεται σχεδόν σε όλα τα ericsson???
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Vasika xalarwste ligo dn uparxei logos na malwnete gia PRAGMATIKA xazomares!!!

By the way egw to parigeila simera kai 8a to exw aurio apogeuma!!!!:!:

Vrika kai service manual kai exw parageilei kai 3 pliktrologia apo to cnn.cn!!!

 

Filika

 

Scottas:D:):p

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

δεν δουλευω πουθενα! αλλα κι'εσυ δεν το εχεις το κινητο.

μπηκες στο θεμα που κανουμε κουβεντα για το s500i και πεταξες ενα "μην το παρετε".

αν το ειχες το κινητο..δεν θα περναγε 3ηφορα που σου εχει σπσει το πληκτρολογιο για να αναφερεις το προβλημα. :blink: επισης δεν σε :worry: και πολυ στο τοπικ της sony ericsson.μονο για αναφορα μπαινεις,3-4 ποστ εχεις κανει....και λες για το ιδιο προβλημα.και 3ον Οκ το αβαταρ εχει αλλο κινητο.

 

 

Ρε ντετέκτιβ raver το είχα πει από την πρώτη φορά. Όλο εξυπνάδες είσαι. Εγώ γράφω 3-4 posts και σωστά όχι σαν εσένα που γράφεις 15 χιλιάδες.... (ξέρεις τι..)

Link to comment
Share on other sites

Ρε ντετέκτιβ raver το είχα πει από την πρώτη φορά. Όλο εξυπνάδες είσαι. Εγώ γράφω 3-4 posts και σωστά όχι σαν εσένα που γράφεις 15 χιλιάδες.... (ξέρεις τι..)

καλα δεν το συνεχιζω αλλο! το κινητο το εφτιαξες??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε ντετέκτιβ raver το είχα πει από την πρώτη φορά. Όλο εξυπνάδες είσαι. Εγώ γράφω 3-4 posts και σωστά όχι σαν εσένα που γράφεις 15 χιλιάδες.... (ξέρεις τι..)

 

Χαλάρωσε trtr :!: Δεν είναι τρόπος αυτός που απαντάς.

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Περάστε κανένα παιχνίδι στο s500 και παίξτε 2 ώρες.. Θα διαλυθούν πολλα πλήκτα. Γενικα είναι πολύ ευαίσθητο αν παίζεις παιχνίδια.
Link to comment
Share on other sites

Πήγα σήμερα κ είδα το S500i γιατί ενδιαφέρομαι κι εγώ να το αγοράσω. Και μάλιστα δεν είχε ο πωλητής της wind ένα να μου δείξει (μόνο μακέτα test) αλλά τελικά βρήκε ένα που είχε στο service και μαντέψτε.. σπασμένα πλήκτρα + του ότι είχε φάει κ νερό. Μου είπε λοιπόν πως όλα τα κινητά θέλουν προσοχή, απλά το συγκεκριμένο είναι ευαίσθητο στις άκρες των πλήκτρων με αποτέλεσμα να ισοπεδώνοντε απο το δάχτυλο....

 

Δεν ξέρω αλλά το φοβάμαι πολύ. Απο την άλλη λέω να πάρω το Κ800i αλλά το S500i το έχω λατρέψει εμφανισιακά !

Δευτέρα πρέπει να αγοράσω ένα απο τα δύο.. αλλά είμαι σε δίλλημα.. Βοηθάτε λίγο ?

The brand new tech-blog of Greece! http://www.dailyfix.gr ;)
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson S500i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...