Jump to content

Sony Ericsson P1i


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το εκανα αυτο, δεν ειναι εκει το λαθος....

http://i58.photobucket.com/albums/g269/sAiRous_tkd/gr.gif

http://i58.photobucket.com/albums/g269/sAiRous_tkd/j.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

τότε μάλλον δεν έχεις βάλει το σωστό κωδικό. δεν βάζεις το imei του τηλεφώνου αλλά έναν κωδικό που σου δίνει το πρόγραμμα στα settings κι έχει να κάνει με την κάρτα μνήμης.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

ουτε κι αυτο που μου λες ειναι. το εχω κανει σωστα.

εσυ το εχεις κανει να δουλεψει?

http://i58.photobucket.com/albums/g269/sAiRous_tkd/gr.gif

http://i58.photobucket.com/albums/g269/sAiRous_tkd/j.gif

Link to comment
Share on other sites

Ναι με τις οδηγίες που δίνουν τα παιδιά στη σελίδα 3 του thread για το garmin.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

παιδια να κανω μια ερωτηση....

περιμενουμε κανενα διαδοχο του

η ακομα ειναι νωρις??

ευχαριστω!!:O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια να κανω μια ερωτηση....

περιμενουμε κανενα διαδοχο του

η ακομα ειναι νωρις??

ευχαριστω!!:O

 

Είναι πολύ νωρίς για διάδοχο :rolleyes:.

Link to comment
Share on other sites

Γεια και παλι.Ξερει κανεις που μπορω να βρω screen protector για το p1i εκτος απο expansys κλπ ?Υπαρχει καποιο μαγαζι εδω που να μπορω να το βρω?Δεν θελω να μπλεκω με τραπεζες -πιστωτικες κλπ.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πήρα το P1 κι εγώ τελικά αλλά έχω μια απορία:

 

Υπάρχουν κάποιες βασικές λειτουργίες που δεν γίνονται με πληκτρολόγιο αλλά μόνο με την πένα?

 

Για παράδειγμα: Πώς κάνω τέλος στο ηυπνητήρι κι όχι αναβολή με κουμπί? Πώς κάνει ελαχιστοποίηση το media player ή το ραδιόφωνο με κουμπί και όχι πένα? Ή πως αποθηκεύω μια ρύθμιση χωρίς πένα?

 

Είναι δυνατόν να μην μπορείς να κάνεις κάποια βασικά πράγματα χωρίς πένα? Στο p990 (το οποίο πούλησα), αυτά τα έκανες και χωρίς πένα...

 

Λίγο ξενέρωτο αυτό...

 

Ή μήπως πρέπει πλέον να πατάς την οθόνη με τα δάκτυλά σου για να ενεργοποιείς κάποιες εντολές, γιατί δεν γίνεται αλλιώς? Δεν βλάπτουν τα δάκτυλα την οθόνη? Ή δεν είναι κρίμα να λερώνουμε την οθόνη με τα χέρια μας (δαχτυλιές κλπ)?

 

Για πείτε ρε παιδιά να ξέρουμε

Link to comment
Share on other sites

Όντως μεγάλο ξενέρωμα αυτό μου την έχει σπάσει κι εμένα και ειδικά στο θέμα της απάντησης κλήσης (μη μου πείτε τώρα για το πλαϊνό) κάθε λίγο και λιγάκι με τις δαχτυλάρες μου πάνω στην οθόνη ευτυχώς που έχω βάλει screen protector.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πήρα το P1 κι εγώ τελικά αλλά έχω μια απορία:

 

Υπάρχουν κάποιες βασικές λειτουργίες που δεν γίνονται με πληκτρολόγιο αλλά μόνο με την πένα?

 

Για παράδειγμα: Πώς κάνω τέλος στο ηυπνητήρι κι όχι αναβολή με κουμπί? Πώς κάνει ελαχιστοποίηση το media player ή το ραδιόφωνο με κουμπί και όχι πένα? Ή πως αποθηκεύω μια ρύθμιση χωρίς πένα?

 

Είναι δυνατόν να μην μπορείς να κάνεις κάποια βασικά πράγματα χωρίς πένα? Στο p990 (το οποίο πούλησα), αυτά τα έκανες και χωρίς πένα...

 

Λίγο ξενέρωτο αυτό...

 

Ή μήπως πρέπει πλέον να πατάς την οθόνη με τα δάκτυλά σου για να ενεργοποιείς κάποιες εντολές, γιατί δεν γίνεται αλλιώς? Δεν βλάπτουν τα δάκτυλα την οθόνη? Ή δεν είναι κρίμα να λερώνουμε την οθόνη με τα χέρια μας (δαχτυλιές κλπ)?

 

Για πείτε ρε παιδιά να ξέρουμε

 

Ένα βασικό που είχε το Ρ990 και μπορούσες να κάνεις αρκετές λειτουργίες χωρίς πενάκι είναι το "πολυπλήκτρο" το οποίο στο Ρ1 δεν υπάρχει (:mad:).. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά εσεις που έχετε βάλει screen protector, πήρα και εγώ της mio την έκοψα αλλά δεν τοποθετήθηκε σωστά και έχει φυσαλίδες αέρα.

Ξέρει κανείς πως φεύγουν ή πως να βγάλω την ζελατίνα γιατί φοβάμε μήπως γρατζουνίσω την οθόνη προσπαθώντας να την βγάλω

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά εσεις που έχετε βάλει screen protector, πήρα και εγώ της mio την έκοψα αλλά δεν τοποθετήθηκε σωστά και έχει φυσαλίδες αέρα.

Ξέρει κανείς πως φεύγουν ή πως να βγάλω την ζελατίνα γιατί φοβάμε μήπως γρατζουνίσω την οθόνη προσπαθώντας να την βγάλω

 

 

Εμένα που έπεσε :mad:εχτές:mad: σπίρτο (Ευτυχός μόλις το είχα σβήσει) και την έκανε την σημαδάρα του στο κέντρο,και το screen protector βέβαια την άκουσε κανονικά μαζί με την οθώνη...

 

Είταν δίπλα στο τασάκι και έκανε γκελ και έσκασε κανονικά στο κέντρο,για κλάσματα δευτερολέπτου έμεινε επάνω γιατί :shock:είδα όλη την πορεία του και το έβγαλα γρήγορα,αλλά και πάλι έκανε την ζημιά..:dash:

 

Άσχετο αλλά να πω κάπου το πόνο μου ...:lol: :) :lol:

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Εμένα που έπεσε :mad:εχτές:mad: σπίρτο (Ευτυχός μόλις το είχα σβήσει) και την έκανε την σημαδάρα του στο κέντρο,και το screen protector βέβαια την άκουσε κανονικά μαζί με την οθώνη...

 

Είταν δίπλα στο τασάκι και έκανε γκελ και έσκασε κανονικά στο κέντρο,για κλάσματα δευτερολέπτου έμεινε επάνω γιατί :shock:είδα όλη την πορεία του και το έβγαλα γρήγορα,αλλά και πάλι έκανε την ζημιά..:dash:

 

Άσχετο αλλά να πω κάπου το πόνο μου ...:lol: :) :lol:

oMg!

 

Ακροβατικά!

Ανέβασε φωτό ( όχι αναπαράσταση! ) να δούμε πως έγινε το κινητό!

no sig...
Link to comment
Share on other sites

ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΑ για οσους εχουν αποριες με την οθονη αφης.

 

 

Το κινητο το εχω 5 μηνες και απο την πρωτη εβδομαδα του εβγαλα τη ζελατινα...στην αρχη φοβομουν και εγω οπως εσεις και ελεγα να παρω sceen protector .. βεβαια δεν αγορασα ποτε μου, απο τοτε παντα χρησημοποιω τα δακτυλα μου, μερικες φορες οταν εχω νευρα το πιεζω δυνατα, επισης με το πενακι χτυπω την οθονη μεχρι που ακουγεται ενα δυνατο ''τοκ τοκ'':lol:

επισης εφαγε ενα σμπαρο και επεσε στην ασφαλτο με δυναμη.μονο κατι γρατσουνιτσες επαθε στο αλουμινενιο πλαισιο.....

 

με τοσο σκληρη χρηση και χωρις καμια γρατσουνια στην οθονη μπορω να σας πω με βεβαιοτητα οτι αντεχει,

μην το φοβαστε, αγγιξτε το:p

 

:!:βεβαια εκεινο που προσεχω παντα και εσεις φανταζομαι, ειναι να το βαζεται παντα σε αδεια τσεπη, χωρις κερματα, κλειδια κτλ....:!:

 

Αν το λυπαστε σκεφτητε το και αλλιως.....

ενα κινητο ειναι που σε 6-12-18 μηνες θα το αλλαξετε, γιατι να μην το χαρητε;;;;

να απολαυσετε την ευκρινη οθονη του χωρις τη θολη ζελατινα.;)

 

 

βεβαια αυτο με της δακτυλιες ειναι σπαστικο αλλα εχω συμβιβαστει πλεον

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Εμένα που έπεσε :mad:εχτές:mad: σπίρτο (Ευτυχός μόλις το είχα σβήσει) και την έκανε την σημαδάρα του στο κέντρο,και το screen protector βέβαια την άκουσε κανονικά μαζί με την οθώνη...

 

Είταν δίπλα στο τασάκι και έκανε γκελ και έσκασε κανονικά στο κέντρο,για κλάσματα δευτερολέπτου έμεινε επάνω γιατί :shock:είδα όλη την πορεία του και το έβγαλα γρήγορα,αλλά και πάλι έκανε την ζημιά..:dash:

 

Άσχετο αλλά να πω κάπου το πόνο μου ...:lol: :)

 

Που τα θυμήθηκες τα σπίρτα βρε avid.. Χάθηκε να έχεις έναν αναπτήρα... Εκτός βέβαια άμα καπνίζεις πούρο που είναι απαραίτητα :lol::p!!

 

 

 

βεβαια εκεινο που προσεχω παντα και εσεις φανταζομαι, ειναι να το βαζεται παντα σε αδεια τσεπη, χωρις κερματα, κλειδια κτλ....:!:

 

Καλά αυτό είναι το 'Α' και το 'Ω' :rolleyes:.. έτσι και μπει οποιοδήποτε κινητό σε τσέπη με κλειδιά και κέρματα την έβαψες.

Link to comment
Share on other sites

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την παρέα...

 

την γνώμη σας

-Tom Tom ή Garmin?

για την Αθήνα μόνο και όχι πολύ μεγάλη χρήση.

 

λίγη βοήθεια

-Μετά απο επανεκκίνηση της συσκευής στη διαχείριση εργασιών είναι ανοιχτά οι "Επαφές", τα "Μηνύματα" και το "ShoZu" (μια εφαρμογή που "ανεβάζεις" φωτογραφίες στο δίκτυο).

Γνώρίζει κανένας γιατί γίνεται αυτό;

The only cure for boredom is curiosity. There is no cure for curiosity...
Link to comment
Share on other sites

Που τα θυμήθηκες τα σπίρτα βρε avid.. Χάθηκε να έχεις έναν αναπτήρα... Εκτός βέβαια άμα καπνίζεις πούρο που είναι απαραίτητα :lol::p!!

 

Όπως το είπες,είμασταν σε δωμάτιο ξενοδοχείου για δουλειά που πήγε τέλεια και το γιορτάζαμε..

 

Και στο τασάκι είχε μεγάλα σπίρτα.. Αυτό το cohiba αντί να το κάψω με έκαψε...:mad:

 

Photo θα ανεβάσω άυριο αν και δεν είναι τίποτα,αλλά δεν πάυει να είναι ένα μικρό κάψιμο...

 

Και να σκεφτείς οτί μονίμος είναι στο μάυρο σπιτάκι του... Η κακιά η ώρα βλέπεις...

 

 

 

Πολύ καλό!!!!;)

 

 

 

 

 

 

:rolleyes:...

 

Πληροφορίες για το TomTom => εδώ

 

Για Download του TomTom => εδώ

 

Και πληροφορίες για το Garmin => εδώ

 

 

Σίγουρα το έχεις σωσμένο σε ένα text.... Πόσες φορές το έχω δει... :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Κρατησέτο χρειάζεται τελίκα..

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Όπως το είπες,είμασταν σε δωμάτιο ξενοδοχείου για δουλειά που πήγε τέλεια και το γιορτάζαμε..

 

Και στο τασάκι είχε μεγάλα σπίρτα.. Αυτό το cohiba αντί να το κάψω με έκαψε...:mad:

 

Photo θα ανεβάσω άυριο αν και δεν είναι τίποτα,αλλά δεν πάυει να είναι ένα μικρό κάψιμο...

 

Και να σκεφτείς οτί μονίμος είναι στο μάυρο σπιτάκι του... Η κακιά η ώρα βλέπεις...

 

Έλα ρε φίλε ένα κινητό είναι :)!! Σημασία έχει να πέρασες καλά, και όλα τα άλλα γίνονται ;) :cool:.

 

 

 

Σίγουρα το έχεις σωσμένο σε ένα text.... Πόσες φορές το έχω δει... :lol: :lol:

 

Κρατησέτο χρειάζεται τελίκα..

 

Όχι δεν το έχω σωσμένο κάπου :O.. αλλά όπως είπες και εσύ υπάρχει σε αρκετά σημεία του φόρουμ :).. οπότε το βρίσκω εύκολα :cool:.

Link to comment
Share on other sites

Έλα ρε φίλε ένα κινητό είναι :)!! Σημασία έχει να πέρασες καλά, και όλα τα άλλα γίνονται ;) :cool:.

 

Ούτε που του έδωσα σημασία πέρασα το ίδιο καλά,απλά είναι το ****το.. Γιατί να γίνει..

 

Αντε μην πάω αυριο και πάρω άλλο..:X ((Πλάκα κάνω))

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά εσεις που έχετε βάλει screen protector, πήρα και εγώ της mio την έκοψα αλλά δεν τοποθετήθηκε σωστά και έχει φυσαλίδες αέρα.

Ξέρει κανείς πως φεύγουν ή πως να βγάλω την ζελατίνα γιατί φοβάμε μήπως γρατζουνίσω την οθόνη προσπαθώντας να την βγάλω

παρε μια cash cart και πιεζε απο την μεση προς τα εξω την οθόνη σε 5 λεπτα οι φυσαλιδες εξαφανιζονται αφου κινουνται σιγα σιγα προς τις ακρες mio screen protector εχω και εγω

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson P1i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...