Jump to content

Sony Ericsson P1i


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

paida kamia odigia gia to pos thA TREKSW to tomtom apo to p1 ?

 

Έχω ανεβασει αναλυτικές οδηγίες και τα απαραίτητα αρχεία στο αντίστοιχο thread. ψάξε και λίγο πριν ρωτήσεις!

Σε περίπτωση που βαριέσαι να ψάξεις εδώ θα τα βρείς.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Η ποιότητα μουσικής αναπαραγωγής κυμένεται σε επίπεδα walkman w950? Έχει δοκιμάσει κανείς bluetooth ακουστικά?

;););)

 

Καθε μερα χρησιμοποιω τα bluetooth ακουστικα κ ακουω μουσικουλα και ολα ειναι μια χαρα.ακουγεται περιφιμα.κανενα προβλημα.....

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια τι περιεχη μεσα η συσκευασια της συσκευής???:O

 

Αυτο που πηρα εγω ειχε μεσα :

 

- Το κινητο !!

- Μπαταρια 1120 (BST-20 αν θυμαμαι)

- Φορτιστη

- Stereo handfree

- Μνημη Μ2 512 ΜΒ

- Καλωδιο συνδεσης USB

- 2o πενακι

- Cradle φορτισης

- Θηκη προστασιας-μεταφορας

- CD - Software - Manuals κλπ.

- 1 καρτα για αμεση επικοινωνια με το P1i Customer Support Center (801...)

 

- To GPS Receiver που ειπαμε

- Μπαταρια 680 για το Receiver

- Φορτιστη αυτοκινητου για το Receiver

- To software για το GPS

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Απο οτι εχω καταλαβει πρεπει να διδεται σε δυο συσκευασιες, αυτη με το GPS και αυτη χωρις το GPS ???
http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

Απο οτι εχω καταλαβει πρεπει να διδεται σε δυο συσκευασιες, αυτη με το GPS και αυτη χωρις το GPS ???

έτσι είναι και εγω πριν παω να το παρω απο Γερμανό πηρα τηλ. και ρωτησα. :)

Oh my God. They killed Kenny!

 

You bastards!

Link to comment
Share on other sites

Και οι 2 "εκδόσεις" του κινητού προέρχονται απο την επίσημη sony ericsson?

Δηλαδή τα manuals, εγγυήσεις κ.τ.λ. είναι κανονικά στα ελληνικά?

Αν είναι έτσι, γιατί να το πρωοθούν στην ίδια τιμή (499€ έτσι ?) ?

Αν δεν κάνω λάθος ένα αντίστοιχο GPS Receiver κοστίζει πέρι τα 60-70€?

Τέλος μόνο η Sony Ericsson Hellas προβαίνει σάυτό το δώρο? Γιατί πουθενά σε αγορές του εξωτερικού δεν είδα το συγκεκριμένο πακέτο.

Τόσο καλή είναι η αγορά της Ελλάδας? :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά θέματα και διάφορα άλλα καλούδια για το ρ1 που θα βρούμε?:D

Θα σου απαντήσω αν και νομιζω ότι έχει παραγίνει το κακό.

http://www.ipmart-forum.com

 

Συγγνώμη σε όλους για το off-topic αλλά το forum ειμαστε ΕΜΕΙΣ! Αν βαριόμαστε να χρησιμοποιήσουμε την αναζήτηση, να ψαξουμε αν έχει απαντηθεί ξανα η ερώτησή μας, παύει να ειναι δημιουργικό και να αποτελει βοήθημα αυτο το forum.

Δυστυχώς οι mods δεν μπορούν να κάνουν και πολλά. Είναι κουραστικό και για εκείνους να το επισημαίνουν κάθε φορά.

Φίλε cretaman δεν επιτίθεμαι σε εσένα προσωπικά, αλλά αν κάνεις μια αναζήτηση για θέματα ή κατι αντιστοιχο στο συγκεκριμένο thread θα καταλαβεις τι εννοώ.

Sorry και πάλι για το off-topic.

Oh my God. They killed Kenny!

 

You bastards!

Link to comment
Share on other sites

ισως μου ξέφυγε κάποια απάντηση στα 100+ ποστς αλλά δε βρήκα λύση για το θέμα με το ξυπνητήρι που χτυπάει για λίγα δευτερόλεπτα.
The carpet crawlers heed their callersالسجاده الزواحف عن اهتمام المتصلين We've got to get in to get out ويفي على التدخل في الخروج
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το Αdvance call manager 2.62 για το P1 το έχει εγκαταστήσει κάποιος και να δουλεύει; Αν ναι στειλτε μου ένα linkάκι σε pm να το κατεβάσω.

 

Ναι το έχω κατεβάσει εγώ.Δεν χρειάζεσαι link, αφού υπάρχει στο γνωστό "μαγάζι" του ipmart.Χρειάζεται να το κάνεις signed και αν το είχες κάνει signed στο Ρ990, πρέπει να το ξανακάνεις signed γιατί το Ρ1 έχει άλλο ΙΜΕΙ.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κανες να μου πει τι ανάλυση βίντεο τραβάει και σε τι αποθηκεύεται?

 

πχ στο N70 τραβάει 320χ240 σε MP4.

http://img24.imageshack.us/img24/8241/image1ph.jpg

 

Κάθε εθνικό οικοδόμημα,κατά συνέπεια και το ελληνικό πρέπει να στηριχθεί σε τρεις στύλους: Τη θρησκεία, την παιδεία και την δικαιοσύνη.

Link to comment
Share on other sites

Μετά από 4 χρόνια με το Ρ900, είπαμε να πάμε σε κάτι πιο εξελιγμένο.

ΑΛΛΑ!!!

Πως κάνουμε search στον τηλεφωνικό κατάλογο σε όλα τα πεδία και τις σημειώσεις των καταχωρημένων ονομάτων??

Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα?

Link to comment
Share on other sites

Θα σου απαντήσω αν και νομιζω ότι έχει παραγίνει το κακό.

http://www.ipmart-forum.com

 

Συγγνώμη σε όλους για το off-topic αλλά το forum ειμαστε ΕΜΕΙΣ! Αν βαριόμαστε να χρησιμοποιήσουμε την αναζήτηση, να ψαξουμε αν έχει απαντηθεί ξανα η ερώτησή μας, παύει να ειναι δημιουργικό και να αποτελει βοήθημα αυτο το forum.

Δυστυχώς οι mods δεν μπορούν να κάνουν και πολλά. Είναι κουραστικό και για εκείνους να το επισημαίνουν κάθε φορά.

Φίλε cretaman δεν επιτίθεμαι σε εσένα προσωπικά, αλλά αν κάνεις μια αναζήτηση για θέματα ή κατι αντιστοιχο στο συγκεκριμένο thread θα καταλαβεις τι εννοώ.

Sorry και πάλι για το off-topic.

 

σε ευχαριστω πολυ και συγνωμη αν ρωτησα ξανα αλλα μια παρεα ειμαστε και λεμε διαφορα για τα κινητα μας! αν ειναι τοσο κουραστικο ενα post δεν θα βαλουν κανενα φυλακη αν δεν απαντησει! οκ παντως! ευχαριστω και παλι!!

Link to comment
Share on other sites

@ stavros_pao

Νομίζω, νομίζω λέω, επιλέγεις με το jog την επαφή και μετά κάνεις δεξιά - αριστερά στα αποθηκευμένα στοιχεία της με τα βελάκια που βρίσκονται εκατέρωθεν του space στο hardware keyboard ;)

 

@ karaLRS

Όπου και να πάω, παντού υπάρχει ένας alfisti...

CostasP | Proud AlfaHolic | Alfas: Giulietta, Alfetta, 75, 146, 156, 147, (Abarth 500 time-out) πάλι 156, πάλι 147 και πλέον... Jeep Renegade :yawn: !

Current Toys: Apple MacBook Air 11 ('15), Asus Transformer Book T100, Samsung Galaxy Tab3 7.0", Apple TV2, iPad2 32GB WiFi, iPad Mini Retina 16GB WiFi, iPhone 6S 64GB, iPhone 7 Plus 128GB, iPhone XS 256 GB

Link to comment
Share on other sites

Μετά από 4 χρόνια με το Ρ900, είπαμε να πάμε σε κάτι πιο εξελιγμένο.

ΑΛΛΑ!!!

Πως κάνουμε search στον τηλεφωνικό κατάλογο σε όλα τα πεδία και τις σημειώσεις των καταχωρημένων ονομάτων??

Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα?

 

Ναι, φυσικά κ υπάρχει, το λένε Dream Connect κ κάνει ακριβώς την δουλειά που θες!

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κανες να μου πει τι ανάλυση βίντεο τραβάει και σε τι αποθηκεύεται?

 

πχ στο N70 τραβάει 320χ240 σε MP4.

 

320Χ240 σε 3GP.

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με επικοινωνία που είχα με την SE πριν από μερικές βδομάδες, όταν το είχε φέρει το Πλαίσιο αλλά όχι η SE επίσημα, και το δικό τους πακέτο πάλι με GPS θα ήταν και το Wayfinder.
Βαρέθηκα με αυτά που ακούω...
Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με επικοινωνία που είχα με την SE πριν από μερικές βδομάδες, όταν το είχε φέρει το Πλαίσιο αλλά όχι η SE επίσημα, και το δικό τους πακέτο πάλι με GPS θα ήταν και το Wayfinder.

 

Προφανώς παραεισαγωγή έτσι; Κάποιος που να το πήρε απο το Πλαίσιο, ας μας πεί εαν είχε κανονικά εγχειρίδια στα ελληνικά...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς παραεισαγωγή έτσι; Κάποιος που να το πήρε απο το Πλαίσιο, ας μας πεί εαν είχε κανονικά εγχειρίδια στα ελληνικά...

όχι μόνο ελληνικό εγχειρίδιο αλλά και κάρτα VIP στα ελληνικά.

το πήρα από το πλαίσιο Λάρισας στις 17 Αυγούστου.

 

α και όταν μου δώσαν την απόδειξη μου είπαν ότι το κινητό έχει εγγύση 2 χρόνια από την SE.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα όταν μίλησα με SE δεν το είχαν φέρει αλλά το είχε το Πλαίσιο, παρόλα αυτά το πακέτο είναι το ίδιο (GPS+Wayfinder).

 

Η εγγύηση αναγκαστικά ισχύει αν η 'παραεισαγωγή' είναι από την ΕΕ (για αυτό και τα εισαγωγικά στο παραεισαγωγή).

Βαρέθηκα με αυτά που ακούω...
Link to comment
Share on other sites

Οσων αφορα τα bleutooth ακουστικα λογικα αξιζει να παρεις καποιο φθηνο συμβατο μοντελο και να εφαρμόσεις στη υποδοχη των 3,5mm τα καλα απουστικα που εχει ο καθενας. Σωστα?
Link to comment
Share on other sites

μεταφορά επαφών απο κ750 σε p1 πως γίνεται????

μολις εγινα ενας ευτυχης κατοχος της ναυαρχίδας!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson P1i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...