Jump to content

Sony Ericsson P1i


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παλιοτερα το εχω ξαναπει και θα το ξαναπω...

 

Καλο ειναι να σβηνουμε ολες τις αφαρμογες για να κανουμε αναβαθμιση οσο και σπαστικο ειναι αυτο γιατι ειπαρχει το προβλημα που μολις εχεις αναφερει κατι δεν του αρεσει και ζηταει ξανα τις εφαρμογες οσο για το ημερολογιο και τις απαφες επρεπε να να της κρατησει καποιο προβλημα στην συνδεση μου κανει ολο αυτο...

 

Εγω λογο Mac δεν μπλεκομαι με pc suite παρα μονο για την αναβαθμιση το γυρναω σε pc και τiς επαφες και το ημερολογιο τα κανω με το isync... Σιγουρα πραγματα....

 

Δεν το διαβασα καπου αυτο που λες.Δηλαδη τωρα τι πρεπει να κανω για να μην μου ζηταει συνεχεια να κανει εγκατασταση αυτα τα προγραμματα?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gia to eikoniko milas? Poio eudiakrito? Allo tipota?

 

Ναι το εικονικό.. πολύ ποιο ευδιάκριτο από πριν.

Άλλη ουσιώδες αλλαγή δεν είδα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν το διαβασα καπου αυτο που λες.Δηλαδη τωρα τι πρεπει να κανω για να μην μου ζηταει συνεχεια να κανει εγκατασταση αυτα τα προγραμματα?

 

 

Αυτο δυστυχως δεν το γνωριζω...

 

Αν και να σου την αληθεια και εγω που τα εβγαλα ολα μου ζηταει η βλακεια το capturescreen μονιμος προσπαθω να βγαλω μια ακρη θα το εγκαταστησω ξανα μπας και σταματησει...

 

Αλλα το προβλημα δεν λυνεται ετσι αν δεν θες να την ξαναβαλεις εκει τι γινετε???:blink:

 

akis καμια ιδεα??

 

EDIT:

Tην εβαλα και το βουλωσε το σκασμενο....

 

Είναι η ΠΑΡΑ-προηγούμενη... Η προηγούμενη ήταν η R9H004 ;)

 

Εχεις δικαιο τωρα το εβλεπα και με προλαβες..:)

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Αν και να σου την αληθεια και εγω που τα εβγαλα ολα μου ζηταει η βλακεια το capturescreen μονιμος προσπαθω να βγαλω μια ακρη θα το εγκαταστησω ξανα μπας και σταματησει...

 

Αλλα το προβλημα δεν λυνεται ετσι αν δεν θες να την ξαναβαλεις εκει τι γινετε???:blink:

 

akis καμια ιδεα??

 

Εγκατέστησε το ξανά και μετά πήγαινε από το "απεγκατάσταση" για να το ξεφορτωθείς διαπαντός ;):rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Εγκατέστησε το ξανά και μετά πήγαινε από το "απεγκατάσταση" για να το ξεφορτωθείς διαπαντός ;):rolleyes:

 

Μολις το εκανα φιλε και εγινε αλλα τι κουλο ειναι αυτο και αμα θελει να βαλεις καμια 15ρια....:wacko::wacko:

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει κανεις αν υπαρχει DESTINATOR συμβατο με Ρ1ι η αλλο αντιστοιχο προγραμμα για navigation

 

Destinator όχι :(... Δες το "TomTom"…

 

 

Πληροφορίες για το TomTom => εδώ

 

Και για Download => εδώ

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση...

 

Έχω τώρα το Ν70. Όταν κάνω αναζήτηση στην αντζέντα, κάνει αναζήτηση με keyword. Δηλαδή...ας υποθέσουμε ότι έχουμε ονόματα ως εξής: "John Smith Douleia, David Smith Douleia κλπ". Όταν κάνω αναζήτηση "Douleia" μου βγάζει τις επαφές που γράφουν μέσα "Douleia".

 

Αυτό γίνεται στο Ρ1?

 

Επίσης...στις επαφές μου στο Ν70 έχω διάφορα τηλέφωνα κάτω από μια επαφή. Αυτό υπάρχει στο Ρ1? Γνωρίζει κανείς αν θα "περάσουν" κανονικά από το Ν70?

 

Έχει κάνει κανένας μετάβαση από ΝΟΚΙΑ στο Ρ1? Ήταν ομαλά όλα, ή υπήρχαν προβλήματα με επαφές, to-do κλπ??

 

Αυτά. Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση...

 

Έχω τώρα το Ν70. Όταν κάνω αναζήτηση στην αντζέντα, κάνει αναζήτηση με keyword. Δηλαδή...ας υποθέσουμε ότι έχουμε ονόματα ως εξής: "John Smith Douleia, David Smith Douleia κλπ". Όταν κάνω αναζήτηση "Douleia" μου βγάζει τις επαφές που γράφουν μέσα "Douleia".

 

Αυτό γίνεται στο Ρ1?

 

Οχι δεν γίνεται. ψάχνει στα πρωτα γράμματα του ονοματος ή του επωνύμου οτι εχεις βάλει πρώτο...

http://img24.imageshack.us/img24/8241/image1ph.jpg

 

Κάθε εθνικό οικοδόμημα,κατά συνέπεια και το ελληνικό πρέπει να στηριχθεί σε τρεις στύλους: Τη θρησκεία, την παιδεία και την δικαιοσύνη.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από εμένα παιδιά.

 

Ενδιαφέρομαι να αγοράσω το P1i μιας και το πρώην W610i δεν άντεξε από μια "σφοδρή πτώση" σύμφωνα με το service της SE και στράβωσε η πλακέτα και.. πάπαλα.

 

Θα μου λύσετε σας παρακαλώ 2 απορίες;

 

1) Οι λίστες εισερχομένων κλήσεων διατηρούν αρκετές κλήσεις ή είναι περιορισμένες όπως στο W610i? Το τελευταίο κρατούσε σύνολο, αν θυμάμαι καλά, το πολύ μέχρι 30. Πόσες κρατάει το P1i; (το siemens s65 που χρησιμοποιώ προσωρινά κρατά πάνω από 150!)

 

2) Με ποιο πρόγραμμα μπορούμε να το λειτουργήσουμε ως navi για χρήση στην Ελλάδα!; Το έχει δοκιμάσει κανείς να πει εντυπώσεις (ταχύτητα, ακρίβεια, κλπ) και ποιο bluetooth gps προτείνετε;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites

1. Κρατάει αρκετές.Δεν έκατσα και να τις μετρήσω πάντως.

2. ΤΟΜΤΟΜ

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για την αμεσότητα!

 

Είναι γρήγορο το TomTom και εύχρηστο για την Ελλάδα ή καλύτερα να περιμένω;

Διάβασα κάπου αλλού ότι δε βγάζει όλες τις οδούς και είναι, γενικά, πολύ περιορισμένος ο χάρτης.

 

Τι γίνεται;

 

Ρωτάω επειδή θέλω να δώσω το PDA με το Destinator και να κάνω τη δουλειά μου με το P1i...

 

Τι με συμβουλεύετε;

 

@ harrysvr: Πωλείται με bluetooth gps?!

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση...

 

Έχω τώρα το Ν70. Όταν κάνω αναζήτηση στην αντζέντα, κάνει αναζήτηση με keyword. Δηλαδή...ας υποθέσουμε ότι έχουμε ονόματα ως εξής: "John Smith Douleia, David Smith Douleia κλπ". Όταν κάνω αναζήτηση "Douleia" μου βγάζει τις επαφές που γράφουν μέσα "Douleia".

 

Αυτό γίνεται στο Ρ1?

 

Επίσης...στις επαφές μου στο Ν70 έχω διάφορα τηλέφωνα κάτω από μια επαφή. Αυτό υπάρχει στο Ρ1? Γνωρίζει κανείς αν θα "περάσουν" κανονικά από το Ν70?

 

Έχει κάνει κανένας μετάβαση από ΝΟΚΙΑ στο Ρ1? Ήταν ομαλά όλα, ή υπήρχαν προβλήματα με επαφές, to-do κλπ??

 

Αυτά. Ευχαριστώ.

 

KaraLRS ευχαριστώ.

 

Κανείς άλλος ξέρει να μου απαντήσει? Μάλλον για 6110Ν θα πάω... :( ...κυρίως για κάποιο ενδεχόμενο πρόβλημα compatibility...αν και μου κάνει εντύπωση μιας και έχουν το ίδιο λειτουργικό.

Link to comment
Share on other sites

Είναι γρήγορο το TomTom και εύχρηστο για την Ελλάδα ή καλύτερα να περιμένω;

Διάβασα κάπου αλλού ότι δε βγάζει όλες τις οδούς και είναι, γενικά, πολύ περιορισμένος ο χάρτης.

 

Τι γίνεται;

 

Ρωτάω επειδή θέλω να δώσω το PDA με το Destinator και να κάνω τη δουλειά μου με το P1i...

 

Τι με συμβουλεύετε;

Εννοειται οτι δε δινεις destinator για tomtom...

Το tomtom ισως εχει περισοτερα μπιχλιμπιδια στο μενου ομως δε παυει να εχει απηχηση απο την Ελλαδιτσα...Αν εισαι Αθηνα με τον χαρτη της Αττικης κατι γινεται, αν και ακομα κ εκει πολλες ανακριβιες...π.χ. καθομαι κατω απ'το σπιτι μου και δειχνει οτι ειμαι στον επομενο παραλληλο...+οτι ειναι με λατινικους χαρακτηρες....

 

@ harrysvr: Πωλείται με bluetooth gps?!

ναι.

Link to comment
Share on other sites

Άρα το ΤομΤομ είναι χειρότερο από το Route66.

 

To Route66 δε μπορείς να το βάλεις στο Ρ1??? Αφού είναι Symbian και το πρόγραμμα και το Ρ1.

Link to comment
Share on other sites

Άρα το ΤομΤομ είναι χειρότερο από το Route66.

To Route66 δε μπορείς να το βάλεις στο Ρ1??? Αφού είναι Symbian και το πρόγραμμα και το Ρ1.

 

Πρωτον, χρονια πολλα, πολυχρονος!!!

 

Αν βασιζεσαι στο δικο μου ποστ δε μιλαω για το route66 αλλα για το destinator...

Link to comment
Share on other sites

http://i2.tinypic.com/85cp43l.gif

 

 

Μάλλον όχι, το 66 αν θυμάμαι είναι για s60(το είχα κάποτε στο sx1), μακάρι να έπαιζαν όλες οι παραλλαγές του symbian στο P1i...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παιδιά!!! Που το ξέρατε??? Ευχαριστώ ξανά!!!! :-)

 

Το έχω τώρα στο Ν70 και είναι αρκετά καλό. Δηλαδή πόσο χάλια είναι το ΤομΤομ στο Ρ1???

 

Επίσης...μπορώ να έχω κάποια απαντήσεις σε κάποια ερωτήματα που έθεσα παραπάνω?

 

Τέλος...μπορώ να το κάνω test drive στον Γερμανό? Τι ακριβώς είναι αυτό??

 

Από το Outlook μεταφέρει ΟΚ τις επαφές στο Ρ1?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω την R9H004 και όταν προσπαθώ να κάνω αναβάθμιση μου βγάζει οτι είναι ήδη αναβαθμισμένο.Η αναβάθμιση είναι μόνο για τα generic1 ακόμα;
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω την R9H004 και όταν προσπαθώ να κάνω αναβάθμιση μου βγάζει οτι είναι ήδη αναβαθμισμένο.Η αναβάθμιση είναι μόνο για τα generic1 ακόμα;

 

Δυστυχώς ακόμα περιμένουμε !!!!

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά πάτε καλά? αναφέρετε σαν νέα αναβάθμηση μια έκδοση που κυκλοφορεί από τις 26/10 και που έχει ήδη αναφερθεί. που την είδατε ότι είναι νέα? ψάχνω κι εγώ να βρώ γιατί δεν μου τι βρίσκει το update... ας προσέχουμε λίγο τι αναφέρουμε.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Kalispera.

Exw mia erwtisoula opoios kserei as me voithisei.

 

Poies einai oi kalyteres rythmiseis gia video kai photografia,mera kai nyxta kai an tha yparksei dynatothta na kanei pio poly zoom sto video me anavatmish kapote h lew blakeia...

Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson P1i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...