Jump to content

Sony Ericsson P1i


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Analyzer μαζί σου.

 

Και εγώ δηλώνω μη ευχαριστημένος από αυτό το forum. Μετράμε 85 σελίδες οι περισσότερες των οποίων δεν περιέχουν σχεδόν καμία χρήσιμη πληροφορία. Οι ερωτήσεις έχουν καταντήσει μονότονες. Πόσο έχει το κινητό εδώ πόσο εκεί, το δίνουν με gps ή όχι, τα sms έχουν λιγότερους χαρακτήρες κλπ. Κάποιος μάλιστα ανακάλυψε και ένα νέο update - το R30 - μετά από 15 μέρες. Προτείνω λοιπόν να γίνει ένα μεγάλο ποστ από τον mod που να περιέχει αυτές τις χρήσιμες πληροφορίες ΜΙΑ φορά σε όλο το forum και όχι 500. Να καθαριστεί το forum από τα post που δεν προσφέρουν κάποια πληροφορία και εαν χρειάζεται να δημιουργηθεί ένα νέο θέμα με τίτλο "Κουβεντούλα για το P1i".

 

Αυτά.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Analyzer μαζί σου.

 

Και εγώ δηλώνω μη ευχαριστημένος από αυτό το forum. Μετράμε 85 σελίδες οι περισσότερες των οποίων δεν περιέχουν σχεδόν καμία χρήσιμη πληροφορία. Οι ερωτήσεις έχουν καταντήσει μονότονες. Πόσο έχει το κινητό εδώ πόσο εκεί, το δίνουν με gps ή όχι, τα sms έχουν λιγότερους χαρακτήρες κλπ. Κάποιος μάλιστα ανακάλυψε και ένα νέο update - το R30 - μετά από 15 μέρες. Προτείνω λοιπόν να γίνει ένα μεγάλο ποστ από τον mod που να περιέχει αυτές τις χρήσιμες πληροφορίες ΜΙΑ φορά σε όλο το forum και όχι 500. Να καθαριστεί το forum από τα post που δεν προσφέρουν κάποια πληροφορία και εαν χρειάζεται να δημιουργηθεί ένα νέο θέμα με τίτλο "Κουβεντούλα για το P1i".

 

Αυτά.

 

Ευχομαι φιλε μου να εισακουστουν αυτα που λες και να φροντισει καποιος moderator να βαλει ταξη λιγο σε αυτο το χαμό, αν και το κοβω δυσκολο.

Η νοοτροπία του καθενος, θα πρέπει πρωτα απο ολα να αλλάξει. Να καταλαβουν δηλαδη ορισμενοι, οτι ειναι ευκολη λύση και την ξερουμε ολοι, το να ρωταμε την καθε κουταμαρα που θα μας ερθει στο μυαλό, αλλά αυτό κουράζει και δεν αναβαθμίζει την ποιότητα του forum.

 

Εγω παντως απορώ πραγματικά, το κουμπάκι search δεν το βλεπουνε????

Το google.com δεν το ξερουνε???

Tα κινητα τελευταιας τεχνολογίας, τους "μαρανανανε" ομως.

 

Sorry για το υφος μου αλλά, κατανταει κουραστικό να παρακολουθω 2-3 φορες την ημερα το συγκεκριμενο thread και να βλέπω τις ιδιες 1000ειπωμενες χαζες ερωτησεις.

 

Προτεινω εφοσον οι mods δεν κανουν κατι/ή δεν μπορουν πολυ πιθανως (δεκτον) , να αγνοειτε τα ερωτηματα που εχουν ηδη απαντηθει πολλακις.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Link for download please :O

 

Ορίστε Γιώργο το Link, από το γνωστό μας μαγαζάκι :cool:.

Link to comment
Share on other sites

εβαλα μια θηκη απ το e-shop 7ευρουλακια μονο (crystal) και ειναι λουκουμι..την συνηστω ανεπιφύλακτα...

 

Αν είναι σαν την crystal που είχα στο w800 δεν λέει.Φαινόταν πολύ όμορφο αλλα επειδή είναι απο πολύ σκληρό πλαστικό σπάει απο μόνη της.

The world is full of Kings and Queens

Who blind your eyes and steal your dreams.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τα ακουστικά του p1 πως είναι;

Αξίζουν;Έχουν 3,5μμ jack ή θέλει πατέντα για να μπουν άλλα;

The world is full of Kings and Queens

Who blind your eyes and steal your dreams.

Link to comment
Share on other sites

Ευχομαι φιλε μου να εισακουστουν αυτα που λες και να φροντισει καποιος moderator να βαλει ταξη λιγο σε αυτο το χαμό, αν και το κοβω δυσκολο.

Η νοοτροπία του καθενος, θα πρέπει πρωτα απο ολα να αλλάξει. Να καταλαβουν δηλαδη ορισμενοι, οτι ειναι ευκολη λύση και την ξερουμε ολοι, το να ρωταμε την καθε κουταμαρα που θα μας ερθει στο μυαλό, αλλά αυτό κουράζει και δεν αναβαθμίζει την ποιότητα του forum.

 

Εγω παντως απορώ πραγματικά, το κουμπάκι search δεν το βλεπουνε????

Το google.com δεν το ξερουνε???

Tα κινητα τελευταιας τεχνολογίας, τους "μαρανανανε" ομως.

 

Sorry για το υφος μου αλλά, κατανταει κουραστικό να παρακολουθω 2-3 φορες την ημερα το συγκεκριμενο thread και να βλέπω τις ιδιες 1000ειπωμενες χαζες ερωτησεις.

 

Προτεινω εφοσον οι mods δεν κανουν κατι/ή δεν μπορουν πολυ πιθανως (δεκτον) , να αγνοειτε τα ερωτηματα που εχουν ηδη απαντηθει πολλακις.

 

(off topic)όπως ανέφερες οι mods μπορει να μη μπορούν να κάνουν κάτι γιατί αυτά που εχουν ''ηδη απαντηθει πολλακις''δεν είναι off topic εσύ όμως και τα παράπονά σου είστε:!:Από εκεί και πέρα αν είναι να δημιουργηθει θεματάκι ''συζητησούλα για p1"τότε πρέπει να γίνει άλλο ένα "παράπονα και γκρίνια του analyzer"sorry για το ύφος μου αλλά έχω κουραστεί με τέτοιου είδους παράπονα!Τέλος αν θυμάμαι καλά αυτό το forum έχει φτιαχτεί για να έρχονται αυτοί που δε ξέρουν και να ρωτάνε όχι για να τους κατακρίνουμε:!: ΤΕΛΟΣ :offtopic:

Παρόλα αυτά για να μην ξαναυπάρξουν τέτοιου είδους παράπονα :google: use it please!:innocent:;)

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Αν είναι σαν την crystal που είχα στο w800 δεν λέει.Φαινόταν πολύ όμορφο αλλα επειδή είναι απο πολύ σκληρό πλαστικό σπάει απο μόνη της.

 

μαλλον σκεφτομαι να την παραγκειλο και εγω και με το screen protector μαζι να μην εχει προβλημα!

αμα παρεις τη θηκη και το βαζεις μεσα στη μαμησια...εμενα εχει ηδη αρχισει να ξεχιλωνει.....και να γλυστραει συνέχεια :O

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, επειδή βλέπω αρκετοί θέλουμε screen protector, θέλετε να παραγγείλουμε ομαδικά ή κάποιος ο οποίος διαθέτει πιστωτική κάρτα ή ξέρει τα κόλπα παραγγελείας από το εξωτερικό να παραγγείλει για όλους και για τα χρήματα φυσικά θα τα βρούμε.

Κοίταγα στο http://martinfields.com/ και φαίνονται πολύ καλά! Απλά δεν ξέρω πως πρέπει να γίνει η παραγγελεία, τρόπος πληρωμής, μεταφοράς κλπ. Μπόρει κάποιος που έχει ήδη παραγγείλει ποια είναι η διαδικασία? Και μετά βλέπουμε για την ομαδική.

 

Any ideas?

Link to comment
Share on other sites

Δεν αντεξα σημερα πηγα και το αγορασα.ΜΕσα στην συσκευασια εχει gps receiver και φορτιστη αυτοκινητου.Καλα για να του φορτισω την μπαταρια δηλαδη πρεπει να παω στο αυτοκινητο και να βαλω τον φορτιστη αναπτηρα? Λιγο κουφο.....

 

Επισης η μπαταρια εδειξε στα πρωτα 10 λεπτα full.Ειναι φυσιολογικο γιατι σε κανενα SE που ειχα παρει δεν εδειχνε αμεσως full παντα ηταν στην μεση... Τελοςπαντων θα περιμενω 2 ωρες τουλαχιστον (αν αντεξω) και μετα θα το βαλω σε λειτουργια.

 

Αντε μεγεια μου και να ειστε ολοι καλα που με το σωστο info κατατοπισατε ολους εμας τους "περιεργους" πριν το παρουμε :lol:

 

Ποιος περιμενει τωρα 2 ωρες......

Link to comment
Share on other sites

Analyzer μαζί σου.

 

Και εγώ δηλώνω μη ευχαριστημένος από αυτό το forum. Μετράμε 85 σελίδες οι περισσότερες των οποίων δεν περιέχουν σχεδόν καμία χρήσιμη πληροφορία. Οι ερωτήσεις έχουν καταντήσει μονότονες. Πόσο έχει το κινητό εδώ πόσο εκεί, το δίνουν με gps ή όχι, τα sms έχουν λιγότερους χαρακτήρες κλπ. Κάποιος μάλιστα ανακάλυψε και ένα νέο update - το R30 - μετά από 15 μέρες. Προτείνω λοιπόν να γίνει ένα μεγάλο ποστ από τον mod που να περιέχει αυτές τις χρήσιμες πληροφορίες ΜΙΑ φορά σε όλο το forum και όχι 500. Να καθαριστεί το forum από τα post που δεν προσφέρουν κάποια πληροφορία και εαν χρειάζεται να δημιουργηθεί ένα νέο θέμα με τίτλο "Κουβεντούλα για το P1i".

 

Αυτά.

 

Ευχομαι φιλε μου να εισακουστουν αυτα που λες και να φροντισει καποιος moderator να βαλει ταξη λιγο σε αυτο το χαμό, αν και το κοβω δυσκολο.

Η νοοτροπία του καθενος, θα πρέπει πρωτα απο ολα να αλλάξει. Να καταλαβουν δηλαδη ορισμενοι, οτι ειναι ευκολη λύση και την ξερουμε ολοι, το να ρωταμε την καθε κουταμαρα που θα μας ερθει στο μυαλό, αλλά αυτό κουράζει και δεν αναβαθμίζει την ποιότητα του forum.

 

Εγω παντως απορώ πραγματικά, το κουμπάκι search δεν το βλεπουνε????

Το google.com δεν το ξερουνε???

Tα κινητα τελευταιας τεχνολογίας, τους "μαρανανανε" ομως.

 

Sorry για το υφος μου αλλά, κατανταει κουραστικό να παρακολουθω 2-3 φορες την ημερα το συγκεκριμενο thread και να βλέπω τις ιδιες 1000ειπωμενες χαζες ερωτησεις.

 

Προτεινω εφοσον οι mods δεν κανουν κατι/ή δεν μπορουν πολυ πιθανως (δεκτον) , να αγνοειτε τα ερωτηματα που εχουν ηδη απαντηθει πολλακις.

 

 

Παιδιά, αν και νέος στο χώρο του UIQ μεταφερθέν από S60 έχω να πω κάποια πραγματάκια !

Πιστεύω πως ίσως δεν υπάρχουν τα κατάλληλα άτομα με τις απαιτούμενες γνώσεις:(

προκειμένου να δώσουν τα Φώτα τους !!!

Εγώ κάποια βασικά πράγματα τα έμαθα στο ΘΕΜΑ των S60 και κάποια άλλα διαβάζοντας και ψάχνοντας , όπως και πολλοί άλλοι πιστεύω.

Το ότι συνέχεια ρωτούν οι ίδιες ερωτήσεις είναι στο IQ :wacko:του καθενός που δε σκέφτεται ότι υπάρχει και η αναζήτηση !!!!!!!!!!!!

Όσον αφορά για τον φίλο “cdm” που λέει : (Κάποιος μάλιστα ανακάλυψε και ένα νέο update - το R30 - μετά από 15 μέρες) και μάλλον αναφέρεται σε μένα για προηγούμενο ποστ Θέλω να του πω ότι πρέπει να είναι η 2η αναβάθμιση που βγάζει για το Ρ1.

(με κάποια επιφύλαξη γιατί δεν θυμάμαι το Νο τις προηγούμενης , ίσως R6D23 ) και το είδα πριν τρεις μέρες που το έκανα και απλός το ανέφερα !!!!!!!!!!!

(μη μας περάσει και για άσχετους δλδ !!!!!!!)

Κατά άλλα συμφωνώ με τις απόψεις σας !!!!!!!!

Ελπίζω για κάτι πιο καλό και πιο ουσιώδες σε αυτό το θέμα !!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια υπαρχει καποιο προγραμμα που να δουλευει και μεσω internet εκτος wap και να δειχνει τον καιρο? Ειχα ενα παλια στο P900 που εδειχνε καιρο,world times αλλα μου ειναι αδυνατον να το θυμηθω.

Συγνωμη αλλα διαβασα 40 σελιδες πισω και δεν βρηκα κατι καθως επισης και ενα πακετο με apps στο rapidshare Που εχει γινει post εχει γινει delete απο rapid:(

Ευχαριστω!

 

Με πηρε τηλ φιλος και μου το ειπε sorry.Worldmate αυτο εψαχνα :)

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδακια, εσεις που τη λετε ο ενας στον αλλο, για να μη κουραζετε κι εμας που δε φταιμε σε τπτ, εχω να προτεινω κατι:

1) αντι να τη λετε δημοσια στον αλλον, να στελνετε πμ. Και θα ειναι ολοι ευχαριστημενοι!

2) αν δε σας κανει το παραπανω, μπορειτε να ανοιξετε ενα θεμα 'ξεκατινιασματα', οπου και παλι θα ειναι ολοι ευχαριστημενοι.

 

 

ερωτηση...δλδ καθε φορα που θα μπαινω να γραφω μνμ θα πρεπει πρωτα να παταω το πανω βελακι στο QWERTY για να μπορω να εχω 160 χαρακτηρες?....

 

Θα πατας δυο φορες το βελακι... Δεν ειναι δα και τοσο κοπος

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδακια, εσεις που τη λετε ο ενας στον αλλο, για να μη κουραζετε κι εμας που δε φταιμε σε τπτ, εχω να προτεινω κατι:

 

1) αντι να τη λετε δημοσια στον αλλον, να στελνετε πμ. Και θα ειναι ολοι ευχαριστημενοι!

2) αν δε σας κανει το παραπανω, μπορειτε να ανοιξετε ενα θεμα 'ξεκατινιασματα', οπου και παλι θα ειναι ολοι ευχαριστημενοι.

Σύμφωνο απόλυτα :rolleyes:.. Κούρασε το Θέμα :wacko:.

Link to comment
Share on other sites

παιδια να ρωτησω κατι αλλο...εβαλα προχτες το κινητο να φορτισει και πιγα για υπνο...και με το ποθ ζεσταθηκε λιγο αρχιζε και τσιριζε...αλλα ακουγονταν αρκετα.το κανει σε κανεναν σας η μονο εμενα?το πηρα απο vodafone αλλα απο αλλη πολη οχι απο θεσσαλ.που μενω..να το παω στην sony ericsson?θα μου τ αλλαξουν?...εκτος αν κανει σε ολους ετσι...δεν ξερω μηπως δημιουργει κανενα προβλημα στην μπαταρια...
[sIGPIC][/sIGPIC]"Υπάρχουν 10 ειδών άνθρωποι. Αυτοί που ξέρουν δυαδικό σύστημα και αυτοί που δεν ξέρουν"
Link to comment
Share on other sites

ουπς...τοσκοτωσα λιγο το "πηγα"...sorryyyyyyy :D
[sIGPIC][/sIGPIC]"Υπάρχουν 10 ειδών άνθρωποι. Αυτοί που ξέρουν δυαδικό σύστημα και αυτοί που δεν ξέρουν"
Link to comment
Share on other sites

Problem....

Κάνω back up και στο τέλος μου λέει οτι αποτυχαίνει. Λίγο πριν τελειώσει η μπάρα στο πρόγραμμα, δείχνει να κολάει κανά 2λεπτο όταν ανακτεί πληροφορίες από προγράμματα άλλου κατασκευαστή. Λέτε να φταίει κάποιο application και προκαλεί γενικότερο πρόβλημα; Έχει συμβεί σε κανέναν άλλο;

 

p.s. Θα δοκιμάσω αν είναι να κάνω ένα backup χωρίς τα προγράμματα άλλου κατασκευαστή να δω αν όντος είναι αυτό το πρόβλημα.

 

EDIT: Μπααα το δοκίμασα αλλά πάλι αποτυχαίνει. Θα τρελαθούμε μου φαίνεται.

Less is more...
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, επειδή βλέπω αρκετοί θέλουμε screen protector, θέλετε να παραγγείλουμε ομαδικά ή κάποιος ο οποίος διαθέτει πιστωτική κάρτα ή ξέρει τα κόλπα παραγγελείας από το εξωτερικό να παραγγείλει για όλους και για τα χρήματα φυσικά θα τα βρούμε.

Κοίταγα στο http://martinfields.com/ και φαίνονται πολύ καλά! Απλά δεν ξέρω πως πρέπει να γίνει η παραγγελεία, τρόπος πληρωμής, μεταφοράς κλπ. Μπόρει κάποιος που έχει ήδη παραγγείλει ποια είναι η διαδικασία? Και μετά βλέπουμε για την ομαδική.

 

Any ideas?

 

 

Για ιντερνετικές παραγγελίες και για να μην φοβαστε οτι μπορεί καπως να υποκλαπούν τα στοιχεία σας, η λύση ειναι η εξης, απο προσωπικη πείρα

Πηγαινετε στην Alpha Bank και βγαλτε μια Electron Visa (μπορει τωρα να εχει μετονομαστεί τωρα , αλλα οπωσδηποτε θα εχει το visa).Τονίστε οτι τη θελετε για ιντερνετικες αγορές και να ειναι ΧΡΕΩΣΤΙΚΗ.

Με αυτη την καρτα μπορειτε να κανετε αφοβα αγορες μεσω ιντερνετ, δεδομενου οτι ειναι χρεωστική και οχι πιστωτική, δηλαδή σας τραβανε τα λεφτα της παραγγελιας σας, αφου εχεις πρωτα εχετε καταθεσει το ποσό στην καρτα (+1 εως 2 ευρω για παν ενδεχομενο).

Την καρτα συνιστω να την εχετε αδεια, οπότε και τα στοιχεια της να κλαπουν με καποιο τρόπο, δεν θα σας τραβηξουν χρήματα.

Για ακομα μεγαλυερη ασφαλεια καντε και ενα λογαριασμο σε paypal με τα στοιχεία της καρτας , καθως ο φορέας αυτος διασφαλιζει τη συναλλαγη, διατηρωντας κρυφα τα στοιχεία της καρτας σας.

Την παραπανω μεθοδο τη χρησιμοποιω, εδω και καποια χρονια και ουδεποτε αντιμετωπισα προβλημα.

 

ps. Δεν θελω να θεωρηθει διαφημηση της Alpha Bank, καθως πιαθανως και αλλες τραπεζες διαθετουν χρεωστικες visa.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

προσπαθησα να παρω τα screen protector πριν καιρο και δεν μπορουσα γιατι δεν δεχοταν την καρτα!!εχω αυτη που λες της alpha!
Link to comment
Share on other sites

Πιαθανως να επεσες στην περίπτωση για το συγκεκριμενο site. Η electron σιγουρα δεν εχει την ευελιξία της πιστωτικής visa αλλα τουλαχιστον εχεις το κεφαλι σου ησυχο.

Προσωπικά την martinfields μου την παρηγγειλε ενας φιλος, γιατι η electron μου εληξε πριν 2 μηνες και ειχα ξεχασει να την ανανεωσω.

Παντως για screen protector τη συνιστω ανεπιφυλακτα. Το καλυτερο που εχω δοκιμασει μεχρι τωρα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ειναι ευκολο να τσεκαρει καποιος να μου πει?...sorry κι ολας που σας πριζω αλλα πρεπει να το παω αυριο ...οχι τιποτα αλλο μην επιρεαζει και την μπαταρια.thanks
[sIGPIC][/sIGPIC]"Υπάρχουν 10 ειδών άνθρωποι. Αυτοί που ξέρουν δυαδικό σύστημα και αυτοί που δεν ξέρουν"
Link to comment
Share on other sites

ειναι ευκολο να τσεκαρει καποιος να μου πει?...sorry κι ολας που σας πριζω αλλα πρεπει να το παω αυριο ...οχι τιποτα αλλο μην επιρεαζει και την μπαταρια.thanks

 

Θα προτεινα να πας την μπαταρια μονο στο γερμανο να τη μετρησει εαν εχει χασει καποιο ποσοστο απο τη χωρητικότητα της, που δεν δικαιολογειται ως καινουργια.

Αν ξανακανει το θορυβο, τσεκαρε το βυσμα και τρεξε στην αντιπροσωπεία κινητο και φορτιστη. Δεν μας ειπες ομως, μηπως ο θορυβος προερχοταν απο το φορτιστη????

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια να ρωτησω κατι αλλο...εβαλα προχτες το κινητο να φορτισει και πιγα για υπνο...και με το που ζεσταθηκε λιγο αρχιζε και τσιριζε...αλλα ακουγονταν αρκετα.το κανει σε κανεναν σας η μονο εμενα?το πηρα απο vodafone αλλα απο αλλη πολη οχι απο θεσσαλ.που μενω..να το παω στην sony ericsson?θα μου τ αλλαξουν?...εκτος αν κανει σε ολους ετσι...δεν ξερω μηπως δημιουργει κανενα προβλημα στην μπαταρια...

 

Το δικό μου δεν έχει τέτοιο πρόβλημα και γενικότερα δεν θυμάμαι να έχει αναφερθεί από κάποιο άλλο μέλος με παρόμοιο πρόβλημα.

Καλύτερα να το πας στην SE το συντομότερο δυνατόν μπας και στο αντικαταστήσει ή να σου Επιδιόρθωση το υπάρχον.

Link to comment
Share on other sites

παιδια να ρωτησω κατι αλλο...εβαλα προχτες το κινητο να φορτισει και πιγα για υπνο...και με το ποθ ζεσταθηκε λιγο αρχιζε και τσιριζε...αλλα ακουγονταν αρκετα.το κανει σε κανεναν σας η μονο εμενα?το πηρα απο vodafone αλλα απο αλλη πολη οχι απο θεσσαλ.που μενω..να το παω στην sony ericsson?θα μου τ αλλαξουν?...εκτος αν κανει σε ολους ετσι...δεν ξερω μηπως δημιουργει κανενα προβλημα στην μπαταρια...

 

Εμένα σίγουρα δε κάνει θόρυβο. Δε μας είπες τον θόρυβο τον κάνει πάντα ή έγινε μια φορά? Το ξανατσέκαρες?

 

Αν έχει γίνει μόνιμο θα το πήγαινα SE και θα ζητούσα αντικατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

Λαθος μου που δεν το διευκρινησα....ο φορτιστης τσιριζει παραπανω απο το κανονικο....το κινητο ειναι μια χαρουλα....μια φορα το φορτισα μονο μεχρι στιγμης..δεν πιστευω να εκανε ζημια στην μπαταρια...θα τον παω αυριο μαλλον αλλα οχι και και το κινητο...γιατι ποιος ξερει τι μπορει να εχει το καινουριο...αν μου πουν για αντικατασταση...θα πω μονο ο φορτιστης εχει προβλημα...τι λετε?...thanks guys
[sIGPIC][/sIGPIC]"Υπάρχουν 10 ειδών άνθρωποι. Αυτοί που ξέρουν δυαδικό σύστημα και αυτοί που δεν ξέρουν"
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson P1i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...