Jump to content

Sony Ericsson P1i


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

γεια σας παιδες...

εχω το κ800 και λεω ν απαρω το π1 τι λετε να το παρω;

ειναι καλυτερο το ενα απο το αλλo;

ευχαριστω...

Στο θέμα φωτογραφία το p1 υστερεί σε σχέση με το k800 που είναι σαφώς καλύτερο.

Στα υπόλοιπα όμως το p1 είναι καλύτερο!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δεν θα ηταν καλό να αναφερουμε και ποιες θεωρουμε (οι πιο εμπειροι) βασικες εφαρμογουλες που θα πρέπει να βαλουμε στο κινητό μας???? Μια ιδέα λεω
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδες...

εχω το κ800 και λεω ν απαρω το π1 τι λετε να το παρω;

ειναι καλυτερο το ενα απο το αλλo;

ευχαριστω...

 

Aν κρίνω απο την ηλικία σου (χωρις παρεξηγηση), θεωρω υπερβολικο για εσενα το p1...

Tωρα βεβαια αν θελεις να το παιξεις ιστορία και καλά...δεν ξερω, δικο σου θέμα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ειχα παλιοτερα το P910 και αλλαζοντας διαφορα κινητα ειμαι τωρα τελευταια με W880.

Επειδη κατα βαθος μου λειπει το P910 μολις ειδα το P1i ενιωσα καπως :D.

Για εσας που ηδη το εχετε και φυσικα αν εισασταν προκατοχοι της σειρας Px μια ερωτηση.Ειναι διαδοχος των Px ? γιατι διαβαζω γενικως οτι εχει σχεση με το M600 αν και το μονο που ειδα να εχει σχεση ειναι το πληκτρολογιο.

Βασικα η οθονη ειναι μεγαλη γιατι χωρις το αναδιπλωμενο πληκτρολογιο μειωθηκε το μεγεθος :wacko:

Ευχαριστω εκ των προτερων!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ειναι διαδοχος των Px ? γιατι διαβαζω γενικως οτι εχει σχεση με το M600 αν και το μονο που ειδα να εχει σχεση ειναι το πληκτρολογιο.

Εγώ προσωπικά πιστεύω ότι είναι!

 

 

Αξίζει κανείς να κάνει αυτή την αναβάθμιση;

Εγώ που την έκανα την αναβάθμιση το είδα ποιο σταθερό και ελαφρός γρηγορότερο.

Link to comment
Share on other sites

(Aν κρίνω απο την ηλικία σου (χωρις παρεξηγηση), θεωρω υπερβολικο για εσενα το p1...

Tωρα βεβαια αν θελεις να το παιξεις ιστορία και καλά...δεν ξερω, δικο σου θέμα)

Χωρίς παρεξήγηση κι απ΄τη πλευρά μου(κοίτα ηλικεία;))γιατί το συγγεκριμένο τηλ να είνα υπερβολικό???:blink:

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Χωρίς παρεξήγηση κι απ΄τη πλευρά μου(κοίτα ηλικεία;))γιατί το συγγεκριμένο τηλ να είνα υπερβολικό???:blink:

 

 

navigator τι να το κανεις αφου δεν οδηγείς :p

 

γενικά παντως τα κινητά εχουν ξεφυγει εντελώς στην Ελλάδα.

 

βλέπεις μικρά παιδάκια 13-14 με τελευταια γενιά κινητό που απορώ αν ξέρουν κατι παραπάνω απο sms.

 

εννοειτε οτι βλέπεις και μεγαλυτερους με τέτοια κινητά που δεν εχουν ιδέα για τις λειτουργείες του κινητου που έχουν..

http://img24.imageshack.us/img24/8241/image1ph.jpg

 

Κάθε εθνικό οικοδόμημα,κατά συνέπεια και το ελληνικό πρέπει να στηριχθεί σε τρεις στύλους: Τη θρησκεία, την παιδεία και την δικαιοσύνη.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι διαδοχος των Px ? γιατι διαβαζω γενικως οτι εχει σχεση με το M600 αν και το μονο που ειδα να εχει σχεση ειναι το πληκτρολογιο.

 

Φανατικός τόσα χρόνια στην σειρά Ρ, δεν μετέβηκα στο Ρ1 και ένας λόγος ήταν αυτός(όχι όμως ο σημαντικότερος!). Δεν τον θεωρώ διάδοχο της σειράς Ρ... Ακούγονται αρκετά για αντικαταστάτη του Ρ990, αλλά μέχρι στιγμής τίποτα επίσημο...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

(Aν κρίνω απο την ηλικία σου (χωρις παρεξηγηση), θεωρω υπερβολικο για εσενα το p1...

Tωρα βεβαια αν θελεις να το παιξεις ιστορία και καλά...δεν ξερω, δικο σου θέμα)

Χωρίς παρεξήγηση κι απ΄τη πλευρά μου(κοίτα ηλικεία;))γιατί το συγγεκριμένο τηλ να είνα υπερβολικό???:blink:

 

...γιατι πολυ απλά ειστε μαθητες Λυκείου (ηλικιακά τουλαχιστον γιατι γραμματικά μαλλον εχεις μεινει λιγο πίσω: 1) ηλικία γραφεται με ι και οχι ει και 2)το συγκεκριμενα με γκ οχι γγ) δηλαδη ουτε καν εργαζομενοι, ποσο μαλλον επαγγελματίες για να αξιοποιησετε τις επαγγελματικές κυριως δυνατότητες του τηλεφωνου.

 

Ουτε τα mail που λαμβανετε νομιζω ειναι τοσο σημαντικά για να τα παιρνετε on the road, ουτε τα meetings απαιτουν την τελεια οργανωση κλπ κλπ.

 

Οποτε... απλα προφανως το θελετε για εφε...και για το παιζετε "ιστορία" σε φίλους οπως προ-είπα. Οχι ομως οτι το χετε αναγκη. Μην τρελαθούμε :)

Φιλικά πάντα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σημερα το πηρα. το κινητο ειναι παρα πολυ καλο. καλυτερο απο το n95 που ειχα για 2 μηνες.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας είμαι και εγώ κάτοχος του P1 , θα ήθελα να σας ρωτήσω εάν ο τηλεφωνικό σας κατάλογος , ο οποίος βέβαια είναι με ελληνικούς χαρακτήρες , είναι σε αλφαβητική σειρά διότι ο δικός μου αρχίζει βέβαια αλφαβητικά αλλά κάπου στην μέση τελειώνουν τα ονόματα με Χ Ψ και συνεχίζουν άλλα με Α Β . Εάν σε εσάς είναι σωστός πέστε μου πως τον μεταφέρατε η πως τον επεξεργάζεστε γιατί και στο outlook το ίδιο πρόβλημα έχω . Ευχαριστώ προκαταβολικά.
Link to comment
Share on other sites

καλημερα το ν95 ειναι ενα καλο κινητο οχι ομως για τα χρηματα που κανει!!!!!!!!!!!! 1) χρονος αναμονης μπαταριας 1 μερα!!!!!!!!) για μενα ειναι προβλημα.2) ποιοτιτα κατασκευης καθολου καλη το slide εχει τζογο 3)τα πληκτρα στο μερος της οθονης τριζουν σε καθε πατημα 4) στη οθονη δεν υπαρχει προστατευτικο τζαμι!!!!!!!!!! το κινητο δεν εινα touth screnn 5) αν το φορτοσεις λιγο κολαει και πρεπει να βγαλεις μπαταρια 6) ta 5mpixl της καμερας δεν τα ειδα ποτε!!!!!!!!!! το n73 κατ εμε εχει καλυτερη καμερα ( το ν95 τραβαει τρομερα βιντεο!!!!!!!!!!) που και αυτα αν ειναι πανω απο 1 λεπτο κολανε οταν τα βλεπεις στο τηλεφωνο. ( το κινητο που ειχα εγω ηταν alpha copy ) το λεω γιατι καποιοι λενε οτι προβληματα εχουν οσα δεν ειναι gr
Link to comment
Share on other sites

τελικα ελεγα και εγω να το αλλαξω με Ν95 αλλα θα εκανα μεγαλη μαλ@@@@ια , ευτυχως ειδα ενα ενος φιλου μου και εβαλα τα γελια .....

το Ν95 θα ηταν καλο αν εκανε το πολυ 300 Ε

παλι καλα ......

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

οσο για τις φωτογραφιες να ενα ωραιο συγκριτικο p1 - E90 - N95 and K810

http://www.planete-nokia.com/phpBB2/index.php?showtopic=46216

οι φωτογραφιες του p1 ειναι εξισου καλες !!!

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

nomizo pos to n95 ine isos kai to kalitero kinito tis agoras kai auti i timi ine logiki gia tis dinatotites tou pados trelathika me to k850i ti tilefono ine auto re p....i mou
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδες...

εχω το κ800 και λεω ν απαρω το π1 τι λετε να το παρω;

ειναι καλυτερο το ενα απο το αλλo;

ευχαριστω...

to p1 nomizo pos kani kali doulia ala tha perimena mexri na vgi to w960 i to k850i akouo apopsis

Link to comment
Share on other sites

...γιατι πολυ απλά ειστε μαθητες Λυκείου (ηλικιακά τουλαχιστον γιατι γραμματικά μαλλον εχεις μεινει λιγο πίσω: 1) ηλικία γραφεται με ι και οχι ει και 2)το συγκεκριμενα με γκ οχι γγ) δηλαδη ουτε καν εργαζομενοι, ποσο μαλλον επαγγελματίες για να αξιοποιησετε τις επαγγελματικές κυριως δυνατότητες του τηλεφωνου.

 

Ουτε τα mail που λαμβανετε νομιζω ειναι τοσο σημαντικά για να τα παιρνετε on the road, ουτε τα meetings απαιτουν την τελεια οργανωση κλπ κλπ.

 

Οποτε... απλα προφανως το θελετε για εφε...και για το παιζετε "ιστορία" σε φίλους οπως προ-είπα. Οχι ομως οτι το χετε αναγκη. Μην τρελαθούμε :)

Φιλικά πάντα

ok πάντως για την ορθογραφία μη σχολειάζεις έχω δισλεξία:!:Φιλικά πάντοτε;)

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να το έκανε κακοπροαίρετα ο Φώτης απλά ήθελε να τονίσει το γεγονός ότι είσαι μικρός για ένα τέτοιο τηλέφωνο.

Anyway προτείνω να λήξει εδώ το θέμα καθώς είμαστε όλοι εκτός θέματος και χαλάμε και το thread.

Φιλικά πάντα Ανδρέας.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να το έκανε κακοπροαίρετα ο Φώτης απλά ήθελε να τονίσει το γεγονός ότι είσαι μικρός για ένα τέτοιο τηλέφωνο.

Anyway προτείνω να λήξει εδώ το θέμα καθώς είμαστε όλοι εκτός θέματος και χαλάμε και το thread.

Φιλικά πάντα Ανδρέας.

to thema tis ilikias den exei kammia sxesh. pistevo einai kalo ta paidia na mathainoun tis nees texnologies. to mono kako einai oti me mia tetoia syskevh ena atomo auths ths ilikias ginetai stoxos kai prepei na einai prosektiko. auta mono.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Ψάχνω στο internet και δεν έχω δει πουθενά να λέει πως το P1 δίνεται μαζί με gps bluetooth.

Επειδή από εβδομάδα θα το πάρω από τα κεντρικά της cosmote, είναι σίγουρο πως περιέχεται στη συσκευασία και το gps.

 

Σας ευχαριστώ πολυ!

www.kastano.gr
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson P1i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...