Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6120 classic


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια εχετε να προτεινετε καποιο προγραμμα για φακο στο 6120?δοκιμασα το best torch το ntorch αλλα δεν αναβει το φλας ενω λεει πως ενεργοποιηθηκε...:blink:

Δεν υπάρχει.

Ό,τι άλλο θέλεις να ρωτήσεις σχετικά με εφαρμογές κάνε το στο αντίστοιχο θέμα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπέρα.

Γίνεται να μεταφέρω το προγραμματάκι για την αντζέντα που είχε το παλιό μου Νόκια 5300 στο 6120???

Κατέβασα το best birthday, άλλα δεν με βόλεψε καθόλου, και ψάχνω μήπως γίνεται να κάνω μεταφορά ολόκληρο το πρόγραμμα.

Καμιά ιδέα???

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Σε ποιό πρόγραμμα αναφέρεσαι; Αν θέλεις να περάσεις τις υπενθυμίσεις σου στο 6120, μπορείς πολύ απλά να κάνεις συγχρονισμό των 2 συσκευών μέσω της εφαρμογής Μεταφορά του 6120.
Link to comment
Share on other sites

Αναφέρομαι στο ημερολόγιο το οποίο σου επιτρέπει να βάζεις και υπενθύμιση για γεννέθλια κάτι που δεν έχει το ημερολόγιο του 6120. Μεταφορά των σημειώσεων έχω κάνει, άλλα με χαλάει που δεν έχει την επιλογή γεννέθλια στην προσθήκη σημειώσεων στο ημερολόγιο του 6120.
Link to comment
Share on other sites

Στο ημερολόγιο, Νέα καταχώρηση -> Επέτειος. Επαναλαμβάνεται κάθε χρόνο και είναι αυτό που ζητάς. Με το Best Birthday μπορείς να κάνεις ακόμα περισσότερα πράγματα καθώς βλέπεις όλ ατ γενέθλια σε μια λίστα, βλέπεις πόσο χρονών είναι ο καθένας, τι ζώδιο είναι, σε πόσες μέρες γιορτάζει και άλλα. Δε νομίζω να υπάρχει κάτι πιο ολοκληρωμένο για αυτή την δουλειά.
Link to comment
Share on other sites

Μόλις το παρήγγειλα και αύριο θα το έχω στα χέρια μου! Έχω αρχίσει να διαβάζω αυτό το thread και οφείλω να ομολογήσω ότι έχει γίνει εξαιρετική δουλειά. Είναι η πρώτη φορά (!!) που παίρνω Νokia κινητό και πρώτη με Symbian... Έχω αρχίσει να αγχώνομαι καθώς φαίνεται λίγο πολύπλοκο αλλά πιστεύω ότι με λίγο διάβασμα ακόμα θα τα καταφέρω! :)
Link to comment
Share on other sites

Μην άγχεσαι φίλε, θα εξοικειωθείς πολύ γρήγορα.

Η S60 είναι πάρα πολύ εύκολη στη χρήση, θα το δεις και μόνος σου.

Με τον καιρό θα σου κακοφαίνονται τα γραφικά περιβάλλοντα από άλλα κινητά.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Πριν απο 2 μέρες σταμάτησε να βλέπει τα περιεχόμενα της κάρτας μνήμης δείχνοντας όλους τους default φακέλους κενούς όπως όταν πρωτοβάζεις τη memory card. Παρόλα αυτά όταν τσεκάρω τη χορητικότητα της δείχνει οτι 180mb είναι δεσμευμένα. Καμιά ιδέα ρε παιδιά μπας και σώθεί καμιά foto?
Link to comment
Share on other sites

Πριν απο 2 μέρες σταμάτησε να βλέπει τα περιεχόμενα της κάρτας μνήμης δείχνοντας όλους τους default φακέλους κενούς όπως όταν πρωτοβάζεις τη memory card. Παρόλα αυτά όταν τσεκάρω τη χορητικότητα της δείχνει οτι 180mb είναι δεσμευμένα. Καμιά ιδέα ρε παιδιά μπας και σώθεί καμιά foto?

 

Την εβαλες σε καποιο card reader η σε pc με αντιστοιχο slot για να δεις εκει τι δειχνει ?

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν το εκανα παρα μονο το έβαλα να το δει σε κατάταση μεταφορασ δεδομένων με το καλόδιο γιατί δέν εχω card reader. εκεί λοιπόν στο φάκελο ΄΄άλλα΄΄ δείχνει οτι περιέχει γυρω στους 7 φακέλους που οι τίτλοι τους είναι αλαμπουρνεζικα και δεν με αφήνει να μπω για να δώ τα περιεχόμενα
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να βάλεις τη κάρτα και σε card reader. Στην ανάγκη αγόρασε ένα 15€ περίπου πάνε...

Αν και εκεί δεν βγάλεις άκρη, χλωμό το βλέπω να μπορείς να σώσεις τα δεδομένα σου.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Κάνω 1 προσπάθεια με το Recuva αυτή τη στιγμή... Ελπίζω να πιάσει. Ευχαριστώ για την αμεσότητα κ το ενδιαφέρον... Νεότερα σε λίγο, κ ελπίζω να είναι καλά...
Link to comment
Share on other sites

Κάνω 1 προσπάθεια με το Recuva αυτή τη στιγμή... Ελπίζω να πιάσει. Ευχαριστώ για την αμεσότητα κ το ενδιαφέρον... Νεότερα σε λίγο, κ ελπίζω να είναι καλά...

 

Δοκιμασε και αυτο..

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=868685#post868685

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Το έχω και γω από χθες (το 6121 αλλά το ίδιο είναι όπως λέτε όλοι) και έχω μια απορία... Πως κάνω safely remove την συκευή; Την πρώτη φορά που είχα διαβάσει ολο το thread κάπου είχα βρει κάτι νομίζω αλλά τώρα κάνοντας αναζήτηση δεν βρίσκω την απάντηση... Πάντα μου βγάζει ότι η συσκευή χρησιμοποιείται από κάποιο πρόγραμμα κτλ... Ο μόνος τρόπος είναι να τερματίσω από την Διαχείριση Εργασιών όλες τις διεργασίες που σχετίζονται με Nokia και να κάνω safely remove... Thanks in advance! :)
Link to comment
Share on other sites

Εννοείς όταν συνδέεις το κινητό σου με τον υπολογιστή μέσω καλωδίου; Κάτω δεξιά στον υπολογιστή σου, διπλα στην ώρα, υπάρχει ένα εικονίδιο με πράσινο βελάκι το οποίο ονομάζεται Ασφαλής κατάργηση συσκευών υλικού. Πατώντας το, σου βγάζει όλους τους εξωτερικούς δίσκους που έχεις συνδέσει. Πατάς πάνω σε αυτόν που αντιστοιχεί στην κάρτα σου και μετά σου λέει οτι μπορείς να αφαιρέσεις το καλώδιο με ασφάλεια.
Link to comment
Share on other sites

Ναι, αυτό εννοώ. Αλλά πάντα μου βγάζει ότι η συσκευή χρησιμοποιείται από κάποιο άλλο πρόγραμμα και ότι δεν μπορώ να την καταργήσω ακόμα και να δοκιμάσω αργότερα...
Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις τελειώσει την μεταφορά δεδομένων, κλείσε τους φακέλους και βγάλε το καλώδιο. Άστο να λέει. Το έχω κάνει εκατοντάδες φορές και δεν έχει πειραχθεί τίποτα.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ! Απλά νόμιζα ότι υπήρχε κάποια άλλη επιλογή, ίσως στο suite, για ασφαλή κατάργηση! Thanks! :)
Link to comment
Share on other sites

eiste efxaristimenoi apo tin siskevi afti?

 

Την έχω ένα χρόνο τώρα και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος. Δεν έχω κανένα παράπονο, έχει βγάλει τα λεφτά της 100%.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν δίνεις πολύ βάση στην φωτογραφική του κινητού σου και δεν σε πειράζει το οτι του λείπει το wi-fi, πάρτην με κλειστά μάτια.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπέρα!εχω το τηλ εδώ κ 8 μήνες κ θα ήθελα να μάθω αν υπάρχει κάποια δωρεάν εφαρμογή ώστε να κλειδωνω φακέλους, μυνήματα, εικόνες κτλ.εχω βρει μόνο με χρέωση.επίσης εδώ κ 1 μήνα σβήνει κ ανάβει μόνο του κ μετά δεν λειτουργεί το ακουστικό.πρέπει να το κλείσω εγώ κ να το ανοίξω κ μετά μετά λειτουργεί κανονικά.επίσης μερικές φορές δεν ανοίγει τα βίντεο που τράβηξα από το ίδιο το κινητό.επίσης σε μια φιλη μου όταν τραβάει βίντεο και πάει να κάνει αποθήκευση κολλάει το κινητό κ πρέπει να βγάλει την μπαταρία για να ξεκολλήσει.σε γενικές γραμμές είμαι πολύ ευχαριστημένος με αυτα που προσφέρει!

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...