Jump to content

Games... Games... Games ! ! !


Tomby
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

shmera evala to skyforce sto 2020i mou !! kai eno trexei mia xara merikes fores kollaei kai epanerxetai meta apo 2-3 depterolepta !! mhpos xerete giati ?

 

Μάλλον θέλεις αναβάθμιση τους drivers στην κάρτα γραφικών:p :p (πλάκα κάνω:) )

Προφανώς λόγω έλλειψης μνήμης παρουσιάζει αυτά τα κολληματάκια.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 430
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

περασα το game...worms world party στο tytn μου.μολις τελειωνω το παιχνιδι και κανω quit μετα απο 5δευτερα μου λεει παρουσιαστηκε καποιο σφαλμα.τι φταιει??:(
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

περασα το game...worms world party στο tytn μου.μολις τελειωνω το παιχνιδι και κανω quit μετα απο 5δευτερα μου λεει παρουσιαστηκε καποιο σφαλμα.τι φταιει??:(

 

Σβήστο και ξαναπέρασέ το.

Μάλλον έγινε κάποιο σφάλμα κατά την εγκατάσταση.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Σβήστο και ξαναπέρασέ το.

Μάλλον έγινε κάποιο σφάλμα κατά την εγκατάσταση.

 

το εκανα και παλι τα ιδια.αυτο εχει και σαν επιπτωση το τηλ??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το εκανα και παλι τα ιδια.αυτο εχει και σαν επιπτωση το τηλ??

Επίπτωση στο τηλέφωνο δεν έχει, αλλά μάλλον υπάρχει κάποιο πρόβλημα.Αν μπορείς και παίζεις το παιχνίδι κανονικά, αγνόησέ το.

Η εγκατάσταση έγινε από αρχείο cab? ή από exe μέσω AS?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Επίπτωση στο τηλέφωνο δεν έχει, αλλά μάλλον υπάρχει κάποιο πρόβλημα.Αν μπορείς και παίζεις το παιχνίδι κανονικά, αγνόησέ το.

Η εγκατάσταση έγινε από αρχείο cab? ή από exe μέσω AS?

 

απο exe.εγινε .ευχαριστω για την βοηθεια απλως ποιο πολυ ελεγα μην υπαρχει κανενα προβλημα στο τηλ.μου.:O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

απο exe.εγινε .ευχαριστω για την βοηθεια απλως ποιο πολυ ελεγα μην υπαρχει κανενα προβλημα στο τηλ.μου.:O

Όχι, μην ανησυχείς.Δεν είναι ενδεικτικό προβλήματος της συσκευής.Μόνο του προγράμματος:p

Να ξέρεις πάντως πώς αν θέλεις να τσεκάρεις τη συσκευή σου(αν λειτουργεί ή όχι σωστά)θα το κάνεις χρησιμοποιώντας την χωρίς κανένα επιπλέον πρόγραμμα.Τα προγράμματα τρίτων είναι πολύ πιθανό να προκαλούν τέτοια μικροπροβλήματα, κολλήματα κλπ κλπ.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

sorry giia to offtopic.exo katebasei to palio tomb rider gia to ppc to opio einai tromero pexnidaki.mia erothsh pos kano ta opla pou exei h lara na xanaphgainoun sthn tseph ths?edo kai kana examhno pou to pezo exo kolhsei sthn proth pista me ta opla na mh mporo na ta xebgalo otan skotonei ta megaala zouzounia:lol: sorry pali gia to oftopic all den hxera pou na to rothso auto
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

sorry giia to offtopic.exo katebasei to palio tomb rider gia to ppc to opio einai tromero pexnidaki.mia erothsh pos kano ta opla pou exei h lara na xanaphgainoun sthn tseph ths?edo kai kana examhno pou to pezo exo kolhsei sthn proth pista me ta opla na mh mporo na ta xebgalo otan skotonei ta megaala zouzounia:lol: sorry pali gia to oftopic all den hxera pou na to rothso auto

 

Αν θυμάμαι καλά αυτό γίνεται με τα hardware buttons που δεν έχει το 9000!:p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ψαχνω παιχνιδι battleship (ναυμαχια δηλαδη το παλιο καλο παιχνιδι) για το TyTN (wm5)...εχεις κανεις καποιο υποψην του ??
Link to comment
Share on other sites

http://www.pd3a.com/prod_navalc.htm

 

Ένα από τα καλύτερα παιχνίδια που έχω παίξει.Δοκίμασε το demo και αν σου αρέσει PM να στο στείλω φουλ ;)

 

ευχαριστλω πολυ φίλε μου αλλα δοκιμασα το Battleship της Hasbro και μου αρεσε αρκετα οποτε το κράτησα ;)

Link to comment
Share on other sites

ειναι ενα παιχνιδι παζλ οπου υπαρχει η θαμπη εικονα μιας αιθεριας υπαρξης και εμεις προσπαθουμε να την αποκαλυψουμε χρησιμοποιοντας μια μπιλια και εμφανιζοντας σιγα σιγα την εικονα, ακομα υπαρχουν κανα δυο ακομα μπιλιες που κινουνται ακανονιστα στον χωρο απο τοιχο σε τοιχο και αν

σε ακουμπισουν χανεις

πως λεγεται?:rolleyes:

Sudamerica Grace-Tchen Tchen

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ειναι ενα παιχνιδι παζλ οπου υπαρχει η θαμπη εικονα μιας αιθεριας υπαρξης και εμεις προσπαθουμε να την αποκαλυψουμε χρησιμοποιοντας μια μπιλια και εμφανιζοντας σιγα σιγα την εικονα, ακομα υπαρχουν κανα δυο ακομα μπιλιες που κινουνται ακανονιστα στον χωρο απο τοιχο σε τοιχο και αν

σε ακουμπισουν χανεις

πως λεγεται?:rolleyes:

Eίχα ενα τέτοιο παλιά, αλλά δε θυμάμαι πώς λεγόταν...:worry:

http://arcadia.ceid.upatras.gr/arkadia/thumbs/places/agiorgit/agiorg5p.jpg
Link to comment
Share on other sites

ελα ντε! γερασα μαλλον:lol:

κανενας νεωτερος με ποιο ισχυρη μνημη?

αντε παλλικαρια μου, που θα παει θα το πετυχουμε!:hunter:

Sudamerica Grace-Tchen Tchen

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ειναι ενα παιχνιδι παζλ οπου υπαρχει η θαμπη εικονα μιας αιθεριας υπαρξης και εμεις προσπαθουμε να την αποκαλυψουμε χρησιμοποιοντας μια μπιλια και εμφανιζοντας σιγα σιγα την εικονα, ακομα υπαρχουν κανα δυο ακομα μπιλιες που κινουνται ακανονιστα στον χωρο απο τοιχο σε τοιχο και αν

σε ακουμπισουν χανεις

πως λεγεται?:rolleyes:

 

Δεν ξέρω ακριβώς ποιό ζητάς, αλλά τα παιχνίδια αυτού του τύπου λέγονται xonix.

 

http://www.clickgamer.com/moreinfo.htm?pid=1055&section=PPC

http://www.handster.com/product.php?id=62

 

Επειδή μιλάς και για αιθέριες υπάρξεις ψάξε στα games της cherrysoft μήπως το βρεις.

Link to comment
Share on other sites

ειναι ενα παιχνιδι παζλ οπου υπαρχει η θαμπη εικονα μιας αιθεριας υπαρξης και εμεις προσπαθουμε να την αποκαλυψουμε χρησιμοποιοντας μια μπιλια και εμφανιζοντας σιγα σιγα την εικονα, ακομα υπαρχουν κανα δυο ακομα μπιλιες που κινουνται ακανονιστα στον χωρο απο τοιχο σε τοιχο και αν

σε ακουμπισουν χανεις

πως λεγεται?:rolleyes:

 

Υπάρχει και ένα άλλο παιχνίδι λέγεται Qubix και θα το βρείς http://www.aimproductions.be

χωρίς την εικόνα όμως της αιθέριας ύπαρξης.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω ακριβώς ποιό ζητάς, αλλά τα παιχνίδια αυτού του τύπου λέγονται xonix.

 

http://www.clickgamer.com/moreinfo.htm?pid=1055&section=PPC

http://www.handster.com/product.php?id=62

 

Επειδή μιλάς και για αιθέριες υπάρξεις ψάξε στα games της cherrysoft μήπως το βρεις.[/quote

 

λοιπον παιδια ειστε σε πολυ καλο δρομο

ειναι οντως σαν το xonix και ιδιαιτερα το qubix αλλα αυτο που εκανε την διαφορα ηταν ...τα καλυτερο γραφικο περιβαλλον;) που σε κραταγε ...σε εγρηγροση:w00t: ! υπηρχε στις αιθουσες ηλεκτρονικων αν θυμαστε και το ειχα μετα μεχρι και στο p900

keep walking or hunting:hunter: ειμαστε πλεον μια ανασα:ninja:

Sudamerica Grace-Tchen Tchen

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

αχμ..για το scummvm...το κατεβασα κ το εκανα install..

απορια..!

για να παιξει θελει να βρω το broken sword σε port για το scumm

η θελει το original game που κανουμε install στο pc ???

γιατι δεν βρισκω πουθενα το broken sword για το scumm.. :(

Ποτε θα πα ποτε θα παααρωωω την T28RS

Link to comment
Share on other sites

Εχω κατεβασει καποια παιχνιδια στο pps και συγκεκριμενα στην sd και δεν μου τα ανοιγει.Μηπως γνωριζει κανεις τι πρεπει να κανω.Ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

ειναι ενα παιχνιδι που επαιζα με νοκια και λεγεται mau-mau και μοιαζει με την αγωνια που εχουμε εμεις και παιζουμε στα χαρτια

ξερει κανεις αν υπαρχει σε ppc kai wm5?

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

Iparxei gia ppc, gia windows 2003 alla den ksero an paizei se 2005. Steile mou meso pm to email sou na sou to steilo.

μια εφαρμογη απο το 2004 την εχω βρει και δεν παιζει σε wm5 εχεις καποια νεωτερη?

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...