Jump to content

Games... Games... Games ! ! !


Tomby
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

kalhspera sas.mipws mporeite na moy breite to atomic cannon ?bebaia na nai freeware giati apo to http://www.isotope den ta katafera dystixws.

eyxaristw kai elpizv na me boi8isete!!:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Απαντήσεις 430
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
ti paixnidia mporw na valw se touch cruise?

 

οτιδηποτε ΔΕΝ εχει απαιτησεις :( και 3D γραφικα:O

 

 

αν σε ενδιαφερουν τα παιχνιδια φιλε μου ...δυστυχως αυτη η συσκευη μαζι και το καιζερ, δεν ειναι οτι καλυτερο...:)

 

εδω θα βρεις πολλα παιχνιδια java με τον last emulator της esmertec (2008)

 

http://rapidshare.com/files/97002444/JAWA_APPS_1.rar

 

εγκατεστησε τον emulator στην καρτα μνημης ,επανεκινηση και μετα αρχισε να δοκιμαζεις παιχνιδια ;)

 

εχει και τον mini opera μεσα που ειναι πολυ χρησιμος αλλα και πολυ γρηγορος για browser ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

παιδια εχω βρει για pda το need for speed high stakes αλλα οσα αρχεια εχω κατεβασει δεν ειναι καλα, μηπως ξερετε που μπορω να το βρω ?

μηπως ξερετε που μπορω να βρω παιχνιδια για το pocket snes ?

Υπάρχει ένας πόλεμος που μαίνεται στο σύμπαν -

αλλά σε σκοτεινούς καιρούς αναδεικνύονται οι μεγάλοι ηγέτες...

Ogame

Link to comment
Share on other sites

ξερετε που μπορω να κατεβασω δωρεαν παιχνιδια για eten glofiish x650 ?

Υπάρχει ένας πόλεμος που μαίνεται στο σύμπαν -

αλλά σε σκοτεινούς καιρούς αναδεικνύονται οι μεγάλοι ηγέτες...

Ogame

Link to comment
Share on other sites

ξερετε που μπορω να κατεβασω δωρεαν παιχνιδια για eten glofiish x650 ?

 

Στο παραπάνω φόρουμ που σου έδωσα θα βρεις ότι θες ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλημερα παιδια! Νεος κατοχος του diamond μπορει να μου πει καποιος παρακαλω ποια παιχνιδια υποστηριζει? Αυτα για windows mobile 6? Ευχαριστω ;)
Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Kανα καλο παιχνιδακι τωρα τελευταια παιζει;

 

Μήπως υπάρχει καποιο game που να ειναι γραμμενο ειδικα για wvga pdas? (δηλ. σε 480x800)

Link to comment
Share on other sites

ποιος εχει να μου προτινει μερικα καλα παιχνιδακια για το ΗD? κ που θα τα βρω αν γινετε να μου πει!
http://ΕΠΙΣΚΕΦΘΕΙΤΕ ΤΟ SITE ΜΟΥ!!
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα για το HD συγκεκριμένα δεν έχω να σου προτείνω κάτι. Θα σου πρότεινα το Orions το οποίο μοιάζει λίγο με το Magic The Gathering. Λίγο. Αλλά για μένα είναι εθιστικότατο και πάρα πολύ καλό παιχνίδι για pocket pc.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Να σας πω ρε παιδιά,έχει βρει κανείς πουθενά ένα θεϊκό παλιό παιχνίδάκι που λεγόταν conquest που ήταν σαν το επιτραπέζιο το risk??

Ή μήπως το north n south??

Link to comment
Share on other sites

Να σας πω ρε παιδιά,έχει βρει κανείς πουθενά ένα θεϊκό παλιό παιχνίδάκι που λεγόταν conquest που ήταν σαν το επιτραπέζιο το risk??

Ή μήπως το north n south??

 

Γειά σου φίλε. Για το "North & South" δεν ξέρω αλλά για το "Risk" υπάρχει πράγματι αυτό το conquest που λες αλλά υπάρχει και ένα άλλο, το "Add-Venture". Αυτό νομίζω είναι καλύτερο από risk,conquest,κλπ. Σου έχω στείλει με PM, πληροφορίες.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Κανα καλο παιχνιδακι για το touch diamond υπαρχει...ευχαριστω!

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Τα λινκ δεν πρεπει να λειτουργουν

 

Ericsson GF 768...Nokia 6110...Nokia 6510....Alcatel OT 700...Nokia 3410...Sony Ericsson K850...Sony Ericsson P800...HTC Touch Diamond 2...HTC Desire...Samsung Galaxy S...Samsung Galaxy Nexus...Samsung Note 3...Samsung S8 plus Duos...Samsung Note 9...Samsung Mote 20 Ultra...Samsung Fold 3

Link to comment
Share on other sites

λειτουργουν όλα κανονικα!

i am back at last .....

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρομαι για παιχνίδια τύπου Civilization, Football manager και γενικότερα παιχνίδια στρατηγικής και puzzle. Εχει κανένας να προτείνει κάτι ; Ενα λογικό ποσό διατίθεμαι να το πληρώσω για 2-3 καλά παιχνίδια οπότε δεν χρειάζεται οι προτάσεις σας να αφορουν free games μόνο. Τα παιχνίδια θα τρέχουν σε HTC Touch Diamond.

 

Από οτι εχω δει στο νετ υπάρχουν διάφοροι emulators για διάφορα λειτουργικά. Εχει κανείς καμια εμπειρία με αυτούς σχετικά με παιχνίδια ; Πιστευεται οτι ένα παλιό προγραμματάκι τυπου football mannager που είχα σε dos με ελάχιστα γραφικά τα οποία δεν με ενδιαφέρουν και ιδιαίτερα θα μπορεί να τρέχει με κάποιον emulator?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Παιδια το HTC 3470 που πηρα με WM 6.0 δεν παιζει τα java και γραφει οτι δεν εχω το προγραμμα που απαιτειται. Το εικονιδιο Java δεν το εχω δει πουθενα μεσα στο κινητο που μπορω να το βρω και να το κατεβασω?
[sIGPIC][/sIGPIC]Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...