Jump to content

Destinator 7


Minotavrs
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εκτός από τα αρχεία ήχου, που στο Dest7 είναι .spx, έτσι?

Tha sta anevasw kapou an ta pareis..

 

Edit : parta apo edw.. se spx

Link to comment
Share on other sites

re paidia, exw to mio 550 k exei agglika.

to dest einai sta ellinika k otan thelw na tou balw mia adrress apo tis epafes mou leei den mporei logw glwssas..

kamia lysi??

thanxxxxxx

na zisoun ta giwtompala!!!!!!!!!!!!!! :X
Link to comment
Share on other sites

telika kalytero einai to 6 h to 7?exo to mio p 350 kai merikes fores me to dest 7 mou kanei kati kolhmata otan trexo me 150 km alla kata ta alla ok.mipos ftaei h karta mnhmhs einai argei ?ti na paro mexri 512mn h 1gb.exo thn twinmos 1gbsd 150x leei alla exo akousei oti einai moufa?ysxiei?

thanks

Link to comment
Share on other sites

Ποιός ενδιαφέρεται για Destinator 7;http://img219.imageshack.us/img219/2605/xarxarsy3.gif

εγω!! θελω να βαλω κατι σαν gps στο κινητο μ....να μην ειναι μως μεσω broswer...καλιτερα.....:happy: υπαρχει κατι που να ειναι σαν φωτογραφια με καλοο zoom??θα ταν οτι πρεπει!!!:D:D:p:p:lol::lol:

 

ξερει κανεις κατι τετοιο??

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα!

 

Υπάρχει τρόπος ώστε το D7 να μη σβήνεις το backlight και στη συνέχεια τη συσκευή χωρίς να πειράξουμε τις ρυθμίσεις στο power management;

 

Ευχαριστώ πολύ προκαταβολικά!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους! Αντιμετωπίζω ένα μικρό προβληματάκι με το dest7. Το βέλος κατέυθυνσης ακόμη κι όταν πηγαίνω ευθεία δείχνει άσχετη φορά με την κατευθυνση που πηγαίνω! Καμιά συμβουλή???

Σας Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα!

 

Υπάρχει τρόπος ώστε το D7 να μη σβήνεις το backlight και στη συνέχεια τη συσκευή χωρίς να πειράξουμε τις ρυθμίσεις στο power management;

 

Ευχαριστώ πολύ προκαταβολικά!

ψαξε για το start destinator keep alive.πριν ανοιξεις το destinator θα τρεχεις το συγκεκριμενο. μετα ομως να μην ξεχνας να το κλείνεις απο τα προγραμματα σε εκτελεση.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους! Αντιμετωπίζω ένα μικρό προβληματάκι με το dest7. Το βέλος κατέυθυνσης ακόμη κι όταν πηγαίνω ευθεία δείχνει άσχετη φορά με την κατευθυνση που πηγαίνω! Καμιά συμβουλή???

Σας Ευχαριστώ!

Στις ρυθμίσεις χάρτη του Dest, να μην είναι τσεκαρισμένη η επιλογή "Βορράς πάντα επάνω" ή κάπως έτσι...

Link to comment
Share on other sites

Aυτό το απαρχαιωμένο προγραμματάκι (:p) βγήκε και στην επίσημη σελίδα της dest technologies.

 

Ναι ειδες ε:lol:

Πες τους να ανεβάσουν και τα 3d-skins Του terrestrial :lol:

Γιατι έχω την εντύπωση ότι μας δουλεύουν ,λέω τωρα ..:mad:

Pipo M9 (RileyROM 2.6.4) - ZTE V967S (1.0.5) - Xiaomi RedMi 1S (MIUI V7 5.8.27)-Xiaomi Redmi 2 (MIUI V7 5.8.27)-Xiaomi Redmi Note 2 (MIUI V7 6.4.28)
Link to comment
Share on other sites

Για Ιούνιο ήταν η επίσημη κυκλοφορία του και φτάσαμε παρέλαση και βάλε.:p

Τουλάχιστον ελπίζω να λύθηκαν τα πολλά και διάφορα bugs της beta έκδοσης.:worry:

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Για Ιούνιο ήταν η επίσημη κυκλοφορία του και φτάσαμε παρέλαση και βάλε.:p

Τουλάχιστον ελπίζω να λύθηκαν τα πολλά και διάφορα bugs της beta έκδοσης.:worry:

 

Εγώ πάλι είμαι ο Απιστος Θωμάς ,αν δεν το δω με τα μάτια μου ,δεν πιστεύω και ούτε ελπίζω τίποτε :p

Pipo M9 (RileyROM 2.6.4) - ZTE V967S (1.0.5) - Xiaomi RedMi 1S (MIUI V7 5.8.27)-Xiaomi Redmi 2 (MIUI V7 5.8.27)-Xiaomi Redmi Note 2 (MIUI V7 6.4.28)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βοήθεια!Έβαλα το 7,παω να το ανοιξω,εμφανιζεται η εικόνα υποδοχής αλλα στα καπάκια μου πεταει το εξής μήνυμα: LoadInterfaceStrings Error: DestinatorMSG.Inf file was not found.Το αρχειο ομως υπαρχει κανονικα...Τι γινεται?
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά παιδιά. Αγόρασα ένα pda, το mio P550, και ψάχνω να βρω ένα destinator. Έχω αναζητήσει σε αρκετά sites, αλλά είμαι λίγο αρχάρια στην τεχνολογία και χάνομαι :worry: Μήπως θα μπορούσε κάποιος να με βοηθήσει στέλνοντάς μου σε pm κάποιο site που θα μπορούσα να βρω κάτι? Σας ευχαριστώ προκαταβολικά,

Φιλικά,

Μυρτώ

Link to comment
Share on other sites

ποτε θα βγει βρε παιδια η επισιμη εκδοση για να την αγορασουμε?:p

αν και πρωτα θα πρεπει να την τεσταρουμε ,ετσι δεν ειναι?:D

για φαντασου να εχει τα bug που ειχαν και οι πρωιμες εκδοσεις (η οι εκδοσεις του 6)και να τους δωσουμε τα λεφτακια μας ζεστα ζεστα ανυποψιαστοι για το τι θα συναντησουμε.

Link to comment
Share on other sites

ποτε θα βγει βρε παιδια η επισιμη εκδοση για να την αγορασουμε?:p

αν και πρωτα θα πρεπει να την τεσταρουμε ,ετσι δεν ειναι?:D

για φαντασου να εχει τα bug που ειχαν και οι πρωιμες εκδοσεις (η οι εκδοσεις του 6)και να τους δωσουμε τα λεφτακια μας ζεστα ζεστα ανυποψιαστοι για το τι θα συναντησουμε.

τα παντα ειναι ενα ρισκο πχ εσεις με το που εγινε προεδρος ο ντεμης κανατε sold out τα διαρκειας χωρις να ξερεις που θα παει η ομαδα αλλα στο τελος ειδατε και λιγο φως. σε μας με το που εγινε προεδρος ο ζαγορ πεσαν με τα μουτρα στα διαρκειας και στο τελος του βγαλαμε και ανεκδοτο ........προεδρος και ιδιοκτητης <<καφενειου>> με 9 γραμματα ποιος ειναι?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εν μερει εχεις δικιο...

απο την αλλη ειναι και θεμα αυρας...

ο ντεμης μυριζει υγεια οποτε ειναι λογικο να εχει ρευμα...

για την destinator technologies δεν μπορω να πω το ιδιο...

για τον ζαγορ δεν ειμαι σε θεση να μιλησω... θα δειξει...

Link to comment
Share on other sites

τα λεφτά πάντως που είχα φυλάξει για το 7 πάνε...τα έκανα κορδέλες......lol

 

άντε να βγει να αρχίσω πάλι το κομπόδεμα

Link to comment
Share on other sites

τα παντα ειναι ενα ρισκο πχ εσεις με το που εγινε προεδρος ο ντεμης κανατε sold out τα διαρκειας χωρις να ξερεις που θα παει η ομαδα αλλα στο τελος ειδατε και λιγο φως. σε μας με το που εγινε προεδρος ο ζαγορ πεσαν με τα μουτρα στα διαρκειας και στο τελος του βγαλαμε και ανεκδοτο ........προεδρος και ιδιοκτητης <<καφενειου>> με 9 γραμματα ποιος ειναι?

 

 

My friend...πλακωθήκαμε στα διαρκείας για να στηρήξουμε την ομάδα μας...οικονομικά αλλά και στο γήπεδο...στα δύσκολα φαίνεται η πραγματική αγάπη..

σου θυμίζω οτι αυτό ξεκίνησε απο την πρώτη χρονιά του Ντέμη ,που παίζαμε με 19χρονα με σκοπό να μείνουμε στην κατηγορία..

απλά ξέραμε οτι τα χρήματα απο τα δειαρκείας θα τα δειαχειρίζονταν σωστ'α ο Ντέμης και δεν θα τα τσέπωνε σαν κάτι <<πουράτους>>

και ο Ζαγορ καλά θα πάει..αρκεί να τον στηρήξετε και να βρεθεί και μια ομάδα απο φραγγάτους Παοκτζίδες να βοηθήσουν και αυτοί..

ELA MWRH AEKARAAA..:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...