Jump to content

[Επίσημο] Nokia N95 - Μέρος I


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

και κατω απο τη μπαταρία λεει made in finland, στα γαλλικά ομως

 

Τοτε μάλλον ειναι από Γαλλία.. Οπότε η εγγυηση ισχύει 100%.. Για 101% πηγαινε και σε καταστημα ΝΟΚΙΑ οπως αναφερθηκε και πιο πριν...

[sIGPIC][/sIGPIC]ΣΣΣ... Μας ακούνε!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Συνήθως ο Γερμανός φέρνει Nokia τα οποία πολλά είναι ΑΕ (Αραβικά Εμιράτα) οπότε να προσέχεις! Αυτά που έχουν την νέα έκδοση (v11) και δεν έχουν τζόγο είναι αυτά που είναι από Alpha Copy , πως θα το καταλάβεις? Έχουν ταινία ασφαλείας στο κουτί , και στο πληκτρολόγιο έχει εκτός των λατινικών και τους ελληνικούς χαρακτήρες , Επίσης μην ξεχνάς ότι εκτός των πλεονεκτήματος ότι δεν έχει τζόγο , το ότι έχει ελληνικά στο πληκτρολόγιο , το ότι είναι αναβαθμισμένο ΕΙΝΑΙ ότι έχεις και εγγυηση από την Alpha Copy !!!!

 

EUXARISTW POLY FILE MOU!!!

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις πως μπορουμε να δουμε dvd στο κινητο?υπαρχει τροπος η ακομα ειναι νωρις?

 

Smartmovie o καλυτερος player! (παιζει αρχεια AVI), στο γνωστο μερος...:D

[sIGPIC][/sIGPIC]Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις πως μπορουμε να δουμε dvd στο κινητο?υπαρχει τροπος η ακομα ειναι νωρις?

 

και εγω με το smartmovie περασα dvd κανονικοτατα....

με υποτιτλους και ολα τα σχετικα...

απλα σουπερ.....:)

Link to comment
Share on other sites

exw katevasei tis ellhnikes entoles.

 

Απο που τις κατεβασες? Τις ψαχνω και δεν τις βρισκω! Ειχα ξαναρωτησει αλλα απαντησει δεν πηρα.

[sIGPIC][/sIGPIC]Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

 

Ρε παιδιά όταν πάω να κάνω εγκατάσταση μιας εφαρμογής και μου λέει ''ΤΟ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΕΧΕΙ ΛΗΞΕΙ'' τι σημαίνει;;Και συγκεκριμένα το Smartmovie v3.25.:confused:

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά...:)

:yahoo: Ευτυχισμένος κάτοχος του Ν95.That's what computers have become.
Link to comment
Share on other sites

Βαλε την ημερομινια του κινητου σου στο 2006 και δοκιμασε να το κανεις εγκατασταση :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Νέο μήνυμα μετά την αλλαγή της ημερομηνίας.

 

''ΤΟ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΙΣΩΣ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ΑΚΟΜΑ Ή ΕΧΕΙ ΛΗΞΕΙ Ή ΕΧΕΙ ΟΡΙΣΤΕΙ ΛΑΘΟΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΑΣ''

 

ΤΩΡΑ;;;;:(

:yahoo: Ευτυχισμένος κάτοχος του Ν95.That's what computers have become.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια δυο ερωτησεις. Η πρωτη αφορα το παραπανω θεμα με το πιστοποιητικο που λεει εχει ληξει. Οταν λεει ετσι, το αρχειο που δεν εγκαθισταται που πηγαινει? Και η δευτερη αν κανω την αναβαθμιση, αυτα που ειναι εγκατεστημενα στο τηλεφωνο πχ η παρουσιαση του τηλεφωνου, το antivirus κτλ, θα σβηστουνε? Αν ναι υπαρχει τροπος να τα γλιτωσουμε? Ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Απο που τις κατεβασες? Τις ψαχνω και δεν τις βρισκω! Ειχα ξαναρωτησει αλλα απαντησει δεν πηρα.

 

smart2go,ρυθμισεις,Γενικα ,φωνητικη καθοδηγηση-->Ελληνικα

Κατεβαζεις μεσω wlan.

 

Μολις πραγματοποιηθηκε πετυχημενα απο μενα.:happy:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

ΤΩΡΑ;;;;:(

Βαλε στο κινητο σου το SmartMovie v3.41 :)

Παιδια δυο ερωτησεις. Η πρωτη αφορα το παραπανω θεμα με το πιστοποιητικο που λεει εχει ληξει. Οταν λεει ετσι, το αρχειο που δεν εγκαθισταται που πηγαινει? Και η δευτερη αν κανω την αναβαθμιση, αυτα που ειναι εγκατεστημενα στο τηλεφωνο πχ η παρουσιαση του τηλεφωνου, το antivirus κτλ, θα σβηστουνε? Αν ναι υπαρχει τροπος να τα γλιτωσουμε? Ευχαριστω.

1)το αρχειο δεν παει πουθενα απλος δεν κανει εγκατασταση

2)θα ξαναπερασουν μεσα απο την αρχη δεν χανεις τιποτα :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Smartmovie o καλυτερος player! (παιζει αρχεια AVI), στο γνωστο μερος...:D

 

Αγαπητέ Φίλε Γιατί τοση μυστικότητα για το μέρος που κρύβεται ο Smartmovie; Εμείς οι αδαείς να μη μάθουμε; Φιλικα palkan

Link to comment
Share on other sites

Διαβασε το προτο ποστ :rolleyes:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=106593

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

πλακα εχει τελικα ο γερμανος,ρωταω εχετε n95 -οχι εχουν εξαντληθει,οκ να ρωτησω απο που ειναι εισαγωγη και αν ειχαν ελληνικους χαρακτηρες, γιατι πολλοι εχουν παρει γαλλικα κ αραβικα? -ολα ειναι απο alpha copy αν αυτοι μας δινουν αραβικα η γαλλικα η οτι ειναι,τα παραπονα στη nokia !!

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Βαλε στο κινητο σου το SmartMovie v3.41 :)

 

1)το αρχειο δεν παει πουθενα απλος δεν κανει εγκατασταση

2)θα ξαναπερασουν μεσα απο την αρχη δεν χανεις τιποτα :)

 

Συγνωμη φιλε μου αν γινομαι κουραστικος αλλα να σου κανω μια διευκρινιση. Το antivirus το εχω κατεβασει και αναβαθμισει εγω , δεν το ειχε μεσα το τηλεφωνο.

Link to comment
Share on other sites

Toτε πριν την αναβαθμιση θα πρεπει να πας στην καρτα μνημης και θα πατισεις την επιλογη αντιγρ. μνημης :)

 

Υ.Γ.

Η δικια μου γνωμη ειναι να μην το κανουμε αυτο και να τα ξαναπερναμε ολα απο την αρχη μετα απο καθε αναβαθμιση για να καθαριζει το τηλ :O

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοί Διαχειρηστές. Μήπως θα ήταν έξυπνο να συγκεντρώνατε όλες τις παρατηρήσεις που έχουν γίνει από τους συν-φορουμίτες και αφορούν λογισμικό και να τις στέλνατε στη μαμά Nokia έτσι ώστε να διορθωθούν σε μελλοντική αναβάθμιση εξηγόντας ότι εκπροσωπείτε σημαντικό αριθμό - περήφανων - ιδιοκτητών; Να μήν ξεχνάμε ότι όλοι μαζί έχουμε δύναμη και οι εταιρείες ενδιαφέρονται για feed-back απο τους χρήστες.Στο κάτω κάτω ας δοκιμάσουμε !!!
Link to comment
Share on other sites

Toτε πριν την αναβαθμιση θα πρεπει να πας στην καρτα μνημης και θα πατισεις την επιλογη αντιγρ. μνημης :)

 

Υ.Γ.

Η δικια μου γνωμη ειναι να μην το κανουμε αυτο και να τα ξαναπερναμε ολα απο την αρχη μετα απο καθε αναβαθμιση για να καθαριζει το τηλ :O

 

Και η .δικη μου αυτη ειναι φιλε μου. Ευχαριστω πολυ παντως.

Link to comment
Share on other sites

Ti ειναι ο τζογος που τοσο πολυ αναφερεται?

 

Το τρίξιμο που παρουσιάζει η συσκευή,το οποίο και είναι ενοχλητικό. Ωστόσο,υπάρχει τρόπος για να βελτιωθεί αισθητά η ανεπιθύμητη αυτή κατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...