Jump to content

[Επίσημο] Nokia N95 - Μέρος I


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μολισ γυρισα απο τιμ.Πηγα να το παρω και επειδη ειχα διαβασει τα παντα εδω μεσα πηγα διαβασμενος.Λοιπον το κινητο ηταν κλεισμενο σε ζελατινα και εγραφε made in finland.To ανοιξαμε και εδα το product key(0537611)και απο την λιστα που εχα μαζι μου με ολα τα key δεν υπηρχε πουθενα ο αριθμος αυτος.Το βαλαμε σε λειτουργια και εβγαλε ελληνικα και αρχισε να κανει τις ρυθμισεις δικτυου.Αρα ηταν ηδη πειραγμενο αλλα με την προηγουμενη αναβαθμιση και οχι με την τελευταια.Τους ρωταω οτι εγω θελω την νεα και μου απαντουν οτι τα παντα τα κανουμε εμεις εδω.Τα παιδια ηταν οντως παρα πολυ εξυπηρετικα και με μεγαλη κατανοηση.Μου ειπαν οτι προβλημα προκυψει να το παω εκει και θα το φτιαξουν.Τους εξηγησα οτι αν εγω κανω καμια βλακεια και το κινητο παπαλα τι γινεται?Απαντησαν οτι αναλογα τι θα τους πει ο τεχνικος.Και βεβαια η αντιπροσωπεια δεν υφισταται.Για να μην τα πολυλογω το κινητο δεν το πηρα(αν και καρτα 1γιγα μαζι με ανταπτορα ηταν δελεαρ)και απο βδομαδα θα με παρουν τηλ. για να παω να παρω κανονικο απο alpha copy με ελληνικο πληκτρολογιο και κανονικη εγγυηση και ελληνικο product key.Παντως τα παιδια στην τιμ επαγγελματιες με ολη την εννοια της λεξης.Με ειδαν σαν πελατη και οχι σαν πορτοφολι και δεν προσπαθησαν καν να με κανουν να αλαξω γνωμη ταζοντας λαγους με πετραχειλια.Αλλα αυτο που με εκανε να ψαχτω ειναι για που στο διαολο προοριζοταν αυτο το κινητο με αυτο τον αριθμο(0537611) και δεν το ειχα πουθενα στην κατασταση με ολα μα ολα τα product key που κουβαλουσα μαζι μου.Ρε παιδια ετσι για να μου φυγει η περιεργεια αν καποιος το βρει ας με ενημερωσει.Καταληγω λεγοντας οτι η alpha copy ειναι για να την κλαιν οι ρεγγες
Music is the harmonization of opposites; the conciliation of warring elements
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κι εγω κατι?? Οκ.. Πολλοι εχουμε κάνει την αναβαθμιση στο κινητο και εχουμε βαλει την πιο προσφατη.. Πως θα καταλάβουμε όμως οτι εχει βγει καποια πιο καινούρια??? Πρεπει να συνδέσουμε το κινητο και να ανοίξουμε το Nokia Software Updater?? Εκει θα μας το δείξει οτι εχουμε π.χ. την 11.0.026 και οτι η καινουρια ειναι η 11.0.0ΧΧ??

Ωρίστε το link ;)

http://hunajatehdas.net/nokia/firmware/index_en.php?model=N95

Εγώ έχω αποθηκεύσει αυτή τη διεύθυνση στους σελιδοδείκτες και την κοιτάω με το WiFi :p

Link to comment
Share on other sites

Αλλα αυτο που με εκανε να ψαχτω ειναι για που στο διαολο προοριζοταν αυτο το κινητο με αυτο τον αριθμο(0537611) και δεν το ειχα πουθενα στην κατασταση με ολα μα ολα τα product key που κουβαλουσα μαζι μου.Ρε παιδια ετσι για να μου φυγει η περιεργεια αν καποιος το βρει ας με ενημερωσει.Καταληγω λεγοντας οτι η alpha copy ειναι για να την κλαιν οι ρεγγες

 

Δεν ξερω απο ποια χωρα μπορει να ειναι αλλά το σιγουρο ειναι οτι ειναι από Ευρωπη. Οπότε η ΝΟΚΙΑ κάνει 100% σερβις, αναβαθμισεις και καλύπτει ανετα τις εγγυήσεις. Του κολλητού μου (που το πήρε πριν από 2 εβδομάδες, τοτε που κανενα μαγαζί δεν ειχε Ν95, παρά μόνο αυτό στα Ιλίσια οπου και το πήρε)ειναι από Γερμανια... Πήγε στη ΝΟΚΙΑ του συνταγματος και τον χιλιοεπιβεβαιωσαν οτι η εγγυηση ισχύει κανονικοτατα....

ΜΗΝ κολλάτε αν ειναι απλο εξωτερικό και αν δεν εχει Ελληνικό πληκτρολόγιο.. (προσωπικα δεν θα μου άρεσε με Ελληνικό πληκτρολόγιο γιατι τα γράμματα και οι αριθμοί ειναι πολύ πηγμένοι και φαινoνται λίγο εως πολύ χαλια...)

Ας κανουμε τη ζωη μας πιο ευκολη... Μην τσιτώνουμε με το καθε τι...

Από την άλλη ειναι και 700 Ευρω. Συμφωνώ... Αλλά λίγο χαλάρωση δεν θα εβλαπτε... Ευχαριστω σε όσους μου απάντησαν

 

 

σ.σ. Ξερει καποιος που θα βρούμε τους χαρτες της Κύπρου??? Στο MapLoader δεν τους εχει...

[sIGPIC][/sIGPIC]ΣΣΣ... Μας ακούνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω απο ποια χωρα μπορει να ειναι αλλά το σιγουρο ειναι οτι ειναι από Ευρωπη. Οπότε η ΝΟΚΙΑ κάνει 100% σερβις, αναβαθμισεις και καλύπτει ανετα τις εγγυήσεις. Του κολλητού μου (που το πήρε πριν από 2 εβδομάδες, τοτε που κανενα μαγαζί δεν ειχε Ν95, παρά μόνο αυτό στα Ιλίσια οπου και το πήρε)ειναι από Γερμανια... Πήγε στη ΝΟΚΙΑ του συνταγματος και τον χιλιοεπιβεβαιωσαν οτι η εγγυηση ισχύει κανονικοτατα....
Ναι αλλα για ποια χωρα πηγαινε με αυτο το product code.Οχι οτι παιζει κανενα ιδιαιτερο λογο αλλα θα σκασω αν δεν το βρω.Απλη περιεργεια:lol: :lol: :lol:

 

Δεν ξερω απο ποια χωρα μπορει να ειναι αλλά το σιγουρο ειναι οτι ειναι από Ευρωπη. Οπότε η ΝΟΚΙΑ κάνει 100% σερβις, αναβαθμισεις και καλύπτει ανετα τις εγγυήσεις. Του κολλητού μου (που το πήρε πριν από 2 εβδομάδες, τοτε που κανενα μαγαζί δεν ειχε Ν95, παρά μόνο αυτό στα Ιλίσια οπου και το πήρε)ειναι από Γερμανια... Πήγε στη ΝΟΚΙΑ του συνταγματος και τον χιλιοεπιβεβαιωσαν οτι η εγγυηση ισχύει κανονικοτατα....

ΜΗΝ κολλάτε αν ειναι απλο εξωτερικό και αν δεν εχει Ελληνικό πληκτρολόγιο.. (προσωπικα δεν θα μου άρεσε με Ελληνικό πληκτρολόγιο γιατι τα γράμματα και οι αριθμοί ειναι πολύ πηγμένοι και φαινoνται λίγο εως πολύ χαλια...)

Ας κανουμε τη ζωη μας πιο ευκολη... Μην τσιτώνουμε με το καθε τι...

Από την άλλη ειναι και 700 Ευρω. Συμφωνώ... Αλλά λίγο χαλάρωση δεν θα εβλαπτε... Ευχαριστω σε όσους μου απάντησαν

 

 

σ.σ. Ξερει καποιος που θα βρούμε τους χαρτες της Κύπρου??? Στο MapLoader δεν τους εχει...

Δεν υπαρχουν φιλε μου ακομα.Ισως στο μελλον
Music is the harmonization of opposites; the conciliation of warring elements
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα για ποια χωρα πηγαινε με αυτο το product code.Οχι οτι παιζει κανενα ιδιαιτερο λογο αλλα θα σκασω αν δεν το βρω.Απλη περιεργεια:lol: :lol: :lol:

 

Παιδια μην τρελαινομαστε τωρα με τα product codes ουτε και το δικο μου το βρηκα στη λιστα αλλα ειμαι σιγουρη οτι ειναι Γαλλικο γιατι γραφει γαλλικα πισω απο τη μπαταρια. Στην τελικη ποιος μας λεει οτι αυτη η περιβοητη λιστα οτι εχει ολους τους κωδικους? Σιγουρα μερικοι λειπουν αυτο δεν σημαινει και τιποτα! Το θεμα ειναι ασχετα με τη χωρα να το υποστηριζει η εγγυηση.

[sIGPIC][/sIGPIC]Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μην τρελαινομαστε τωρα με τα product codes ουτε και το δικο μου το βρηκα στη λιστα αλλα ειμαι σιγουρη οτι ειναι Γαλλικο γιατι γραφει γαλλικα πισω απο τη μπαταρια. Στην τελικη ποιος μας λεει οτι αυτη η περιβοητη λιστα οτι εχει ολους τους κωδικους? Σιγουρα μερικοι λειπουν αυτο δεν σημαινει και τιποτα! *Το θεμα ειναι ασχετα με τη χωρα να το υποστηριζει η εγγυηση.

 

+1.. Σωστος.... :respect:

 

Επίσης και του κολλητου μου δεν το εχει η λίστα. Ειναι (όπως ειπα και σε αλλο μηνυμα) από Γερμανία (η οποία δεν υπάρχει καν στη λίστα). Του το ειπαν από τη ΝΟΚΙΑ.

 

 

 

 

 

 

Παντως εχω παρατησήσει τα εξής... Τα εχουμε πει ολα για αναβαθμισεις, για το πως αλλάζει ο producte code, για τις εγγυήσεις και τα σερβις, για την καμερα, για το βιντεο, για τον ηχο για το αν υποστηρίζει Vodafone Live, Tim Plus κτλ,για τη νεα αφύπνηση, για το wi-Fi, για τα θεματα, για το bluetooth, για το pαδιόφωνο, για την ποιοτική εγραφη φωνης... ... Ακομα και για το Gps (αν και εχουμε να πουμε κι αλλα για αυτο)... Για το μονο που δεν εχουμε πει ειναι για τα 2 παιχνιδια που εχει μεσα (το ένα demo)

 

 

Τι αλλο εχει μεινει να πούμε που δεν το εχουμε πει μεσα σε αυτες τις 70 (σε 5-6 μηνυματα) σελίδες??

 

OEO ???

 

 

 

 

 

 

*Πάντα εντος Ευρωπαικής ενωσης

[sIGPIC][/sIGPIC]ΣΣΣ... Μας ακούνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Όχι,το GPS σου δείχνει την τοποθεσία στην οποία βρίσκεσαι εντελώς δωρέαν. Συν τοις άλλοις,έχεις τη δυνατότητα να σχεδιάσεις οποιαδήποτε διαδρομή επιθυμείς.Η εφαρμογή θα σου εμφανίσει χωρίς κόστος οδηγίες για να φτάσεις στον προορισμό σου.

 

Οι φωνητικές οδηγίες είναι εκείνες που στοιχίζουν.

 

Τα έχεις μπερδέψει: φωνητικές οδηγίες κατέβασα τζάμπα και μπορώ να τις ακούσω από την προσομοίωση της διαδρομής. Η ΠΛΟΗΓΗΣΗ θέλει συνδρομή...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον μια και λεμε για alpha copy. Ειχα αυτο το προβλημα

 

""Ο θορυβος ειναι πολυ χαμηλος.... Ακουγεται οταν δεν μιλαει ο αλλος , παρτε το 141 και οταν δεν μιλαει η γυναικα ακουστε. (αναμεσα στα ηχογραφημενα μηνυματα) Ακουγεται μονο οταν το volume ειναι στις πιο πανω σκαλες...Ενα βζζζζζζ χαμηλο αλλα μονιμο. Οταν μιλαει ο αλλος ο ηχος σχεδον σκεπαζεται... Το πηγα πισω και δεν το ακουσαν, επιασαν στο μαγαζι. to phga se ena nokia shop και μου ειπαν οτι υπαρχει θορυβος αλλα πολυ χαμηλος. Το ξαναπηγα στο νοκια και θα το παρω την τεταρτη. Αμφιβαλλω οτι θα γινει τιποτα αλλα cant loosε without a fight..... γ....μω την νοκια ... Σορρυ αλλα το ιδιο ειχε συμβει με ενα ν73 που ειχα παρει... Τελικα πρεπει να περιμενουμε να στρωσει η παραγωγη πρωτα και μετα να παιρνουμε κινητα οπως στα αυτοκινητα. Αυτο που μου την εσπασε και το πηγα πισω ηταν οτι με το κινητο 6233 (αντε γεια ) η ακοημε το 141 ηταν ΠΙΟ ΚΑΘΑΡΗ..........¨¨

 

Λοιπον το κινητο θα μου το αλλαξουν!!! ΠΡΟΣ ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΕΚΠΛΗΞΗ.."Οσοι λοιπον νομιζουν με το που παρουν το κινητο οτι κανει το παραπανω θορυβο its worth a try.....

AEK UBER ALLES :D

 

Champions League here we come

 

Nokia 7650, 7610,Panasonic x700, 6680, 3230, N70, Ν80, Ν73

Link to comment
Share on other sites

kapios filos apo kipro pou exei areeba an mporei na mou steilei en pm

me ti ri8misis prepei na exo gia to gprs

 

ego pira mazi me to kinito mia 8iki mia karta 1 giga kai ena prostateutiko

o8onis aksizei na to valo i einai epifovo to kalokairi me ton ilio na liosi kai

na dimiourgisi problima stin o8oni..kati eixa akousi palia gia mia tetoia periptosi alla den eimai sigouros

Link to comment
Share on other sites

Τα έχεις μπερδέψει: φωνητικές οδηγίες κατέβασα τζάμπα και μπορώ να τις ακούσω από την προσομοίωση της διαδρομής. Η ΠΛΟΗΓΗΣΗ θέλει συνδρομή...

 

Χωρίς καμία συνδρομή,έχω τη δυνατότητα να σχεδιάσω μία διαδρομή,έχοντας γραμμένες στην οθόνη της συσκευής τις οδηγίες πλοήγησης (π.χ:στρίψε αριστερά κ.ο.κ).

Link to comment
Share on other sites

μετα απο αρκετα πμς που δεχομαι απο χθες το βραδυ απο παιδια που εχουν το προβλημα με τα ελληνικα μετα την αναβαθμιση η ακομα και μονο με την αναβαθμιση,εκανα εναν οδηγο για οσους θελουν να αναβαθμισουν το ν95 τους χωρις να παιδευτουν καθολου.

απλα θα πρεπει να ευχαριστησω παλι τον nevrous για την σημαντικη του προσφορα και βοηθεια που δινει αφιλοκερδως σε ολους μας :respect:

 

Ευχαριστουμε φιλε zaharakis για τον οδηγο ;) ,οπως

επισης σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια :O

Ανεβηκε και στην 1η σελιδα για να μην τον ψαχνουμε

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1863124#post1863124

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα.ειμαι και εγω κατοχος n95 γαλλικο απο γερμανο με καρτα μνημης 512.ολα καλα μεχρι στιγμης εκτος απο το μικρο θορυβο στον οποιο αναφερεται ο φιλος αεκαραολε.παρατηρω οταν ειναι στην αναμονη σταματαει. αλλα μελη το εχετε παρατηρησει ? ?μηπως ειναι θεμα firmware(εχω την τελευταια εκδοση) η του lan η θελει αλλαγη ?? ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα.ειμαι και εγω κατοχος n95 γαλλικο απο γερμανο με καρτα μνημης 512.ολα καλα μεχρι στιγμης εκτος απο το μικρο θορυβο στον οποιο αναφερεται ο φιλος αεκαραολε.παρατηρω οταν ειναι στην αναμονη σταματαει. αλλα μελη το εχετε παρατηρησει ? ?μηπως ειναι θεμα firmware(εχω την τελευταια εκδοση) η του lan η θελει αλλαγη ?? ευχαριστω

 

Εμενα πάντως ο θόρυβος σταμάτησε μετα την πρώτη εβδομάδα... Δεν νομιζω να ειναι πρόβλημα. Θεμα αναβάθμισης ειναι...

[sIGPIC][/sIGPIC]ΣΣΣ... Μας ακούνε!!!
Link to comment
Share on other sites

χαιρομαι nxbest που το ακουω αλλα εχω περασμενη την τελευταια αναβαθμιση.παντως λιγο που το ψαχνω τωρα ο ηχος προερχεται απο το πανω μερος του κινητου και αναποφευκτα ακουγεται λιγο και στις κλησεις.απλα nxbest ανησυχω λογω του τελευταιου firmware που εχω και υπαρχει ο μικρος θορυβος οπως του αεκαραολε.εσενα σταματησε μετα απο αναβαθμιση ? ?
Link to comment
Share on other sites

πηγα σημερα το πρωι σε γερμανο.το κινητο που ειχε ηταν απο γαλλια χωρις ελληνικο πληκτολογιο.συνεχιζω,βγαζει ενα χαρτι ο πωλητης και μου διαβαζει:

αν μεσα σε μια εβδομαδα το κινητο κανει restart ή παθει κατι αλλο φυσιολογικο ομως οχι πτωση ,νερο,ή κατι τετοιο η εταιρεια γερμανος προχωρει σε αντικατασταση του κινητου.α!ξεχασα πρεπει ναεχεισ μιλησει μεσα στην εβδομαδα λιγοτερο απο 30 λεπτα!!!!!αλλως τιποτα.μετα την 1 εβδομαδα αυτοι ειναι που αναλαμβανουν το service.δεν ειναι πολυ special η κατασταση στην ελληνικη αγορα?σας ρωτω δεν ειναι?

 

εσεις οι πρωτοι κατοχοι εχετε παρατηρησει καποιο σοβαρο bug στις πρωτες μερεσ χρησεις των κινητων?

μην ψαχνετε αναβαθμιση απο το ελληνικο σαιτ γιατι απλα το κινητο ειναι ακομα στο παρθενικο σταδιο κυκλοφοριας του

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

πηγα σημερα το πρωι σε γερμανο.το κινητο που ειχε ηταν απο γαλλια χωρις ελληνικο πληκτολογιο.συνεχιζω,βγαζει ενα χαρτι ο πωλητης και μου διαβαζει:

αν μεσα σε μια εβδομαδα το κινητο κανει restart ή παθει κατι αλλο φυσιολογικο ομως οχι πτωση ,νερο,ή κατι τετοιο η εταιρεια γερμανος προχωρει σε αντικατασταση του κινητου.α!ξεχασα πρεπει ναεχεισ μιλησει μεσα στην εβδομαδα λιγοτερο απο 30 λεπτα!!!!!αλλως τιποτα.μετα την 1 εβδομαδα αυτοι ειναι που αναλαμβανουν το service.δεν ειναι πολυ special η κατασταση στην ελληνικη αγορα?σας ρωτω δεν ειναι?

Αψογη :wacko: :wacko:
Music is the harmonization of opposites; the conciliation of warring elements
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.. Μια ερωτησούλα.. Πως μπορώ να ρυθμίσω το GPS?

Έχω vodafone και πέρασα ήδη τουσ χάρτες από το maploader. Δε μπορώ όμως να πετύχω σύνδεση με τον δορυφόρο.. Ποια βήματα πρέπει να ακολουθήσω ακριβώς??? Ευχαριστώ!!!!

Link to comment
Share on other sites

χαιρομαι nxbest που το ακουω αλλα εχω περασμενη την τελευταια αναβαθμιση.παντως λιγο που το ψαχνω τωρα ο ηχος προερχεται απο το πανω μερος του κινητου και αναποφευκτα ακουγεται λιγο και στις κλησεις.απλα nxbest ανησυχω λογω του τελευταιου firmware που εχω και υπαρχει ο μικρος θορυβος οπως του αεκαραολε.εσενα σταματησε μετα απο αναβαθμιση ? ?

 

Ναι σταμάτησε.. Μπορεις να ξαναπερασεις την ιδια αναβαθμιση αν θες μεσω του Nokia software updater, αν και δεν βρισκω το λόγο..

 

 

 

 

Καλησπέρα παιδιά.. Μια ερωτησούλα.. Πως μπορώ να ρυθμίσω το GPS?

Έχω vodafone και πέρασα ήδη τουσ χάρτες από το maploader. Δε μπορώ όμως να πετύχω σύνδεση με τον δορυφόρο.. Ποια βήματα πρέπει να ακολουθήσω ακριβώς??? Ευχαριστώ!!!!

 

 

 

Το μόνο που μπορείς να κάνεις ειναι να περιμένεις να συνδεθεί με καποιον δορυφόρο (5 για την ακριβεια).

 

Τα βήματα??? ΜΟΝΟ 3...

1)Ανοιξε εφαρμογη,

2)ανοιξε πληκτρολόγιο και

3)αστο να κοιταζει τον ουρανο...

 

Α!!! Ενα βασικό και τελευταίο??

4-5 το πολύ λεπτά υπομονή

[sIGPIC][/sIGPIC]ΣΣΣ... Μας ακούνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Στο μενού χρήση δικτύου.. τί πρέπει να επιλέξω?

 

Επέλεξε το "ΟΤΑΝ ΑΠΑΙΤΕΙΤΑΙ" ώστε όταν εχεις ανοιχτή την εφαρμογή και υπάρχει κάλυψη ασύσματου ιντερνετ (wi-fi), να συνδεεται με αυτο και να κατεβαζεις αν θες χαρτες, συμπληρώματα χαρτων κτλ...

[sIGPIC][/sIGPIC]ΣΣΣ... Μας ακούνε!!!
Link to comment
Share on other sites

πηγα σημερα το πρωι σε γερμανο.το κινητο που ειχε ηταν απο γαλλια χωρις ελληνικο πληκτολογιο.συνεχιζω,βγαζει ενα χαρτι ο πωλητης και μου διαβαζει:

αν μεσα σε μια εβδομαδα το κινητο κανει restart ή παθει κατι αλλο φυσιολογικο ομως οχι πτωση ,νερο,ή κατι τετοιο η εταιρεια γερμανος προχωρει σε αντικατασταση του κινητου.α!ξεχασα πρεπει ναεχεισ μιλησει μεσα στην εβδομαδα λιγοτερο απο 30 λεπτα!!!!!αλλως τιποτα.μετα την 1 εβδομαδα αυτοι ειναι που αναλαμβανουν το service.δεν ειναι πολυ special η κατασταση στην ελληνικη αγορα?σας ρωτω δεν ειναι?

 

 

Αν ο ΓΕΡΜΑΝΟΣ αναλαμβάνει το service εγώ δεν έχω πρόβλημα. Το θέμα είναι να επισκευάζεται στην Ελλάδα και να μην χρειάζεται να σταλλεί έξω. Εξάλλου πολλοί είναι αυτοί που είχαν κατά καιρούς πρόβλημα με την Alpha Copy. Όμως άλλο πράγμα είναι να επισκευάζει ο ΓΕΡΜΑΝΟΣ τα κινητά μας κι άλλο να είναι εξουσιοδοτημένο service για ΝΟΚΙΑ. Ξέρει κανείς να μας επιβεβαιώσει αν ο ΓΕΡΜΑΝΟΣ επισκευάζει μόνος του στο ΔΙΚΤΥΟ του τα ΝΟΚΙΑ?

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

RX8Club.GR

Επίσημα Αναγνωρισμένο

Σωματείο Φίλων & Ιδιοκτητών RX8 Ελλάδος

Link to comment
Share on other sites

re paidia tora evala tin karta mnimis tis nokia 1g

kai exei kana 5 lepto kai pou grafei egkatastasi

einai logiko ???

Ti κάνει εγκατάσταση γράφει;;;

Λογικά δεν πρέπει να αργεί τόσο ακόμα και format να έκανε επρέπε να είχε τελειώσει.

ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ ... ΔΕΝ ΡΩΤΑΓΕΣ...

Nokia 2110, 2600c, 3120c, 3230, 3410, 3510i, 6070, 6110, 6150, 6210, 6220c, 6230, 6310i , 6510, 6600, 7110, 7650, 8110, 8110i, Ν70, E 66, C5, C5-03, 500, 700, Ν 86, C3-00, Lumia 920, Ν8, Lumia 925, Lumia 1020 , ΔΕΝ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ :mad:

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...