Jump to content

LG Prada (KE850)


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σε ευχαριστώ , δεν έχει επιλόγη για το unicode

:mad:

 

Ισως το λέει κάπως αλλιώς όπως τα nokia (περιορισμένο σετ χαρακτηρών αν θυμάμαι καλά).

Αν όντως δεν υπάρχει ρύθμιση, θέλω να πιστεύω οτι θα το φτιάξουν όταν εισαχθεί επίσημα. Τα άλλα LG που κυκλοφορούν πάντως δεν έχουν τέτοιο πρόβλημα :confused:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 420
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γεια σας,

για να σας λύσω το πρόβλημα με τους 70 χαρακτήρες...Έχω κι εγώ το LG Shine που επίσης μου δίνει τη δυνανότητα μηνύματος με 70 χαρακτήρες.Αυτό συμβαίνει γιατί τα τηλέφωνα αυτά δεν έχουν ακόμα το ελληνικό λογισμικό.Όταν έρθουν στην Ελλάδα και έρθει μαζί τους και το αντίστοιχο λογισμικό τότε με μία απλή αναβάθμιση το πρόβλημα λύνεται κατά 95 %.Τουλάχιστον έτσι μου είπαν από την LG που τηλεφώνησα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Summer has just come!

Link to comment
Share on other sites

Αρκετά πρακτικό, μπαταρία μέτρια.., αναζήτηση στον τηλεφωνικό κατάλογο αρκετά καλή, πρόβλημα στα sms μέχρι 70 χαρακτήρες το καθένα:(

 

apo Hxeio.mnimi k ta klasika ti leei? kalo?

Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

apo Hxeio.mnimi k ta klasika ti leei? kalo?

 

Μνήμη παίρνει microSD και δεν υπάρχει πρόβλημα,

από ακουστικής πλευράς πολύ καλό,και από σήμα τσεκαρισμένα πάλι πολύ καλό,

κάτι άλλο όμως που δεν μου αρέσει είναι ότι στις επαφές δεν έχει πολλά πεδία.

Link to comment
Share on other sites

Το ειδα και εγω χτες , η vodafone λεει οτι θα κυκλοφορησει απο Ιουνιο

αν δεν κανω λαθος. Πολυ ποιοτικη συσκευη,δινει μεγαλη αισθηση πολυτελειας.

Η χρηση του προβληματιζει λιγο ,αν και πιστευω οτι ειναι θεμα συνηθειας ..

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αν και εχω το qtec με οθονη αφης και μου εχει φαει τη ζωη,αυτο το κινητο μ'αρεσει παρα πολυ... θα θελα να ρωτησω λοιπον αν ο τηλεφ καταλογος ειναι ευκολος στη χρηση,δηλαδη εμφανιζονται γραμματα για να πας κατ'ευθειαν στο ονομα που θελεις,και αν ναι, εχουν λογικο μεγεθος ή ειναι μικρα μικρα και δεν πατιουνται με τιποτα?ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Αρκετά πρακτικό, μπαταρία μέτρια.., αναζήτηση στον τηλεφωνικό κατάλογο αρκετά καλή, πρόβλημα στα sms μέχρι 70 χαρακτήρες το καθένα:(

 

 

Και αυτο μετρια μπαταρια? και μικρο μηνυμα?

Νομιζω οτι ειναι βασικοι λογοι απορριψης!

Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρία δεν νομίζω να είναι και βασικός λόγος (τουλάχιστον για μένα). Όσα κινητά έχω πάρει η μπαταρία τους δεν κρατά πάνω από μια μέρα (με χρήση.... παραπάνω από το κανονικό).

Τώρα αυτό με το SMS... είναι όντως πρόβλημα. Αλλά αν δεν κάνω λάθος ένας φίλος παραπάνω είπε πως διορθώνεται με νέο firmware (όταν βγει).

Link to comment
Share on other sites

Οσοι κάτοχοι, από που το αγοράσατε?

Πωλείται σε 40 κομμάτια αν δεν κάνω λάθος στο http://www.expansys.com.gr

Τώρα το πόσα έχουν μείνει...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Τη Δευτέρα??? Που ρε παιδιά?

Προχθές μίλησα με LG και μου είπαν για τέλη Μαίου. Μου είπαν επίσης οτι θα υπάρξει μεγάλη διαφημιστική καμπάνια και οτι όταν είναι να κυκλοφορήσει επίσημα θα το καταλάβω σίγουρα!!!

Link to comment
Share on other sites

Τη Δευτέρα??? Που ρε παιδιά?

Προχθές μίλησα με LG και μου είπαν για τέλη Μαίου. Μου είπαν επίσης οτι θα υπάρξει μεγάλη διαφημιστική καμπάνια και οτι όταν είναι να κυκλοφορήσει επίσημα θα το καταλάβω σίγουρα!!!

 

pls look http://www.megamarket.gr

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι να εμφανιστεί στα μαγαζιά να το δούμε και από κοντά. Να κοιτάξουμε και αν φτιάξανε τα ελληνικά στα sms...:worry:
Link to comment
Share on other sites

exei xekinisei i diathsi tou apo paraskeyi me language Pack GREEK!!!!!!!!!!!!!

ETOIMOPARADOTA.

 

Μα και αυτα που εχουμε παρει εμεις απο expansys με ελληνικα ειναι. Και σε μενου και στα μηνυματα. Το προβλημα ειναι με τα sms, εκτος και αν τωρα σε αυτες τις παρτιδες δεν υπαρχει, οποτε λογικα με μια αναβαθμιση στα δικα μας το προβλημα θα λυνεται. Σωστα; Παντως το κινητο ειναι το κατι αλλο, καθε μερα ανακαλυπτω νεες λειτουργιες.... ( η πλοηγηση στο τηλ. καταλογο μπορει να γινει με 4 τροπους)!

Αγγελίες στο Buy & Sell ,μόνο !
Link to comment
Share on other sites

Paidia egw to pira apo ebay mou arese poly san tilefono alla to programa tis lg gia na diaxeiristeis contacts einai gia ta ana8ema den briskei to tilefono me tipota 3erete kanena allo programma pou na mporeina to kanei?

 

Πόσο το πήρες απο ebay; Ελληνικά έχει;

Ευχαριστώ:)

Link to comment
Share on other sites

Paidia egw to pira apo ebay mou arese poly san tilefono alla to programa tis lg gia na diaxeiristeis contacts einai gia ta ana8ema den briskei to tilefono me tipota 3erete kanena allo programma pou na mporeina to kanei?

 

Kαι γιατι το προγραμμα της lg δε σου δουλευει; Εμενα παντως δουλευει κανονικα. Μηπως στο μενου ρυθμισεις/ συνδεσιμοτητα δε το εχεις αλλαξει απο mass storage σε data transfer;

Αγγελίες στο Buy & Sell ,μόνο !
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερίζω το forum ,έχω το Prada κοντά 2 μήνες τώρα,παράλληλα με ένα SE M600,πολύ ευχαριστημένος από το τηλέφωνο,από κάθε λειτουργία,απλά μετά από 2 μήνες αρχιζει και τίθεται το θέμα της παραμετροποίησης...Έχει βρει κανείς θέματα για το συγκεκριμένο τηλέφωνο;Έχει βρεί κανείς εφαρμογές?

Τέλος μια παρατήρηση.Όμορφη και στιλάτη η δερμάτινη θηκούλα αλλά επειδή το τηλέφωνο σύρεται και ανασύρεται από αυτήν,αν μπεί κάτι έστω ελάχιστο μέσα,σαν σκουπιδάκι,απλα γρατζουνάει την πολύτιμη οθόνη.Μετράω ήδη μια ελάχιστη γραμμούλα στη μέση περίπου της οθόνης.Δεν την παρατηρεί κανείς αλλα καί μόνο που την βλέπω εγω με χαλάει...

 

χαιρετισμούς

j.b

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...