Jump to content

[XBOX360] Τεχνικά Θέματα


vampyre
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια εδω και 2 ωρες παρελαβα και εγω το xbox μου με το xecuter 2. Ειναι καλο τσιπ αυτο? Και κατι ακομα, μου ειπαν οτι μου περασαν ενα προγραμμα το οποιο αντιγραφει το παιχνιδι στον σκληρο δισκο, αλλα το προβλημα ειναι οτι οταν ανοιγει το xbox μου βγαζει το κανονικο μενου και οχι αυτο που κανονικα θα επρε πε να βγαζει. Γιατι? Πρεπει να κανω κατι εγω?

 

ΥΓ Τωρα οταν ανοιγει η κονσολα αντι για το πρασινο φως γυρω απο το κουμπι eject αναβει το κοκκινο? Ειναι κακο αυτο? Και επισης οταν βγαζω τα cd γιατι μου βγαζει σφαλμα το παιχνιδι οτι το cd ειναι γρατζουνισμενο ή προβληματικο? Αναγκαζομαι να κλεινω την κονσολα για να αλλαξω παιχνιδι.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Απ'οτι καταλαβα, κατεβαζω το evox το γραφω σε ενα CD/DVD και το βαζω στο xbox να το τρεξει σωστα?

 

ΟΚ το κατεβασα, πρεπει να γραψω το bin αρχειο μαζι με ενα dummy file ή επρεπε να εχω ενα αρχειο με αλλη καταληξη?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εάν κατάλαβα καλά προσπαθείς να flashαρεις για πρώτη φορά.

Έχει περασμένο το FlashBIOS? Δεν τρέχει έτσι απλά από το CD. Πρέπει να επιλέξεις το bin από το BIOS που είναι τώρα περασμένο στο chip. Συνήθως είναι το FlashBIOS. Από εκεί να επιλέξεις το bank που θέλεις να flashάρεις.

Όταν φορτώνει το dashboard σου βγάζει κάποιο λογότυπο evoX ή xecuter?

Εάν σε πάει κατευθείαν στο dashboard της M$ δοκίμασε ίσως σε κάποιο άλλο bank.

Ελπίζω να καταλαβαίνεις, έστω και λίγο γιατί πράγμα μιλάω!

:D
Link to comment
Share on other sites

Πέδες αν μπορείτε πείτε μου και εμένα πώς να περάσω το evox και το flash bios, ειμαι ασχετος με το xbox και δεν ξέρω πώς να κάνω το xbox να αντιγράφει Παιχνιδια . Έχω ένα xbox τσιπαρισμενο αλλά δεν ξέρω τι τσιπάκι έχει, το μόνο που ξέρω είναι ότι είναι από τα πρώτα τσιπακια που βγήκαν. Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Εάν κατάλαβα καλά προσπαθείς να flashαρεις για πρώτη φορά.

Έχει περασμένο το FlashBIOS? Δεν τρέχει έτσι απλά από το CD. Πρέπει να επιλέξεις το bin από το BIOS που είναι τώρα περασμένο στο chip. Συνήθως είναι το FlashBIOS. Από εκεί να επιλέξεις το bank που θέλεις να flashάρεις.

Όταν φορτώνει το dashboard σου βγάζει κάποιο λογότυπο evoX ή xecuter?

Εάν σε πάει κατευθείαν στο dashboard της M$ δοκίμασε ίσως σε κάποιο άλλο bank.

Ελπίζω να καταλαβαίνεις, έστω και λίγο γιατί πράγμα μιλάω!

 

Πιστευω οτι καταλαβα κατι. Flash bios μαλλον δεν εχει περασμενο. Αυτο απο που το βρισκω και πως το περναω? Οταν φορτωνει πριν με βγαλει στο dashboard της microsoft εχει το λογοτυπο 'xecuter 2'.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πως αντιγραφουμε παιχνίδια για το xbox απο τον υπλογιστη? Δισκάκι σε δισκακι γιατι κάνω μεσω του nero και αντιγρλαφει μονο 12 mb? Και μέσα απο τοWinwp βλέπει μόνο 12μβ σε όλα τα παιχνίδια, βλέπει μόνο ενα αχρείο media player! τι λετε να φταίει
ΤΙ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ Ο ΤΡΕΛΛΟΣ...
Link to comment
Share on other sites

Πιστευω οτι καταλαβα κατι. Flash bios μαλλον δεν εχει περασμενο. Αυτο απο που το βρισκω και πως το περναω? Οταν φορτωνει πριν με βγαλει στο dashboard της microsoft εχει το λογοτυπο 'xecuter 2'.

 

Άρα έχει περασμένο BIOS της xecuter! Δεν ξέρω γιατί θέλεις να περάσεις το evox αλλά θα βρεις περισσότερες επιλογές όταν κατα την διάρκεια του boot κρατήσεις πατημένο το άσπρο κουμπί από το gamepad.

 

Πάντως αφού έχεις chipακι Χ2, καλά είναι να έχεις BIOS της xecuter. Βέβαια αυτό δεν είναι απαραίτητο. Εάν θέλεις μπορείς να έχεις και τα δύο. Το κάθε ένα σε διαφορετικό bank και να τα επιλέγεις από το switch.

 

Δυστυχώς δεν το ξέρω το X2, αλλά φαντάζομαι ότι σε γενικές γραμμές δεν μπορεί να διαφέρει πολύ από το Χ3, που έχω εγώ.

 

Πως αντιγραφουμε παιχνίδια για το xbox απο τον υπλογιστη? Δισκάκι σε δισκακι γιατι κάνω μεσω του nero και αντιγρλαφει μονο 12 mb? Και μέσα απο τοWinwp βλέπει μόνο 12μβ σε όλα τα παιχνίδια, βλέπει μόνο ενα αχρείο media player! τι λετε να φταίει

 

Δεν είναι τόσο απλό, το να αντιγράψεις ένα παιχνίδι.

Πρέπει να:

α) έχεις το chip

β) συνδέσεις το xbox με το PC μέσω FTP (router ή crossover)

γ) αντιγράψεις τα περιεχόμενα του CD/DVD στο δίσκο του PC

δ) μετατρέψεις τα αρχείο που αντέγραψες σε ISO για το xbox με ένα πρόγραμμα που λέγετε qwix

ε) κάψεις το αρχείο iso με το nero ή άλλο πρόγραμμα σε DVD (σε όσο πιο αργή ταχύτητα γίνεται)

 

Αυτά τα ολίγα! :p

 

Εναλλακτικά μπορείς να το γράψεις στο δίσκο του xbox με το DVD2xbox

:D
Link to comment
Share on other sites

Άρα έχει περασμένο BIOS της xecuter! Δεν ξέρω γιατί θέλεις να περάσεις το evox αλλά θα βρεις περισσότερες επιλογές όταν κατα την διάρκεια του boot κρατήσεις πατημένο το άσπρο κουμπί από το gamepad.

 

Πάντως αφού έχεις chipακι Χ2, καλά είναι να έχεις BIOS της xecuter. Βέβαια αυτό δεν είναι απαραίτητο. Εάν θέλεις μπορείς να έχεις και τα δύο. Το κάθε ένα σε διαφορετικό bank και να τα επιλέγεις από το switch.

 

Δυστυχώς δεν το ξέρω το X2, αλλά φαντάζομαι ότι σε γενικές γραμμές δεν μπορεί να διαφέρει πολύ από το Χ3, που έχω εγώ.

 

Δυστυχως δεν παιζει αυτο με τo ασπρο κουμπι κατα την διαρκεια του boot. Χθες κατεβασα το evox σε .iso μορφη το εγραψα σε ενα cd και το xbox το αναγνωρισε:w00t: :w00t: Αλλα πρεπει να εχω το cd μεσα για να ξεκιναει με αυτο το dashboard. Υπαρχει καποιος τροπος να το περασω μεσα στο σκληρο δισκο?

To bank και το switch τι ειναι?:wacko:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως δεν παιζει αυτο με τo ασπρο κουμπι κατα την διαρκεια του boot. Χθες κατεβασα το evox σε .iso μορφη το εγραψα σε ενα cd και το xbox το αναγνωρισε:w00t: :w00t: Αλλα πρεπει να εχω το cd μεσα για να ξεκιναει με αυτο το dashboard. Υπαρχει καποιος τροπος να το περασω μεσα στο σκληρο δισκο?

To bank και το switch τι ειναι?:wacko:

 

Δεν κατάλαβα ότι αναφερόσουν στο evoX dashboard, νόμιζα ήθελας να το ξαναφλασάρεις. Anyway ακυρα τα προηγούμενα.

Μπορείς να το μεταφέρεις με κάποιο file explorer, νομίζω το evoX dashboard έχει κάτι παρόμοιο. 'Ενα copy στο c: ή το e: πρέπει να είναι αρκετό. Εάν όχι θα πρέπει να πειράξεις κάποιο config file του evox (νομίζω evox.ini), για να bootαρει από αυτό το dashboard και όχι της M$.

 

Bank: Κομμάτια στα οποία χωρίζεται η μνήμη του chip. Μπορεί να είναι 256k, 512k, 1024k κτλ.

Switch: Διακοπτάκια που συνήθως έχουν τα chip για να τα απενεργοποιείς, να αλλαζεις bank ή για write protect.

Η Xecuter τα έχει αυτά. Ψάξε στο κάτω μέρος της πρόσοψεις. Ίσως να μην τα έχεις προσέξει!

:D
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν Χρόνια πολλά καταρχήν είμαι και εγώ κάτοχος XBOX πλέον και έχω κάποιες απορίες καταρχήν είναι τσιπαρισμένο δεν ξέρω πιο chip έχει αλλά για να φορτόσει ένα παιχνίδι κρατάω το power 2-3 δευτερόλεπτα και γίνετε κίτρινο για να παίξει δεν ξέρω άμα λέει κάτι αυτό..2ον Τι πρέπει να κάνω για να δει το PC το XBOX ξέρω έχει υποθεί πολλές φορές αλλά ακόμα δεν μπορώ να καταλάβω:D το συνδέω στο pc και δεν γίνετε τίποτα. Πρέπει να βάλω IP και εάν ναι τότε ποιά? 3ον για να δώ πιο chip έχω τι πρέπει να κάνω? Αυτά για τώρα χαίρομαι που αν και κάπως αργά έγεινα και εγώ κάτοχος Xbox έστω και του 1:D

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

μάλλον βγαίνω off topic αλλά πιθανόν να πάρω την απάντησή μου από εδώ...

Στο divineo.co.uk για να παραγγείλω το Xecuter 2.6 Lite C.E. SOLDERLES KIT, μου ζητάει "Required Land Line Number" . Τι ακιβώς πρέπει να συμπληρώσω εκεί; Το τηλέφωνό μου (με ή χωρίς το πρόθεμα); Ποιο είναι το πρόθεμα;

there is no knowledge that is no power
Link to comment
Share on other sites

μάλλον βγαίνω off topic αλλά πιθανόν να πάρω την απάντησή μου από εδώ...

Στο divineo.co.uk για να παραγγείλω το Xecuter 2.6 Lite C.E. SOLDERLES KIT, μου ζητάει "Required Land Line Number" . Τι ακιβώς πρέπει να συμπληρώσω εκεί; Το τηλέφωνό μου (με ή χωρίς το πρόθεμα); Ποιο είναι το πρόθεμα;

 

[OFF TOPIC]

Ένα σταθερό τηλέφωνο: +30210*******

 

Τυπικά πράγματα, just in case!

[/OFF TOPIC]

:D
Link to comment
Share on other sites

[OFF TOPIC]

Ένα σταθερό τηλέφωνο: +30210*******

 

Τυπικά πράγματα, just in case!

[/OFF TOPIC]

Δεν είναι τόσο τυπικό... Παίρνουν (ειδικά αν είσαι νέος πελάτης) να επιβεβαιώσουν την παραγγελία. Καλό θα είναι να βρίσκεται στο σπίτι κάποιος, που να μιλάει Αγγλικά.
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι τόσο τυπικό... Παίρνουν (ειδικά αν είσαι νέος πελάτης) να επιβεβαιώσουν την παραγγελία. Καλό θα είναι να βρίσκεται στο σπίτι κάποιος, που να μιλάει Αγγλικά.

 

Δεν μου έτυχε ποτέ. Anyway!

 

Παρέλαβα χθες το Xecuter 2.6 Lite C.E. με το Xapt3r.

Το τοποθέτησα σε χρόνο ρεκορ. Πραγματικά είναι πολύ εύκολο με το Xapt3r.

Άχ, τι είχα τραβήξει με το v1.6. Πολλές κολλήσεις, ρε παιδί.

Ευτυχώς τώρα υπάρχει το Xapt3r V1.6

 

Το πρόβλημα μου είναι ότι το dvd drive του xbox που είχα, είναι για κλάματα. Δεν διαβάζει τίποτα. :mad:

Μου έβγαλε την πίστη. Τελικά κατάφερα να το φλασάρω με το X2 5035 μέσω HTTP. Δεν το είχα ξανακάνει αυτό, αλλά ήταν πολύ απλό.

 

Όλα καλά, teamxecuter rocks my box, αλλά τώρα τι κάνουμε?

Το Χ2.6 δεν έχει FTP server όπως το X3 και το dvd δεν διαβάζει τίποτα. :confused:

Υπολόγιζα με έναν μεγαλύτερο δίσκο και ftp δεν θα είχα πρόβλημα, αλλά να που δεν γίνεται χωρίς drive. Μάλλον πρέπει να το αλλάξω κι αυτό. :(

 

Τώρα που το σκέφτομαι, εάν αλλάξω chipακια με το δικό μου (πράγμα όχι και τόσο εύκολο), μπορώ να εγκαταστήσω ένα dashboard με ftp server και μετά τα ξανά αλλάζω. :) Καλό εε! Αυτό θα κάνω. Εσείς, απλά γράφεται το dashboard σ' ενα cd/dvd και το τρέχετε από αυτό. Μετά μ' ένα file explorer μπορείτε να το γράψετε στον δισκο και no problem.

 

Πάντως γι' αυτό και μόνο σας προτείνω καλύτερα το X3CE. Όχι ότι το Χ2.6 δεν κάνει, αλλά τελικά το X3CE έχει μερικά καλά πράγματάκια παραπάνω.

Βέβαια κοστίζει 15λίρες παραπάνω. Δεν ξέρω, σκεφτείτε το. :O

:D
Link to comment
Share on other sites

Δεν μου έτυχε ποτέ. Anyway!
Πιθανόν να το κάνουν δειγματοληπτικά, έτυχε μόνο στην πρώτη ή δεύτερη παραγγελία μου.

No offence anyway.

 

...Το πρόβλημα μου είναι ότι το dvd drive του xbox που είχα, είναι για κλάματα. Δεν διαβάζει τίποτα. :mad:

...

Τώρα που το σκέφτομαι, εάν αλλάξω chipακια με το δικό μου (πράγμα όχι και τόσο εύκολο), μπορώ να εγκαταστήσω ένα dashboard με ftp server και μετά τα ξανά αλλάζω. :) Καλό εε! Αυτό θα κάνω.

Τώρα στα πιό σοβαρά:

Πριν αλλάξεις τα τσιπάκια (στο 1.6 με τα ποδαράκια, το βάλε-βγάλε είναι λίγο ιστορία με δράκους), θα πρότεινα μια τελευταία προσπάθεια με CD-RW ή DVD-RW.

 

Η αλλαγή του drive κάποια στιγμή θα πρέπει να γίνει έτσι κι αλλιώς, αλλά για την ώρα οι τιμές των Samsung είναι εξωφρενικές και το Thomson (με τα γνωστά προβλήματα) αγγίζει την τιμή που σκοτώνουν τα ολοκαίνουργα XBOX, αυτοί που τα πήραν δώρο με το πακέτο της Fothnet.

 

Αφού έχεις πρόσβαση με τσιπαρισμένο, αν έχεις memory card είσαι άρχοντας: Νοικιάζεις ένα από τα τρία παιχνίδια που χρησιμεύουν σαν βάση για softmod (περισσότερα εδώ, στο μήνυμα #5) και περνάς με την κάρτα το αντίστοιχο exploit. Αν χρειαστεί θα χαρώ να βοηθήσω περισσότερο.

 

Τώρα αν το drive αρνηθεί να διαβάσει και το original παιχνίδι ή δεν έχεις κάρταη μόνη λύση είναι το xboxhdm. Ειτε κλωνοποιείς τον δίσκο του δικού σου (με το Χ3) και τον ξανατοποθετείς (προσοχή μόνο στο lock-unlock), είτε το χρησιμοποιείς μόνο και μόνο για να περάσεις την dashboard και με την ευκαιρία βάζεις και τον μεγαλύτερο δίσκο που έλεγες. Αρκετά για το xboxhdm έχουν αναφερθεί εδώ, αν και δεν αναφέρονται ακριβώς σ' αυτό που θες να κάνεις.

 

Hope it helps.

Link to comment
Share on other sites

Πριν αλλάξεις τα τσιπάκια (στο 1.6 με τα ποδαράκια, το βάλε-βγάλε είναι λίγο ιστορία με δράκους), θα πρότεινα μια τελευταία προσπάθεια με CD-RW ή DVD-RW.

 

Σωστό κι αυτό. Δεν το σκέφτηκα. :O Παραλίγο να την κάνω την μαλ... :X

Θα δοκιμάσω κανένα DVD-RW γιατί με το CD-RW και το Thomson δεν έβγαλα άκρη.

Δυστυχώς δεν έχω memory card και ενώ στο δικό μου έχω usb από το X3CP, για το άλλο χρειάζομαι ανταπτοράκι και το panel δεν το ξαναβγάζω, ούτε για πλάκα.

Πολύ δύσκολα να "κάτσει" στην θέση του, το σκασμένο :D

 

Anyway, εάν έχετε και καμιά άλλη ιδέα καλοδεχούμενη.

 

Υ.Γ Κατάφερα να περάσω το evoX Dashboard από το Slayer Auto Installer. Αυτό έχει FTP? Γιατί δεν φορτώνει το evoX Dashboard στο boot? Πάει κατευθείαν στο MS Dashboard. Έχει κανένα συνδιασμό πλήκτρων, τίποτα τέτοιο?

:D
Link to comment
Share on other sites

τελικά παρήγγειλα το xecuter 2.6. Από οτι έχω καταλάβει χρειάζομαι ένα bios και ένα dashboard. Έμαθα οτι για το xbox μου (v1.4 ή 1.5) χρειάζομαι το x2.5035 (το οποιο έχω). Οσον αφορά το dashboard, μου είπαν να το εγκαταστήσω μεσω FTP αλλά δεν έχω ιδεα για αυτο... Έχω την εντύπωση πως γίνεται με το Slayer Auto Installer και το ΕvoX. Eίναι σωστό αυτο; Το πρώτο το κατέβασα σε αρχείο .torrent και το δευτερο σε έκδοση 3935. Τι άλλο χρειάζομαι;
there is no knowledge that is no power
Link to comment
Share on other sites

Αφού flashάρεις το τσιπάκι με το bios, μετά απλά πετάς μέσα το Slayer και από εκεί έχεις άπειρες επιλογές για να ετοιμάσεις το ΧΒΟΧ σου. Αν κατεβάσεις το Slayer δεν χρειάζεσαι κάτι άλλο.

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

Όχι, το iso του slayer είναι έτοιμο με dashboards και προγράμματα και στα περνάει στον σκληρό.

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

Τελικά, με την υπόθεση μου, κατάφερα να γράψω το Avalaunch σ' ένα CD-RW και από εκεί στον δίσκο. Μετά από μερικές ρυθμίσεις στο PC το σύνδεσα με FTP και από εκεί και πέρα ήταν απλά τα πράγματα.

Το θέμα είναι ότι μια και το Χ2.6 με BIOS X2 5035 δεν έχει ftp θα πρέπει να περάσετε το dashboard με CD/DVD.

'Αμα συνδεθεί με FTP μετά κάνεις παπάδες! :happy:

 

Για το Slayer δεν έχω και την καλύτερη απόψη. Είναι καλύτερα να γράφεις το dashboard που σου αρέσει μόνος σου σε ένα iso με το qwix.

Έτσι έχεις την τελευταία έκδοση και περισσότερο έλεγχο. Δεν παύει όμως να είναι μία ευκολία για αρχάριους και μη.

:D
Link to comment
Share on other sites

Όχι, το iso του slayer είναι έτοιμο με dashboards και προγράμματα και στα περνάει στον σκληρό.

 

Μετά το flashing του bios, θα πρέπει να σβήσω από το σκληρό τα saved games, προτού περάσω το slayer;

there is no knowledge that is no power
Link to comment
Share on other sites

Μετά το flashing του bios, θα πρέπει να σβήσω από το σκληρό τα saved games, προτού περάσω το slayer;

 

Για ποιο λόγο να το κάνεις αυτό? :confused:

Δεν υπάρχει θέμα χώρου, εάν αυτό είναι που σε προβληματίζει.

Όλοι οι καλοί χωράνε! ;)

Εκτός πια εάν έχεις το 90% του δίσκου γεμάτο με saves :wacko:, πράγμα που το βλέπω κάπως δύσκολο!

:D
Link to comment
Share on other sites

Κατεβασα διαφορα αρχεια, οπως ,media player,mame κτλ.. πως θα τα περάσω τώρα στο xbox? οκ με την μορφη ftp h μεσω cd, αλλα πως θα τα κανω install? και κατι ακομα δοκιάμασε κανεις το πρόγραμμα που μπένεις στο ιντερνετ? πως δουλευει απλα το συνδέεις με ανα adsl modem router kai ειναι εντάξει?

 

τι κανει αυτο? και καποιο ling για να το κατεβασω ? γιατι οσα βρίσκω μεσο google ειναι για τα αναθεμα. αξιζει? εχω Xecuter 2

ΤΙ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ Ο ΤΡΕΛΛΟΣ...
Link to comment
Share on other sites

Για ποιο λόγο να το κάνεις αυτό? :confused:

Δεν υπάρχει θέμα χώρου, εάν αυτό είναι που σε προβληματίζει.

Όλοι οι καλοί χωράνε! ;)

Εκτός πια εάν έχεις το 90% του δίσκου γεμάτο με saves :wacko:, πράγμα που το βλέπω κάπως δύσκολο!

Δεν ήξερα αν ήθελε άδειο το σκληρό..:O

Μερικές απορίες ακόμη:

a)Στο thread "Xecuter 2.6 Bios Tutorial, general guide to get you going.." στο forum του xbox-scene αναφέρει :"The first thing you're gonna want to do is unpack your newly aquired bios files from their handy-dandy rar files. You don't need to unpack the whole thing, just the 256k file that you want to use. You should do this for both your hacked bios and your flashbios".

Το bios που έχω (Χ.2 5035) είναι το hacked, από ότι έχω καταλάβει. Το flashbios δεν είναι το ήδη εγκατεστημένο στο chip; Αυτό χρειάζεται να το βρω από κάπου;

b)στο forum του xbox-scene, στο thread "Noobs guide to flashing your bios" αναφέρει:"So lets say you have a virgin 1MB X2 4976.02 BIOS, make sure the hash marks are identical [....].Once you have made the wanted changes make sure you match the "file size" with the maximum that your mod-chip supports". Στο thread "Xecuter 2.6 Bios Tutorial, general guide to get you going.." αναφέρει :"While Flashbios can be used from either bank, the hacked bios MUST BE PLACED ON BANK 2 TO WORK". Ποιο είναι το σωστό;

Sorry για τις πολλές ερωτήσεις , αλλά διαβάζοντας από τόσες πηγές , έχω μπερδευτεί..

there is no knowledge that is no power
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...