Jump to content

[Επίσημο] Nokia Ε65


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω ένα USB Bleutooth Adapter της εταιρίας "Μobile Action" με κωδικό ΜΑ-700 (σε μορφή stick). Όταν επιχειρώ να συνδέσω το κινητό μέσω bluetooth απ' το Nokia PC Suite μου βγαίνει αυτό το μήνυμα: [ATTACH]10000[/ATTACH]

Σημειώστε ότι ο συγκεκριμένος USB Bleutooth Adapter λειτουργούσε άψογα με ένα Samsung D500 που χρησημοποιούσα παλιότερα.

Τέλος, στο site της Μobile Action ενώ μπορείς να επιλέξεις το κινητό που έχεις για να κατεβάσεις τους αντίστοιχους drivers και λογισμικό, το Ε65 δεν υπαρχει στη λίστα.

Γνωρίζει κάποιος/-α τι χρειάζεται να κάνω για να συνδέσω το Ε65 με τον υπολογιστή μέσω bluetooth;

 

Να πάρεις ένα Bluetooth αντάπτορα της προκοπής και να πετάξεις αυτόν που έχεις φίλε Merakli γιατί μόνο προβλήματα δημιουργεί. Πάρε έναν με 15-20 ευρώ της Gigabyte και είσαι άψογος για μια ζωή. :)

 

Το Ε65 συνδέεται άμεσα, άψογα και χωρίς καν να ψάξω για να το συνδέσω. Η Nokia PC Suite το αναγνωρίζει αμέσως, γίνεται συγχρονισμός, μεταφορά δεδομένων, εγκαττάσταση εφαρμογών τα πάντα. :)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Να πάρεις ένα Bluetooth αντάπτορα της προκοπής και να πετάξεις αυτόν που έχεις φίλε Merakli γιατί μόνο προβλήματα δημιουργεί. Πάρε έναν με 15-20 ευρώ της Gigabyte και είσαι άψογος για μια ζωή. :)

 

Το Ε65 συνδέεται άμεσα, άψογα και χωρίς καν να ψάξω για να το συνδέσω. Η Nokia PC Suite το αναγνωρίζει αμέσως, γίνεται συγχρονισμός, μεταφορά δεδομένων, εγκαττάσταση εφαρμογών τα πάντα. :)

 

Δηλαδή ο αντάπτορας που έχω φταίει; Είναι μούφα; Τον είχες κι εσύ;

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή ο αντάπτορας που έχω φταίει; Είναι μούφα; Τον είχες κι εσύ;

 

Ακριβως!

Το "Μobile Action" -ΜΑ-700 το εχουν παρει

κατα καιρους αρκετοι ,και εχουν απογοητευτει :X

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή ο αντάπτορας που έχω φταίει; Είναι μούφα; Τον είχες κι εσύ;

 

Γνωρίζω πολύ καλά τη Mobile Action από εποχές Panasonic... Απαράδεκτος ο αντάπτοράς της, δημιουργεί πολλά προβλήματα και ασυμβατότητες. Πάρε έναν άλλο, οποιοδήποτε του εμπορίου και θα δεις διαφορά. :)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σας,

Ειμαι κατοχος του ν70 εδω κ ενα χρονο και ψαχνομαι για αλλαγη...

Ειδα το υ600 και σημερα σε νοκια μαγαζι με εκανε κλικ το ε65 πολυ ωραιο..

Αξιζει η μεταβαση απο το ν70?το υ600 δν με ενθουσιασε τοσο απο κοντα...και γιατι ειμαι σαμσουνγκ :p

δν μπορω ενα χρονο με το ιδιο κινητο :p :p

 

και μια ερωτηση ... το wi-fi που εχει επιτρεπει τη πλοηγηση στο ιντερνετ μεσω ασυρματου δικτυου (αεροδρομιου ελ βενιζελος?)συγγνωμη αλλα δν το κατεχω το θεμα...

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Έχετε δίκιο, τον έχω δύο χρόνια το MΑ-700, και τις μισές απ'τις φορές που συνδεόταν με το κινητό, μου έσβηνε τον υπολογιστή σαν να κοβόταν το ρεύμα.

Δηλαδή αν πάρω το Gigabyte και εγκαταστήσω τους drivers του, θα μπορέσω να συνέδεσω το Ε65 απ'το Nokia PC Suite μέσω bluetooth χωρίς να κάνω τίποτα άλλο;

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σας,

Ειμαι κατοχος του ν70 εδω κ ενα χρονο και ψαχνομαι για αλλαγη...

Ειδα το υ600 και σημερα σε νοκια μαγαζι με εκανε κλικ το ε65 πολυ ωραιο..

Αξιζει η μεταβαση απο το ν70?το υ600 δν με ενθουσιασε τοσο απο κοντα...και γιατι ειμαι σαμσουνγκ :p

δν μπορω ενα χρονο με το ιδιο κινητο :p :p

 

και μια ερωτηση ... το wi-fi που εχει επιτρεπει τη πλοηγηση στο ιντερνετ μεσω ασυρματου δικτυου (αεροδρομιου ελ βενιζελος?)συγγνωμη αλλα δν το κατεχω το θεμα...

Ευχαριστώ

 

Νομίζω οτι το Ε65 αξίζει, εκτος κι αν έχεις μεγάλες απαιτήσεις από τη κάμερα του :rolleyes:

 

Όσο για το ερώτημα σου, ναι το wi-fi σου επιτρέπει πλοήγηση μεσω οποιουδήποτε ελεύθερου ασύρματου δυκτίου

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω οτι το Ε65 αξίζει, εκτος κι αν έχεις μεγάλες απαιτήσεις από τη κάμερα του :rolleyes:

 

Όσο για το ερώτημα σου, ναι το wi-fi σου επιτρέπει πλοήγηση μεσω οποιουδήποτε ελεύθερου ασύρματου δυκτίου

 

Σ ευχαριστω πολυ για την αμεση απαντηση σου... με την επιδοτηση που χω μ βγαινει στα 300... με 12 δοσεισ.... 25 ευρω/μηνα μια χαρα δλδ :p :p

 

Οσο για την καμερα αν ειναι σαν του ν70 τοτε οκ....

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή ποιότητα κατασκευής.

Πλήρεις επαγγελματικές δυνατότητες (wlan,quickoffice....)

Ικανοποιητικότατη κάμερα δεδομένου πως αγοράζεις τηλέφωνο και όχι φωτογραφική μηχανή.

Το έχω μερικές ημέρες και είμαι ενθουσιασμένος και.......

ναι μπορείς να μπεις στο internet όπου έχει free wi fi ¨η στο σπίτι σου αν έχεις ασύρματο router και adsl.

Και μια ερώτηση για όσους ξέρουν...βλέπω να κυκλοφορούν πολλά antivirus τελικά είναι απαράιτητο να εγκατασταθεί κάτι τέτοιο?

Link to comment
Share on other sites

Και μια ερώτηση για όσους ξέρουν...βλέπω να κυκλοφορούν πολλά antivirus τελικά είναι απαράιτητο να εγκατασταθεί κάτι τέτοιο?

 

Δες ένα σχετικό άρθρο εδώ

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

tora pou to pirate polloi yparxei kaneis na borei na apadisei sthn erotisi mou? sto internet apo wirless (oxi gprs) exei katevasei kaneis pote kanena arxeio i exei dei kanena videaki online? an nai ti rithmiseis extra ekane?
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή ο αντάπτορας που έχω φταίει; Είναι μούφα; Τον είχες κι εσύ;

 

Ton eixa kai ego kapote einai xalia o sugkekrimenos antaptoras .

Link to comment
Share on other sites

Να πάρεις ένα Bluetooth αντάπτορα της προκοπής και να πετάξεις αυτόν που έχεις φίλε Merakli γιατί μόνο προβλήματα δημιουργεί. Πάρε έναν με 15-20 ευρώ της Gigabyte και είσαι άψογος για μια ζωή. :)

 

Το Ε65 συνδέεται άμεσα, άψογα και χωρίς καν να ψάξω για να το συνδέσω. Η Nokia PC Suite το αναγνωρίζει αμέσως, γίνεται συγχρονισμός, μεταφορά δεδομένων, εγκαττάσταση εφαρμογών τα πάντα. :)

Θα συμφωνήσω εδώ...Είχα πάρει στις πρώτες εποχές μόδας του bt έναν LevelOne (τότε τον νόμιζα τσίπικο) με 20€ και με έχει βγάλει ασπροπρόσωπο,ούτε έχω σκεφτεί να τον αλλάξω ποτέ. Και θυμάμαι ίδια εποχή που όλοι παίρνανε ΜΑ700 και όλο προβλήματα έλυναν...

Link to comment
Share on other sites

tora pou to pirate polloi yparxei kaneis na borei na apadisei sthn erotisi mou? sto internet apo wirless (oxi gprs) exei katevasei kaneis pote kanena arxeio i exei dei kanena videaki online? an nai ti rithmiseis extra ekane?

 

Εγω τα έχω κάνει και τα δύο. Καμία επιπλέον ρύθμιση δε χρειάζεται... Απλά βρίσκει το Access Point, συνδέεται, περνάς κωδικό δικτύου WLAN αν έχεις και είσαι έτοιμος.

 

Λοιπόν δοκίμασα Internet Telephony, πλοήγηση με τον browser, εγκατέστησα και τον Exchange Client για push email... όλα με απόλυτη επιτυχία και πολύ καλές εντυπώσεις. Πλέον το Ε65 κάνει όσα και το ΤyTN στο 1/3 του όγκου και 1/2 του βάρους :p

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Εγω τα έχω κάνει και τα δύο. Καμία επιπλέον ρύθμιση δε χρειάζεται... Απλά βρίσκει το Access Point, συνδέεται, περνάς κωδικό δικτύου WLAN αν έχεις και είσαι έτοιμος.

 

Λοιπόν δοκίμασα Internet Telephony, πλοήγηση με τον browser, εγκατέστησα και τον Exchange Client για push email... όλα με απόλυτη επιτυχία και πολύ καλές εντυπώσεις. Πλέον το Ε65 κάνει όσα και το ΤyTN στο 1/3 του όγκου και 1/2 του βάρους :p

Πες μας λίγο εντυπώσεις για VoIP. Τους SIP λογαριασμούς τους όρισες από τα menu του Ε65 ή έβαλες πρόσθετο πρόγραμμα. Πόσους SIP λογαριασμούς μπορείς να ορίσεις? Η ποιότητα συνομιλίας μέσω Wi-Fi δικτύου πώς ήταν?
Link to comment
Share on other sites

Πες μας λίγο εντυπώσεις για VoIP. Τους SIP λογαριασμούς τους όρισες από τα menu του Ε65 ή έβαλες πρόσθετο πρόγραμμα. Πόσους SIP λογαριασμούς μπορείς να ορίσεις? Η ποιότητα συνομιλίας μέσω Wi-Fi δικτύου πώς ήταν?

 

Για VoIP χρησιμοποίησα την πολύ καλή υπηρεσία του Truphone που έχει αναφέρει ένας άλλος φίλος σε thread εδώ στο Series 60 forum. Οι ρυθμίσεις έγιναν αυτόματα, στέλνεις ένα μήνυμα σε έναν αριθμό, απαντά με μια URL διεύθυνση στην οποία πας μέσω του Ε65 και κατεβάζεις την μικρή εφαρμογή. Αυτή αναλαμβάνει να σου εγκαταστήσει όλες τις ρυθμίσεις μέσα σε 20 δευτερόλεπτα και να σε συνδέσει αυτόματα στο WLAΝ της επιλογής σου.

 

Η ποιότητα επικοινωνίας είναι σχεδόν άψογη, όσο είσαι σε απόσταση έως και 7-8 μέτρα από το δίκτυο... μετά απλά πέφτει λίγο αλλά διατηρείται εντυπωσιακή δίχως άλλο. ΜΠορείς να βάλεις όσους SIP λογαριασμούς επιθυμείς, απλά κάθε φορά θα πρέπει να υποδεικνύεις στο Ε65 ποιον θες να χρησιμοποιήσει σαν default. Αφού συνδεθείς στο δίκτυο η συσκευή είναι σε θέση να καλέσει μέσω κανονικής κλήσης ή Internet Call. Όταν πας σε μια επαφή σε ρωτάει τι είδος κλήσης επιθυμείς να κάνεις, ενώ μπορείς να θέσεις και default είδος κλήσης. Π.χ. την κοπέλα μου την έχω default Internet call, έτσι ΑΝ είναι εντός κάλυψης WLAN την καλεί πάντα μεσω VoIP. Αν καταλάβει το Ε65 οτι δεν έχει WLAN σύνδεση, επιλέγει την Cellular. :p

 

Πολύ καλές εντυπώσεις... :up:

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

ακομα δεν βρηκα λυση για τα ονοματα και τα μεταφερω ενα ενα :( . γνωριζει κανεις αν εχει υπερυθρες . με σα στο μενου δινει επιλογη αλλα δεν βλεπω πουθενα το χαρακτηριστικο τζαμακι ...
Link to comment
Share on other sites

ακομα δεν βρηκα λυση για τα ονοματα και τα μεταφερω ενα ενα :( . γνωριζει κανεις αν εχει υπερυθρες . με σα στο μενου δινει επιλογη αλλα δεν βλεπω πουθενα το χαρακτηριστικο τζαμακι ...

 

Έχει. Είναι στη βάση του, εκεί που το φορτίζεις. :)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Εγω τα έχω κάνει και τα δύο. Καμία επιπλέον ρύθμιση δε χρειάζεται... Απλά βρίσκει το Access Point, συνδέεται, περνάς κωδικό δικτύου WLAN αν έχεις και είσαι έτοιμος.

 

 

 

συνδέομαι λοιπόν με το wirless του σπιτιού μου που ξέρω τον κωδικό κάνω κανονικότατα πλοηγηση στο internet με το opera mini και όταν έρχεται η στιγμή για να κατεβάσω κάτι σταματάει. ο ιστός φυσικά είναι στον κόσμο του δεν έχει ανοίξει ποτε του καμια σελίδα όπως και ένα άλλο opera που είναι πάλι για κινητά.και όταν από τις ρυθμίσεις του opera mini να αλλάξω από socket σε http πάλι δεν δουλεύει και μαλιστα ουτε πληγηση δεν γινετε τοτε. τι λες αν συμβαίνει?

Link to comment
Share on other sites

συνδέομαι λοιπόν με το wirless του σπιτιού μου που ξέρω τον κωδικό κάνω κανονικότατα πλοηγηση στο internet με το opera mini και όταν έρχεται η στιγμή για να κατεβάσω κάτι σταματάει. ο ιστός φυσικά είναι στον κόσμο του δεν έχει ανοίξει ποτε του καμια σελίδα όπως και ένα άλλο opera που είναι πάλι για κινητά.και όταν από τις ρυθμίσεις του opera mini να αλλάξω από socket σε http πάλι δεν δουλεύει και μαλιστα ουτε πληγηση δεν γινετε τοτε. τι λες αν συμβαίνει?

Μήπως δεν συνδέετε στο wifi αλλά κάνεις πλοήγηση με GPRS???

Link to comment
Share on other sites

Μου βγαίνει επιλογή με τι θέλω να συνδεθώ και επιλέγω το όνομα του ασυρμάτου που εχω βάζω κωδικούς και συνδέετε εχω δοκιμάσει με Gprs αλλά δεν συνδέετε. Λέτε να φταίει η κάρτα? Την εχω εδώ και 10 χρόνια αλλά άσχετο δεν είναι το ένα με το άλλο? Δεν έχει σχέση το ασύρματο με την κάρτα
Link to comment
Share on other sites

Επειδη καποιοι φιλοι ρωτουσαν για τα Product codes, βρηκα μια λιστα απο ενα forum του εξωτερικου και την παραθετω...

 

Product codes for Nokia E65:

 

#0515329: TAIWAN Red/Silver

#0542352: TAIWAN Mocca/Silver

#0515331: APAC 1 Red/Silver

#0542354: APAC 1 Mocca/Silver

#0545963: APAC 1 Singapore Mocca/Silver

#0545964: APAC 1 Singapore Red/Silver

#0515330: APAC 2 Red/Silver

#0542353: APAC 2 Mocca/Silver

#0515332: PHILIPPINES Red/Silver

#0515333: APAC 3 Australia Red/Silver

#0515334: APAC 3 NZ Red/Silver

#0515336: INDONESIA Red/Silver

#0515337: APAC 3 Red/Silver

#0542355: PHILIPPINES Mocca/Silver

#0542356: APAC 3 Australia Mocca/Silver

#0542357: APAC 3 NZ Mocca/Silver

#0542359: INDONESIA Mocca/Silver

#0542360: APAC 3 Mocca/Silver

#0515335: THAILAND Red/Silver

#0542358: THAILAND Mocca/Silver

#0536850: EURO 1 Mocca/Silver

#0542318: EURO 1 FRANCE Mocca/Silver

#0543459: EURO 1 Red/Silver

#0543460: EURO 1 White/Silver

#0545446: EURO 1 Black

#0515278: EURO 2 Red/Silver

 

EDIT:Προσθεσα και αυτα που εδωσε ο φιλος @dmarccos για να τα εχουμε ολα μαζι!

 

#0542320: EURO 2 Mocca/Silver

#0515275: EURO 1 FRANCE Red/Silver

#0515279: EURO 2 TURKEY Red/Silver

#0542321: EURO 2 TURKEY Mocca/Silver

#0515293: SCANDINAVIA Red/Silver

#0542323: SCANDINAVIA Mocca/Silver

#0515294: BALTIAN Red/Silver

#0542324: BALTIAN Mocca/Silver

#0515295: RUSSIAN Red/Silver

#0515297: RUSSIAN UA Red/Silver

#0515298: RUSSIAN CIS Red/Silver

#0515301: BULGARIAN Red/Silver

#0515302: MOLDOVA/BELARUS Red/Silver

#0542329: RUSSIAN Mocca/Silver

#0542330: RUSSIAN UA Mocca/Silver

#0542331: RUSSIAN CIS Mocca/Silver

#0542332: BULGARIAN Mocca/Silver

#0542333: MOLDOVA/BELARUS Mocca/Silver

#0515304: EURO 3 Red/Silver

#0542334: EURO 3 Mocca/Silver

#0515305: BALKANS SLO/SER Red/Silver

#0515306: BALKANS Greece Red/Silver

#0542345: BALKANS SLO/SER Mocca/Silver

#0542346: BALKANS Greece/Cypros Mocca/Silver

#0515309: ARABIC Latin Red/Silver

#0515311: ARABIC Arabic Red/Silver

#0542347: ARABIC Latin Mocca/Silver

#0542348: ARABIC Arabic Mocca/Silver

#0515312: HEBREW Israel Red/Silver

#0542349: HEBREW Israel Mocca/Silver

#0515276: EURO 1 ALPS Red/Silver

#0542319: EURO 1 ALPS Mocca/Silver

Παν μέτρον Άριστον... Γηράσκω αεί διδασκόμενος... Tα πάντα ρεί...

Ουδείς ασφαλέστερος εχθρός εκ του ευεργετηθέντος αχάριστου...

Link to comment
Share on other sites

Το product code του δικού μου δεν υπάρχει στη λίστα :confused:

 

edit

Ωπ το βρήκα:

#0542320: EURO 2 Mocca/Silver

 

Να προσθέσω και μερικά ακόμα

#0515275: EURO 1 FRANCE Red/Silver

#0515279: EURO 2 TURKEY Red/Silver

#0542321: EURO 2 TURKEY Mocca/Silver

#0515293: SCANDINAVIA Red/Silver

#0542323: SCANDINAVIA Mocca/Silver

#0515294: BALTIAN Red/Silver

#0542324: BALTIAN Mocca/Silver

#0515295: RUSSIAN Red/Silver

#0515297: RUSSIAN UA Red/Silver

#0515298: RUSSIAN CIS Red/Silver

#0515301: BULGARIAN Red/Silver

#0515302: MOLDOVA/BELARUS Red/Silver

#0542329: RUSSIAN Mocca/Silver

#0542330: RUSSIAN UA Mocca/Silver

#0542331: RUSSIAN CIS Mocca/Silver

#0542332: BULGARIAN Mocca/Silver

#0542333: MOLDOVA/BELARUS Mocca/Silver

#0515304: EURO 3 Red/Silver

#0542334: EURO 3 Mocca/Silver

#0515305: BALKANS SLO/SER Red/Silver

#0515306: BALKANS Greece Red/Silver

#0542345: BALKANS SLO/SER Mocca/Silver

#0542346: BALKANS Greece/Cypros Mocca/Silver

#0515309: ARABIC Latin Red/Silver

#0515311: ARABIC Arabic Red/Silver

#0542347: ARABIC Latin Mocca/Silver

#0542348: ARABIC Arabic Mocca/Silver

#0515312: HEBREW Israel Red/Silver

#0542349: HEBREW Israel Mocca/Silver

#0515276: EURO 1 ALPS Red/Silver

#0542319: EURO 1 ALPS Mocca/Silver

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Το product code του δικού μου δεν υπάρχει στη λίστα :confused:

 

Μην ανησυχεις ,δεν ειναι ολοκληρη η λιστα.

Το ελληνικο product code του Ε65 ειναι : 0542346

Απο που εκανες την αγορα ?

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...