Jump to content

[Επίσημο] Nokia Ε65


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

re paidia na rwtisw kati....Exw parageilei to kinito se mia Βοιδαfone stin eparxia (o blakas) kai 3 bdomades twra mou lene oti den exei erthei...Paizei na mporw na to parw apo allo katastima tis athinas? Kserei kanenas? to exei kanei kaneis?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

re paidia na rwtisw kati....Exw parageilei to kinito se mia Βοιδαfone stin eparxia (o blakas) kai 3 bdomades twra mou lene oti den exei erthei...Paizei na mporw na to parw apo allo katastima tis athinas? Kserei kanenas? to exei kanei kaneis?

 

Ρωτησε αν υπαρχει διαθεσιμο σε αλλο καταστημα και εαν υπαρχει,

πες τους να το στειλουν στο καταστημα που μπορεις..

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Και ο Cosmote ακόμα δεν ξέρει τι είναι E65...

:(

 

To diko mou e65 8a einai edw stis 6:30 i wra:D:):p

Ante na doume!!!

Edwsa to w880 mou gia na to parw kai pisteuw pws ekana kali kinisi:D:):p

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Paidia fovero to kinitaki:D:):p

To pira kai eimai mexri stigmis poli euxaristimenos:D

Einai Apla TELEIO :yahoo: επιτελους γραφω απο το ε65 μου μεσω wlαn:)

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Paidia fovero to kinitaki:D:):p

To pira kai eimai mexri stigmis poli euxaristimenos:D

Einai Apla TELEIO :yahoo: επιτελους γραφω απο το ε65 μου μεσω wlαn:)

 

μπραβο ρε παιδια! βλεπω αυξανομαστε μερα με την ημερα οι ευτυχεις κατοχοι της συσκευης. Με βαση την τιμη και τα χαρακτηριστικα της δεν προεβλεπα υψηλες πωλησεις. Διαπιστωνω μετα χαρας μου οτι ισως και να κανω λαθος:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Pain is the best teacher.. but nobody wants to be his student...

Link to comment
Share on other sites

Paidia fovero to kinitaki:D:):p

To pira kai eimai mexri stigmis poli euxaristimenos:D

Einai Apla TELEIO :yahoo: επιτελους γραφω απο το ε65 μου μεσω wlαn:)

 

me ti programa sindeese sto intrnet? download kai online video sou douleuoun kanonika h apla anoigeis selides?

Link to comment
Share on other sites

me ti programa sindeese sto intrnet? download kai online video sou douleuoun kanonika h apla anoigeis selides?

 

Απλα ανοίγω σελίδες αλλα τώρα ξεκινάω το φόρτωμα γιατί πήρα σήμερα μια μικρο ΣΔ 2 γίγα και καταλαβαίνεις:) :p

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

ego katalaveno esy omos den apadises sthn erotisi mou. den einai anagi na fortoseis i na katevaseis 1gb file gia na mou apadiseis mia foto an katevases i an bikes se mia selida apo ton isto arkei gia na mou doseis apadisi :p

 

xerei kaneis pos pezoume wmv arxeia xoris na kanoume convetr?

Link to comment
Share on other sites

ego katalaveno esy omos den apadises sthn erotisi mou. den einai anagi na fortoseis i na katevaseis 1gb file gia na mou apadiseis mia foto an katevases i an bikes se mia selida apo ton isto arkei gia na mou doseis apadisi :p

 

xerei kaneis pos pezoume wmv arxeia xoris na kanoume convetr?

 

katevasa ena zip file peripou 1mb me ton Isto kai dn exw problem:D:):p

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Το έχει στο e-shop με τιμή 425€ με ΦΠΑ, δε ξέρω αν υπάρχει διαθεσιμότητα

Λέω να περάσω μια βόλτα αύριο:D

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Αξίζει το κινητό? Είναι καλύτερο απ το Ν73? Από άποψη ποιότητας και έντασης του ήχου κατα τη διάρκεια ενός τηλεφωνήματος πώς είναι? Πάντως σε ξένα φόρουμ λέγεται ότι το Ν73 έχει εξαιρετικό ήχο στο θέμα ακουστικής. Στο τομέα αυτό ποιό κινητό σας άφησε τις καλύτερες εντυπώσεις?
Link to comment
Share on other sites

Αξίζει το κινητό? Είναι καλύτερο απ το Ν73? Από άποψη ποιότητας και έντασης του ήχου κατα τη διάρκεια ενός τηλεφωνήματος πώς είναι? Πάντως σε ξένα φόρουμ λέγεται ότι το Ν73 έχει εξαιρετικό ήχο στο θέμα ακουστικής. Στο τομέα αυτό ποιό κινητό σας άφησε τις καλύτερες εντυπώσεις?

 

Ναι Αξιζει φιλε μου ,πολυ καλη ποιοτητα γενικως

Θα σου ξαναπω ομως για ακομα μια φορα οτι

Για συγκρισεις συσκευων,επιλογη κλπ ,υπαρχει αναλογη ενοτητα

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=170923 :!:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπόρεσα να του αντισταθώ :O

Άλλο πράγμα πήγα να πάρω και με Ε65 έφυγα :lol:

Είναι απλά τέλειο (for every day use).

Edit: μου άρεσε ότι μπορείς πλέον να ρυθμίσεις ποιες γραμμές θα φαίνονται στην ενεργή αναμονή

και ποιες όχι ! Θυμάμαι κάποιους που ήθελαν να αποκρύψουν τις σημειώσεις ημερολογίου (προεπισκοπήσεις) απο την ενεργή αναμονή, ώστε να μην είναι σε κοινή θέα

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπόρεσα να του αντισταθώ :O

Άλλο πράγμα πήγα να πάρω και με Ε65 έφυγα :lol:

Είναι απλά τέλειο (for every day use).

 

Καλοριζικο φιλε μου :happy:

 

Edit: μου άρεσε ότι μπορείς πλέον να ρυθμίσεις ποιες γραμμές θα φαίνονται στην ενεργή αναμονή

και ποιες όχι ! Θυμάμαι κάποιους που ήθελαν να αποκρύψουν τις σημειώσεις ημερολογίου (προεπισκοπήσεις) απο την ενεργή αναμονή, ώστε να μην είναι σε κοινή θέα

 

Απο τα + της σειρας Ε ;)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο φιλε μου :happy:

 

Σ' ευχαριστώ πολύ nervous !!!

Όσο το φορτώνω με εφαρμογές και γενικότερα ασχολούμαι μαζί του, τόσο με έχει συνεπάρει η ομορφιά της απλότητας μα και πληρότητάς του !!!

Ρώτησα για το κόκκινο χρώμα και η κοπέλα στην alpha μου είπε ότι μάλλον δεν θα διατεθεί στη χώρα μας. Θα είναι κρίμα, γιατί πιστεύω θα το προτιμούσαν και πολλές γυναίκες επαγγελματίες.

για τι πηγες αρχικα;

Για κόκκινο Ε65 :p

Έλεγα να "της" το κάνω δώρο, αλλά της έδωσα τελικά το Ν73 μπας και αληθεύουν αυτά περι sar και ησυχάσω μια και καλή :lol:

Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ πολύ nervous !!!

Όσο το φορτώνω με εφαρμογές και γενικότερα ασχολούμαι μαζί του, τόσο με έχει συνεπάρει η ομορφιά της απλότητας μα και πληρότητάς του !!!

Ρώτησα για το κόκκινο χρώμα και η κοπέλα στην alpha μου είπε ότι μάλλον δεν θα διατεθεί στη χώρα μας. Θα είναι κρίμα, γιατί πιστεύω θα το προτιμούσαν και πολλές γυναίκες επαγγελματίες.

για τι πηγες αρχικα; :p

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα κι εγώ το Ε65 και ενώ βρίσκει το ρούτερ, μόλις πληκτρολογώ τη διεύθυνση, κάνει σύνδεση κανονικά με το linksys μου αλλά μετά γράφει Ιστός καμια αποκριση πυλης! τι γινεται?

 

Ας μου πεί κάποιος λεπτομερώς τί ρυθμίσεις χρειάζονται για να γίνει επιτυχής σύνδεση μέσω του ιστού στο ίντερνετ. Σας παρακαλώ, δώστε μου τα φώτα σας!

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα και γω...'Ηθελα να ρωτήσω αν βάζοντας το αυτί σας στο πληκτρολόγιαο κάνει κάποιο θόρυβο. Γιατί εμένα κάνει ενα μικρο τσζ (:Ρ). Λέτε να θέλει service την γκαντεμιά μου μέσα.; Πόσες μέρες να κάνει άραγε... Πφφφ...
Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα κι εγώ το Ε65 και ενώ βρίσκει το ρούτερ, μόλις πληκτρολογώ τη διεύθυνση, κάνει σύνδεση κανονικά με το linksys μου αλλά μετά γράφει Ιστός καμια αποκριση πυλης! τι γινεται?

 

Ας μου πεί κάποιος λεπτομερώς τί ρυθμίσεις χρειάζονται για να γίνει επιτυχής σύνδεση μέσω του ιστού στο ίντερνετ. Σας παρακαλώ, δώστε μου τα φώτα σας!

 

Καταρχην ,καλοριζικο :)

Δες εδω ,υπαρχει ενα οδηγος για αλλον router ,πιστευω να βγαλεις ακρη

http://www.pctechnology.gr/vbull/vb/showthread.php?t=24912

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα και γω...'Ηθελα να ρωτήσω αν βάζοντας το αυτί σας στο πληκτρολόγιαο κάνει κάποιο θόρυβο. Γιατί εμένα κάνει ενα μικρο τσζ (:Ρ). Λέτε να θέλει service την γκαντεμιά μου μέσα.; Πόσες μέρες να κάνει άραγε... Πφφφ...

μαλλον ειναι ο θορυβος της οθονης οταν ειναι αναμμενη. ολα τα κινητα το κανουν, αλλα λιγο, αλλα πιο πολυ :)

Link to comment
Share on other sites

μαλλον ειναι ο θορυβος της οθονης οταν ειναι αναμμενη. ολα τα κινητα το κανουν, αλλα λιγο, αλλα πιο πολυ :)

 

Είναι σίγουρα από το πληκτρολόγιο γιατί αυτό το τσζ αρχίζει μόλις ανάβει το φως του πληκτρολογίου.. Δεν ειναι τρομακτικά ενοχλητικό αλλα το βράδυ στην ΑΠΟΛΥΤΗ ΗΣΥΧΙΑ ίσως να ακουγεται κάπως. Θα πάω να ρωτήσω τη ΝΟΚΙΑ αμα είναι . Πάντως το κινητό δείνει ρέστα..!!

Link to comment
Share on other sites

Είναι σίγουρα από το πληκτρολόγιο γιατί αυτό το τσζ αρχίζει μόλις ανάβει το φως του πληκτρολογίου.. Δεν ειναι τρομακτικά ενοχλητικό αλλα το βράδυ στην ΑΠΟΛΥΤΗ ΗΣΥΧΙΑ ίσως να ακουγεται κάπως. Θα πάω να ρωτήσω τη ΝΟΚΙΑ αμα είναι . Πάντως το κινητό δείνει ρέστα..!!

τοτε ειναι απο το φως του πληκτρολογιου, δεν ειναι τιποτα, τσαμπα κοπο θα κανεις.

Link to comment
Share on other sites

Mesa stin xara mou pou pira to e65 mour8e apeires fores na to petaksw ston toixo:( Oti Efarmoges kai themes an exw valei gia s60 9.1 tipota dn paizei:(

Ti na kanw???

PLZZZZZ Helppp:cry: :ninja: :wacko:

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...