Jump to content

[Επίσημο] Nokia Ε65


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

pantos paidia to kinito einai arketa simpathitiko .se ti timi tha paizei ?

 

Απ' οτι λένε αυτοί που το πήραν παίζει στα 409€

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Απ' οτι λένε αυτοί που το πήραν παίζει στα 409€

Χμμ, με 30 ευρώ ακόμα παίρνεις ένα Ν73. Αν ψάχνεις μόνον το design αξίζει να το πάρεις. Αλλιώς τιμολογιακά είναι νομίζω πολύ κοντά σε καλύτερες συσκευές της Nokia.

Link to comment
Share on other sites

Kαι ξαναρωτω!

Και επισης εξηγα λιγο τον ορισμο του multimedia δυνατοτητες που τοσο συχνα αναφερεις...επειδη εχει 2mp καμερα δεν σημαινει οτι δεν κανει για mp3,video,photo album κλπ.

 

Οι σημαντικότερες multimedia δυνατότητες είναι το ραδιόφωνο,η κάμερα και το ΜΡ3.

Το Ε65 έχει μεν ΜΡ3,αλλά η κάμερά του είναι χαμηλής ανάλυσης,ενώ δεν ενσωματώνει ραδιόφωνο.Γι'αυτό και πιστεύω πως υστερεί στον συγκεκριμένο τομέα.

 

Από εκεί και πέρα,και με το προηγούμενο ποστ μου,νομίζω πως έχω εκφράσει πλήρως τις απόψεις μου για το Ε65.

Link to comment
Share on other sites

ma to kinito den proothite san multimedia alla san mia syskeui gia epagelmaties pou den tous xreiazete to querty ara den mporeis na to krineis gia tin camera tou i gia to oti den exei radio
Link to comment
Share on other sites

Καποιο μαγαζι στην θεσσαλονικη που να το εχει ετοιμοπαραδοτο ??

 

για εκει φιλε μου δεν ξερω,εγω παντως το πηρα απο acorn.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

εγω το πηρα απο vodafone..ειχαν φερει πολυ λιγα στα καταστηματα και θα ερθουν πολλα απο σημερα...το ειχε 430 εκει αλλα το πηρα με επιδοτηση 280..απ'οτι ειδα υπαρχουν και προγραμματακια που το στολιζουν ακομα περισσοτερο..ειμαι πολυ ευχαριστημενος και το προτινω...

επαναλαμβανω οτι εχει αψογη μπαταρια..

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Kapoios apo aftous pou to exoun agorasei mporei na mas enimerosei gia to sar pou exei??

 

i kai genika an kserei kapoios...

 

thanx

 

0,74 W/kg.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ποιόν τύπο μπαταρίας παίρνει; Σαν χρόνο ομιλίας βλέπω πως έχει καλό αλλά στην αναμονή όχι τόσο...
Link to comment
Share on other sites

Χμμ, με 30 ευρώ ακόμα παίρνεις ένα Ν73. Αν ψάχνεις μόνον το design αξίζει να το πάρεις. Αλλιώς τιμολογιακά είναι νομίζω πολύ κοντά σε καλύτερες συσκευές της Nokia.

 

Επειδή είχα και το Ν73, μπορώ να πω με συγουριά ότι η έσθηση ποιότητας που σου δείνει στο χέρι το Ε65 είναι πολύ ανώτερη από του Ν73, το οποίο είναι και μεγαλύτερο. Επισης ο ήχος του ακουστικού είναι καλύτερος από κάθε άλλο ΝΟΚΙΑ. Νομίζεις ότι ακούς από samsung (όσοι είχαν θα ξέρουν). Τελικά μόνο όσοι ψάχνουν φωτογραφία ή μουσική πρέπει να κοιτάξουν αλλού, όλοι οι άλλοι θα ενθουσιαστούν από την ποιότητα κατασκευής (μηχανισμός, κουμπιά, υλικά) και την λειτουργικότητά του.

Όσον αφορά την τιμή, το acorn shop την ανέβασε από 409 ευρώ που το πήρα σε 439 ευρώ.

 

Exei dokimasei kaneis to wifi tou kinitou??

 

Gia serfarisma, metafora arxeion, VOIP ktl

 

Tha ithela mia enimerosi apo kapoion-ous giati einai to telefteo pragma pou mou menei na matho prin pao na to paro....!!!

 

thanx

 

Το δοκίμασα λίγο. Το σερφάρισμα έγινε κανονικά και μέσω του wi fi αναβάθμησα το quik office με δυνατότητα επεξεργασίας. Το Voip δεν το δοκίμασα, ούτε ξέρω πως να το δοκιμάσω.

 

Παιδιά ποιόν τύπο μπαταρίας παίρνει; Σαν χρόνο ομιλίας βλέπω πως έχει καλό αλλά στην αναμονή όχι τόσο...

 

Η πρώτη φόρτηση μου έβγαλε 2 ημέρες. Τώρα, μετά την δεύτερη φόρτηση, έχει περάσει 1 ημέρα με αρκετά λεπτά ομιλίας και λίγο παιχνίδι και έχει πέσει μια μπάρα μόνο!!! Πρέπει να έχει πολύ καλή αυτονομία.

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα! Φίλε ioterl, να σε ρωτήσω και μερικά ακόμα πράγματα;

 

1. Η αναπαραγωγή βίντεο σε full screen υποστηρίζει εναλλαγή play-pause ή μήπως πρέπει να γυρίσεις σε window size? Πάντως το Ν73 που είχα δεν υποστήριζε κάτι τέτοιο. Με γυρνούσε στην αρχική διάσταση (όχι full screen).

 

2. Όταν πας να προσθέσεις κάποια επαφή στην αποστολή sms, έχει επιλογή για να χρησιμοποιήσεις πχ κάποια από τις 10 τελευταίες επαφές όπου είχες στείλει πιο πριν sms;

 

3. Το ηχείο παίζει δυνατά;

 

4. Από ταχύτητα μενού πως πάει;

 

5. Η ηχογράφηση συνομιλίας πόσο κρατά; Πάλι 1 λεπτό;

 

6. Το ξυπνητήρι δουλεύει όταν το κινητό είναι κλειστό; Μήπως έχει κι αυτό το πρόβλημα του Ν73;

 

Σ' ευχαριστώ πολύ! Και αν γνωρίζει κάποιος άλλος τίποτε σχετικό, ας βοηθήσει :)

Link to comment
Share on other sites

egw apo vodafone..pira to teleutaio apo neo irakleio kai den ypirxe pouthena allou...mou eipan oloi oti apo deutera perimenoun kommatia..eixe 430 kai me tin epidotisi to pira 280..

kai gia ena allo filo pou rwtage gia to wifi...exw kana mina to htc 3300 kai prospathw polu kairo na to syndesw me ena speedtouch pou exw..adoxa vevaia...

to e65 to vrike karfi...kai paei polu grigora...to idio kai me ena allo komvo pou eixa vrei...

to synistw anepifilakta..

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

egw apo vodafone..pira to teleutaio apo neo irakleio kai den ypirxe pouthena allou...mou eipan oloi oti apo deutera perimenoun kommatia..eixe 430 kai me tin epidotisi to pira 280..

kai gia ena allo filo pou rwtage gia to wifi...exw kana mina to htc 3300 kai prospathw polu kairo na to syndesw me ena speedtouch pou exw..adoxa vevaia...

to e65 to vrike karfi...kai paei polu grigora...to idio kai me ena allo komvo pou eixa vrei...

to synistw anepifilakta..

σε αυτο που λες κι εγω συμφωνω,βρισκει πολυ ευκολα και παει και καλα.

το κινητο παρα τηνελλειψη της καλης καμερα και του radio ειναι super.

με εχει βολεψει παρα πολυ και συνεχιζει να μου προκαλει το ενδιαφερον η super ποιοτητα κατασκευης που εχει.

 

και μερικες φωτογραφιες του κινητου.

http://img185.imageshack.us/img185/2723/img1038wb5.th.jpg http://img185.imageshack.us/img185/5703/img1041uv9.th.jpg http://img237.imageshack.us/img237/8859/img1042js9.th.jpg http://img237.imageshack.us/img237/11/img1043on2.th.jpg http://img185.imageshack.us/img185/3057/img1045nc3.th.jpg

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!!!το πήρα σήμερα από ένα κατάστημα vodafone αλλά δν είχε μέσα κάρτα μνήμης...συμβαίνει σε όλους ή μόνο σε μένα????κατα τα άλλα πολύ όμορφη συσκευή!!!!
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ σήμερα το απέκτησα από vodafone shop.Στη συσκευασία δεν περιλαμβάνεται micro-sd.Tην αγοράζουμε χωριστά.

Να ρωτήσω κάτι; Μπορώ να βλέπω τα e-mail μου στο yahoo ή στο hotmail, χωρίς να είμαι σε σημείο όπου υπάρχει wi-fi ;

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ σήμερα το απέκτησα από vodafone shop.Στη συσκευασία δεν περιλαμβάνεται micro-sd.Tην αγοράζουμε χωριστά.

Να ρωτήσω κάτι; Μπορώ να βλέπω τα e-mail μου στο yahoo ή στο hotmail, χωρίς να είμαι σε σημείο όπου υπάρχει wi-fi ;

 

Φυσικά, αλλά με χρέωση, μέσω 3G

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ξερει κανεις τη επεξεργαστη φοραει????????? 220Mhz η 330Mhz???????

 

 

???!$$!!??!!

καλησπερα !!!!!!!! :)

Δεν χρειαζεται να ρωτας και να ξαναρωτας ,

αν γνωριζει κανεις θα σου απαντησει !!!!!!!!!!

 

 

 

220

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν ρώτησα αν είχε άλλα.

 

Δεν είχα ως τώρα άλλο slide κινητό.Ένας ελάχιστος "τζόγος" που υπάρχει όταν είναι ανοικτό το κινητό (όταν φαίνεται το αλφαριθμητικό πληκτρολόγιο), είναι φυσιολογικός?Συγκεκριμένα, όταν πατάω κάποιο από τα κουμπιά του άνω μισού της συσκευής, ακουμπάει το πάνω τμήμα στο κάτω και ακούγεται ένα τακ, σαν τρίξιμο.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...