Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είναι μικροί θεούληδες εκεί στη NOVA.

Στο καρτοκινητό που ανέστησαν μόνοι τους βάζοντάς του 1cent & 600+600, σήμερα το πρωί τα εξαφάνισαν όλα ενώ έληγαν στο τέλους του μήνα. Μέχρι και το 1cent πήραν :P

spacer.png& άλλα που δεν φαίνονται =(

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Το υπόλοιπο ποτε έληγε? Γιατί αν σήμερα έληξε το χρηματικό σου υπόλοιπο χάνονται όλα και επανέρχονται όταν βάλεις κάρτα.

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, kmpatra said:

Το υπόλοιπο ποτε έληγε? Γιατί αν σήμερα έληξε το χρηματικό σου υπόλοιπο χάνονται όλα και επανέρχονται όταν βάλεις κάρτα.

18/09

spacer.png& άλλα που δεν φαίνονται =(

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ακόμα το νούμερο που στέλναμε τον αριθμό κινητού και μας έλεγε εάν είναι Free2Go????🤔

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, damianos said:

Υπάρχει ακόμα το νούμερο που στέλναμε τον αριθμό κινητού και μας έλεγε εάν είναι Free2Go????🤔

"WIND F2G ID" 1274

 Δεν μου απαντάει εδώ και καιρό

Link to comment
Share on other sites

Γειά καί από εμένα ..είμαι σε δίλημμα θέλω να κάνα τα δύο νούμερα f2g που εχω(το ένα είναι φοιτητικό) καρτοκινητα..και έχω και νόβα στο σπίτι 100ρα με τηλεόραση που κλεινη 2 χρόνια τον Νοέμβριο..θελω να μου πείτε τι επιλογες έχω σε συνδιασμό σπίτι ..κινητά ..μου φτάνουν 10g σε κάθε γραμμή και 1000 ομιλία ευχαριστώ 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, kostascbr said:

Γειά καί από εμένα ..είμαι σε δίλημμα θέλω να κάνα τα δύο νούμερα f2g που εχω(το ένα είναι φοιτητικό) καρτοκινητα..και έχω και νόβα στο σπίτι 100ρα με τηλεόραση που κλεινη 2 χρόνια τον Νοέμβριο..θελω να μου πείτε τι επιλογες έχω σε συνδιασμό σπίτι ..κινητά ..μου φτάνουν 10g σε κάθε γραμμή και 1000 ομιλία ευχαριστώ 

Υπάρχει προσφορά το νέο Buy More που σου δίνει δωρεάν 1000 λεπτά και 15gb κάθε μήνα δωρεάν εφόσον έχεις σταθερό στην nova κ να βάλεις κάρτα κάθε 2 μήνες

(η κάρτα μένει)😛

Φτάνει το σταθερό να είναι στο ΊΔΙΟ αφμ με το Free2Go🤪

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, damianos said:

Υπάρχει προσφορά το νέο Buy More που σου δίνει δωρεάν 1000 λεπτά και 15gb κάθε μήνα δωρεάν εφόσον έχεις σταθερό στην nova κ να βάλεις κάρτα κάθε 2 μήνες

(η κάρτα μένει)😛

Φτάνει το σταθερό να είναι στο ΊΔΙΟ αφμ με το Free2Go🤪

Στο ίδιο είναι. Πώς το βρίσκω;;

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, kostascbr said:

Στο ίδιο είναι. Πώς το βρίσκω;;

Καλημέρα και καλή εβδομάδα.

Ή πας σε ένα κατάστημα NOVA με την ταυτότητα σου και είναι έτοιμο σε ένα λεπτό ή από το chat, ζητάς την ενεργοποίηση του Buy More 15gb 

 

Link to comment
Share on other sites

το ερωτημα ειναι αν θα του τα δωσουν απο τωρα τα 15 γιγα ή θα παρει μονο 1000' (παλιό συμβόλαιο πριν τον 04/24). Αν κανει ανανεωση ως το Νοεμβριο, μηπως θα πρεπει να κανει την ενεργοποιηση του buy more μετά την ανανέωση του σταθερου? (τότε θα παρει σίγουρα και τα 15 γιγα)

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, kmpatra said:

το ερωτημα ειναι αν θα του τα δωσουν απο τωρα τα 15 γιγα ή θα παρει μονο 1000' (παλιό συμβόλαιο πριν τον 04/24). Αν κανει ανανεωση ως το Νοεμβριο, μηπως θα πρεπει να κανει την ενεργοποιηση του buy more μετά την ανανέωση του σταθερου? (τότε θα παρει σίγουρα και τα 15 γιγα)

Εγώ από αυτά που έχουν γραφτεί εδώ έχω καταλάβει ότι άμα πας με φορητότητα σε f2g τώρα (όχι δλδ αν έχεις ήδη f2g μόνο  με τα 1000) και έχεις ήδη κάποιο συμβόλαιο στο ΑΦΜ ασχέτου ημερομηνίας πριν τον Απρίλιο ή μετά παίρνεις και τα 15 giga αυτό δεν έχει αναφερθεί εδώ?

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, kmpatra said:

το ερωτημα ειναι αν θα του τα δωσουν απο τωρα τα 15 γιγα ή θα παρει μονο 1000' (παλιό συμβόλαιο πριν τον 04/24). Αν κανει ανανεωση ως το Νοεμβριο, μηπως θα πρεπει να κανει την ενεργοποιηση του buy more μετά την ανανέωση του σταθερου? (τότε θα παρει σίγουρα και τα 15 γιγα)

Λύσεις υπάρχουν... Με 3 ευρώ γίνεται what's up για μία ημέρα και ξανά γυρνάει σε Free2Go... Δοκιμασμένο είς διπλούν και καρατσεκαρισμενο, εάν πραγματικά θες τα 15 γίγας αξίζει η διαδικασία...😉

IMG_20240716_111657.jpg

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, damianos said:

Λύσεις υπάρχουν... Με 3 ευρώ γίνεται what's up για μία ημέρα και ξανά γυρνάει σε Free2Go... Δοκιμασμένο είς διπλούν και καρατσεκαρισμενο, εάν πραγματικά θες τα 15 γίγας αξίζει η διαδικασία...😉

IMG_20240716_111657.jpg

το προβλημα ειναι αν ειναι στο ονομα αλλου (π.χ. συγγενη σου σε αλλη πολη)

και αντε να εξηγησεις τωρα τι πρεπει να κανει

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, HEO said:

το προβλημα ειναι αν ειναι στο ονομα αλλου (π.χ. συγγενη σου σε αλλη πολη)

και αντε να εξηγησεις τωρα τι πρεπει να κανει

gov.gr εξουσιοδότηση και εκτύπωση... ΌΛΑ σε ένα λεπτό....😉

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, damianos said:

gov.gr εξουσιοδότηση και εκτύπωση... ΌΛΑ σε ένα λεπτό....😉

χμ.....θα το δω 🙂

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, HEO said:

χμ.....θα το δω 🙂

MOΛIΣ ΛABATE ΔΩPEAN 1000 ΛEΠTA ΠPOΣ OΛA TA ΔIKTYA KAI 15GB ΓIA 30 MEPEΣ, EΠEIΔH ΣYNΔYAZETE TO KAPTOKINHTO ΣAΣ ME YΠHPEΣIEΣ ΣYMBOΛAIOY NOVA. ΓIA ENHMEPΩΣH YΠOΛOIΠOY MΠEITE ΣTO FREE2GO APP 😉

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, damianos said:

MOΛIΣ ΛABATE ΔΩPEAN 1000 ΛEΠTA ΠPOΣ OΛA TA ΔIKTYA KAI 15GB ΓIA 30 MEPEΣ, EΠEIΔH ΣYNΔYAZETE TO KAPTOKINHTO ΣAΣ ME YΠHPEΣIEΣ ΣYMBOΛAIOY NOVA. ΓIA ENHMEPΩΣH YΠOΛOIΠOY MΠEITE ΣTO FREE2GO APP 😉

Εκανα χθες  αίτημα μέσω του chat  για το buy more. 

Εν αναμονή των εξελίξεων. 

Μου έγραψαν θα ενημερωθώ μέσω sms. 

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Siberian Tiger said:

Εκανα χθες  αίτημα μέσω του chat  για το buy more. 

Εν αναμονή των εξελίξεων. 

Μου έγραψαν θα ενημερωθώ μέσω sms. 

Τα 1000 λεπτά τα έχεις στο τσεπακι ΣΟΥ...

 

Για τα 15 γίγα παίζεται και λιγάκι 😵

panwleia-708.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, damianos said:

Τα 1000 λεπτά τα έχεις στο τσεπακι ΣΟΥ...

 

Για τα 15 γίγα παίζεται και λιγάκι 😵

panwleia-708.jpg

Γιατί το λες αυτό; 

Link to comment
Share on other sites

Διαβασε τα πιο πανω μηνύματα,το γράφαμε χτες το γιατί...

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, kmpatra said:

Διαβασε τα πιο πανω μηνύματα,το γράφαμε χτες το γιατί...

Αν εννοείς για το πότε είναι ενεργοποιημενος ο αριθμός, έχει ενεργοποιηθεί τον Μαΐο. 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααααααα σε όλους...

 

Έχει κάνει κανείς σάς πρόσφατα αλλαγή από Q telecom σε Free2Go να μας πει αφενός εάν χρεώθηκε 5 ευρώ και αφετέρου εάν του πήρε με την αλλαγή τα 15 γίγας κ 1000 λεπτά από το Buy More 2.0???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...