Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σας, θα ηθελα να μαθω αν οι καρτες ανανεωσης των 3 ευρω καταργηθηκαν? απο 10 και πανω υπαρχουν μονο? Παντως ειστε η μονη εταιρια που τις κοψατε και γι αυτο θα σκεφτω πολυ εαν παραμεινω στην wind.

 

Η απάντηση:

 

Αγαπητέ συνδρομητή,

 

 

 

Μπορείτε να κάνετε ανανέωση χρόνου ομιλίας με αυλες κάρτες σε όλα τα καταστήματα WIND.

 

 

 

Με εκτίμηση,

 

ΤΜΗΜΑ ΓΡΑΠΤΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ

 

βγαλτε ακρη..

 

Εννοεί ότι μπορείς να πας σε κατάστημα wind και να κανεις ανανέωση 3 ευρώ με άυλη κάρτα. Το λέει και στο site

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, θα ηθελα να μαθω αν οι καρτες ανανεωσης των 3 ευρω καταργηθηκαν? απο 10 και πανω υπαρχουν μονο? Παντως ειστε η μονη εταιρια που τις κοψατε και γι αυτο θα σκεφτω πολυ εαν παραμεινω στην wind.

 

Η καρτα τον 3 ευρω εχει καταργηθει...... :mad: γερι μ.....

 

Ελεος μια χαρα βολευε, τωρα μονο με 10 ευρω και πανω. Αυτο που σε στειλαν ειναι μαλλον απο καταστημα Wind, που μπορεις να βαλεις οσο θες... το θεμα ειναι ομως οτι πρεπει να περιμενεις αν εχει κοσμο εκει, αν ειναι ανοιχτα τα μαγαζια κτλ κτλ. ελεος απλα

 

Λεγοταν οτι η 3αρα θα αντικαθιστοταν απο 5αρα αλλα... τιποτα

Link to comment
Share on other sites

Χμμμ... άλλο ένα, μικρό(?) μεν, ατόπημα δε, της WIND.

Προσωπικά δε θα μου λείψει η 3άρα κάρτα, (μια-δυο φορές έβαλα μόνο) αλλά αυτό δε λέει κάτι.

Αφού την θέλουν πολλοί απ' τους συνδρομητές της, θα έπρεπε να την κρατήσει. Δεν είναι απάντηση το να περνάει κανείς απ' τα κατάστημα της WIND για να ανανεώσει όσο αυτός θέλει. :blink:

Peace... Love... Freedom...
Link to comment
Share on other sites

Κάποιοι φαίνεται όταν πάνε στο βενζινάδικο να φουλάρουν τα SUV τους δε βλέπουν τους άλλους που βάζουν 5 ευρώ μόνο, και νομίζουν ότι κάτω από 10 ευρώ είναι ασήμαντα ποσά...

 

Ή θεωρούν υπερβολικό το κόστος εκτύπωσης της κάρτας των 3 ευρώ - εμείς τι να πούμε για τα 25 ευρωλεπτά ανά λεπτό?

I'm back :p
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχουμε όλοι κατάστημα Wind δίπλα μας... Και σε κάθε περίπτωση δεν είναι το ίδιο με το να υπάρχει κάρτα στο περίπτερο 7 ώρες τη βδομάδα...

Εν πάσει περιπτώσει ελπίζω ότι σχετικά σύντομα θα επαναφερθούν οι κάρτες των 3 ευρώ. Αλλιώς θα αρχίσουν να φεύγουν συνδρομητές ότι προσφορές και να κάνει...

Σήμα στην Κυψέλη κανείς;
Link to comment
Share on other sites

Επιτελους μου ηρθε το πρωτο μυνημα διπλασιασμου.

 

Α)Να ρωτησω,αν παω σε καταστημα και φορτωσω 50 ευρω,θα εισπραξωω μπονους 7.5 (απο το φορτωμα στο ταμιο) + διπλασιασμο των 30 απο τα 50 αρα θα φορτωθουν 87,5ε συνολο?

 

Β)Επισης πως μεταφερω χρηματα απο ενα νουρομενο σε καποιο αλλο και ποσο κοστιζει?

 

Ευχαριστω εκ των προτερων!

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους μου ηρθε το πρωτο μυνημα διπλασιασμου.

 

Α)Να ρωτησω,αν παω σε καταστημα και φορτωσω 50 ευρω,θα εισπραξωω μπονους 7.5 (απο το φορτωμα στο ταμιο) + διπλασιασμο των 30 απο τα 50 αρα θα φορτωθουν 87,5ε συνολο?

 

Β)Επισης πως μεταφερω χρηματα απο ενα νουρομενο σε καποιο αλλο και ποσο κοστιζει?

 

Ευχαριστω εκ των προτερων!

ΑΝ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΜΗΝΥΜΑ ΓΙΑ 100% ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ 7,5 ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΑΝΑΝΕΩΣΕΙΣ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΚΑΙ 50 ΕΥΡΩ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΑΠΟ ΤΑ 50 ΠΟΥ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΜΗΝΥΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΗΡΘΕ.

 

ΑΝΑΦΟΡΙΚΑ ΜΕ ΤΟ SHARING:

ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΑΠΟ 1-30 Ε ΣΕ ΑΛΛΟ ΚΑΡΤΟΚΙΝΗΤΟ WIND EITE MEΣΩ ΚΛΗΣΗΣ ΣΤΟ 1264,ΟΠΟΥ ΠΑΤΑΣ ΤΟ 1 ΚΑΙ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ ΤΙΣ ΗΧΟΓΡΑΦΗΜΕΝΕΣ ΟΔΗΓΙΕΣ,ΕΙΤΕ ΣΤΕΛΝΕΙΣ ΜΗΝΥΜΑ ΣΤΟ 19020 ΟΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ π.χ. 1 στο 693..... ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΕΠΙΒΕΒΕΙΑΩΣΗ ΤΗΣ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΣΤΕΛΝΕΙΣ ΤΗ ΛΕΞΗ ΝΑΙ ΣΤΟ 19020.ΚΑΙ ΣΤΙΣ 2 ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΧΡΕΩΝΕΣΑΙ 0,35 Λ ΟΠΟΤΕ ΕΓΩ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕΣΩ ΚΛΗΣΗΣ!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Βασικα υπαρχει τωρα περιορισμους που αναφερει οτι μπορεις να διπλασεις εως 30 ευρω,γιαυτο τα υπολογισα με τετοιο τροπο.Δηλαδη 30+30=60 + τα υπολοιπα 20 που δεν διπλασιαζονται + 7.5 μπονους.Θα το ρωτησω στο κταστημα για επιβεβαιωσει αν ειναι οντως ετσι.

 

Β)Τι εννοεις,οτι με ταμυνηματα θα χρεωθω 2χ0.35?Γιατι ειναι καλυτερη η πρωτη λυση?

 

Σε ευχαριστω για την βοηθεια!

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Βασικα υπαρχει τωρα περιορισμους που αναφερει οτι μπορεις να διπλασεις εως 30 ευρω,γιαυτο τα υπολογισα με τετοιο τροπο.Δηλαδη 30+30=60 + τα υπολοιπα 20 που δεν διπλασιαζονται + 7.5 μπονους.Θα το ρωτησω στο κταστημα για επιβεβαιωσει αν ειναι οντως ετσι.

 

Β)Τι εννοεις,οτι με ταμυνηματα θα χρεωθω 2χ0.35?Γιατι ειναι καλυτερη η πρωτη λυση?

 

Σε ευχαριστω για την βοηθεια!

ΟΧΙ,ΑΠΛΑ ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ 2 ΘΑ ΧΡΕΩΘΕΙΣ 0,35 ΓΙΑΤΙ 0,1785 ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΤΟ ΚΑΘΕΝΑ ΟΠΟΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕΣΩ ΚΛΗΣΗΣ ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΝΑΦΕΡΘΕΙ ΚΑΤΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΜΕΧΡΙ 50 ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΣΟΥ ΤΟ ΓΡΑΦΕ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Από τον απρίλιο θα είναι πιο φτηνά με κλήση οπότε πρέπει να συνηθίζουμε να το κα΄νουμε με κλήση και όχι με μηνύματα.
Link to comment
Share on other sites

Ναι το μυνημα το ανεφερε για αυτο το πα.Τελος παντων ρωτησα τον υπαλληλο και μου πε πως σε περιπτωση που φορτωσω πανω απο 50 δεν θα υπαρξει καθολου 2πλασιασμος.Δεν ξερω παντως αν ηξερε τι του γινοταν η αν το πε ετσι για να με ξεφορτωθει παντως δεν ηταν καθολου εξυπηρετικος και πολλα βαρυς.

 

Αυτο με το "φθηνοτερη μεταφορα μεσω κλησης απο Απριλιο" ειναι αξιοπιστο?

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Ή θεωρούν υπερβολικό το κόστος εκτύπωσης της κάρτας των 3 ευρώ

 

Ποιο κόστος εκτύπωσης και ποιες... άυλες κάρτες, που έκανα σήμερα ανανέωση σε κατάστημα Wind και η απόδειξη ήταν 2 σελίδες Α4; :wacko:

Σήμα στην Κυψέλη κανείς;
Link to comment
Share on other sites

Βασικα υπαρχει τωρα περιορισμους που αναφερει οτι μπορεις να διπλασεις εως 30 ευρω,γιαυτο τα υπολογισα με τετοιο τροπο.Δηλαδη 30+30=60 + τα υπολοιπα 20 που δεν διπλασιαζονται + 7.5 μπονους.Θα το ρωτησω στο κταστημα για επιβεβαιωσει αν ειναι οντως ετσι.

 

Β)Τι εννοεις,οτι με ταμυνηματα θα χρεωθω 2χ0.35?Γιατι ειναι καλυτερη η πρωτη λυση?

 

Σε ευχαριστω για την βοηθεια!

Σε εμένα ήρθε διπλασιασμός αλλά μέχρι 30 ευρώ.Πως θα βάλω 50 ευρώ?Και εάν βάλω 50 θα διπλασιαστεί?Το εχει δοκιμάσει κανείς?

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

μου ρθε ενα μηνυμα κ ελεγε αμεσα να κανω ανανεωση..(να πεταξω δλδ?:what:)

οταν λεει αμεσα ,τι χρονικο περιθωριο δινει?

Link to comment
Share on other sites

μου ρθε ενα μηνυμα κ ελεγε αμεσα να κανω ανανεωση..(να πεταξω δλδ?:what:)

οταν λεει αμεσα ,τι χρονικο περιθωριο δινει?

 

ΑΜΕΣΑ!!! ακομα καθεσαι?? παει, δεν πιστευω να προλαβες τωρα... το χασες... :lol:

 

Εμενα μου ηρθε ενημερωτικο μηνυμα για τα mini sms...

Με 1€ 7 sms δηλαδη 0.07/sms

Με 3€ 50 sms δηλαδη 0,06/sms

Με 5€ 100 sms δηλαδη 0,05/sms

 

Εγω που ειμαι στο f2g2 και εχω 0.04/sms και 0.02 προς wind πιστευουν οτι θελω να δινω παραπανω κ μαλιστα προπληρωμενα?? :lol:

 

Μπραβο ρε συ wind.. Με εκανες να γελασω..!!

Καλο παντως ε?? :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ομοίως και με τα πακέτα ομιλίας...

Οι χρεώσεις εκεί ξεκινούν από 0.33 ευρώ ανά λεπτό προς όλους και φτάνουν στα 0.27 ευρώ όταν στο F2G1/F2G2 οι βασικές χρεώσεις είναι 0.25 και 0.12 προς F2G...

Αυτά συμφέρουν μόνο στο βασικό F2G που οι χρεώσεις εξακολουθούν να είναι 0.39 ευρώ ανά λεπτό και 0.09 ευρώ ανά SMS :!: Πραγματικά αυτή η εταιρία είναι ότι να 'ναι...

Link to comment
Share on other sites

μου ρθε ενα μηνυμα κ ελεγε αμεσα να κανω ανανεωση..(να πεταξω δλδ?:what:)

οταν λεει αμεσα ,τι χρονικο περιθωριο δινει?

 

εντός μίας ημέρας ακριβά.

 

 

 

 

 

 

 

( όταν αντί για το αμέσως χρησιμοποιούν την λέξη άμεσα , είναι τόσο λάθος σαν να χρησιμοποιούμε την λέξη ακριβά αντί της ορθής λέξης ακριβώς.)

Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα ήρθε διπλασιασμός αλλά μέχρι 30 ευρώ.Πως θα βάλω 50 ευρώ?Και εάν βάλω 50 θα διπλασιαστεί?Το εχει δοκιμάσει κανείς?

Kαι σε μένα μου ήρθε την Παρασκευή μήνυμα για διπλασιασμό μέχρι 30 ευρώ. Δεν το ρίσκαρα να βάλω 50 (από κατάστημα wind). Έβαλα μια των 30 και όλα καλά:cool:

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

αυτα τα μηνυματα ειναι αληθεια οτι στελνονται σε αριθμους οι οποιοι δε χρησιμοποιουνται πολυ?
Link to comment
Share on other sites

αυτα τα μηνυματα ειναι αληθεια οτι στελνονται σε αριθμους οι οποιοι δε χρησιμοποιουνται πολυ?

 

ο κανονας αυτος ειναι...

 

..αν αγορασεις 4-5 νουμερα και τα εχεις στον υπνο σιγουρα θα σου ερθει μηνυμα....

...μεταφερεις μετα τα λεφτα στο νουμερο που χρησιμοποιεις και ουτε γατα ουτε ζημια που λενε....:lol::lol::lol:

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

μμμμ..σωστοοοο..δε το ειχα σκεφτει :D

 

...και μαλιστα...αν μενεις σε Αθηνα η Θεσσαλονικη και γνωριζεις που θα βρεις νουμερακια που κοστιζουν 0.65 € το ενα......μπορεις να κανεις τα μαθηματικα και να βρεις οτι κερδιζεις ΠΟΛΛΑ απο την Wind :D:D...

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

...και μαλιστα...αν μενεις σε Αθηνα η Θεσσαλονικη και γνωριζεις που θα βρεις νουμερακια που κοστιζουν 0.65 € το ενα......μπορεις να κανεις τα μαθηματικα και να βρεις οτι κερδιζεις ΠΟΛΛΑ απο την Wind :D:D...

 

Γκουχ, γκουχ... και στην Πάτρα να μένεις, πάλι βρίσκεις με 0.65€ το ένα... :O Βρήκα κι εδώ αντίστοιχο μαγαζί!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως το μήνυμα για διπλασιασμό μου ήρθε στο βασικό μου νούμερο που χρησιμοποιώ και μάλιστα στέλνω πάρα πολλά sms!

Mπορεί να μαι και η εξαίρεση τι να πω..

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...