Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Προχθές έκανα ανανέωση με paypal....10 ευρώ κανονικά !!!

Μήπως είχες υπόλοιπο στο PayPal ; λέω εγώ τώρα...

Motorola m3688,nokia 6110, nokia 6150, nokia 3410, ericsson w700, ericsson w610, samsung g810,nokia n73 m.e., Samsung omnia hd,iphone 3gs,nokia n79, motorola milestone,motorola defy,Motorola Atrix, samsung galaxy note,Samsung Galaxy note 2
Link to comment
Share on other sites

το έχουμε πει τον τελευταίο μήνα δεκάδες φορές, ανανέωση μπορείς να κάνεις μέσω paypal και συνδεδεμένη κάρτα σε αυτό

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Μήπως είχες υπόλοιπο στο PayPal ; λέω εγώ τώρα...

 

Κι εγω εκανα ανανεωση 10 ευρω μεσω paypal με καρτα της εθνικης. Μια χαρα δουλευει.

Δεν ειχα υπολοιπο στο paypal.

Link to comment
Share on other sites

Πειραιώς γιοκ.. δεν μπορώ

Και εγώ από Πειραιώς το ίδιο. Δε μπορώ μέσω PayPal, με τον αριθμό της κάρτας ανανέωσα κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Πειραιώς γιοκ.. δεν μπορώ

 

Περίεργο μου φαίνεται πως μερικοί κάνετε ανανέωση μέσω Paypal, το πιο πιθανό είναι να έχετε λεφτά στον λογαριασμό του Paypal. Σε κάθε περίπτωση μπορείς να κάνεις αννέωση και με κάρτα από το site της Wind οπότε κανένα πρόβλημα.

ck
Link to comment
Share on other sites

Περίεργο μου φαίνεται πως μερικοί κάνετε ανανέωση μέσω Paypal, το πιο πιθανό είναι να έχετε λεφτά στον λογαριασμό του Paypal. Σε κάθε περίπτωση μπορείς να κάνεις αννέωση και με κάρτα από το site της Wind οπότε κανένα πρόβλημα.

 

επίσης έχει αναφερθεί πολλάκις ότι έχει γίνει ανανέωση χωρίς balance στο paypal αλλά μέσω κάρτας

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Δεν είχα ΚΑΝΕΝΑ υπόλοιπο στο paypal. O λογαριασμός είναι συνδεδεμένος με πιστωτική της Εθνικής Τράπεζας.
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε και εμένα το παρακάτω μήνυμα σήμερα σε παλιό f2go :

EIΣAI K EΣY ENAΣ AΠO TOYΣ MEΓAΛOYΣ F2G TYXEPOYΣ KAI ME MONO 8E EXEIΣ 1500Λ ΠPOΣ OΛOYΣ & 1,5GB INTERNET ME IΣXY 30 HMEPEΣ! MΠOPEIΣ NA ENEPΓOΠOIEIΣ TO ΠAKETO 2 ΦOPEΣ/ 30 HMEPEΣ ΣTEΛNONTAΣ SMS ME TH ΛEΞH '1000' ΣTO 1264. ΓIA TO YΠOΛOIΠO ΣOY MΠOPEIΣ NA KAΛEIΣ 1269 K NA EΠIΣKEΠTEΣAI TO http://WWW.F2G.GR ΓIA ΠEPIΣΣOTEPA ΔΩPA K ΠPOΣΦOPEΣ.

ξέρει κάποιος μέχρι πότε μπορώ να κάνω την 1η χρήση ή δεν υπάρχει χρονικό όριο ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Πάντως θα το πω για ακόμη μια φορά και ας γίνω κουραστικός. Αν αυτό το πρόγραμμα γίνει μόνιμο....νομίζω ότι το f2g δεν έχει αντίπαλο. Όσοι μένουν στους "άλλους" είναι σαν να τους κλέβουν εν γνώση τους.
Link to comment
Share on other sites

Έχω και εγώ ένα F2G σαν κύριο νούμερο, που το χρησιμοποιώ κανονικά ανανεώνοντας, ή αγοράζοντας πακέτο κάθε μήνα (έχω και την παλιά προσφορά με τα 300 λεπτά και το 1GB internet με €10). Μου έρχονταν μάλιστα συχνά τέτοια μηνύματα με προσφορές όπου και κάποιες φορές τις είχα εκμεταλλευτεί. Εδώ και αρκετούς μήνες όμως, δεν μου έχει έρθει πάλι κάποια προσφορά. Λέτε να φταίει το ότι εδώ και τρεις περίπου μήνες πήρα το σταθερό μου από τη WIND, ή είναι τυχαίο γεγονός;
Link to comment
Share on other sites

προφανως εχει πεσει ο μ.ο. των ανανεωσεων και η wind ξερει τι κανει..

εμενα μου ειναι αχρηστο το πακετο.

Link to comment
Share on other sites

Έχω και εγώ ένα F2G σαν κύριο νούμερο, που το χρησιμοποιώ κανονικά ανανεώνοντας, ή αγοράζοντας πακέτο κάθε μήνα (έχω και την παλιά προσφορά με τα 300 λεπτά και το 1GB internet με €10). Μου έρχονταν μάλιστα συχνά τέτοια μηνύματα με προσφορές όπου και κάποιες φορές τις είχα εκμεταλλευτεί. Εδώ και αρκετούς μήνες όμως, δεν μου έχει έρθει πάλι κάποια προσφορά. Λέτε να φταίει το ότι εδώ και τρεις περίπου μήνες πήρα το σταθερό μου από τη WIND, ή είναι τυχαίο γεγονός;

 

 

 

Εμενα είχε να ερθει προσφορα 10 μήνες. και ήρθαν τα 1500 + 1.5 GB δεν ξέρω αν σου λέει κάτι αυτό...

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Πάντως δεν μπορώ να πω πως μου έχει λείψει μία τέτοια προσφορά. Είμαι υπέρ ικανοποιημένος από το πακέτο που έχω μέχρι τώρα. Δεν μου λείπει ούτε χρόνος ομιλίας, ούτε και χρήση δεδομένων. Τον ένα μήνα έχω τα 300 λεπτά, όπου δεν τα καταναλώνω όλα μέχρι το τέλος του μήνα και το 1GB όπου και αυτό δεν το τελειώνω σχεδόν ποτέ. Τον δεύτερο μήνα αγοράζω blender, όπου και εκεί φτάνει ο μήνας στο τέλος και πάλι δεν τα έχω καταναλώσει όλα. Από την άλλη με τα magic numbers επικοινωνώ με δύο δικούς μου ανθρώπους άνετα, οπότε τέτοιου είδους πακέτα μου είναι συνήθως άχρηστα. Άσε που και στο παρελθόν, όταν μου έχονταν συχνά τέτοιες προσφορές, μου έρχονταν σε άσχετο χρόνο. Δηλαδή μου ερχόταν μήνυμα για προσφορά λίγο μετά και αφού, είτε είχα ανανεώσει με 10 ευρώ, είτε είχα μόλις αγοράσει blender, οπότε η προσφορά πήγαινε στον κάλαθο με τα διαγραμμένα.
Link to comment
Share on other sites

Πάντως δεν μπορώ να πω πως μου έχει λείψει μία τέτοια προσφορά. Είμαι υπέρ ικανοποιημένος από το πακέτο που έχω μέχρι τώρα. Δεν μου λείπει ούτε χρόνος ομιλίας, ούτε και χρήση δεδομένων. Τον ένα μήνα έχω τα 300 λεπτά, όπου δεν τα καταναλώνω όλα μέχρι το τέλος του μήνα και το 1GB όπου και αυτό δεν το τελειώνω σχεδόν ποτέ. Τον δεύτερο μήνα αγοράζω blender, όπου και εκεί φτάνει ο μήνας στο τέλος και πάλι δεν τα έχω καταναλώσει όλα. Από την άλλη με τα magic numbers επικοινωνώ με δύο δικούς μου ανθρώπους άνετα, οπότε τέτοιου είδους πακέτα μου είναι συνήθως άχρηστα. Άσε που και στο παρελθόν, όταν μου έχονταν συχνά τέτοιες προσφορές, μου έρχονταν σε άσχετο χρόνο. Δηλαδή μου ερχόταν μήνυμα για προσφορά λίγο μετά και αφού, είτε είχα ανανεώσει με 10 ευρώ, είτε είχα μόλις αγοράσει blender, οπότε η προσφορά πήγαινε στον κάλαθο με τα διαγραμμένα.

 

Το έλαβα και εγώ το μεσημέρι αν και δεν μου είναι τόσο χρήσιμο όπως ο φίλος πιο πάνω. Αλλά αφού ήρθε καλοδεχούμενο. Αν κάποια στιγμή το ενεργοποιήσω δεν χάνω το f2g2 και τα 300' με κάθε ανανέωση σωστά; Επίσης ισχύει ότι πρέπει να το ενεργοποιήσουμε την πρώτη φορά ως 31/7 για να το έχουμε για πάντα; Στο SMS δεν αναφέρει κάτι τέτοιο πάντως.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν για 3 μηνες πχ δεν κάνουμε ανανέωση και μετά από 3 μηνες βάλουμε κανονικά χρήματα τα magic numbers θα ισχύουν η όχι?

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν για 3 μηνες πχ δεν κάνουμε ανανέωση και μετά από 3 μηνες βάλουμε κανονικά χρήματα τα magic numbers θα ισχύουν η όχι?

 

Θα ισχύουν κανονικά!

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Φοβερή θα έλεγα η νεα προσφορά με τα 8 ευρω αλλά από οτι βλέπω

δεν ήρθε σε όλους δυστυχώς σε 5 νούμερα που έχουμε δεν ήρθε σε κανένα.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα σε 2 νούμερα το έστειλαν σήμερα με διαφορά 1'.

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Και σε μενα δεν ειχαν ερθει ...μιλησα με το chat του f2g για να τους πω ποια ειναι τα κριτιρια που δινουν την προσφορα.....και μπορει να ειναι τυχαιο....αλλα μετα απο κανα μισαωρο ηρθε και σε μενα.
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση

 

Έχω ενεργοποιημένο το βλεντερ, και θέλω να ενεργοποιήσω επίσης ένα πακέτο data.

Ξέρει κάποιος απο που θα τραβάει data η wind, μιας και το μπλεντερ θα έχει νωρίτερη ημερομηνία λήξης απο το πακέτο data?

 

Θενξ

I am the FireStarter
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...