Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δοκιμασε αυτο που ειπε ο φιλος παραπανω και θα δεις ;)

 

Έστειλα "ΝΑΙ" και πήρα αυτή την απάντηση

Link to comment
Share on other sites

αν αγορασω το blender, οταν θα εχω ανοιχτα τα δεδομενα,

θα μου τρωει απο το 1GB της σταθερης ή απο το Blender?

 

Το 1GB της σταθερής είναι σε ξεχωριστή κάρτα mobile internet.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

έχει δοκιμάσει κανείς τα πακέτα Free2Roam και euroData ?

Ειδικά για το δεύτερο (150ΜΒ με 15€) λειτουργεί κανονικά ή υπάρχει περίπτωση να το ενεργοποιήσω και να μην μπορώ να συνδεθώ σε δίκτυο δεδομένων ;

Nokia 5110, Nokia 8210, Nokia 7250, E-Ten Glofiish X500, Samsung SGH-ZV60, Acer Neotouch F1, Samsung Galaxy Nexus, Samsung Duos 1182, LG Nexus 5, Microsoft Lumia 640 DS, Doogee X5 Pro, Honor 5X, OnePlus 5, Honor 20 Lite, Samsung S21+
Link to comment
Share on other sites

Το εχω ηδη κανει πεντε φορες, δυστηχως (σε μενα) δεν λειτουργει...

Τζάμπα χρεωνεσαι τα μηνύματα...αν θε να ρθει ας ρθει αλλιως ας προσπεράσει :p

Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

Τζάμπα χρεωνεσαι τα μηνύματα...αν θε να ρθει ας ρθει αλλιως ας προσπεράσει :p

Ευτυχως δεν χρεωνονται τα sms...εχω ηδη ενα νουμερο "φοιτητικο" ως δευτερο αριθμο και ηθελα να εχω την ιδια προσφορα και στον κυριο...δεν πειραζει και τα 300' με ανανεωση 10ευρω καλα ειναι...ας μην ειμαστε και πλεονεκτες!

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχως δεν χρεωνονται τα sms...εχω ηδη ενα νουμερο "φοιτητικο" ως δευτερο αριθμο και ηθελα να εχω την ιδια προσφορα και στον κυριο...δεν πειραζει και τα 300' με ανανεωση 10ευρω καλα ειναι...ας μην ειμαστε και πλεονεκτες!

Εμένα μια χαρά με χρέωσε παντως, 16 λεπτα για την ακρίβεια, όταν έστειλα πριν 5-6 μέρες.

Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μια χαρά με χρέωσε παντως, 16 λεπτα για την ακρίβεια, όταν έστειλα πριν 5-6 μέρες.

 

Για καποιο αλλο λογο σε χρεωσε. Αποκλειεται να ειναι για το μηνυμα στο 1264

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για καποιο αλλο λογο σε χρεωσε. Αποκλειεται να ειναι για το μηνυμα στο 1264

Έχω δωρεάν λεπτα προς ολους, δωρεάν λεπτα προς wind, δωρεάν προς magic number, έχω δωρεάν SMS προς ολους, δωρεάν SMS προς wind, και τέλος έχω δωρεάν δεδομένα.

Το μονο που εκανα ηταν η αποστολή του 1000 στο 1264 και απο 4.56 υπολοιπο πήγα στο 4.40.

Οποιαδήποτε αλλη εξήγηση απο το να με χρέωσε το SMS στο 1264, δεκτή προς συζήτηση.

Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

Απλό είναι

Επανέλαβε το και πες μας αν σε χρέωσε 0,16

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μια χαρά με χρέωσε παντως, 16 λεπτα για την ακρίβεια, όταν έστειλα πριν 5-6 μέρες.

 

 

 

Το πιθανότερο είναι να σου τσίμπησαν λεφτά από το υπόλοιπο σου. όπως έκαναν και στην μάνα μου για 3 μήνες. τσίμπαγαν άλλες φορες 50 cent 40cent 70cent { Εννοείτε ότι είχε δωρεάν λεπτά } και πάντα άκουγα την ίδια "δικαιολογια" μήπως έστειλε μήνυμα πουθενά κ.τ.λ μονο που η μάνα μου μονο να παίρνει τηλέφωνο ξέρει. ούτε και κάποιος άλλος χρησιμοποιούσε το κινητό της έφαγαν τρελό κράξιμο επέστεψαν και τα λεφτά και όλα καλά

 

 

 

Απλό είναι

Επανέλαβε το και πες μας αν σε χρέωσε 0,16

 

 

 

εάν έχει κάτω από 8 ευρώ να το κάνει. εάν έχει 8 να μην το κάνει γιατί θα μπει και άλλο πακέτο. και μετά θα ψάχνει που πήγαν τα 8.16 :lol:

 

Θα έχει και 3000 :dizzy: λεπτά που είναι λίγο απίθανο να τα κατανάλωση :wacko:

 

 

Το κακο με τα 1500+1.5GB είναι ότι δεν υπάρχει στην εφαρμογή σαν πακέτο να μπορείς να το βάλεις σε όσους το έχουν φοιτητικό/προσφορα δεν παίρνετε κανένα τηλ η να στείλετε κανένα mail μήπως και το βάλουν...εγώ το έκανα.. άντε να δούμε...

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

 

εάν έχει κάτω από 8 ευρώ να το κάνει. εάν έχει 8 να μην το κάνει γιατί θα μπει και άλλο πακέτο. και μετά θα ψάχνει που πήγαν τα 8.16 :lol:

 

Θα έχει και 3000 :dizzy: λεπτά που είναι λίγο απίθανο να τα κατανάλωση :wacko:

 

 

Το κακο με τα 1500+1.5GB είναι ότι δεν υπάρχει στην εφαρμογή σαν πακέτο να μπορείς να το βάλεις σε όσους το έχουν φοιτητικό/προσφορα δεν παίρνετε κανένα τηλ η να στείλετε κανένα mail μήπως και το βάλουν...εγώ το έκανα.. άντε να δούμε...

 

Έχει αναφέρει στο μύνημα του ότι έχει 4.40 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

4G υποστηρίζεται στο f2g ??? Πρέπει να το ενεργοποιήσουμε κάπως;

 

Υποστηρίζεται αρκεί να έχεις καινούργια sim θα πρέπει να πας σε ένα κατάστημα να στην αλλάξουν εντελώς δωρεάν.

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε το πρωί η παρακάτω προσφορά, πώς σας φαίνεται; Ήρθε σε κανέναν άλλον;

 

500 λεπτά και 50 SMS προς όλους με 4.4€ για 30 ημέρες (στείλε 12 στο 12410, έως 31/7)

Link to comment
Share on other sites

ειναι κλασσικο πακετακι που στελνει σε πολλους κατα καιρους,μαζι με το αλλο με 300' και 20 sms με 3 ευρω.
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε το πρωί η παρακάτω προσφορά, πώς σας φαίνεται; Ήρθε σε κανέναν άλλον;

 

500 λεπτά και 50 SMS προς όλους με 4.4€ για 30 ημέρες (στείλε 12 στο 12410, έως 31/7)

Για εμένα μου φαίνεται ότι είναι αν όχι το καλύτερο, από τα καλύτερα πακέτα!

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξερει κανενας ποοοοτε με το καλο θα ανοιξει τ PayPal για να κανουμε ανανεώσεις; σε μένα δν εχει ερθει ουτε τ πακετο των 4.4 ουτε 8€.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, κάποιες ερωτήσεις καθώς είμαι καινούριος στο F2G.

 

Αυτές τις προσφορές που σκάνε με SMS, τις χάνεις μετά το deadline που συνήθως γράφει; Ποια είναι ακριβώς η διαδικασία;

 

Στέλνεις το SMS που σου λέει και αυτόματα χρεώνεσαι το ποσό και παίρνεις αυτά που γράφει; Ή ξεκλειδώνει καινούριο πακέτο και το επιλέγεις;

 

Και τέλος, από τη στιγμή που την ενεργοποιήσεις, η προσφορά ισχύει για πάντα και για να την ξανα-ενεργοποιήσεις στέλνεις και πάλι μήνυμα (π.χ. τον επόμενο μήνα);

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξερει κανενας ποοοοτε με το καλο θα ανοιξει τ PayPal για να κανουμε ανανεώσεις; σε μένα δν εχει ερθει ουτε τ πακετο των 4.4 ουτε 8€.

 

Προχθές έκανα ανανέωση με paypal....10 ευρώ κανονικά !!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, κάποιες ερωτήσεις καθώς είμαι καινούριος στο F2G.

 

Αυτές τις προσφορές που σκάνε με SMS, τις χάνεις μετά το deadline που συνήθως γράφει; Ποια είναι ακριβώς η διαδικασία;

 

Στέλνεις το SMS που σου λέει και αυτόματα χρεώνεσαι το ποσό και παίρνεις αυτά που γράφει; Ή ξεκλειδώνει καινούριο πακέτο και το επιλέγεις;

 

Και τέλος, από τη στιγμή που την ενεργοποιήσεις, η προσφορά ισχύει για πάντα και για να την ξανα-ενεργοποιήσεις στέλνεις και πάλι μήνυμα (π.χ. τον επόμενο μήνα);

 

Ευχαριστώ.

 

1. Τις χάνεις μετά το deadline

2. Στέλνεις το SMS που σου λέει και αυτόματα χρεώνεσαι το ποσό και παίρνεις αυτά που γράφει.

3. Ισχύει για μια φορά και μπορείς να το ενεργοποιήσεις ξανά μόνο αν ξανάλάβεις το ίδιο sms.

Link to comment
Share on other sites

1. Τις χάνεις μετά το deadline

2. Στέλνεις το SMS που σου λέει και αυτόματα χρεώνεσαι το ποσό και παίρνεις αυτά που γράφει.

3. Ισχύει για μια φορά και μπορείς να το ενεργοποιήσεις ξανά μόνο αν ξανάλάβεις το ίδιο sms.

 

Σαφέστατος, ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε και εμένα το 1500'+1500 ΜΒ με 8 ευρώ σε 2 f2g που έχω!

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...