Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οταν λες

 

τι εννοείς?Πρεπει να ενεργοποιησεις ενα οποιοδηποτε πακετο ως 31 του μηνα,ή πρεπει να ενεργοποιησεις το συγκεκριμενο πακετο των 8 ευρω?

 

 

Ναι είναι αυτό που γράφει και ο pexths, εννοούσα το πακέτο των 8 ευρώ.

 

Επίσης, επειδή ανέφερε και ο φίλος παραπάνω ότι δεν θέλει να χάσει τα 300 λεπτά για κάθε ανανέωση (όπως φαντάζομαι κανένας από όσους έχουν αυτό το προνόμιο), η υπάλληλος της Wind μου είπε ότι δεν θα υπάρξει κάποια αλλαγή γιατί πρόκειται για δύο διαφορετικά πράγματα. Το ένα αφορά ανταπόδοση λόγω ανανέωσης και το άλλο αφορά πακέτο. Τουλάχιστον έτσι μου είπε...

 

Έχουν πάρει και κανέναν άλλον από εσάς;

Link to comment
Share on other sites

Εγω που εχω τα 300' ενεργοποιησα την προσφορα με τα 8 € και απο την εφαρμογη της wind εχω ακομα την επιλογη του τι να μου δινει με την ανανεωση απο 10 € και ανω, ειτε το free2surf (1.5 gb) ειτε το free2talk (τα 300').

Αρα αφοβα το ενεργοποιουμε το πακετο, αν και ακομα δεν εχω ξαναβαλει 10 € για ανανεωση, αλλα αν ηταν αλλιως τοτε θα μου ακυρωνε και τις παραπανω επιλογες!

Link to comment
Share on other sites

Είμαι από τους "τυχερούς" που έλαβαν την προσφορά με τα 8 ευρώ και επειδή η γνώση είναι για να μοιράζεται, έχω να σημειώσω το εξής:

 

Σήμερα δέχτηκα μια κλήση από την εξυπηρέτηση πελατών της Wind. Με ρώτησαν αν πήρα το μήνυμα με την προσφορά και αν έχω πρόθεση να την ενεργοποιήσω. Απάντησα ότι δεν γνώριζα ότι πρέπει να την ενεργοποιήσω με κάποιον τρόπο για να ισχύει μελλοντικά και μου απάντησαν ότι πρέπει να ενεργοποιήσω τουλάχιστον ένα πακέτο ως τις 31/07/2015 για να ισχύει. Με άλλα λόγια, όποιος δεν ενεργοποιησει πακέτο μέχρι 31/07/2015, χάνει το δικαίωμα να το ενεργοποιησει μελλοντικά και αυτό μου το επανέλαβε τουλάχιστον δύο φορές. Επίσης μου ανέφερε ρητά ότι θα ισχύει για πάντα και ότι δεν χάνεται το bonus των 300' με κάθε ανανέωση κάρτας (για όσους έχουν ήδη αυτή την προσφορά)

 

Μίλησα πριν λίγο με το cc wind και μου είπαν οτι η προσφορά είναι ''επιλεκτική και μόνιμη'' στον αριθμό μου,πως έτσι φαίνεται στο σύστημά τους, και δεν χρειάζεται να κάνω κάποια ενεργοποίηση μέχρι 31/7/2015, για να συνεχίσει να την εχω μόνιμα.

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Μίλησα πριν λίγο με το cc wind και μου είπαν οτι η προσφορά είναι ''επιλεκτική και μόνιμη'' στον αριθμό μου,πως έτσι φαίνεται στο σύστημά τους, και δεν χρειάζεται να κάνω κάποια ενεργοποίηση μέχρι 31/7/2015, για να συνεχίσει να την εχω μόνιμα.

 

Ρε παιδια ειναι πανασχετοι οι ανθρωποι στην εξυπηρετηση πελατων. 100 ατομα να παρουν 100 διαφορετικες απαντησεις θα ακουσουν.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ειναι πανασχετοι οι ανθρωποι στην εξυπηρετηση πελατων. 100 ατομα να παρουν 100 διαφορετικες απαντησεις θα ακουσουν.

Τα πιο πεταμένα λεφτά ειναι τα 0,24€ στην εξυπηρέτηση πελατών.

Είναι τέτοιο το ποσοστό των λανθασμένων απαντήσεων που και όταν απαντάνε σωστά δεν τους εμπιστεύεσαι.

Link to comment
Share on other sites

Ναι είναι αυτό που γράφει και ο pexths, εννοούσα το πακέτο των 8 ευρώ.

 

Επίσης, επειδή ανέφερε και ο φίλος παραπάνω ότι δεν θέλει να χάσει τα 300 λεπτά για κάθε ανανέωση (όπως φαντάζομαι κανένας από όσους έχουν αυτό το προνόμιο), η υπάλληλος της Wind μου είπε ότι δεν θα υπάρξει κάποια αλλαγή γιατί πρόκειται για δύο διαφορετικά πράγματα. Το ένα αφορά ανταπόδοση λόγω ανανέωσης και το άλλο αφορά πακέτο. Τουλάχιστον έτσι μου είπε...

 

Έχουν πάρει και κανέναν άλλον από εσάς;

 

Και εμένα με κάλεσαν χθες και μου είπαν τα ίδια σε ερώτηση μου για τα 300 λεπτά, ότι δηλαδή δεν χάνουμε αυτήν την προσφορά αλλά αποκτάμε και την δυνατότητα (εφόσον κάνουμε ενεργοποίηση έως το τέλος του Ιουλίου) να ενεργοποιούμε και το πακέτο με τα 8 ευρώ όποτε θέλουμε.

ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΜΑΘΑ ΝΑ ΒΑΖΩ ΥΠΟΓΡΑΦΗ.... :X
Link to comment
Share on other sites

Σε f2g2 έχει έρθει ποτέ το σχετικο μήνυμα?

 

και εγω εχω f2g2 και μου ηρθε το sms. 10 μηνες ειχε να ερθει προσφορα

 

 

 

Τα πιο πεταμένα λεφτά ειναι τα 0,24€ στην εξυπηρέτηση πελατών.

Είναι τέτοιο το ποσοστό των λανθασμένων απαντήσεων που και όταν απαντάνε σωστά δεν τους εμπιστεύεσαι.

 

 

 

Για αυτό είπα και εγώ ποια είναι η αλήθεια με την προσφορα σε προηγούμενο μήνυμα. σε αλλα παιδιά εδώ είπαν διαφορετικά πράγματα σε αλλα άτομα σε άλλο forum εντελώς αλλα

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έχω δυο νούμερα (με προσφορά των 300 λεπτών) και δεν μου ήρθε σε κανένα αυτή η προσφορά των 1500 λεπτών. Το θεωρώ άδικο από μέρους της WIND.
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έχω δυο νούμερα (με προσφορά των 300 λεπτών) και δεν μου ήρθε σε κανένα αυτή η προσφορά των 1500 λεπτών. Το θεωρώ άδικο από μέρους της WIND.

Και γω τα ιδια, ας ελπισουμε οτι μεχρι τις 31/7 που ληγει η προσφορα για ενεργοποιηση, να μας θυμιθει η Wind...

Link to comment
Share on other sites

Και γω τα ιδια, ας ελπισουμε οτι μεχρι τις 31/7 που ληγει η προσφορα για ενεργοποιηση, να μας θυμιθει η Wind...

 

Για δοκιμαστε να στειλετε sms 1000 στο 1264 γιατι αμα περιμενετε απο την wind καλα κρασια :lol:

Link to comment
Share on other sites

Για δοκιμαστε να στειλετε sms 1000 στο 1264 γιατι αμα περιμενετε απο την wind καλα κρασια :lol:

 

Το εχω ηδη κανει πεντε φορες, δυστηχως (σε μενα) δεν λειτουργει...

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το έχω δοκιμάσει...και μου στέλνει μήνυμα..."Το πακέτο δεν είναι διαθέσιμο προς ενεργοποίηση. Αφορά μόνο κατόχους του ειδικού πακέτου σύνδεσης F2G". Ποιο είναι το "ειδικό πακέτο σύνδεσης"?
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το έχω δοκιμάσει...και μου στέλνει μήνυμα..."Το πακέτο δεν είναι διαθέσιμο προς ενεργοποίηση. Αφορά μόνο κατόχους του ειδικού πακέτου σύνδεσης F2G". Ποιο είναι το "ειδικό πακέτο σύνδεσης"?

Εννοει ειτε το "φοιτητικο πακετο για ολους", η ενα ειδικο πακετο που ηταν διαθεσημο μεσα απο τα Public με την αγορα καποιου παιχνιδιου (αν θυμαμαι καλα).

Link to comment
Share on other sites

στους δρόμους μοιράζανε εκτός από φοιτητικά και αυτά τα ειδικά πακέτα,που επι της ουσιας ηταν τα ιδια,απλα τα επαιρναν και μη φοιτητες.
Link to comment
Share on other sites

για να καταλάβω και να συνοψισω, από την στιγμή που ήρθε το μήνυμα με τα 1500 λεπτά και τα 1500 ΜΒ το νούμερο έχει γίνει "φοιτητικό" .....

 

έχω δύο νούμερα Wind που χρησιμοποιώ και ήρθε το μήνυμα..... το ένα f2g2 με τα 300 και το άλλο με την προσφορά των δωρεάν 120 λεπτών.....

 

όμορφα πράγματα....

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω ένα παλιο f2g (όχι φοιτητικο) αυτό με τα 300' και εχω και 120' λογο σταθερου και ιντερνετ στη Wind.

Μου ηρθε η πσροσφορα για τα 1500' και 1500GB, και την ενεργοποιησα αφου εβαλα 10 ευρω μεσο paypal. Πηρα και τα 300" και τα 1500' και 1000 GB + 1500GB.

Link to comment
Share on other sites

Εχω πρόσφατα αποκτήσει f2go. Διαπιστώνω ότι σε περιπτώσεις που δέχομαι κλήση και ειμαι εκτός εμβέλειας δεν ενημερώνομαι μετά με σμσ για την κλήση που έχασα. Αυτό διορθώνεται και πώς?
Link to comment
Share on other sites

Εχω πρόσφατα αποκτήσει f2go. Διαπιστώνω ότι σε περιπτώσεις που δέχομαι κλήση και ειμαι εκτός εμβέλειας δεν ενημερώνομαι μετά με σμσ για την κλήση που έχασα. Αυτό διορθώνεται και πώς?

 

Αποστολη το "ΝΑΙ" στο 1265 :D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Αποστολη το "ΝΑΙ" στο 1265 :D:D:D:D

 

Αυτο μηπως αφορα την ειδοποιηση του καλουντα οτι ελαβες την κληση?

Link to comment
Share on other sites

Αυτο μηπως αφορα την ειδοποιηση του καλουντα οτι ελαβες την κληση?

 

δοκιμασε αυτο που ειπε ο φιλος παραπανω και θα δεις ;)

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αποστολη το "ΝΑΙ" στο 1265 :D:D:D:D

 

δοκιμασε αυτο που ειπε ο φιλος παραπανω και θα δεις ;)

 

Ευχαριστώ πολύ. Λειτούργησε. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

αν αγορασω το blender, οταν θα εχω ανοιχτα τα δεδομενα,

θα μου τρωει απο το 1GB της σταθερης ή απο το Blender?

Link to comment
Share on other sites

Εχω πρόσφατα αποκτήσει f2go. Διαπιστώνω ότι σε περιπτώσεις που δέχομαι κλήση και ειμαι εκτός εμβέλειας δεν ενημερώνομαι μετά με σμσ για την κλήση που έχασα. Αυτό διορθώνεται και πώς?

 

 

 

Στείλε ΝΑΙ στο 1265

Και για να μην καταλαβαίνει ο άλλος ότι έχεις ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗΣ ΚΛΗΣΕΩΝ στέλνεις ΚΡΥΦΑ ΝΑΙ στο 1265.

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...