Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

<<300 λεπτά και 20 SMS προς όλα τα εθνικά δίκτυα μόνο με 3€ και διάρκεια 30 ημέρες. Στείλε 11 στο 12410 και ενεργοποίησε την αποκλειστική προσφορά έως 25 /4>>. Τι προσφορά είναι αυτή τώρα. Δεν νομίζω να αναιρεί τα 300 λεπτά προς όλους; Είναι μόνιμη, ή απλώς μία μεμονωμένη προσφορά; Έχει έρθει σε κάποιον άλλο;
Link to comment
Share on other sites

<<300 λεπτά και 20 SMS προς όλα τα εθνικά δίκτυα μόνο με 3€ και διάρκεια 30 ημέρες. Στείλε 11 στο 12410 και ενεργοποίησε την αποκλειστική προσφορά έως 25 /4>>. Τι προσφορά είναι αυτή τώρα. Δεν νομίζω να αναιρεί τα 300 λεπτά προς όλους; Είναι μόνιμη, ή απλώς μία μεμονωμένη προσφορά; Έχει έρθει σε κάποιον άλλο;

Την ενεργοποιησα τον προηγούμενο μήνα και μου ήρθε πάλι σήμερα. Δεν αναιρεί καμία άλλη προσφορά ισχύουν όλες κανονικά. Φυσικά είναι φοβερή προσφορά και θα την ενεργοποιήσω εκ νέου! ;)

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Την ενεργοποιησα τον προηγούμενο μήνα και μου ήρθε πάλι σήμερα. Δεν αναιρεί καμία άλλη προσφορά ισχύουν όλες κανονικά. Φυσικά είναι φοβερή προσφορά και θα την ενεργοποιήσω εκ νέου! ;)

 

Φοβερή προσφορά! Αν δεν αναιρεί και τα 300 λεπτά που έτσι είναι, μας έχει τρελάνει το F2G !

ck
Link to comment
Share on other sites

Φοβερή προσφορά! Αν δεν αναιρεί και τα 300 λεπτά που έτσι είναι, μας έχει τρελάνει το F2G !

Εμένα μου λέει ''μη διαθέσιμη προσφορά''.Τι γίνεται?Δεν ειναι για όλους?

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Φοβερή προσφορά! Αν δεν αναιρεί και τα 300 λεπτά που έτσι είναι, μας έχει τρελάνει το F2G !

Δεν αναιρεί τίποτα... Όλες οι υπόλοιπες προσφορές τρέχουν κανονικά..

Εμένα μου λέει ''μη διαθέσιμη προσφορά''.Τι γίνεται?Δεν ειναι για όλους?

Όχι δυστυχώς δεν είναι για όλους. Ένας φίλος που προσπάθησε να στείλει το ίδιο μήνυμα του λέει πως δεν είναι διαθέσιμη η προσφορα..

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Δεν αναιρεί τίποτα... Όλες οι υπόλοιπες προσφορές τρέχουν κανονικά..

 

Όχι δυστυχώς δεν είναι για όλους. Ένας φίλος που προσπάθησε να στείλει το ίδιο μήνυμα του λέει πως δεν είναι διαθέσιμη η προσφορα..

Το επιβεβαιώνω και εγώ πως δεν είναι για όλους η προσφορά, αλλά για επιλεγμένους πελάτες. Μάλιστα από λάθος ρώτησα εάν αναιρείται, πιο πριν που έγραψα, κάποια άλλη προσφορά π.χ. αυτή με τα 300 λεπτά με 10€. Εγώ έχω την προσφορά με τα 300 λεπτά με ανανέωση 10€, ενώ η γυναίκα μου δεν την έχει. Σε αυτήν ήρθε αυτό το μήνυμα με τη συγκεκριμένη προσφορά. Δοκίμασα στο δικό μου F2G να στείλω το μήνυμα, αλλά «έφαγα πόρτα». Δεν το έστειλα ακόμη στο F2G της γυναίκας μου, αλλά περιμένω να εξαντλήσω το χρονικό περιθώριο που έχω, μιας και έχει αρκετό χρόνο ομιλίας ακόμη. Στο F2G της γυναίκας μου, μπαίνουν κάθε μήνα τα 120 λεπτά προς όλους, συνδυαστική προσφορά σταθερής και καρτοκινητής στη WIND. Γιαυτό ήθελα να ρωτήσω πιο πριν, εάν με την επιλογή αυτής της προσφοράς του μηνύματος, επηρεαστεί η προσφορά με τα 120 λεπτά.

Link to comment
Share on other sites

Για περιορισμένο αριθμό συνδρομητών φαινεται να είναι οι προσφορές, αλλά παιζούν διάφορες και έρχονται διαφορετικές στον καθένα ;)
Link to comment
Share on other sites

Ανανεωσα το ΣΚ με 10 ευρω. ΠΩς προσθετω αριθμο που μιλαω απεριοριστα? Μονο αριθμους WIND μπορεις?

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Το 1g με 10ε ανανεωση μονο ηλεκτρονικα το κερδιζουμε η και μεσα απο καταστημα η περιπτερο;
Link to comment
Share on other sites

Ανανεωσα το ΣΚ με 10 ευρω. ΠΩς προσθετω αριθμο που μιλαω απεριοριστα? Μονο αριθμους WIND μπορεις?

 

Ναι. Είναι πάντως ένα καλό κίνητρο για να παροτρύνεις τους φίλους σου να κάνουν φορητότητα

Link to comment
Share on other sites

Το 1g με 10ε ανανεωση μονο ηλεκτρονικα το κερδιζουμε η και μεσα απο καταστημα η περιπτερο;

Από κατάστημα 1Gb από περίπτερο 500 ΜΒ

 

http://www.wind.gr/gr/q/ananeosi-hronou/bonus-ananeosis/

Link to comment
Share on other sites

Το 1g με 10ε ανανεωση μονο ηλεκτρονικα το κερδιζουμε η και μεσα απο καταστημα η περιπτερο;

Μέσω internet από το f2g.gr και από καταστήματα.

Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Τα φοιτητικά παίρνουν το 1GB από ανανέωση;

Με ενδιαφέρει και εμένα αυτό.

Τώρα που θέλουν 8.96 για φοιτητικό για 1500 συμφέρει να βάζουμε δεκα γιουρο να παίρνουμε και το 1 gb?

Link to comment
Share on other sites

Βεβαια. Καλο θα ειναι να ανανεωνεις μερικες ημερες πριν την ενεργοποίηση πακετων για να μπορεις να εκμεταλλευεσαι καλυτερα τα δωρα αλλα κ τις παροχες
It's nice to be important, but it's more important to be nice...
Link to comment
Share on other sites

Βεβαια. Καλο θα ειναι να ανανεωνεις μερικες ημερες πριν την ενεργοποίηση πακετων για να μπορεις να εκμεταλλευεσαι καλυτερα τα δωρα αλλα κ τις παροχες

 

Σωστός και καλύτερα να ανανεώνεις online ή μέσω Paypal

Link to comment
Share on other sites

new entry sto forum !!!

και ενώ παρακολουθώ καιρό τις συζητήσεις για wind...αποφάσισα να γράψω για τα magic numbers ! το έχουμε ξαναπεί βέβαια...αλλά πραγματικά ΑΥΤΗ η προσφορά δεν υπάρχει ρε παιδιά..έχουμε κάνει τόσα τριγωνάκια όλη η παρέα, που στο τέλος καταλήγει και μιλάμε όλοι τσάμπα μεταξύ μας !!!

Edited by mairoulou
Link to comment
Share on other sites

new entry sto forum !!!

kai enw parakolouthw arketo kairo tis sizitiseis klp...apofasisa na grapsw gia ta magic numbers ! to exoume xanapei...alla pragmatika AUTI i prosfora den yparxei re paidia....exoume kanei tosa trigwnakia oli i parea, pou sto telos milame ometaxy mas oloi tsampa !!!

Καλώς ήρθες καταρχήν...

Σβήσε και ξανά γράψε το μήνυμα σου στα ελληνικά γιατί τα greeklish δεν επιτρέπονται -και δεν διαβάζονται σορρυ- στο φόρουμ αυτό...

Link to comment
Share on other sites

Τι να έγινε με ένα περισευούμενο νούμερο μου :worry:

Όταν το καλώ μου λέει

Ο αριθμός που καλέσατε δεν υπάρχει ή δεν είναι προσβάσιμος από το δίκτυο μας.Παρακαλώ καλέστε το 11818 πληροφορίες καταλόγου Ελλάδος.

Το ακύρωσαν ίσως; Το χρηματικό του ποσό είχε λήξει στις 2-12-2014 και νόμιζα ότι ο αριθμός θα ίσχυε τουλάχιστον για έξι μήνες μετά. Αλλά δεν θα έστελναν ένα μήνυμα τουλάχιστον ότι πρόκειται να ακυρωθεί ο αριθμός; :cry:

http://img19.imageshack.us/img19/126/nokialumia710.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ναι το παίρνει

Εγώ πριν απο κάτι ώρες έβαλα 10€ από περίπτερο σε ένα φοιτητικό που έχω και δεν μου έδωσε αλλά mb εκτός του πακέτου....[ATTACH]59893[/ATTACH]

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πριν απο κάτι ώρες έβαλα 10€ από περίπτερο σε ένα φοιτητικό που έχω και δεν μου έδωσε αλλά mb εκτός του πακέτου....[ATTACH]59893[/ATTACH]

 

Aπο το περίπτερο δεν το δίνει,μόνο με άυλη "κάρτα" ,δηλαδή ανανέωση σε κατάστημα ή με paypal/πιστωτική .

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...