Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δηλαδή θα πρέπει να δώσουμε 40-60 ευρώ (αγορά παιχνιδιου) για να παιρνουμε τη προσφορά με 5 ευρω, χωρις να διευκρινίζουν τιποτα αλλο. Ρε συ public, ποσο αρχάριοι ειστε στις προωθήσεις???

 

στην αφίσα κάτι λέει στα ψιλά γράμματα αριστερά.. αλλά δεν φαίνεται καθόλου καλά στην εικόνα!!! θα πάω την τρίτη που θα είμαι εκεί κοντά να κοιτάξω καλύτερα!!!

Cats are like Music:

It's foolish to try to explain their worth

to those who don't appreciate them :kitty:

Link to comment
Share on other sites

στην αφίσα κάτι λέει στα ψιλά γράμματα αριστερά.. αλλά δεν φαίνεται καθόλου καλά στην εικόνα!!! θα πάω την τρίτη που θα είμαι εκεί κοντά να κοιτάξω καλύτερα!!!

τίποτα, άοπλα λέει ότι η ενεργοποίηση γίνεται με την αγορά του παιχνιδιού και μόνο στα public. μια χαρά προσφορά είναι αρκεί να μην έχει ημερομηνία λήξης. δηλαδή να μην σου λέει ότι τα λεπτά και τα δεδομένα ισχύουν πχ για έξι μήνες η ένα χρόνο μόνο.

Link to comment
Share on other sites

Η μανα μου εχει εδω και καποια χρονια f2go...Και ειχε γραφτει σε μια υπηρεσια τοτε,στην οποια με καθε ανανεωση 10 ευρω,της δινει δωρο 300 λεπτα προς ολους για ενα μηνα...

Ξερουμε αν ισχυει ακομα η εγγραφη σε αυτη την προσφορα?Η εχει τελειωσει και οσοι γραφτηκαν γραφτηκαν?

 

όσοι γράφτηκαν... γραφτηκαν

 

ειμαι κι εγώ με αυτή τη προσφορά. την πρόλαβα όσο ήταν σε ισχύ.

Μετά απο καιρό την διακόψαν και δεν ειναι δυνατή η ενεργοποίησή της για νέους. Μονον όσοι την προλάβαν.

 

Μισό λεπτάκι για να καταλάβω, η προσφορά αυτή συνεχίζει να ισχύει κανονικά τουλάχιστον για τους παλιούς συνδρομητές και μάλιστα μπορούν να μεταφέρονται από το free2talk στο free2surf όσες φορές το επιθυμούν . Συμφωνούμε σε αυτό ;;; Ή εσεις λέτε ότι όσοι γράφτηκαν μια φορά στο free2surf χάνουν αυτομάτως την προσφορά για πάντα του free2talk ;;; Μάλλον το πρώτο πρέπει να λέτε και απλώς δεν ισχύει σε νέα νούμερα αυτή η προσφορά !!!

Link to comment
Share on other sites

Μισό λεπτάκι για να καταλάβω, η προσφορά αυτή συνεχίζει να ισχύει κανονικά τουλάχιστον για τους παλιούς συνδρομητές και μάλιστα μπορούν να μεταφέρονται από το free2talk στο free2surf όσες φορές το επιθυμούν . Συμφωνούμε σε αυτό ;;; Ή εσεις λέτε ότι όσοι γράφτηκαν μια φορά στο free2surf χάνουν αυτομάτως την προσφορά για πάντα του free2talk ;;; Μάλλον το πρώτο πρέπει να λέτε και απλώς δεν ισχύει σε νέα νούμερα αυτή η προσφορά !!!

Το 2ο .

Link to comment
Share on other sites

Το 2ο .

 

Δεν μπορεί να ισχύει αυτό γτ πριν από λίγο άλλαξα ξανά από το free2surf στο free2talk κανονικά μέσα από την εφαρμογή της Wind. Δεν ξέρω αν είναι bug της εφαρμογής ή δεν δίνεται δυνατότητα σε όσους κάνανε update την εφαρμογή αλλά εγω που δεν έχω κάνει update συνεχίζει να μου δίνει αυτή την δυνατότητα !!!

Link to comment
Share on other sites

Μισό λεπτάκι για να καταλάβω, η προσφορά αυτή συνεχίζει να ισχύει κανονικά τουλάχιστον για τους παλιούς συνδρομητές και μάλιστα μπορούν να μεταφέρονται από το free2talk στο free2surf όσες φορές το επιθυμούν . Συμφωνούμε σε αυτό ;;; Ή εσεις λέτε ότι όσοι γράφτηκαν μια φορά στο free2surf χάνουν αυτομάτως την προσφορά για πάντα του free2talk ;;; Μάλλον το πρώτο πρέπει να λέτε και απλώς δεν ισχύει σε νέα νούμερα αυτή η προσφορά !!!

Δεν ισχυει εδώ και καιρό σε νέα νουμερα

Και κανονικά έχει την αλλαγή που λετε..απο talker σε surfer

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Δεν ισχυει εδώ και καιρό σε νέα νουμερα

Και κανονικά έχει την αλλαγή που λετε..απο talker σε surfer

 

Aπλά προσοχή σε όποιον έχει το f2g2 γιατί θα το χάσει αν κάνει αυτήν την αλλαγή. :!:

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

προσπαθω να στειλω στην κορη μου το λιγκιν δωρο (το οποιο της το εχω στειλη πολλες φορες ) σημερα αρνητε και μου γραφη μήνυμα οτι ο αριθμός ειναι f2g αλλα δεν δικαιούτε το δωρο ,,σημερα επισης η εφαρμογητης f2g στο κινητο της δεν δεχοταν τους κωδικους και ελεγε οτι ειναι λαθος και μας εστειλαν νεους με μηνυμα αλλα παλι δεν μπορω να της στειλω το δωρο
Link to comment
Share on other sites

προσπαθω να στειλω στην κορη μου το λιγκιν δωρο (το οποιο της το εχω στειλη πολλες φορες ) σημερα αρνητε και μου γραφη μήνυμα οτι ο αριθμός ειναι f2g αλλα δεν δικαιούτε το δωρο ,,σημερα επισης η εφαρμογητης f2g στο κινητο της δεν δεχοταν τους κωδικους και ελεγε οτι ειναι λαθος και μας εστειλαν νεους με μηνυμα αλλα παλι δεν μπορω να της στειλω το δωρο

πόσο καιρός πέρασε από τότε που η κόρη σου έκανε ανανέωση;;;... αν πέρασε ένας μήνας είναι λογικό να μην σε αφήνει..... το τρίμηνο τέλος

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Για θυμίστε μου λίγο τις χρεώσεις του f2g2 και γιατί θεωρείται τόσο καλό πακέτο.

 

0,11€ χρέωση το λεπτό προς όλους και 0,04€ το sms προς εξωτερικό!

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

0,11€ χρέωση το λεπτό προς όλους και 0,04€ το sms προς εξωτερικό!

 

Και 0,12E το sms για Ελλαντα:lol:

Link to comment
Share on other sites

Τι ειναι το f2g2 ?
Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Τι ειναι το f2g2 ?

παλιό πρόγραμμα....

τώρα δεν είναι διαθέσιμο

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε μήνυμα από wind.

Διπλάσια αξία στην 1η ανανέωση που θα κάνεις από 10€(ισχύει μέχρι 22 Οκτωβρίου )! Ο επιπλέον χρόνος διαρκεί 30 μέρες και δεν χρησιμοποιείται για αγορά πακέτων.
GT-N7100 16GB titanium gray "Dr.Ketan V14 & Agni kernel"
Link to comment
Share on other sites

τι ισχύει τελικά για τα νέα καρτοκινητά? Πληρώνεις ενεργοποίηση 10 ευρω και μετά ό,τι βάλεις στην κάρτα? Ή απλά σε υποχρεώνουν να κάνεις ανανέωση από 10 και πάνω για να ενεργοποιηθεί η σύνδεση?
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε μήνυμα από wind.

 

 

 

Διπλασιασμός οκ. Το εχουν ξανακάνει πριν έξι μήνες περίπου. Αλλα εαν δεν θα μπορεις να αγοράσεις πακέτα, δεν εχει νόημα...

It's nice to be important, but it's more important to be nice...
Link to comment
Share on other sites

ενημέρωση για κάτι που συζητούσαμε μερικές σελίδες πριν.

μιλησα με τα κεντρικά (δηλαδή εκει που σε παιρνουν γαι να σου προτείνουν ανανέωση για το σταθερο-ιντερνετ) και τους εξεφρασα το παραπονο μου, γιατί δεν δεχονται να συνδεθεί το μπονους των 120 λεπτων, σε δυο τηλεφωνα μιας και πληρωνω δυο γραμμες σταθερης.

επειδη είχα πει λοιπον οτι θα μαθω και θα επανελθω να ενημερωσω, με πληροφόρησε ο υπάλληλος οτι το μπονους ισχύει για ΚΑΘΕ ΑΦΜ. δηλαδη και 9 γραμμες να είχα στο ονομα μου, ενα μπονους θα δικαιουμαι (τραγικο -απαραδεκτο, αλλα οκ)

Link to comment
Share on other sites

Με μπέρδεψες...Μόλις προχτές συνέδεσα το δεύτερο σταθερό που έχω στο όνομα μου με το δεύτερο f2g και πήρα κανονικά τα 120..

Έχω δηλαδή δύο σταθερά και δύο f2g που παίρνουν από 120 λεπτά...

ενημέρωση για κάτι που συζητούσαμε μερικές σελίδες πριν.

μιλησα με τα κεντρικά (δηλαδή εκει που σε παιρνουν γαι να σου προτείνουν ανανέωση για το σταθερο-ιντερνετ) και τους εξεφρασα το παραπονο μου, γιατί δεν δεχονται να συνδεθεί το μπονους των 120 λεπτων, σε δυο τηλεφωνα μιας και πληρωνω δυο γραμμες σταθερης.

επειδη είχα πει λοιπον οτι θα μαθω και θα επανελθω να ενημερωσω, με πληροφόρησε ο υπάλληλος οτι το μπονους ισχύει για ΚΑΘΕ ΑΦΜ. δηλαδη και 9 γραμμες να είχα στο ονομα μου, ενα μπονους θα δικαιουμαι (τραγικο -απαραδεκτο, αλλα οκ)

Link to comment
Share on other sites

Με μπέρδεψες...Μόλις προχτές συνέδεσα το δεύτερο σταθερό που έχω στο όνομα μου με το δεύτερο f2g και πήρα κανονικά τα 120..

Έχω δηλαδή δύο σταθερά και δύο f2g που παίρνουν από 120 λεπτά...

 

εγω ειλικρινά δεν εχω πανω απο δυο ώρες που μιλησα, επεμεινα μάλιστα πολυ, αλλα δεν καταφερα τίποτα....τι να πω.

δεν ξερω που πρεπει να απευθυνθω

Link to comment
Share on other sites

εγω ειλικρινά δεν εχω πανω απο δυο ώρες που μιλησα, επεμεινα μάλιστα πολυ, αλλα δεν καταφερα τίποτα....τι να πω.

δεν ξερω που πρεπει να απευθυνθω

Πήγαινε σε κατάστημα. Ούτως ή άλλως, αν είναι να γίνει, μόνο από κατάστημα θα γίνει.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

πάνε σε κατάστημα και πες τους ότι θέλεις τα 120 στο ΧΧΧ καρτοκινητό λόγο του τάδε σταθερού (αυτού που ΔΕΝ έχεις πάρει τα 120 φυσικά).

 

ΜΗΝ αναφέρεις ότι έχεις 2 γραμμές στο όνομα σου κια φυσικά μην αναφέρεις ότι παίρνεις τα 120 σε άλλο καρτοκινητό.

Link to comment
Share on other sites

πάνε σε κατάστημα και πες τους ότι θέλεις τα 120 στο ΧΧΧ καρτοκινητό λόγο του τάδε σταθερού (αυτού που ΔΕΝ έχεις πάρει τα 120 φυσικά).

 

ΜΗΝ αναφέρεις ότι έχεις 2 γραμμές στο όνομα σου κια φυσικά μην αναφέρεις ότι παίρνεις τα 120 σε άλλο καρτοκινητό.

 

moy ειπαν οτι αν κανω την συνδεση γαι το άλλο, θα ακυρώσει αυτην που εχω ήδη κανει, γαιτι θα φανει στα κεντρικα

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...