Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Άλλη μία σημαντική εξυπηρέτηση του πελάτη, κατά τη γνώμη μου, αρκεί να ισχύουν και τα ΟΛΑ τα bonus.

 

Παιδια που ακριβώς βρίσκεται στο myf2g?

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια αν βαλω 20 ευρω σε καταστημα wind τι εννοει πως περνω διπλασιο χρονο ομιλιας; Θα μπουν 40 ;; Και αν ναι θα ,πορω να αγοραζω πακετα με αυτα τα 40 ευρω η μονο με τα 20;;
Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους ανανέωση online με paypal και πιστωτική https://etopup.wind.gr/etopup .

 

Επίσης μάλλον ισχύουν και τα bonus των καταστημάτων.

 

Πολύ ευχάριστη έκπληξη! Η wind πάει από το καλό στο καλύτερο τελικά.

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους ανανέωση online με paypal και πιστωτική https://etopup.wind.gr/etopup .

 

Επίσης μάλλον ισχύουν και τα bonus των καταστημάτων.

 

Επιτέλους, επέστρεψε η υπηρεσία αυτή που είχε καταργηθεί!!!:happy:

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους ανανέωση online με paypal και πιστωτική https://etopup.wind.gr/etopup .

 

Επίσης μάλλον ισχύουν και τα bonus των καταστημάτων.

 

Εμένα γιατι με παει στην αρχική της Wind όταν πατάω πάνω στο link?

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

αν το κανει κανεισ ανανεωση απο 20E ΚΑΙ ΠΑΝΩ ασ μας πειαν ισχυει ο διπλασιοσ χρονοσ καιανα ισχυουν μπονους καταστηματων παιδια;)

 

----- προσθήκη μηνύματος 32 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

αν το κανει κανεισ ανανεωση απο 20E ΚΑΙ ΠΑΝΩ ασ μας πειαν ισχυει ο διπλασιοσ χρονοσ καιανα ισχυουν μπονους καταστηματων παιδια;)

 

ΟΝLINE Eννοω ετσι!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους ανανέωση online με paypal και πιστωτική https://etopup.wind.gr/etopup .

 

Επίσης μάλλον ισχύουν και τα bonus των καταστημάτων.

 

κ χρεωστικη κ προπληρωμενη! γιατι(ΕΥΤΥΧΩΣ) δεν ειμαστε κατοχοι πιστωτικης.

Link to comment
Share on other sites

Αλλάξαν όμως τους όρους χρήσης των δωρεάν 'πακέτων' Log n Win...

 

Απο τώρα μπορείς να τα ενεργοποιείς μόνο εαν έχεις κάνει κάποια ανανέωση χρόνου ομιλίας με τουλάχιστον 5 ευρώ μέσα στον τελευταίο μήνα.. :mad:

Link to comment
Share on other sites

Αλλάξαν όμως τους όρους χρήσης των δωρεάν 'πακέτων' Log n Win...

 

Απο τώρα μπορείς να τα ενεργοποιείς μόνο εαν έχεις κάνει κάποια ανανέωση χρόνου ομιλίας με τουλάχιστον 5 ευρώ μέσα στον τελευταίο μήνα.. :mad:

 

Το είπαμε ξανά αυτο... Είναι μέχρι να μας κάνουν δώρο και συσκευή για να μιλάμε.

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

κ χρεωστικη κ προπληρωμενη! γιατι(ΕΥΤΥΧΩΣ) δεν ειμαστε κατοχοι πιστωτικης.

 

Κάθε άποψη σεβαστή, αλλά υπάρχουν και πολλοί που τα πάνε καλά ΚΑΙ με τις πιστωτικές.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια αν βαλω 20 ευρω σε καταστημα wind τι εννοει πως περνω διπλασιο χρονο ομιλιας; Θα μπουν 40 ;; Και αν ναι θα ,πορω να αγοραζω πακετα με αυτα τα 40 ευρω η μονο με τα 20;;

 

Το διπλάσιο ειναι για 30 ημέρες και για αγορα πακέτων

Link to comment
Share on other sites

εκανα on line ανανεωση 5 ευρω με χρεωστικη καρτα και μου κανε δωρο 120 λεπτα προς wind/q επιδη ανανεωσα "σε καταστημα" συμφωνα με ενα απ τα μηνυματα που ελαβα.

σε αλλο μηνυμα ελεγε "ανανεωνοντας σε καταστημα με 20 ευρω και ανω, διπλασιος χρονος ομιλιας και bonus 5 ωρες προς wind/q για 30 ημερες

Link to comment
Share on other sites

καλό σαν + αυτό αν όντως ισχύει μόνιμα aris1417.
Link to comment
Share on other sites

Έχει καταργηθεί πλέον η δυνατότητα ανανέωσης σε κατάστημα για λιγότερα από 5 ευρώ;

Nαι εδώ και πολλούς μήνες δυστυχώς...

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά συμβαίνει και σε εσάς ή μόνο εγω έχω το πρόβλημα; Από ότι ξέρω πρώτα τρώγονται τα λεπτά από τα πακέτα που λήγουν νωρίτερα. Εμένα όμως σταθερά μου τρώει πρώτα τα λεπτά που είναι σε υπόλοιπα από πακέτα και αφήνει ανέπαφα τα λεπτά στα υπόλοιπα από bonus. Ας πούμε τώρα έχω λεπτά προς Wind (από bonus )που λήγουν μεθαύριο 26/01 και μου τρώει από το πακέτο που ενεργοποίησα προχθές και λήγει 22/02! Είναι φυσιολογικό αυτό;
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά συμβαίνει και σε εσάς ή μόνο εγω έχω το πρόβλημα; Από ότι ξέρω πρώτα τρώγονται τα λεπτά από τα πακέτα που λήγουν νωρίτερα. Εμένα όμως σταθερά μου τρώει πρώτα τα λεπτά που είναι σε υπόλοιπα από πακέτα και αφήνει ανέπαφα τα λεπτά στα υπόλοιπα από bonus. Ας πούμε τώρα έχω λεπτά προς Wind (από bonus )που λήγουν μεθαύριο 26/01 και μου τρώει από το πακέτο που ενεργοποίησα προχθές και λήγει 22/02! Είναι φυσιολογικό αυτό;

 

 

Αρχικά, μπες στο λογαριασμό σου στο myf2go και κοίταξε αναλυτικά τι γράφει... Δεν ξερω εαν το εχεις κανει ήδη...

It's nice to be important, but it's more important to be nice...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικά, μπες στο λογαριασμό σου στο myf2go και κοίταξε αναλυτικά τι γράφει... Δεν ξερω εαν το εχεις κανει ήδη...

Τι να γράφει, τα υπόλοιπά μου όπως είναι διαμορφωμένα με τα πακέτα μου. Το θέμα είναι γιατί μου αφαιρεί τα λεπτά από λάθος πακέτο. Έτσι χάνω 100-150 λεπτά προς Wind κάθε μήνα.

[ATTACH]40363[/ATTACH]

Όπως βλέπετε έχω 242' που λήγουν στις 22/02 (ήταν αρχικά 300') ενώ τα 50' που λήγουν 26/01 είναι ανέπαφα.

Edited by volanis1980
Link to comment
Share on other sites

Κάθε άποψη σεβαστή, αλλά υπάρχουν και πολλοί που τα πάνε καλά ΚΑΙ με τις πιστωτικές.

 

30 χρόνια δούλευα σε τράπεζα και μπορώ να σου πω οτι λίγοι είχαν κοντό χέρι.

Οταν όμως ερχόταν γυναίκα και παιδιά; άστα να πάνε τότε.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ωραία. Νόμιζα οτι γίνεται ΜΟΝΟ σε κατάστημα. Εσυ δλδ το έκανες απο το site?

 

εκανα on line ανανεωση 5 ευρω με χρεωστικη καρτα και μου κανε δωρο 120 λεπτα προς wind/q επιδη ανανεωσα "σε καταστημα" συμφωνα με ενα απ τα μηνυματα που ελαβα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...