Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

sorry για το off-topic με δημιουργήθηκε μια απορία όσον αφορά το θέμα ταυτοποίησης στα καρτοκινητά... Κάποιος νομικός μπορεί να μας πει αν υφίσταται νομικά το παρακάτω που διάβασα??

 

Τι πρέπει να κάνετε αν σας ζητήσει την ταυτότητά σας ιδιωτική εταιρεία ή τράπεζα

Edited by boombastic
ΙΦ ΓΙΟΥ ΑΡ ΓΚΡΙΚ, ΠΛΙΖ ΡΑΪΤ ΙΝ ΓΚΡΙΚ ΕΝΤ ΜΠΙ ΠΡΑΟΥΝΤ ΟΦ ΓΙΟΡ ΛΑΝΓΚΟΥΪΤΖ. ΓΟΥΕΝ ΓΙΟΥ ΡΑΙΤ ΙΝ ΓΚΡΙΚΛΙΣ, ΙΤ ΛΟΥΚΣ ΔΑΤ ΣΤΙΟΥΠΙΤ. ΘΕΝΚΙΟΥ :)
Link to comment
Share on other sites

το εχετε δει αυτο;

τα κλασικα 300' λεπτα προς ολους και

Πακέτο σύνδεσης F2G & κάρτα ανανέωσης χρόνου ομιλίας αξίας €10 Δώρο 900ΜΒ (300ΜΒ/μήνα για 3 μήνες) με μία ανανέωση €10 τον 1ο μήνα.

* Σημειώνεται ότι η ανανέωση πρέπει να πραγματοποιηθεί εντός 31 ημερών από την ενεργοποίηση του πακέτου ενώ τα δωρεάν ΜΒ αποδίδονται ως εξής: 300ΜΒ με την πραγματοποίηση της ανανέωσης, 300ΜΒ 30 ημέρες αργότερα και 300ΜΒ έπειτα από ακόμα 30 ημέρες. Ενημέρωση υπολοίπου μέσα από το http://www.f2g.gr και με δωρεάν κλήση στο 1269.

δεν αναφερει κατι εαν εισαι απο φορητοτητα

δηλ,εαν παρω καρτα των 20€ θα εχω συνολικα 1.8GB για ενα μηνα,και τα 20 στην καρτα μου,εαν επιλεξω Free2surf bonus;

καλο μου ακουγεται

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Το κατάστημα χανίων της wind στην πλατεία 1876 ζητάει 11 ευρώ. Τους έκανα καταγγελία. Μου αρέσει πολύ η μαύρη κουκούλα. Γεια σας
Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν πολλά προγράμματα, για μένα ένα από τα καλύτερα και πιο συμφέρον πρόγραμμα είναι το Wind to All με 35 ευρώ που σου δίνει 1000 λεπτά προς όλους, 100 sms προς όλους και 1GB ίντερνετ
ck
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν πολλά προγράμματα, για μένα ένα από τα καλύτερα και πιο συμφέρον πρόγραμμα είναι το Wind to All με 35 ευρώ που σου δίνει 1000 λεπτά προς όλους, 100 sms προς όλους και 1GB ίντερνετ

 

Αν δεν σου χρησιμεύουν τα 1000 λεπτά με το f2g μπορείς να έχεις 500 λεπτά, 100sms και 1GB internet με 15€ κάθε μήνα.

Not bad

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν σου χρησιμεύουν τα 1000 λεπτά με το f2g μπορείς να έχεις 500 λεπτά, 100sms και 1GB internet με 15€ κάθε μήνα.

Not bad

Και αν σου ειναι απαραιτητα εχεις και τα 1000' με 20 ευρω +130 sms + 1 gb internet.

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Και αν σου ειναι απαραιτητα εχεις και τα 1000' με 20 ευρω +130 sms + 1 gb internet.

 

Πως ακριβώς το κάνεις αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Πως ακριβώς το κάνεις αυτό;

 

Κάνεις 2 ανανεώσεις των 10€ οπότε κερδίζεις 300'+300' προς όλους (με ελάχιστη χρέωση 3').

Μετά αγοράζεις πακέτα online:

200' με 5€ + 200' με 5€

130 sms προς όλους με 5€

1Gb με 5€:happy:;):cool:

 

- Για την ακρίβεια χρειάζεσαι περίπου 23€ (από ανανεώσεις) για να αγοράσεις αυτά τα πακέτα λόγω του φόρου 12%.

Link to comment
Share on other sites

Κάνεις 2 ανανεώσεις των 10€ οπότε κερδίζεις 300'+300' προς όλους (με ελάχιστη χρέωση 3').

Μετά αγοράζεις πακέτα online:

200' με 5€ + 200' με 5€

130 sms προς όλους με 5€

1Gb με 5€:happy:;):cool:

 

- Για την ακρίβεια χρειάζεσαι περίπου 23€ (από ανανεώσεις) για να αγοράσεις αυτά τα πακέτα λόγω του φόρου 12%.

 

Όντως τα σπάει το πακετάκι, αν κι εγώ προσπαθώ και βολεύομαι με 10 ευρώ το μήνα με τα 300 δωρεάν λεπτά προς όλους, και πακετάκια για Internet, δωρεάν χρόνο σε Wind/Q και SMS...

Link to comment
Share on other sites

Κάνεις 2 ανανεώσεις των 10€ οπότε κερδίζεις 300'+300' προς όλους (με ελάχιστη χρέωση 3').

Μετά αγοράζεις πακέτα online:

200' με 5€ + 200' με 5€

130 sms προς όλους με 5€

1Gb με 5€:happy:;):cool:

 

- Για την ακρίβεια χρειάζεσαι περίπου 23€ (από ανανεώσεις) για να αγοράσεις αυτά τα πακέτα λόγω του φόρου 12%.

Α ναι είχα ξεχάσει την δεύτερη 10ευρη ανανέωση!

Τι να λέμε είναι άπαιχτη η προσφορά και μάλιστα αν ένα μήνα δεν θες τόσα λεπτά, απλά το προσαρμόζεις! :D

Link to comment
Share on other sites

Κάνεις 2 ανανεώσεις των 10€ οπότε κερδίζεις 300'+300' προς όλους (με ελάχιστη χρέωση 3').

Μετά αγοράζεις πακέτα online:

200' με 5€ + 200' με 5€

130 sms προς όλους με 5€

1Gb με 5€:happy:;):cool:

 

- Για την ακρίβεια χρειάζεσαι περίπου 23€ (από ανανεώσεις) για να αγοράσεις αυτά τα πακέτα λόγω του φόρου 12%.

 

Για να αποδοθεί το bonus των λεπτών ομιλίας προς όλους, θα πρέπει να γίνουν δύο διαφορετικές ανανεώσεις χρόνου ομιλίας (10+10) και όχι μία (20). Επίσης, αν το υπόλοιπό σου δεν επαρκεί για να ενεργοποιήσεις δύο φόρες κάποιο πακέτο, μπορείς να επισκεφθείς ένα κατάστημα WIND και να ανανεώσεις με το ποσό που σου λείπει (αν το ποσό είναι λιγότερο από 5€, αλλιώς με μια κάρτα ανανέωσης, κάνεις τη δουλειά σου).

Link to comment
Share on other sites

Εκτός από αγορά πακέτου on line πώς μπορώ να αγοράσω πακέτα?

Δεν μπορώ με αποστολή SMS και που?

 

Πακέτα μπορείς να ενεργοποιήσεις καλώντας στο 1265.

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να μπω στο My#1

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vmihas.myf2gstatus&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS52bWloYXMubXlmMmdzdGF0dXMiXQ..

Αλλά δεν μπορώ, στο My#2 μπαίνω κανονικά, μήπως ξέρει κάποιος κάτι?

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να μπω στο My#1

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vmihas.myf2gstatus&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS52bWloYXMubXlmMmdzdGF0dXMiXQ..

Αλλά δεν μπορώ, στο My#2 μπαίνω κανονικά, μήπως ξέρει κάποιος κάτι?

*** 20/3/2013 13:00 -- ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ: ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗΣ ΣΤΟ SITE ΤΗΣ WIND H ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΔΕΝ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΝΕΤΑΙ ΣΩΣΤΑ. ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΥΝΤΟΜΑ!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΣΑΣ ***

Link to comment
Share on other sites

*** 20/3/2013 13:00 -- ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ: ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗΣ ΣΤΟ SITE ΤΗΣ WIND H ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΔΕΝ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΝΕΤΑΙ ΣΩΣΤΑ. ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΥΝΤΟΜΑ!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΣΑΣ ***

 

Η εφαρμογη τωρα δουλευει:Dκαλα το παλικαρι κανει φοβερη δουλεια.Χιλια μπραβο.

Link to comment
Share on other sites

Η εφαρμογη τωρα δουλευει:Dκαλα το παλικαρι κανει φοβερη δουλεια.Χιλια μπραβο.

 

Μωρέ η εφαρμογή δουλεύει αλλά ο μ@@@κας ο ελληνάρας του καναπέ έκανε σχόλιο για να μην χάσει (για μια ΔΩΡΕΑΝ όχι επίσημη εφαρμογή)

ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ

 

ΔΕΝ ΠΑΤΕ ΝΑ ΠΕΤΑΞΕΤΕ ΛΕΟ ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΦΑΡΜΟΓΗ Η ΦΤΙΑΧΤΕΤΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΗ ΤΗΝ ΒΑΛΑΤΕ ΕΠΑΝΩ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ

Για λύπηση είναι μερικοί. Φυσικά και έφαγε thumb down ο συγκεκριμένος :mad:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά ... δεν ξέρω εαν γράφω στο σωστό θέμα ...

Έτυχε κανείς σας να κερδίσει κάποιο δώρο απο το f2go και να το παραλάβει ?

Εδώ και ένα μήνα με ενημέρωσαν οτι κέρδισα κάποιο δώρο και είναι άφαντοι .. ούτε στο μαιλ απαντάνε ούτε και στα μυνήματά μου στο facebook

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά ... δεν ξέρω εαν γράφω στο σωστό θέμα ...

Έτυχε κανείς σας να κερδίσει κάποιο δώρο απο το f2go και να το παραλάβει ?

Εδώ και ένα μήνα με ενημέρωσαν οτι κέρδισα κάποιο δώρο και είναι άφαντοι .. ούτε στο μαιλ απαντάνε ούτε και στα μυνήματά μου στο facebook

 

Ναι και εγω ακομα περιμενω μια αφίσα απο την ταινία του Ταραντίνο!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...