Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

την επομενη φορα που θα σας παρουν τηλ, να τους πειτε οτι θελετε το iPhone δωρεαν με καρτοσυνδεση 20. Θα σας απαντησουν ''δε γινεται'' και θα τους πειτε ''οταν θα γινεται, τοτε παρτε με τηλ''

 

Εγώ σκέφτηκα να τους ζητήσω το Iphone 5 σε κόκκινο χρώμα :-):superman:

 

Πήρα την εξυπηρέτηση μου είπαν ότι είναι συνεργάτης τους στην Θεσσαλονίκη, και θα τους πουν να μην με ξανακαλέσουν, θα χρειαστούν όμως 2 βδομάδες να γίνει αυτό ¨..... :worry::worry::worry:

http://briefcase.pathfinder.gr/download/csarad/24825/530117/ardas06.jpg

ARDAS FESTIVAL - KASTANIES, EVROS, GREECE

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σκέφτηκα να τους ζητήσω το Iphone 5 σε κόκκινο χρώμα :-):superman:

 

Πήρα την εξυπηρέτηση μου είπαν ότι είναι συνεργάτης τους στην Θεσσαλονίκη, και θα τους πουν να μην με ξανακαλέσουν, θα χρειαστούν όμως 2 βδομάδες να γίνει αυτό ¨..... :worry::worry::worry:

 

2 βδομάδες για να σηκώσει το ακουστικό να πατήσει 10 νούμερα και να πει μην ξαναπαρουν σε αυτόν τον αριθμό;ωραία πράγματα....

Link to comment
Share on other sites

2 βδομάδες για να σηκώσει το ακουστικό να πατήσει 10 νούμερα και να πει μην ξαναπαρουν σε αυτόν τον αριθμό;ωραία πράγματα....

Ας μην κατακρίνουμε την πιθανολογούμενη αργοπορία ενός και μόνο υπαλλήλου χωρίς να γνωρίζουμε τι γραφειοκρατικές διαδικασίες κρύβονται πίσω από κάποιες εργασίες...

Link to comment
Share on other sites

Έχω μια απορία, που δε νομίζω να ξέρει να μου τη λύσει κανείς, αλλά εγώ θα την κάνω..

Έχω υπόλοιπο χρόνο προς τρίτους 0' 6''. Με δεδομένη την ελάχιστη χρέωση των 3', εαν εγώ τώρα πάρω τηλέφωνο, θα με χρεώσει απλά αυτά τα 6'' και μετά ότι παραπάνω μιλήσω κανονικά, ή θα με χρεώσει 3' αφαιρώντας τα υπόλοιπα 2' και 54'' από την κάρτα μου;

Λεπτομέρεια, αλλά μοου γεννήθηκε η απορία τώρα που το είδα..:p

Link to comment
Share on other sites

Έχω μια απορία, που δε νομίζω να ξέρει να μου τη λύσει κανείς, αλλά εγώ θα την κάνω..

Έχω υπόλοιπο χρόνο προς τρίτους 0' 6''. Με δεδομένη την ελάχιστη χρέωση των 3', εαν εγώ τώρα πάρω τηλέφωνο, θα με χρεώσει απλά αυτά τα 6'' και μετά ότι παραπάνω μιλήσω κανονικά, ή θα με χρεώσει 3' αφαιρώντας τα υπόλοιπα 2' και 54'' από την κάρτα μου;

Λεπτομέρεια, αλλά μοου γεννήθηκε η απορία τώρα που το είδα..:p

 

Ξέχνα το, κατευθείαν από την κάρτα θα σου τραβήξει. Αν δεν έχεις 3' + κάτι από τα δώρα πάει κατευθείαν στην κάρτα. Και 2' 59'' να είχες πάλι θα τα παρεβλεπε τελείως! Μόλις φτάσεις σε υπόλοιπο λιγότερο από 3' ότι δωρεάν έμεινε είναι σαν να μην υπάρχει καν!

Link to comment
Share on other sites

Ξέχνα το, κατευθείαν από την κάρτα θα σου τραβήξει. Αν δεν έχεις 3' + κάτι από τα δώρα πάει κατευθείαν στην κάρτα. Και 2' 59'' να είχες πάλι θα τα παρεβλεπε τελείως! Μόλις φτάσεις σε υπόλοιπο λιγότερο από 3' ότι δωρεάν έμεινε είναι σαν να μην υπάρχει καν!

 

Ναι, αλλά το θέμα είναι οτι από την κάρτα θα μου τραβήξει μόνο όσο μιλήσω με ελάχιστη χρέωση 1' , ή θα μου τραβήξει με ελάχιστη χρέωση 3'??

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αλλά το θέμα είναι οτι από την κάρτα θα μου τραβήξει μόνο όσο μιλήσω με ελάχιστη χρέωση 1' , ή θα μου τραβήξει με ελάχιστη χρέωση 3'??

 

με ελαχιστη το 1 λεπτο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Με τη χρέωση 0,01 ευρώ/λεπτό προς 2 αριθμούς Wind στα (παλιά) προγράμματα F2G5 και F2G6 τι ισχύει τελικά; Ο αριθμός 1267 δεν ισχύει πλέον για δήλωση των 2 αριθμών Wind κάθε μήνα. Καταργήθηκε , λοιπόν, τελείως η υπηρεσία ή απλά δεν μπορούμε να αλλάξουμε τους 2 αριθμούς;
Link to comment
Share on other sites

Με τη χρέωση 0,01 ευρώ/λεπτό προς 2 αριθμούς Wind στα (παλιά) προγράμματα F2G5 και F2G6 τι ισχύει τελικά; Ο αριθμός 1267 δεν ισχύει πλέον για δήλωση των 2 αριθμών Wind κάθε μήνα. Καταργήθηκε , λοιπόν, τελείως η υπηρεσία ή απλά δεν μπορούμε να αλλάξουμε τους 2 αριθμούς;

 

Νομίζω από ότι ανέφεραν κάποια παιδιά εδώ μεσα ότι καταργήθηκε τελείως. Δοκίμασε νακάνεις μία κλήση σε 1 από τους 2 αριθμούς και αν δεις ότι χρεώθηκες σημαίνει ότι πάππαλα!

Link to comment
Share on other sites

τελικα εβαλα μια 10αρα...

αφου η 10αρα δινει 100' αν χρειαστει και αλλο βαζω τοτε αλλα 10..

παλια αξιζε περισσοτερο η 20αρα

Link to comment
Share on other sites

Χαζομάρα η αλλαγή ελάχιστου χρόνου χρέωσης στο F2G2!!:angry::angry: Εντάξει, δε λέω, 0,11 ευρώ δεν είναι τόσο πολλά, αν συγκρίνουμε με άλλες εταιρίες, αλλά γιατί να το αλλάξει;;;; Υπάρχει κάποια επίσημη ανακοίνωση ή δε μπήκαν καν στον κόπο;

 

Επίσης όταν πριν λίγο πάτησα το λινκ στο myF2G για την κλήρωση για την avant premiere του Spiderman, αμέσως μου ήρθε μήνυμα ότι ενεργοποιήθηκε το bonus ανανέωσης του 1300, ενώ εγώ είχα το προηγούμενο bonus του 1242 που δεν ήθελα να αλλάξω. Δεν είδα να αναφέρεται πουθενά ότι με τη συμμετοχή στην κλήρωση σου αλλάζουν το bonus. Μήπως ξέρει κανείς αν υπάρχει τρόπος να ακυρώσω αυτή την αλλαγή;

Link to comment
Share on other sites

Τα πακέτα σύνδεσης Wind/Q είναι δωρεάν μόνο με online παραγγελία; Για παράδειγμα, στον τιμοκατάλογο βλέπω πως τα χρεώνουν 5 ευρώ.

 

http://www.wind.com.gr/gr/q/about-q/timokatalogos/

Link to comment
Share on other sites

Τα πακέτα σύνδεσης Wind/Q είναι δωρεάν μόνο με online παραγγελία; Για παράδειγμα, στον τιμοκατάλογο βλέπω πως τα χρεώνουν 5 ευρώ.

 

http://www.wind.com.gr/gr/q/about-q/timokatalogos/

οχι,και στο καταστημα δωρεάν είναι.

Link to comment
Share on other sites

Τα πακέτα σύνδεσης Wind/Q είναι δωρεάν μόνο με online παραγγελία; Για παράδειγμα, στον τιμοκατάλογο βλέπω πως τα χρεώνουν 5 ευρώ.

 

http://www.wind.com.gr/gr/q/about-q/timokatalogos/

 

οχι,και στο καταστημα δωρεάν είναι.

 

αναλογως το καταστημα. καποιοι εξυπνοι τα χρεωνουν και στο καταστημα.

πονηριες των υπαλληλων

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αναλογως το καταστημα. καποιοι εξυπνοι τα χρεωνουν και στο καταστημα.

πονηριες των υπαλληλων

αν πουν ότι το χρεώνουν, τους λες ότι κανονικά τα δίνουν τσάμπα, και τους γειώνεις.
Link to comment
Share on other sites

αν πουν ότι το χρεώνουν, τους λες ότι κανονικά τα δίνουν τσάμπα, και τους γειώνεις.

 

ορεξη να εχεις να μαλωνεις

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

σε f2g2 εδω κ ενα μηνα μου ερχονται καθε εβδομαδα μνμ οτι αν ανανεωσω με 5ευρω θα εχω 90λεπτα προς ολους κ η καρτα μένει!

ανανεωσα κ συνεχιζουν ακομη τα μνματα...καλη μαγκια της wind.

Link to comment
Share on other sites

σε f2g2 εδω κ ενα μηνα μου ερχονται καθε εβδομαδα μνμ οτι αν ανανεωσω με 5ευρω θα εχω 90λεπτα προς ολους κ η καρτα μένει!

ανανεωσα κ συνεχιζουν ακομη τα μνματα...καλη μαγκια της wind.

Ας εστελνε με τον ιδιο ρυθμο τα μηνυματα διπλασιασμων/τριπλασιασμων και θα ειχε ξεχρεωσει τα παντα ολα η εταιρεια:dance:

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

σε f2g2 εδω κ ενα μηνα μου ερχονται καθε εβδομαδα μνμ οτι αν ανανεωσω με 5ευρω θα εχω 90λεπτα προς ολους κ η καρτα μένει!

ανανεωσα κ συνεχιζουν ακομη τα μνματα...καλη μαγκια της wind.

 

πολυ καλη προσφορα αυτη μακαρι να μου ερχοταν και εμενα αυτο το μηνυμα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

^ κι εμένα στο 2ο μου f2g2, που το χρησιμοποιώ πολύ λίγο, μου έρχεται εδώ και μήνες κάθε βδομάδα μήνυμα είτε για διπλασιασμό είτε για 90' με ανανέωση 5€. Δεν έχω ανανεώσει από τον περασμένο Αύγουστο, και σκοπεύω πάλι φέτος να βάλω μόνο 1€ για να διατηρήσω απλώς τον αριθμό, γιατί έχω ακόμα 80€ από παλιότερο υπόλοιπο που προσπαθώ να ξοδέψω.

Στο βασικο μου f2g2, που το χρησιμοποιώ αρκετά, μου είχε έρθει για 90' δώρο με 5€ ανανέωση στις 9/5 και όντως ανανέωσα και τα πήρα, και από τότε δεν μου ξαναστείλανε sms προσφοράς. Μόνο διαφημιστικά για πακέτο 100' με 8€... χαχαχα

Edited by tseapis
Link to comment
Share on other sites

^ κι εμένα στο 2ο μου f2g2, που το χρησιμοποιώ πολύ λίγο, μου έρχεται εδώ και μήνες κάθε βδομάδα μήνυμα είτε για διπλασιασμό είτε για 90' με ανανέωση 5€. Δεν έχω ανανεώσει από τον περασμένο Αύγουστο, και σκοπεύω πάλι φέτος να βάλω μόνο 1€ για να διατηρήσω απλώς τον αριθμό, γιατί έχω ακόμα 80€ από παλιότερο υπόλοιπο που προσπαθώ να ξοδέψω.

Στο βασικο μου f2g2, που το χρησιμοποιώ αρκετά, μου είχε έρθει για 90' δώρο με 5€ ανανέωση στις 9/5 και όντως ανανέωσα και τα πήρα, και από τότε δεν μου ξαναστείλανε sms προσφοράς. Μόνο διαφημιστικά για πακέτο 100' με 8€... χαχαχα

 

Και εμενα στο βασικο μου νουμερο f2g2 που βαζω συνεχεια καρτα δεν μου στελνουνε καμια προσφορα διπλασιασμου η τριπλασιασμου μονο με 5ε δωρο 50΄ προς ολους τπτ δηλαδη αφου ειναι 3΄λεπτα και αυτο οποτε με θυμηθουνε.Ενω σε ενα q που εχω και εχω να βαλω κανενα 6μηνο καρτα με εχουνε τρελανη στις προσφορεςκαι στα μυνηματα .Καθε βδομαδα διπλασιασμου και λεπτα ομιλιας προς ολους και προς wind/q μαζι με μυνηματα.Αλλα εγω δεν βαζω:lol::lol:. Εκει που πρεπει να στειλουνε δεν στελνουνε και εκει που δεν πρεπει στελωουνε:wacko:

Ηθικο διδαγμα μην βαζετε πολυ συχνα καρτα.Και μολης σας στειλουνε διπλασιασμους η τριπλασιασμους φουλαρετε με 20αρες να βγαλετε ενα μηνα με τα δωρεαν λεπτα που δινουνε απο την ανανεωση στα καταστηματα και μετα σας μενει το τεραστιο υπολοιπο να το κανετε οτι θελετε:):):):)

Link to comment
Share on other sites

σε f2g2 εδω κ ενα μηνα μου ερχονται καθε εβδομαδα μνμ οτι αν ανανεωσω με 5ευρω θα εχω 90λεπτα προς ολους κ η καρτα μένει!

ανανεωσα κ συνεχιζουν ακομη τα μνματα...καλη μαγκια της wind.

 

To ίδιο κι εδώ. Κι όχι μόνο στο f2g2 αλλά έρχονται και στο άλλο που έχω της q.

Scotty, beam us up.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...