Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ήμουνα είδη γραμμένος στην πρόσφορα κε έχω Πάρη τον πρώτο διπλασιασμό ..μολης τελειοσε ο χρόνος μου στύλε μήνυμα κε μου λέι ΠΟΣ¨:: KAI MHN ΞEXNAΣ OTI KAΘE MHNA KEPΔIZEIΣ ΔIΠΛAΣIO XPONO OMIΛIAΣ ΣTH 2H KAI 3H ANANEΩΣH TOY MHNA ..ε έβαλα είκοσι εύρο και που είναι ? Edited by simcart
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.. ενεργοποιησα σημερα μια wind card 2 all και θελω να ρωτησω αν βαλω αμεσως μια καρτα 10 ευρω παιρνω τα λεπτα προς wind και προς τους αλλους η χρειαζεται να κανω καπου εγγραφη.Στην σελιδα της εταιρειας http://www.wind.com.gr/Left-Menu/%CE%9A%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%84%CE%AE/%CE%93%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%BF%CE%BD-%CE%99%CE%B4%CE%B9%CF%8E%CF%84%CE%B7/%CE%9A%CE%B1%CF%81%CF%84%CE%BF%CE%BA%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%84%CE%AE/%CE%9D%CE%AD%CE%B1-%CE%9A%CE%B1%CF%81%CF%84%CE%BF%CE%BA%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%84%CE%AE-Wind/%CE%94%CE%B9%CF%80%CE%BB%CE%AC%CF%83%CE%B9%CE%BF%CF%82-%CF%87%CF%81%CF%8C%CE%BD%CE%BF%CF%82-%CE%BF%CE%BC%CE%B9%CE%BB%CE%AF%CE%B1%CF%82---%CE%94%CF%89%CF%81%CE%B5%CE%AC%CE%BD-%CE%B5%CF%80%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CE%B9%CE%BD%CF%89%CE%BD%CE%AF%CE%B1-%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%82.aspx δεν γραφει απολυτως τιποτα για εγγραφη καπου ..απλα εδω ειμαι πιο σιγουρος..

ευχαριστω

Edited by zerokill
Link to comment
Share on other sites

ήμουνα είδη γραμμένος στην πρόσφορα κε έχω Πάρη τον πρώτο διπλασιασμό ..μολης τελειοσε ο χρόνος μου στύλε μήνυμα κε μου λέι ΠΟΣ¨:: KAI MHN ΞEXNAΣ OTI KAΘE MHNA KEPΔIZEIΣ ΔIΠΛAΣIO XPONO OMIΛIAΣ ΣTH 2H KAI 3H ANANEΩΣH TOY MHNA ..ε έβαλα είκοσι εύρο και που είναι ?

 

καλα τι θα δουνε δηλαδη?αφου ισχυει αυτοματα η προσφορα. τετοια απατη δηλαδη?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ακριβός οπός σας τα λέω έχω και το μήνυμα ...τι να πω πια δεν ξέρω άπλα μπορ να είναι ένα τεχνικό πρόβλημα το άδικο θα είναι άμα δεν μου το αναγνωρίσουν τότε μιλάμε για απάτη
Link to comment
Share on other sites

ακριβός οπός σας τα λέω έχω και το μήνυμα ...τι να πω πια δεν ξέρω άπλα μπορ να είναι ένα τεχνικό πρόβλημα το άδικο θα είναι άμα δεν μου το αναγνωρίσουν τότε μιλάμε για απάτη

 

Το μηνυμα αυτο δεν ηρθε μονο σε σενα.εχει ερθει σε ολους

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα ανανεώσει την 1η Μαϊού . Χθες εβαλα μια κάρτα των 5 για να ενεργοποιήσω τα 500mb ,όμως διπλασιασμο μπόνους δεν ειδα .
Link to comment
Share on other sites

Μαλλον ο διπλασιασμος της 2ης και της 3ης ανανεωσης γινεται μονο αν δεν εχει διπλασιαστει η πρωτη ανανεωση, δηλαδη απο τον επομενο μηνα αφου μεχρι πριν λιγες μερες διπλασιαζονταν μονο η πρωτη ανανεωση και οι περισσοτεροι εχουν ηδη ανανεωσει μια φορα και εχουν παρει το διπλασιασμο.Απ'οτι φαινεται "ξεχασαν" να αναφερουν αυτη τη λεπτομερεια στο sms.
Link to comment
Share on other sites

Μαλλον ο διπλασιασμος της 2ης και της 3ης ανανεωσης γινεται μονο αν δεν εχει διπλασιαστει η πρωτη ανανεωση, δηλαδη απο τον επομενο μηνα αφου μεχρι πριν λιγες μερες διπλασιαζονταν μονο η πρωτη ανανεωση και οι περισσοτεροι εχουν ηδη ανανεωσει μια φορα και εχουν παρει το διπλασιασμο.Απ'οτι φαινεται "ξεχασαν" να αναφερουν αυτη τη λεπτομερεια στο sms.

 

σωστη η υποθεση σου.μαλλον αυτο ειναι. αλητεια κανονικη ομως

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αυτό λοιπόν εννοούσε εκείνο το μήνυμα που έλεγε βάλε μια κάρτα μέχρι 8 Μάη και θα διπλασιαστεί . Όλως τυχαία έβαλα μια κάρτα στις 8....
Link to comment
Share on other sites

μα παιδιά το μήνυμα ήρθε αφού μου είπε πως κατανάλωσα τους μπόνους ..αρα εις γνώσην ήτανε ότι εχει γινεί η πρώτη ανανέωση...μου είπανε ότι θα κάνανε αναβάθμιση στο σύστημα κε είχανε πει θα υπήρξε πρόβλημα με τους διπλασιασμούς .
Link to comment
Share on other sites

μα παιδιά το μήνυμα ήρθε αφού μου είπε πως κατανάλωσα τους μπόνους ..αρα εις γνώσην ήτανε ότι εχει γινεί η πρώτη ανανέωση...μου είπανε ότι θα κάνανε αναβάθμιση στο σύστημα κε είχανε πει θα υπήρξε πρόβλημα με τους διπλασιασμούς .

 

αρα δεν απατη, απλα υπαρχει τεχνικο προβλημα. ετσι ενταξει

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

υποθετικά ..αυτο δεν μου το είπε η προηγούμενη όταν είχα Πάρη δεν ξέρω αγαπητέ μου ...άλα άμα δεν το δώσουνε θα εξακολουθεί να λέγετε απάτη
Link to comment
Share on other sites

υποθετικά ..αυτο δεν μου το είπε η προηγούμενη όταν είχα Πάρη δεν ξέρω αγαπητέ μου ...άλα άμα δεν το δώσουνε θα εξακολουθεί να λέγετε απάτη

 

τα τεχνικα προβληματα ειναι συνηθισμενα στην wind.αφου αφησες αιτημα να το δουνε, θα παρεις απαντηση τι ισχυει τελικα. οταν σου απαντησουνε ενημερωσε μας

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

σήμερα 15 , λήγει η προσφορά του Internet 500 MB , Μακάρι να δώσουν παράταση
Link to comment
Share on other sites

σήμερα 15 , λήγει η προσφορά του Internet 500 MB , Μακάρι να δώσουν παράταση

 

Που σημαίνει ότι; Δεν θα ενεργοποιούνται πλέον τα 500 mb σε καινούργιους χρήστες ή σταματάει και για τους παλιούς; Συγνώμη αλλά δεν διάβασα παραπάνω.

 

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Που σημαίνει ότι; Δεν θα ενεργοποιούνται πλέον τα 500 mb σε καινούργιους χρήστες ή σταματάει και για τους παλιούς; Συγνώμη αλλά δεν διάβασα παραπάνω.

 

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

 

Το πακετο παυει να υπαρχει και δεν μπορει να ενεργοποιηθει απο κανενα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Με λίγα λόγια , βάλτε το σήμερα για να έχετε για 1 μήνα ακόμα
Link to comment
Share on other sites

Το πακετο παυει να υπαρχει και δεν μπορει να ενεργοποιηθει απο κανενα.

 

Με λίγα λόγια , βάλτε το σήμερα για να έχετε για 1 μήνα ακόμα

 

Έχω απο την προηγούμενη ενεργοποίηση περίπου 300mb ,αν βάλω και άλλη κάρτα σήμερα τα mb πόσα θα είναι;

Ξέρετε περίπου την χρέωση ανα mb σε συμβόλαιο, έστω ένα εύρος τιμών

Link to comment
Share on other sites

ενεργοποιησε ενα πακετο μινι sms.με καθε ενεργοποιηση τετοιου πακετου παιρνεις 1 ποντο.η απλα ανανεωσε σε ενα καταστημα με 1 ευρω.

 

νομιζω δεν ανανεωνουν πλεον με 1 ευρω:cool:

myphone_2.png
Link to comment
Share on other sites

Έχω απο την προηγούμενη ενεργοποίηση περίπου 300mb ,αν βάλω και άλλη κάρτα σήμερα τα mb πόσα θα είναι;

Ξέρετε περίπου την χρέωση ανα mb σε συμβόλαιο, έστω ένα εύρος τιμών

 

Τα mb λογικα θα ληγουν στη ωρα τους ξεχωριστα, αν βαλεις αλλα 500, θα σου λεει συνολο 800mb αλλα τα 300 θα ληξουν οταν συμπληρωσουν μηνα, ενω τα 500 σε 30 μερες κανονικα.

Link to comment
Share on other sites

σήμερα 15 , λήγει η προσφορά του Internet 500 MB , Μακάρι να δώσουν παράταση

 

Νομιζω η Q το εχει μεχρι 30/6

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κε κάλος σας βρήκα αν και παρακολουθώ χρόνια το forum σήμερα γράφτηκα για να καταγγείλω το εξής: Mου ήρθε ένα μήνυμα το ίδιο με τα άλλα τα πεδιά που έλεγε πως τέλειωσε ο μπόνους ομιλίας και ανανέωσε χρόνο ομιλίας κε θα έχω διπλασιασμό με την δεύτερη κε τρίτη ανανέωση κλπ...λιπών έβαλα είκοσι ευρό και τίποτα .. πήρα στην εξυπηρέτηση πελατών κε πέρασα κε από κατάστημα κε τίποτα ...από το τηλέφωνο μου είπανε ΠΟΣ θα το ελέγξουνε .. συγνώμη άλα αυτό είναι απατεωνιά ...

 

κι εμένα μου ήρθε αυτό το μήνυμα, έκανα ανανέωση με 5 ευρώ προχθές (η δεύτερη γι αυτό το μήνα) μου ήρθε ο διπλασιασμός και ίσχυε για μια μέρα μόνο, χθες το βράδυ εξαφανίστηκε το υπόλοιπο (περίπου 4€)...ακόμα δεν επικοινώνησα με εξυπηρέτηση πελατών για να δω αν όντως ισχύει για μια μέρα (τρελήηη προσφορά) ή αν κάτι έγινε πάλι με τη γραμμή μου (το χουν το συνήθειο να μου εξαφανίζουν ποσά από διπλασιασμούς και μπόνους κλπ)...

Link to comment
Share on other sites

κι εμένα μου ήρθε αυτό το μήνυμα, έκανα ανανέωση με 5 ευρώ προχθές (η δεύτερη γι αυτό το μήνα) μου ήρθε ο διπλασιασμός και ίσχυε για μια μέρα μόνο, χθες το βράδυ εξαφανίστηκε το υπόλοιπο (περίπου 4€)...ακόμα δεν επικοινώνησα με εξυπηρέτηση πελατών για να δω αν όντως ισχύει για μια μέρα (τρελήηη προσφορά) ή αν κάτι έγινε πάλι με τη γραμμή μου (το χουν το συνήθειο να μου εξαφανίζουν ποσά από διπλασιασμούς και μπόνους κλπ)...

 

αλλο παλι και αυτο για μια μερα μονο?μηπως ειναι τεχνικο προβλημα και σε σενα?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αλλο παλι και αυτο για μια μερα μονο?μηπως ειναι τεχνικο προβλημα και σε σενα?

 

όχι γιατί το ανέφερε και το μήνυμα από το 1237 οτί λήγει στις 14/5...ζήτησα από την εξυπηρέτηση πελατών μέσα από τη φόρμα επικοινωνίας του site της wind (βαρέθηκα να καλώ το 1260 και να μη μπορώ να συνεννοηθώ) να με ενημερώσουν αν όντως αυτή είναι η διάρκεια του διπλασιασμού...από εκεί ευτυχώς την προηγούμενη φορά είχε επικοινωνήσει μαζί μου μια εξυπηρετηκότατη υπάλληλος που με είχε κατατοπίσει πλήρως για το τι ισχύει στις 2 γραμμές που έχω από άποψη προσφορών κλπ έτσι ώστε να μπορώ να τις ελέγχω και να ξέρω τι μου γίνετε...

Link to comment
Share on other sites

όχι γιατί το ανέφερε και το μήνυμα από το 1237 οτί λήγει στις 14/5...ζήτησα από την εξυπηρέτηση πελατών μέσα από τη φόρμα επικοινωνίας του site της wind (βαρέθηκα να καλώ το 1260 και να μη μπορώ να συνεννοηθώ) να με ενημερώσουν αν όντως αυτή είναι η διάρκεια του διπλασιασμού...από εκεί ευτυχώς την προηγούμενη φορά είχε επικοινωνήσει μαζί μου μια εξυπηρετηκότατη υπάλληλος που με είχε κατατοπίσει πλήρως για το τι ισχύει στις 2 γραμμές που έχω από άποψη προσφορών κλπ έτσι ώστε να μπορώ να τις ελέγχω και να ξέρω τι μου γίνετε...

 

αρα ειναι σιγουρα τεχνικο προβλημα. συνηθισμενες καταστασεις

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...