Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η f2g που δίνει 1000 ΜΒ νομίζω δεν θεωρείται καρτοκινητή??

Δεν τα προσφέρει δωρεάν φίλε έτσι όπως το εννοείς. Ήταν μια προσφορά που έληξε και ισχύει μόνο για όσους το έχουν ηδη ενεργοποιήσει.

Link to comment
Share on other sites

Από την WIND δεν περιμένουμε τίποτα αλλά ταυτόχρονα μας εκπλήσσει ευχάριστα με τις προσφορές που βγάζει κατά καιρούς:ninja:

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Η μόνη προσφορά που περιμένω τώρα πιά , είναι της μορφής ξόδεψε 10 ευρώ τον μήνα και πάρε δώρο τόσα ΜΒ ή βάλε 10 ευρώ και πάρε .

Το τσάμπα πέθανε .

Link to comment
Share on other sites

Η μόνη προσφορά που περιμένω τώρα πιά , είναι της μορφής ξόδεψε 10 ευρώ τον μήνα και πάρε δώρο τόσα ΜΒ ή βάλε 10 ευρώ και πάρε .

Το τσάμπα πέθανε .

 

ας δώσουν με 10 ευρω 500mb και ειμαι ευχαριστημένος εγω.

για ενα iphone ποσα χρειάζονται τον μηνα περίπου?

Link to comment
Share on other sites

ας δώσουν με 10 ευρω 500mb και ειμαι ευχαριστημένος εγω.

για ενα iphone ποσα χρειάζονται τον μηνα περίπου?

Εξαρταται τη χρηση. Εγω πχ. στο σπιτι και στον χωρο εργασιας μου μπαινω με wifi, οποτε δε καταναλωνω πολλα ΜΒ μεσω Γουιντ. Γενικα παντως πιστευω οτι 300-500ΜΒ ειναι αρκετα για iphone το μηνα (μεσω γουιντ) δεδομενου οτι θα μπαινεις αρκετα και σε διαφορα wifi.

Link to comment
Share on other sites

Οσο διαρκει η προσφορα για το βατραχι, τουλαχιστον μεχρι τελος του χρονου

http://www.frogmobile.gr/el/content.aspx?d=2&sd=15&ssd=0&ns=-10004&cid=18042

η Wind δεν εχει τα @@ να αυξησει ελαχιστο χρονο κλησης ή χρεωση ομιλιας στο F2G2.

 

Λογικα οσοι δεν εχουν υπολοιπο στη Wind θα εχουν φυγει ηδη, μετα την αυξηση στα SMS.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω 1300 πόντους και θα πάρω τα 60 ε χρονο ομιλίας ......Ελπίζω να μην ακριβύνει τη χρέωση στην ομιλία!!!
Οι αγγελίες είναι επιτρεπτές μόνο στο buy&sell.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω 1300 πόντους και θα πάρω τα 60 ε χρονο ομιλίας ......Ελπίζω να μην ακριβύνει τη χρέωση στην ομιλία!!!

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: μην παιρνεις και ορκο!

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Σε διάφορα καταστήματα wind μπορεί να βρείς iphone. Συνήθως κάνουν εισαγωγές μετα απο παραγγελία τα μαγαζία που ειναι με franchise. Είναι κανονικές εισαγωγές (νομίζο ξεκλείδωτα) με εγγύηση.ρώτα σε μερικά καταστήματα wind.

 

Φέρνουν iPhone αγορασμένο μάλιστα από την ίδια την Apple.

Γι΄αυτό έχει και τσιμπημένη τιμή συγκριτικά με τις άλλες εταιρίες!

Link to comment
Share on other sites

..μετα λυπης βλεπω οτι το easypay της πειραιως δεν υποστηριζει πλεον την αγορα προπληρωμενου χρονου....σε ολες τις εταιρειες...:wacko:

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

καλεις το 1268

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Για το υπόλοιπο του διπλάσιου χρόνου και των SMS και λεπτών ομιλίας πέρνεις πάλι το 1268 και πατάς 2

Για τον κανονικό χρόνο και το υπόλοιπο των 120 προς σταθερά καλείς 1269

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και το SMS στέλνοντας ΥΠ στο 1245:rolleyes: (για υπόλοιπο των 1.500' & 1.500 SMS)

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Ναι , μόνο αν έχεις E-banking πλέον

 

και μονο με πληρωμη απο τραπεζικο λογ/σμο, οχι πλέον μεσω πιστωτικης κάρτας. εν τω μεταξυ η ελαχιστη πλεον ανανεωση απο το ebanking της Πειραιώς αυξηθηκε στα 15 ευρώ (απο 10).

 

Οσο διαρκει η προσφορα για το βατραχι, τουλαχιστον μεχρι τελος του χρονου

http://www.frogmobile.gr/el/content.aspx?d=2&sd=15&ssd=0&ns=-10004&cid=18042

η Wind δεν εχει τα @@ να αυξησει ελαχιστο χρονο κλησης ή χρεωση ομιλιας στο F2G2.

 

Λογικα οσοι δεν εχουν υπολοιπο στη Wind θα εχουν φυγει ηδη, μετα την αυξηση στα SMS.

 

τι εννοείς όσοι δεν έχουν υπόλοιπο?

Edited by Petros the Great
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων. Χρησιμοποίησε την Πολλαπλή Παράθεση!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πως μπορώ να δω το υπόλοιπο των δωρεάν λεπτών και sms στην καρτοκινητή Wind?

 

Υπάρχει και το SMS στέλνοντας ΥΠ στο 1245:rolleyes: (για υπόλοιπο των 1.500' & 1.500 SMS)

 

Στην νέα καρτοκινητή για την οποία μιλάμε δεν υπάρχει 1245

Link to comment
Share on other sites

Δεν τα προσφέρει δωρεάν φίλε έτσι όπως το εννοείς. Ήταν μια προσφορά που έληξε και ισχύει μόνο για όσους το έχουν ηδη ενεργοποιήσει.

Μηπως θυμομαστε πως ενημερωνομαι για τα δωρεαν mb υπολοιπου? εχω ξεχασει τον αριθμο ενημερωσης και ναι ειμαι απο τους τυχερους που εχει για ενα χρονο δωρεαν ιντερνετ....(προλαβα την προσφορα):D...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...