Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

για ποιο λογο 2 φορες?

 

Γιατί όταν ήμουν στο Νέο Καρτοκινητό και κάλεσα 1342 μου έδωσε μόνο μία επιλογή πατώντας το 1 (προφανώς μετάβαση στο απλό F2G). Αυτό συνέβη πριν μία εβδομάδα. Τώρα μπορεί κάτι να έχει αλλάξει...

Link to comment
Share on other sites

Ποπο εβαλα F2G2 το τελευταιο μηνα!!! Χαχα ****φαρδος, δε νομιζω τους υφισταμενους συνδρομιτες F2G2 να τους αλλαξουν τις χρεωσεις!!! Το πιο πιθανον να εχουμε για παντα αυτη τη χρεωση!!! χαχα! Edited by Petros the Great
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

και εγω που αλλαξα πακετο δυστηχως την πατησα.ευτυχως εχω και αλλο νουμερακι f2g2:lol::lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

Το νουμερο που παιρνεις για να αλλαξεις πακετο ειναι δωρεαν ε?

Τα ζώα του κόσμου υπάρχουν για τους δικούς τους λόγους.Δεν δημιουργήθηκαν για τους ανθρώπους,οπως οι μαύροι άνθρωποι δεν δημιουργήθηκαν για τους λευκούς,ή οι γυναίκες για τους άνδρες!!!

http://veganoikologikostroposzois.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ έτσι πιστεύω! Με παροδικές (ή μη) προσφορές στη νέα καρτοκινητη θα αποσπάσουν κάποιους πελάτες εξάλλου (χωρίς επιστροφή)

Ενδεχόμενες μελλοντικές προσφορές στο f2g υποθέτω πως θα ισχύουν κανονικά και για εμάς...

 

Λογικα εφοσον τα f2g 1-8 ειναι πλεον εμπορικα μη διαθεσιμα μελλοντικες προσφορες θα ισχυουν μονο για το κανονικο f2g.

Link to comment
Share on other sites

Εξαλλου δε νομιζω να ειμαστε πολλοι οι F2G2, οποτε θα παραμεινουμε ως εχουμε!!! Απλα οποιος κανει το λαθος και φυγει δε ξαναγυρναει, ο αδερφος μου εχει προνομιακο vodafone240 απο το 2002 και δε το αλλαζει με τιποτα και βεβαια δε μπορουν να τον αναγκασουν με το ζορι να το αλλαξει, ετσι ειναι και με εμας που εχουμε F2G2 δε μπορουν με το ζορι να μας αλλαξουν τις χρεωσεις απλα δε θα διατιθεται πλεον.

 

Το νουμερο που παιρνεις για να αλλαξεις πακετο ειναι δωρεαν ε?

 

αμε, δωρεαν! :p:p:p

Edited by Petros the Great
Συνένωση μηνυμάτων. ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕ ΤΗΝ ΠΟΛΛΑΠΛΗ ΠΑΡΑΘΕΣΗ.
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Αν αλλαξω απο f2g2 σε νεα καρτοκινητη, θα μπορω μετα να το ξαναγυρισω σε f2g2 ;

 

θα το δοκιμασει κανεις ; :p

το δοκιμασα..δεν γινεται..μονο στο κανονικο f2g μπορεις να μεταφερθεις.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ειναι το τελος για την wind για μενα... το πηγε λαου λαου....

και καταργει την δεσμευση τιμης οτι και καλα εχει τα φθινοτερα πακετα... τωρα σε ανυποπτο χρονο θα καταρησει και το 0.10 / λεπτο απο το f2go2 και θα ψαχνομαστε ολοι...

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

δηλαδη τωρα αμα παρω πακετο συνδεσης wind, δεν θα μπορεσω να το κανω f2g2 καλωντας στο 1342?

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Άρα τέλος η δέσμευση τιμήςμ σωστά?

 

Όσοι μείναμε στο f2g2 μένουμε εκεί, αν φύγουμε γυρισμό δεν έχει...

His wicked sense of humour /// suggests exciting sex

his fingers focus on her /// touches /// Venus is a boy

Link to comment
Share on other sites

ουτε να μεταφερουμε τα λεφτα απο την wind καρτοκινητη σε f2go μπορουμε τωρα ? bravo wind... παω CU να ηρεμισω
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Και ποιος μας εγγυάται ότι δεν θα πειράξουν και τις χρεώσεις του F2G2 ? Μα δεν καταλαβαίνει η Wind ότι με αυτή της την κίνηση κάνει κακό παρά καλό ? :down:

Σου τα' δωσα όλα όχι όμως και το θάνατό μου. Αυτό άσε με να το κρατήσω εγώ.

http://img412.imageshack.us/img412/1559/28923n.gif

Καλό Πάσχα!

Link to comment
Share on other sites

Απο πότε τα καταργεί? πριν 5 λεπτά γύρισα ενα νουμεράκι μου στο f2g2 χωρίς προβλήμα!!
The future will not remember, the past won't forget
Link to comment
Share on other sites

για μενα σημαινει οτι θα καταργησει το 0.10/ λεπτο και θα βαλει την κανονικη χρεωση. Αυτο σημαινει καταργηση δεσμευσης τιμης.

 

τα πακετα τα εβγαλαν και απο το σαιτ

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Απο πότε τα καταργεί? πριν 5 λεπτά γύρισα ενα νουμεράκι μου στο f2g2 χωρίς προβλήμα!!

 

Κάλεσα κι εγώ τώρα κ ενώ μου τα αναφέρει όλα μου λέει στο τέλος (όταν επιλέγω την επιβεβαίωση) ότι το σύστημα δεν είναι προσωρινά διαθέσιμο. Kαι ήμουν ήδη συνδρομητής

Edited by myrsine22
WIND :D
Link to comment
Share on other sites

λοιπον εγω πριν 3 μερες το γυρισα απο fg2 σε νεα καρτοκινητη.Τωρα μολις μεταφερθηκα πισω στο f2g και μετα απο εκει στο f2g2.ΣΤΜΠΕΡΑΣΜΑ:οι παλιοι συνδρομητες θα εξακολουθουν να εχουν τη δυνατοτητα να μεταφερονται σε οποιο πακετο θελουν.Ακομη και αυτοι που μεταφερθηκαν απο f2g2 σε νεα καρτοκιντη θα μπορουν να επιστρεφουν.Οσοι ομως αγορασουν νεο πακετο απο καταστημα f2g η νεα καρτοκινητη δεν θα εχουν αυτη τη δυνατοτητα.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια με τη Νεα Καρτοκινητη και την προσφορα της δεν θα πρεπει να βαζεις καρτα μια φορα το μηνα για να εχεις την προσφορα?Γιατι τα 1.500 ειναι για ενα μηνα μονο...

Θα μου πειτε,μπορω μολις μου τελειωσουν να μεταφερθω σε f2g και να εχω τα 600,τα 1.200 κτλ αλλα θα ειναι μονο προς f2g,και τι θα γινει που θα εχει αλλαξει και ο καλος μου σε Νεα καρτοκινητη και δεν θα του εχουν τελειωσει τα 1500?Θα πρεπει να αλλαξει κι αυτος αναγκαστικα...

Τα ζώα του κόσμου υπάρχουν για τους δικούς τους λόγους.Δεν δημιουργήθηκαν για τους ανθρώπους,οπως οι μαύροι άνθρωποι δεν δημιουργήθηκαν για τους λευκούς,ή οι γυναίκες για τους άνδρες!!!

http://veganoikologikostroposzois.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

για μενα σημαινει οτι θα καταργησει το 0.10/ λεπτο και θα βαλει την κανονικη χρεωση. Αυτο σημαινει καταργηση δεσμευσης τιμης.

 

τα πακετα τα εβγαλαν και απο το σαιτ

 

τα πακέτα υπάρχουν κανονικά στο σάιτ

http://www.wind.com.gr/pages.fds?pageID=1415&langID=1

His wicked sense of humour /// suggests exciting sex

his fingers focus on her /// touches /// Venus is a boy

Link to comment
Share on other sites

Παιδια με τη Νεα Καρτοκινητη και την προσφορα της δεν θα πρεπει να βαζεις καρτα μια φορα το μηνα για να εχεις την προσφορα?Γιατι τα 1.500 ειναι για ενα μηνα μονο...

Θα μου πειτε,μπορω μολις μου τελειωσουν να μεταφερθω σε f2g και να εχω τα 600,τα 1.200 κτλ αλλα θα ειναι μονο προς f2g,και τι θα γινει που θα εχει αλλαξει και ο καλος μου σε Νεα καρτοκινητη και δεν θα του εχουν τελειωσει τα 1500?Θα πρεπει να αλλαξει κι αυτος αναγκαστικα...

 

τα λεπτα του f2g ισχυουν κανονικα και προς νεα καρτοκινητη.τσεκαρισμενο

Link to comment
Share on other sites

λοιπον εγω πριν 3 μερες το γυρισα απο fg2 σε νεα καρτοκινητη.Τωρα μολις μεταφερθηκα πισω στο f2g και μετα απο εκει στο f2g2.ΣΤΜΠΕΡΑΣΜΑ:οι παλιοι συνδρομητες θα εξακολουθουν να εχουν τη δυνατοτητα να μεταφερονται σε οποιο πακετο θελουν.Ακομη και αυτοι που μεταφερθηκαν απο f2g2 σε νεα καρτοκιντη θα μπορουν να επιστρεφουν.Οσοι ομως αγορασουν νεο πακετο απο καταστημα f2g η νεα καρτοκινητη δεν θα εχουν αυτη τη δυνατοτητα.

 

Είμαι στο f2go1 και καλώ τώρα για να μεταφερθώ στο f2go2 κ όταν πατάω αστερίσκο για επιβεβαίωση μου λέει "το σύστημα δεν είναι προσωρινά διαθέσιμο". :worry::worry: Μήπως παίζει ρόλο το ότι δεν έχω λεφτά στην κάρτα??

Edited by myrsine22
WIND :D
Link to comment
Share on other sites

Η ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗ:

 

Η WIND ΕΛΛΑΣ Τηλεπικοινωνίες Α.Ε.Β.Ε. ανακοινώνει τη διακοπή εμπορικής διάθεσης των οικονομικών πακέτων καρτοκινητής τηλεφωνίας WIND υπό τη ʽΔέσμευση Τιμήςʼ για νέους συνδρομητές.

 

Οι συνδρομητές που ήδη βρίσκονται σε ένα από τα οικονομικά πακέτα της ʽΔέσμευσης Τιμήςʼ μπορούν να συνεχίσουν να απολαμβάνουν τις χρεώσεις και τις επιμέρους υπηρεσίες που διατίθενται στο εκάστοτε πακέτο, ενώ μπορούν να μεταφερθούν στο εμπορικά διαθέσιμο πακέτο του WIND F2G ή στην νέα WIND Καρτοκινητή καλώντας δωρεάν 1342 από το κινητό τους.

τι γελοίοι που είναι πια, αυτό τους κρατούσε η δέσμευση τιμής τώρα γιατι να μείνει κάποιος στη wind δηλαδή;; καλά οι ανθρωποι πρέπει να είναι ανεγκέφαλοι τελικά σε αυτή την εταιρεία το πιστεύω πλέον... Ευτυχώς αν καλέσετε τώρα το 1342 δίνει ακόμα τη δυνατότητα επιλογής ανάμεσα σε όλα τα free2go οπότε τα γύρισα όλα σε free2go2 που ειχα.

 

ΥΓ: Πριν δύο λεπτά άλλαξα και πάτησα κανονικά αστερισκο για επιβεβαίωση και με άφησε, το δοκίμασα και μετά και λέει όντως οτι ειμαι στο free2go αντιστοιχο του frog

Edited by pan82

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

προσωπικά χαίρομαι που πηρέ την δέσμευση τιμής πίσω τώρα θα μπουν στο κόλπο κι άλλες εταιρίες κ αι θα έχουμε καλύτερες προσφορές. Δεν νομίζω να πάρει το 0,10 έτσι εύκολα λογικά θα γίνονται αναλύσεις και θα βλέπουν τα κέρδη τους αν έχουν αυξηθεί ή όχι . Σίγουρα παρακολουθούν και το forum και θα έχουν συνειδητοποιήσει ότι όταν πάρουν αυτή την χρέωση θα ψάχνουν τους πελάτες τους .
venceremos
Link to comment
Share on other sites

τα λεπτα του f2g ισχυουν κανονικα και προς νεα καρτοκινητη.τσεκαρισμενο

 

Mα ειναι νον στοπ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ μονο για f2go ετσι λεει...

Τα ζώα του κόσμου υπάρχουν για τους δικούς τους λόγους.Δεν δημιουργήθηκαν για τους ανθρώπους,οπως οι μαύροι άνθρωποι δεν δημιουργήθηκαν για τους λευκούς,ή οι γυναίκες για τους άνδρες!!!

http://veganoikologikostroposzois.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...