Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απο τα 100mb μην φοβασαι, τοσες μερες μπαινω με internet και τα αφαιρει απο κει.

Αλλα απο το wind plus παιδια μην το δοκιμασετε, την εχω πατησει.

 

Αναμενουμε την καινουργια προσφορα..

 

εχω πικρες αναμνησεις και το πληρωσα πολυ ακριβα. εκτοτε εχω διαγραψει το συγκεκριμενο προφιλ

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παντως εγω που μπαινω μεσω wind internet μου τραβαει απο τα 100mb, δεν χρεωνομαι... :)

 

+1 και από μένα...

Favorites : Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson P800, Eten G500+, Sony Ericsson K750i, Nokia N82, LeEco Le 2

Current : Xiaomi Redmi Note 8 pro

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας! Μπορεί μήπως κάποιος να μου πει σε περίπτωση που κερδίσουμε κάποιο απο τα δώρα του διαγωνισμού τι πρέπει να κάνουμε; Είδα στους νικητές το ψευδώνυμό μου αλλά ούτε η wind ούτε κάποιος άλλος επικοινώνησε μαζί μου όπως θα πρέπει να γίνεται σύμφωνα με τους όρους....!
Link to comment
Share on other sites

απο σημερα θα ξεκινησουν να ειδοποιουν τους νικητες...

τεραστιο το φιασκο.

απο την μια στους ορους αναφερουν πως εντος 2 εργασιμων ημερων πρεπει να ερθουν σε επικοινωνια με τους νικητες και απο την αλλη δεν ερχονται καν!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς! Γι'αυτό σκέφτηκα να ρωτήσω εδώ μήπως γνωρίζει κάποιος κάτι περισσότερο! Μην μας πουν στο τέλος οτι πέρασε το 2ημερο και παν τα δώρα!;)
Link to comment
Share on other sites

σε μενα το διημερο εχει περασει ηδη..

αλλα μου ειπαν πως ειχαν προβλημα και θα επικοινωνησουν σημερα μαζι μου(ωστοσο ακομα κανεις δεν επικοινωνησε)

δοκιμασε να καλεσεις στο 1260 μπας και σου πουνε τπτ παραπανω

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πάρτε καλύτερα στην εταιρια Kick...Το τηλέφωνο υπάρχει μέσα στους όρους!...Αυτή είναι υπεύθυνη για το διαγωνισμό!

 

σε μενα το διημερο εχει περασει ηδη..

αλλα μου ειπαν πως ειχαν προβλημα και θα επικοινωνησουν σημερα μαζι μου(ωστοσο ακομα κανεις δεν επικοινωνησε)

δοκιμασε να καλεσεις στο 1260 μπας και σου πουνε τπτ παραπανω

 

 

Παιδιά πηραν σε κανενα τηλέφωνο???Τι έγινε???

Οι αγγελίες είναι επιτρεπτές μόνο στο buy&sell.
Link to comment
Share on other sites

Το πρωί μίλησα με τη wind και μου είπαν οτι θα με καλέσουν (απο την άλλη εταιρία) κατα τη διάρκεια της ημέρας.... όμως τίποτα! Αφού δεν καλούν αυτοί θα τους καλέσω εγώ αύριο μήπως μάθω τίποτα.....
Link to comment
Share on other sites

Το τζάμπα μπορεί να πέθανε, αλλά υπάρχει η αστική χρέωση: 2106158000 :)

 

Σε ευχαριστώ! Τους πήρα τηλέφωνο (αναμονή 15' - απαράδεκτοι) και μου είπαν ότι θα ελέγξουν τις κλήσεις μου και θα με ειδοποιήσουν από βδομάδα. Εν τω μεταξύ, μου είπαν να μην κάνω ανανέωση μέχρι τότε.

Το καλό που τους θέλω, όταν αποδειχθεί ότι έκαναν λάθος (που θα αποδειχθεί 100%), η συγγνώμη τους να μην περιλαμβάνει μόνο το υπόλοιπο που μου οφείλουν. :mad: Λίγο το ότι μένω για μέρες χωρίς κινητό, λίγο η χρέωση της κλήσης στο 2106158000, λίγο η αναμονή... :angry:

http://media.rockstargames.com/rockstargames/img/global/downloads/buddyiconsconavatars/v_franklin_chop2_80x80.jpg

Automagic * Automation @ Google Play

Link to comment
Share on other sites

πρωτα απο τα 100 αφαιρει και μετα απο τα 40

 

Είσαι σίγουρος γι'αυτό; Για να ξέρω αν θα το χρησιμοποιήσω :p

Link to comment
Share on other sites

Είσαι σίγουρος γι'αυτό; Για να ξέρω αν θα το χρησιμοποιήσω :p

 

τσεκαρισμενο. ορμα στην προσφορα αφοβα.

το παραξενο με την προσφορα ειναι οτι το βραδυ ειχα 80 μηνυματα απο τα 100 και το πρωι δεν ειχα κανενα. εξαφανιστηκαν

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πηραν σε κανενα τηλέφωνο???Τι έγινε???

 

Το πρωί μίλησα με τη wind και μου είπαν οτι θα με καλέσουν (απο την άλλη εταιρία) κατα τη διάρκεια της ημέρας.... όμως τίποτα! Αφού δεν καλούν αυτοί θα τους καλέσω εγώ αύριο μήπως μάθω τίποτα.....

 

στη τελευταια επικοινωνια μου (εχτες το βραδυ) μου ειπαν πως θα επικοινωνησουν μεσα στις επομενες μερες αυτοι μαζι μου.

οταν τους τονισα πως στους ορους αναφερει το χρονικο περιθωριο 2 ημερων,η κοπελα μου ειπε πως αυτη προσωπικα θα μεριμνησει και πως σημειωσε κατι ωστε να μην χασω τα δωρα.

ιδωμεν

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

στη τελευταια επικοινωνια μου (εχτες το βραδυ) μου ειπαν πως θα επικοινωνησουν μεσα στις επομενες μερες αυτοι μαζι μου.

οταν τους τονισα πως στους ορους αναφερει το χρονικο περιθωριο 2 ημερων,η κοπελα μου ειπε πως αυτη προσωπικα θα μεριμνησει και πως σημειωσε κατι ωστε να μην χασω τα δωρα.

ιδωμεν

 

εγω χωρις να θέλω να βάλω υποψίες,βλέπω οτι ειναι πολλά τα δώρα και ακριβά...δεν θα μου εκανε εντυπωση αν καταλήξει σε μεγα φιασκο τελικά...από αυτο που γράφεις φαίνεται πόσο ανοργάνωτοι είναι....

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα δεν έχουν ανακοινωθεί οι χθεσινοί νικητές.. Έχω παίξει 3-4 φορές σ'αυτόν τον διαγωνισμό και δεν έχω κερδίσει τίποτα ακόμα.. :(:p
Link to comment
Share on other sites

εγω χωρις να θέλω να βάλω υποψίες,βλέπω οτι ειναι πολλά τα δώρα και ακριβά...δεν θα μου εκανε εντυπωση αν καταλήξει σε μεγα φιασκο τελικά...από αυτο που γράφεις φαίνεται πόσο ανοργάνωτοι είναι....

Και εγώ αυτό αρχίζω και υποψιάζομαι τελικά..... Εν τω μεταξύ ξαναμίλησα με την wind και μου είπε δεν υπάρχει κίνδυνος να χαθούν τα δώρα και σημείωσε τον αριθμό του κινητού που έχει κερδίσει. Πραγματικά δεν ξέρω....:confused:

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα δεν έχουν ανακοινωθεί οι χθεσινοί νικητές.. Έχω παίξει 3-4 φορές σ'αυτόν τον διαγωνισμό και δεν έχω κερδίσει τίποτα ακόμα.. :(:p

 

 

Τι θα γίνει ρε παιδιά???Μια φορά κερδίσαμε κι εμείς....θα μας το βγάλουν από τη μύτη???

Οι αγγελίες είναι επιτρεπτές μόνο στο buy&sell.
Link to comment
Share on other sites

μην ανυσηχειτε ρε παιδια !τα δωρα θα δωθουν σιγουρα ! δεν υπαρχει περιπτωση να μην τα παρετε.
Link to comment
Share on other sites

παρα την διαβεβαιωση τους πως τα δωρα δεν χανονται εγω ακομα δεν εχω βγαλει ακρη με το αν κερδισα μονο το κινητο ή και δευτερο δωρο απο κληρωση διαφορετικης ημερας.

καποιος που εχει ηδη κερδισει σε κληρωση έχει δικαιωμα συμμετοχης σε επομενη??

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Να ρωτησω κατι.. Πηρα την προσφορα 100mb και sms κτπ κ εχθες τελιωσαν οι μοναδες στο κινητο κ δν μπορουσα να μπω στο ιντερνετ αλλα ουτε να στειλω μην. ουτε να παρω τηλεφωνο στο wind plus προς 1 νουμερο που εχω. Εκανα ανανεωση 5 ευρω σημερα αλλα κ παλι δν μπορω να μπω στο ιντερνετ. Τι εγινε :/ ??
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Να ρωτησω κατι.. Πηρα την προσφορα 100mb και sms κτπ κ εχθες τελιωσαν οι μοναδες στο κινητο κ δν μπορουσα να μπω στο ιντερνετ αλλα ουτε να στειλω μην. ουτε να παρω τηλεφωνο στο wind plus προς 1 νουμερο που εχω. Εκανα ανανεωση 5 ευρω σημερα αλλα κ παλι δν μπορω να μπω στο ιντερνετ. Τι εγινε :/ ??

 

τι υπολοιπο εχεις?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γιατι δεν επαιρνες απο ενα αλλο καρτοκινητο να χρεωθεις και λιγοτερο;

 

Δεν είχα άλλο καρτοκινητό. Μία κάρτα χρησιμοποιώ μόνο! :O

 

Λοιπόν, μου έστειλαν sms σήμερα και μου επέστρεψαν το υπόλοιπό μου.

Μπράβο τους που εξέτασαν το θέμα μου άμεσα, αλλά για "αποζημίωση", ούτε λόγος!

 

Το ερώτημα που γεννάται είναι τι γίνεται αν από κάθε F2G αφαιρούν κάθε μήνα λίγα ευρώ, ώστε να μη γίνεται αντιληπτό από τους χρήστες F2G;

Ελπίζω να ήταν μεμονωμένο περιστατικό... :worry:

http://media.rockstargames.com/rockstargames/img/global/downloads/buddyiconsconavatars/v_franklin_chop2_80x80.jpg

Automagic * Automation @ Google Play

Link to comment
Share on other sites

μολις με καλεσαν απο μια διαφημιστικη..

το τηλεφωνο που κερδισα θα ειναι εδω (το στελνουν σε διευθυνση που δηλωνεις) την ερχομενη εβδομαδα.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Καλομιλητο. Ξερεις ποια ακριβως συσκευη ειναι;

Από κινητά ο διαγωνισμός έχει μόνο ένα και αυτό είναι το Samsung Corby..

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...