Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γι'αυτό ακριβώς έγραψα τον οδηγό δέσμευσης τιμής F2G εδώ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=222446

 

Εγώ πάντως θα πρότεινα αυτός ο οδηγός να προστεθεί στο 1ο ποστ αυτού του θέματος...

Link to comment
Share on other sites

Σε αριθμό που δεν χρησιμοποιώ πλέον μου δίνουν κάθε βδομάδα και νέα παράταση για προσφορά...

1μηνας η ίδια ιστορία.

 

Άντε απο βδομάδα λέω να τους κάνω την χάρη :p

Link to comment
Share on other sites

καθε εβδομαδα; προσωπικα εμενα μου εδιναν μεχρι μια παραταση. και σε αριθμο που ηταν εξ' αρχης wind και οχι σε αυτον που εχω απο φορητοτητα :(

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Εμένα τίποτα δεν μου στέλνουν και θέλω να το φορτώσω το F2G λίαν συντόμως!

Για να πάρω αύριο τα 1200 λεπτά προς σταθερά και... τέλος οι κλήσεις από το σταθερό του ΟΤΕ προς σταθερά μέχρι τις 30/12!

Link to comment
Share on other sites

Είχαμε κανένα νέο από την προσφορά Non-Stop Προς Όλους με 2,5 ευρώ;

Αν θυμάμαι καλά, κάποιος είχε λάβει ένα μήνυμα που έλεγε ότι από 5 Νοεμβρίου θα μπορούσαμε να το ενεργοποιήσουμε με τη μισή χρέωση.

Link to comment
Share on other sites

Είχαμε κανένα νέο από την προσφορά Non-Stop Προς Όλους με 2,5 ευρώ;

Αν θυμάμαι καλά, κάποιος είχε λάβει ένα μήνυμα που έλεγε ότι από 5 Νοεμβρίου θα μπορούσαμε να το ενεργοποιήσουμε με τη μισή χρέωση.

Εμένα μου ήρθε σήμερα το εξής μήνυμα:

ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ!ΜΕΤΑ ΤΙΣ 5 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΕ TO NON STOP ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΣΤΗ ΜΙΣΗ ΤΙΜΗ ΓΙΑ 30 ΚΛΗΣΕΙΣ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΗΣ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΠΡΟΣ WIND,Q,MOMAD ΜΕ ΜΟΝΟ 2.5Ε!ΚΑΛΕΣΕ 1265

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου ήρθε σήμερα το εξής μήνυμα:

ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ!ΜΕΤΑ ΤΙΣ 5 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΕ TO NON STOP ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΣΤΗ ΜΙΣΗ ΤΙΜΗ ΓΙΑ 30 ΚΛΗΣΕΙΣ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΗΣ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΠΡΟΣ WIND,Q,MOMAD ΜΕ ΜΟΝΟ 2.5Ε!ΚΑΛΕΣΕ 1265

 

Το ίδιο μήνυμα μου ήρθε και εμένα αλλά από τις 25 Οκτωβρίου.:)

Link to comment
Share on other sites

αυτο που βγηκε με τα 1200 ειναι λιγο υπερβολη..δλδ αν καποιος δε μιλαει τοσο πρεπει αναγκαστηκα να πληρωσει 3€ + ? :p

οχι οτι ειναι καμια μεγαλη διαφορα,αλλα αν καποιος μετραει και το ευρω...:whistle:

Link to comment
Share on other sites

Εγινε ανανεωση στην δευσμευση τιμης.Τώρα, με το F2G, έχετε σε μία μόνο κάρτα και χρεώσεις προς όλα τα δίκτυα που χαμηλότερες δεν υπάρχουν*

 

0,25€/λεπτό + 0,04€/SMS προς όλα τα δίκτυα

0,12€/λεπτό + 0,01€/SMS προς το ίδιο πρόγραμμα

Κάλεσε δωρεάν 1342 http://www.wind.com.gr/ConDows/00001829_Pinakes_SMS_4112008_el.jpg * Η προσφορά ισχύει αυτόματα για όλους τους συνδρομητές του F2G2, υπάρχοντες και νέους έως και τις 30/11/2008. Μετά τη λήξη της προσφοράς η χρέωση γραπτών μηνυμάτων προς WIND F2G προορισμούς διαμορφώνεται σε 0,02€/SMS

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο wind.θυμηθηκε τη δεσμευση.καλη κινηση μονο που δν θα την εκμεταλευτω γιατι ενεργοποιησα τα 1200+1200.αλλα πρεπει οπωσδηποτε να κανει κτ η εταιρια για να προωθησει τις φτηνες χρεωσεις του F2G ωστε να το μαθουν πολλοι
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή η νέα προσφορά .... Ας βάλουν και λίγο χέρι στην κάλυψη 3g...
Link to comment
Share on other sites

με λιγα λογια παιδια ποιο πακετο να διαλεξω?

το 1 η το 2?

η καποιο αλλο λετε εσεις?

 

Και το F2G1 (Q) και το F2G2 (FROG) έχουν τις ίδιες χρεώσεις μεταξύ τους.:)Τα άλλα οικονομικά πακέτα έχουν ακριβότερες χρεώσεις απο το 1 και το 2.Οπότε επέλεξε ή τις χρεώσεις τις Q ή τις χρεώσεις της Frog.:)

Link to comment
Share on other sites

Είμαι στο F2G1 και έχω ενεργοποιημένα 2 non stop (την προσφορά 1200 και τα 600 sms προς όλους). Αν μεταβώ στο F2G2 θα ακυρωθούν τα non stop ή θα μπορώ να κάνω κανονικά την χρήση τους;;;

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά για την απάντηση :)

WIND :D
Link to comment
Share on other sites

Είμαι στο F2G1 και έχω ενεργοποιημένα 2 non stop (την προσφορά 1200 και τα 600 sms προς όλους). Αν μεταβώ στο F2G2 θα ακυρωθούν τα non stop ή θα μπορώ να κάνω κανονικά την χρήση τους;;;

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά για την απάντηση :)

 

Απ'ότι θυμάμαι μόνο άν μεταβείς στο F2G5 ή F2G6 ακυρώνονται τα non-stop που έχεις ενεργοποιήσει.:)

Link to comment
Share on other sites

Είμαι στο F2G1 και έχω ενεργοποιημένα 2 non stop (την προσφορά 1200 και τα 600 sms προς όλους). Αν μεταβώ στο F2G2 θα ακυρωθούν τα non stop ή θα μπορώ να κάνω κανονικά την χρήση τους;;;

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά για την απάντηση :)

ακυρωνονται ναι. :(

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα; Κρίμα :(:(:(.

Εσενα σου χει συμβεί;;

μα αμα καλεσεις στο 1342,το λεει ετσι κι αλλιως.οτι οποιαδηποτε υπηρεσια εχετε ενεργοποιησει θα ακυρωθει αυτοματα με την αλλαγη του f2g.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

μα αμα καλεσεις στο 1342,το λεει ετσι κι αλλιως.οτι οποιαδηποτε υπηρεσια εχετε ενεργοποιησει θα ακυρωθει αυτοματα με την αλλαγη του f2g.

 

Όχι δε χάνεται, παρά μόνο εάν μεταφερθείς στα F2G5 και F2G6 στα οποία δεν είναι διαθέσιμες οι επιλογές nonstop..

Το λέει μάλιστα και στο σαιτ σε κάποιο σημείο, ότι δηλαδή χάνονται τα πακέτα λεπτών και μηνυμάτων εκτός από τις επιλογές nonstop κ το WIND 1 λεπτό..

Μάλιστα το έχω δοκιμάσει αρκετές φορές και δεν έχει ακυρωθεί τίποτα..

Link to comment
Share on other sites

Όχι δε χάνεται, παρά μόνο εάν μεταφερθείς στα F2G5 και F2G6 στα οποία δεν είναι διαθέσιμες οι επιλογές nonstop..

 

Το είπα και εγώ αλλά καλύτερα να να ακούμε τον billakosss που ξέρει τη Wind καλύτερα.:)

Link to comment
Share on other sites

Δεν χανονται.εχω μεταφερθει αρκετες φορες κ δν χαθηκαν ΑΛΛΑ σε μια ξαδερφη μου που χε λεπτα κ μεταφερθηκε μετα χαθηκαν.στη συνεχεια ξερετε,τηλεφωνα στην εξυπηρετηση κτλ. Αλλος ελεγε χανονται κ μια αλλη κοπελα ειπε οχι κ κατεγραψε το προβλημα και μετα απο 1-2βδομαδες της βαλαν 5-6€
Link to comment
Share on other sites

μα αμα καλεσεις στο 1342,το λεει ετσι κι αλλιως.οτι οποιαδηποτε υπηρεσια εχετε ενεργοποιησει θα ακυρωθει αυτοματα με την αλλαγη του f2g.

 

Δεν λεει αυτο.Λεει οτι απενεργοποιουνται τα προπλωρωμενα πακετα χρονου ομιλιας(δηλαδη τα wind30-60-100)και τα πακετα SMS και mms.ΔΕΝ ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΟΥΝΤΑΙ ΤΑ nonstop...Στην δεσμευση τιμης η WIND λεεi:Με την αλλαγή οικονομικού πακέτου θα απενεργοποιούνται αυτόματα τα προπληρωμένα προγράμματα ή οι υπηρεσίες δωρεάν λεπτών ομιλίας, SMS που πιθανόν είχαν ενεργοποιηθεί πλην των επιλογών Non Stop και της υπηρεσίας «1 λεπτό», η οποία δεν χάνεται http://www.wind.com.gr/pages.fds?pageID=1415&langID=1 ΣΗΜΕΙΩΝΩ ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΗ Η ΕΞΑΙΡΕΣΗ:Χανονται τα nonstop μονο εαν μεταφερθεις στο F2G5 'Η F2G6.Σε ολες τις αλλες περιπτωσεις παραμενουν ενεργοποιημενα.

Link to comment
Share on other sites

Μου ρθε ένα μνμ που λέει ότι το sms κοστίζει 1 λεπτό σε όλους τους wind f2g αριθμούς.

Έχει ρθει και σε άλλους το εν λόγω μήνυμα?Πρόκειται για κανονική προσφορά?

Link to comment
Share on other sites

Μου ρθε ένα μνμ που λέει ότι το sms κοστίζει 1 λεπτό σε όλους τους wind f2g αριθμούς.

Έχει ρθει και σε άλλους το εν λόγω μήνυμα?Πρόκειται για κανονική προσφορά?

 

'Ήρθε και σε μένα, ισχύει μέχρι 30/11 για το f2g2

 

είναι αυτό που φαίνεται στον πίνακα λίγο πιο πάνω στο ποστ του sideras1985

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Μου ρθε ένα μνμ που λέει ότι το sms κοστίζει 1 λεπτό σε όλους τους wind f2g αριθμούς.

Έχει ρθει και σε άλλους το εν λόγω μήνυμα?Πρόκειται για κανονική προσφορά?

 

Και σε εμένα ήρθε.. Είναι η αντίστοιχη προσφορά της frog που προσφέρει στο πλαίσιο της δέσμευσης τιμής!

Και επιτέλους δίνεται η δυνατότητα να δεις αν κάποιος είναι F2G!!! Μου ήρθε μήνυμα που λέει να στείλω τον αριθμό που θέλω στο 1274 για να δω αν είναι F2G!! Το έκανα και λειτουργεί!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...