Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

9 minutes ago, kmpatra said:

Πιο σωστό μου φαίνεται αυτό.

Σίγουρα είναι ποιο σωστό. Σε αναμονή αποτελέσματος.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

On 4/10/2024 at 5:30 ΜΜ, damianos said:

Ξεκίνησε άλλο πανηγύρι....😡 Πού ΔΕΝ έχει αναφερθεί ποτέ στο φόρουμ....😡

Buy  More μόνο με εκδώσει του λογαριασμού του σταθερού τηλεφώνου 🤡Screenshot_2024-10-04-17-07-27-343_com.facebook_orca.thumb.jpg.e9d793a60c6dce88bbe19724f8f51bf8.jpgIMG_20241004_172452.thumb.jpg.23f0044b36a7d6dd9c26645514ee16a7.jpg

Το είχαν αναφέρει και σε εμένα όταν πριν λίγους μήνες είχα κάνει αίτηση για το buy more. Όπως κάνω συνήθως όταν μου λένε κάτι κουλό, κλείνω τη συνομιλία και ξεκινάω μια καινούργια ρωτώντας το  ίδιο πράγμα μέχρι να μου πουν το σωστό. Κατόπιν κρατάω screenshot.

On 5/10/2024 at 2:52 ΜΜ, damianos said:

Και η επίσημη ανακοίνωση από την ίδια την εταιρία Νόβα....

 

Αφενός ψεύδονται για την έκδοση λογαριασμού για απόδοση του Buy More αφού η ημερομηνία απόδοσης ήταν 10/07/24... και το ακόμα ποίο κουλό να ΜΗΝ δίνει τα δεδομένα σε Q telecom🤬IMG_20241005_143822.thumb.jpg.82ff762b8e36aecec4a321a9bd12a01a.jpg

Το έχω αναφέρει πριν από 5 μήνες περίπου ότι τα 15GB αποδίδονται μόνο σε F2G, όχι σε Q.

Link to comment
Share on other sites

Τούς τα έκανα Ζέπελιν στην κυριολεξία...🤣 

Και πιστεύω ότι το έβαλαν καταλάθος....🤯IMG_20241006_162600.thumb.jpg.a102c6a5f5d854069dae488b1f76e013.jpg

IMG_20241006_162659.jpg

Link to comment
Share on other sites

Με ποιο μέσο επικοινωνίας μιλήσατε; στο τσατ τόση ώρα τους θέλω να τους ρωτήσω κάτι και δεν έχει μπει εκπρόσωπος 50λ

3.40 αναμονή 4.48 μπήκε εκπρόσωπος και με συνδέει με έναν κατάλληλο εκπρόσωπο για το θέμα μου. Πάλι αναμονή. Οκ...οκ..

Edited by elkons
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, elkons said:

Με ποιο μέσο επικοινωνίας μιλήσατε; στο τσατ τόση ώρα τους θέλω να τους ρωτήσω κάτι και δεν έχει μπει εκπρόσωπος 50λ

3.40 αναμονή 4.48 μπήκε εκπρόσωπος και με συνδέει με έναν κατάλληλο εκπρόσωπο για το θέμα μου. Πάλι αναμονή. Οκ...οκ..

Με το τσατ από την σελίδα της Νόβα, αλλά ΔΕΝ ήταν ορεξατος...

Μου είπε ότι το αίτημα ΜΟΥ είναι υπό επεξεργασία και να περιμένω να το δούνε.... 🤒

 

Ο μόνος παγκοσμίως πού έγινε ενεργοποίηση Buy More 15gb Κυριακή με προσωπικό ασφαλείας....😵

poy-pame.gif

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, damianos said:

Τούς τα έκανα Ζέπελιν στην κυριολεξία...🤣 

Και πιστεύω ότι το έβαλαν καταλάθος....🤯IMG_20241006_162600.thumb.jpg.a102c6a5f5d854069dae488b1f76e013.jpg

IMG_20241006_162659.jpg

 

2 ώρες πριν, damianos said:

Με το τσατ από την σελίδα της Νόβα, αλλά ΔΕΝ ήταν ορεξατος...

Μου είπε ότι το αίτημα ΜΟΥ είναι υπό επεξεργασία και να περιμένω να το δούνε.... 🤒

 

Ο μόνος παγκοσμίως πού έγινε ενεργοποίηση Buy More 15gb Κυριακή με προσωπικό ασφαλείας....😵

poy-pame.gif

Νομίζεις ότι είσαι τυχερός ε; Μήπως πρέπει να ευχαριστήσεις το ΠΑΣΟΚ που είχε εκλογές σήμερα και έγινε το θαύμα; 😂

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gpapas640 said:

 

Νομίζεις ότι είσαι τυχερός ε; Μήπως πρέπει να ευχαριστήσεις το ΠΑΣΟΚ που είχε εκλογές σήμερα και έγινε το θαύμα; 😂

Ωχ ΔΕΝ το σκέφτηκα έτσι...🤯

Ήμουνα απορροφημένος με την επικοινωνία με την Νόβα που ξέχασα της εσωκομματικές.... @gpapas640

Πω πω ζημιά 🤣

FElPOrcXwAUFAZ5.jpg

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, damianos said:

Ωχ ΔΕΝ το σκέφτηκα έτσι...🤯

Ήμουνα απορροφημένος με την επικοινωνία με την Νόβα που ξέχασα της εσωκομματικές.... @gpapas640

Πω πω ζημιά 🤣

FElPOrcXwAUFAZ5.jpg

Τώρα εάν ειχαμε το παλιό ορθόδοξο ΠΑΣΟΚ θα είχαμε όλοι από 2 αιφον προ και μονο ανλιμιτεντ συμβόλαια...

κοσμοτεονλι

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, VIPdriver said:

Τώρα εάν ειχαμε το παλιό ορθόδοξο ΠΑΣΟΚ θα είχαμε όλοι από 2 αιφον προ και μονο ανλιμιτεντ συμβόλαια...

Μεγάλη αλήθεια! Κάποιοι βέβαια τα έχουν!

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς. Το 1% του ελληνικού πληθυσμού . Οι πολιτικοί δηλαδή. 

Edited by elkons
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, elkons said:

Ακριβώς. Το 1% του ελληνικού πληθυσμού . Οι πολιτικοί δηλαδή. 

Και η ελίτ!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...