Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά το blender ισχύει κανονικά για κλήσεις και ίντερνετ σε χώρα Ε. Ε ή και αυτό δεν ισχύει πλέον όπως το φοιτητικο..

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Ανανεωσα τον χρόνο μου με 5€ και το υπόλοιπο μου λέει ότι παραγράφεται σε 2 μήνες. Σε 3 δεν είναι κανονικά; Έχει αλλάξει κάτι;

 

Eγινε 2 μήνες. Και κρατάει και 0.30€ σε κάθε ανανέωση.

Link to comment
Share on other sites

Πωωωωω! Σε όλες τις εταιρείες ισχύει το ίδιο;

θα έρθει και στις άλλες.....ανημενε στο ακουστικό σου

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Δε κοιτάνε να διορθώσουν το σήμα τους πρώτα. Και δε μιλάω για ίντερνετ που και 500mb να έχω δεν μπορώ να τα φάω σε έναν μήνα επειδή δεν έχει σχεδόν πουθενά σωστή σύνδεση. Μιλάω κυρίως για σήμα ομιλίας που ακόμη και στο κέντρο της Αθήνας σε μερικά σημεία κάνει διακοπές. Καλά για επαρχία δε θα πω τίποτα καλύτερα. Έχε χάρη που μου δίνουν κάθε μήνα 120 δωρεάν λεπτά ομιλίας λόγω σταθερής αλλιώς...
Link to comment
Share on other sites

Δε κοιτάνε να διορθώσουν το σήμα τους πρώτα. Και δε μιλάω για ίντερνετ που και 500mb να έχω δεν μπορώ να τα φάω σε έναν μήνα επειδή δεν έχει σχεδόν πουθενά σωστή σύνδεση. Μιλάω κυρίως για σήμα ομιλίας που ακόμη και στο κέντρο της Αθήνας σε μερικά σημεία κάνει διακοπές. Καλά για επαρχία δε θα πω τίποτα καλύτερα. Έχε χάρη που μου δίνουν κάθε μήνα 120 δωρεάν λεπτά ομιλίας λόγω σταθερής αλλιώς...

 

 

Άντ ε πάλι με το σήμα... Και στο κέντρο της Αθήνας ε? Όπου εγώ μένω εδώ και έχει το καλύτερο σήμα και απο τους 3...

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει πρόβλημα με το σήμα, εγώ όπου κινούμαι έχω άψογο.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Άντ ε πάλι με το σήμα... Και στο κέντρο της Αθήνας ε? Όπου εγώ μένω εδώ και έχει το καλύτερο σήμα και απο τους 3...
Άνω Λιόσια και Νομο Φλώρινας όπου κινούμαι εγώ έχεις πάει; Το μαύρο χαλί. Και όσες φορές τους έχω πάρει τηλέφωνο και τους το έχω πει μου λένε το γνωρίζουν και παρόλα αυτά δεν κάνουν τίποτα και μόνο ανεβάζουν τις τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Για Λιόσια δεν γνωρίζω, στη Φλώρινα όμως δεν είχα ποτέ θέμα.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Άνω Λιόσια και Νομο Φλώρινας όπου κινούμαι εγώ έχεις πάει; Το μαύρο χαλί. Και όσες φορές τους έχω πάρει τηλέφωνο και τους το έχω πει μου λένε το γνωρίζουν και παρόλα αυτά δεν κάνουν τίποτα και μόνο ανεβάζουν τις τιμές.

 

 

Αν τα άνω Λιόσια γιναν κεντρο οκ πασο

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει, online δίνονται 500 mb με ανανέωση 10 ευρώ.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Στο καταστημα δινονται αν δεν κανω λάθος ή 500 ή 900 με διάρκεια 15 μερες,αν ανανεωσεις με 12€.
Link to comment
Share on other sites

τα flames του my free to go κάθε ποτέ ανανέωνονται ? κάθε εβδομάδα από ένα;. γενικά έχει κερδίσει κανένας κάτι; ή τζάμπα? μπαίνεις στην κλήρωση?.

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

τα flames του my free to go κάθε ποτέ ανανέωνονται ? κάθε εβδομάδα από ένα;. γενικά έχει κερδίσει κανένας κάτι; ή τζάμπα? μπαίνεις στην κλήρωση?.

 

 

Αυτά τα κινητά που κληρωναν οταν έμπαινες στo site και απαντούσες σε κάποιες ερωτήσεις ποιος "τα κέρδισε" να συμπληρώσω.

 

 

Μάλλον κανείς...

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή αν ανανεώσω με 10 ευρώ μέσω ίντερνετ, θα πάρω τα 500mb? Καμί ενημέρωση απο την εταιρία πάντως, μέχρι και τον προηγούμενο μήνα μια χαρά έδιναν και απο το κατάστημα τα mb.
Link to comment
Share on other sites

Αυτά τα κινητά που κληρωναν οταν έμπαινες στo site και απαντούσες σε κάποιες ερωτήσεις ποιος "τα κέρδισε" να συμπληρώσω.

 

 

Μάλλον κανείς...

 

Εχω κερδισει στις αρχες του 2015, το motorola g2.

Εδωσα στοιχεια, και σε 2-3 μερες το εφερε το κουριερ.

Edited by spiros787
Link to comment
Share on other sites

Καινουριο πακετο στην εφαρμογη 3GB για 7 μερες με 2 ευρω. Edited by fotisk13
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Mια χαρά είναι όντως. Απόλυτα λογική τιμή. Γράφει summer loading οπότε λογικά μέχρι τέλος Αυγούστου θα το κρατήσουν. Με 10€ κάρτα δηλαδή 8.63€ παίρνεις 4 τέτοια πακέτα δηλαδή 12gb + 500mb απο το δώρο οπότε για να λέμε και τα θετικά αυτή την στιγμή έγινε και πάλι το f2g συμφέρουσα data επιλογή για όπου πιάνει 4g. Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Και για όπου πιάνει 3g.

Πολύ καλό το νέο πακέτο!

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Νέο 3g/H+ θα διορθώσω. Γιατι και εδώ εμείς 3g πιάνουμε αλλά οι ταχύτητες είναι απάλευτες..
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...