Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η οικονομική ύφεση στην Ελλάδα προκάλεσε η WIND Ελλάς σοβαρές οικονομικές δυσκολίες. Σαουίρις πούλησε τα περιουσιακά στοιχεία της εταιρείας χαρτοφυλακίου (Weather Finance III) σε μια ομάδα των πιστωτών, η SSN Ad Hoc επιτροπή. Η ομάδα των ανώτερων ομολογιούχων δημιουργήσει μια νέα εταιρεία χαρτοφυλακίου ( Largo Ltd ), η οποία ανέλαβε τον πλήρη έλεγχο της WIND Ελλάς τον Δεκέμβριο του 2010 και όρισε ένα νέο διοικητικό συμβούλιο.

 

Σου ηρθε η προσφορα τελικα ....?

Σε ευχαριστώ!όχι δυστηχώς!

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Η οικονομική ύφεση στην Ελλάδα προκάλεσε η WIND Ελλάς σοβαρές οικονομικές δυσκολίες. Σαουίρις πούλησε τα περιουσιακά στοιχεία της εταιρείας χαρτοφυλακίου (Weather Finance III) σε μια ομάδα των πιστωτών, η SSN Ad Hoc επιτροπή. Η ομάδα των ανώτερων ομολογιούχων δημιουργήσει μια νέα εταιρεία χαρτοφυλακίου ( Largo Ltd ), η οποία ανέλαβε τον πλήρη έλεγχο της WIND Ελλάς τον Δεκέμβριο του 2010 και όρισε ένα νέο διοικητικό συμβούλιο.

 

Σου ηρθε η προσφορα τελικα ....?

 

τι έγραψε ο ποιητής. Άμα έχεις έμπνευση δεν παίζεσαι.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Τα πακετα αυτα στο site σας τα εχει..?

 

http://i62.tinypic.com/4qlzwi.jpg

Εγώ δε το βλέπω αλλά έχω ήδη ενεργά πακέτα από 21/06......

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δε το βλέπω αλλά έχω ήδη ενεργά πακέτα από 21/06......

 

 

Για αυτο ισως... και σε γνωστο μου δεν τα εχει γιατι εχει βαλει πακετο...

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Αυτο..?

 

 

http://i60.tinypic.com/in9ua8.jpg

 

 

Στο 1269 λεει..?

 

Θυμήσου ότι απολαμβάνεις την καλύτερη προσφορα της αγοράς 1500 λεπτά και 1500mb μονο με 8 euro για 30μέρες για ενεργ... στειλε 1000 στο 1264

 

Ρε παιδιά θέλω κ εγώ αυτή την προσφοράαααα!!!!1500' κ 1500 mb μόνο με 8 ευρω;;;;Είναι δυνατόν;;;;

Δε μου ήρθε sms...Πήρα τώρα στη Wind κ μ είπαν ότι η προσφορά στάλθηκε επιλεκτικά!Δυστυχώς για εμένα!

Σε άτομα, για παράδειγμα, που ενεργοποίησαν την αντίστοιχη κοινωνική προσφορά (λιτότητα-1η εβδομάδα Ιουλίου) κ δεν κατανάλωσαν όλο το δωρεάν χρόνο κ MB.

Κρίμα που δεν είμαι κ εγώ σε αυτούς! :(:(:(!

Link to comment
Share on other sites

Τα turbo buttons ανακοινώθηκαν 10-15/07 και ισχύουν μέχρι 31/07 διάβασα στο site, καθώς αποτελούν προσφορά εκπτωτικης περιόδου;

Η εκπτωτικη περίοδος δεν τελειώνει όμως 31/07, αρα ειπαν να ανακοινωσουν κατι για 15-20 μερες; οτι να ναι.

Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

και σε εμενα ηρθε μολις τωρα η προσφορα με τα 1500λ+1,5γιγα με 8 ε

ειμαι χρηστης του παλιου f2g2 δεν το εχω αλλαξει εχω και εγω την προσφορα 300λ με ανανεωση 10ε

..αλλα επειδη εχω ακομα 170λ απο την ανανεωση των 10ε=300λ

..σκεφτομαι να κανω υπομονη μεχρι την ληξη του χρονου ομιλιας που εχω

και μετα να το ενεργοποιησω,,ελπιζω να μην χαθει...

ισως μετην κινηση αυτη η WIND θελει να αυξησει την καταναλωση χρηματων

..ωστε να μην καταφυγει και αυτη

στο τριμηνο του υπολοιπου

..και να εχει το

αβανταζ οτι δεν ακολουθησε τις αλλες 2

..αρα να προσελκυσει και νεους συνδρομητες

και ταυτοχρονα με τις προσφορες που κανει επιλεκτικα ισως..να αυξησει την κινηση,σε ρευστο

αν μπορουμε λοιπον οσοι τους ενδιαφερει οπως και εμενα η προσφορα αυτη.

.ασχετως οτι αποκλειεται να τρωγω τον χρονο ομιλιας που δινει[το πολυ μεχρι 800λ εχω καταναλωσει σπανια στο μαξιμουμ]

να κανουν χρηση της προσφορας και ισως αποφυγουμε το τριμηνο του υπολοιπου

αν και δεν το πιστευω..αλλα θα δειξει ο χρονος

 

 

υγ=ενω το παραπανω μηνυμα ειναι σταλμενο απο την WIND

..στο ιδιο νουμερο

μολις τωρα ελαβα μηνυμα απο το F2G=

400λ προς ολους με 7ευρω.

το f2g διπλασιαζει τα πακετα των 2ευρω..και σου χαριζει εξτρα λεπτα ομιλιας

εως 31/7

μπες στο http://www.f2g.gr για ευκολη ενεργοποιηση

Edited by apollon11
Link to comment
Share on other sites

Έστειλα 1000 στο 1264 και ενεργοποιήθηκε η προσφορά χωρίς να έχω λάβει το sms . Δοκιμάστε το :D

 

Αρχίζω να πιστεύω οτι τα τελευταία χρόνια κάποιος έχει ταμπουρωθεί σε ένα γραφείο στη WIND και στέλνει συνέχεια προσφορές στους F2G :D

Edited by Nrg
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μιλάω με τη wind στο chat και μου λέει πως η προσφορά είναι για ως το πολύ δύο φορές το μήνα και δεν ισχύει για τον επόμενο μήνα. Γνωρίζει κάποιος αν είναι απεριόριστο χρόνο η προσφορά ή μόνο για 30 ημέρες?

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Έστειλα 1000 στο 1264 και ενεργοποιήθηκε η προσφορά χωρίς να έχω λάβει το sms . Δοκιμάστε το :D

 

Αρχίζω να πιστεύω οτι τα τελευταία χρόνια κάποιος έχει ταμπουρωθεί σε ένα γραφείο στη WIND και στέλνει συνέχεια προσφορές στους F2G :D

Πολύ ενδιαφέρον! Κανένας άλλος να το καταφερε άραγε;

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ενδιαφέρον! Κανένας άλλος να το καταφερε άραγε;

Eγώ όχι!!!:mad:

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μιλάω με τη wind στο chat και μου λέει πως η προσφορά είναι για ως το πολύ δύο φορές το μήνα και δεν ισχύει για τον επόμενο μήνα. Γνωρίζει κάποιος αν είναι απεριόριστο χρόνο η προσφορά ή μόνο για 30 ημέρες?

 

Είμαι κάτοχος φοιτητικού πακέτου και στις προϋποθέσεις αναφέρεται ότι μπορούμε να ενεργοποιήσουμε την εν λόγω προσφορά (1500' & 1.5 GB ) μέχρι 2 φορές/30 μέρες,όταν περάσουν οι 30 μέρες δεν ισχύουν πια οι παροχές,πρέπει να ενεργοποιήσεις νέο πακέτο.

Αυτό εννοούσαν σε αυτό που σου είπαν.

Link to comment
Share on other sites

Τι είπες τώρα γιατί δεν βγαίνει νόημα.

 

Εννοώ ότι,όσοι είναι συνδρομητές φοιτητικού πακέτου,μπορούν να το ενεργοποιήσουν μέχρι 2 φορές το μήνα.

Link to comment
Share on other sites

Με το που περασει μήνας από την πρώτη φορά ενεργοποιεις ξανά.

 

Το φοιτητικό πακέτο της Wind παρέχει τη δυνατότητα ενεργοποίησης του μοναδικού πακέτου 1500’ ομιλίας προς όλους και 1,5GΒ μόνο με €8 κάθε μήνα. Το πακέτο μπορεί να ενεργοποιηθεί με αποστολή SMS ‘1000’ στο 1264 2 φορές/ 30 ημέρες

 

----- προσθήκη μηνύματος 110 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Υπάρχει κανείς νέος στο f2g που πήρε τη προσφορά; πχ να ενεργοποιηθηκε φετος

 

Εγώ έγινα κάτοχος φοιτητικού πακέτου φέτος το Μάιο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνω τι δεν καταλαβαίνεις.

 

----- προσθήκη μηνύματος 64 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κάθε φορά θες 8€

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνω τι δεν καταλαβαίνεις.

 

----- προσθήκη μηνύματος 64 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κάθε φορά θες 8€

 

Εσύ εννοείς ότι κάθε φορά θες 8€,(είμαστε σύμφωνοι σε αυτό), κι εγώ εννοώ ότι μπορείς να το ενεργοποιήσεις 2 φορές/30 μέρες.

Το μπέρδεμα έγινε γιατί θεώρησα ότι εννοούσες ότι μπορείς να το ενεργοποιήσεις μόνο 1 φορά το μήνα.

Η απάντησή μου στο μέλος που αναφέρθηκε στην επικοινωνία του με το chat ήταν σωστή.

Edited by prasica74
Link to comment
Share on other sites

Όχι. Το μέλος που είχε επικοινωνία με το chat νομίζω ότι αναρωτιέται αν θα μπορεί να ενεργοποιήσει το πακέτο των 8€ και τον επόμενο μήνα ή το έδωσαν μόνο για μια φορά (σε όσους ήρθε μήνυμα και εννοείται ότι δεν έχουν φοιτητικό/ειδική προσφορά), όπως αφήνει να εννοηθεί ο υπάλληλος στο chat με τα λεγόμενά του.
Link to comment
Share on other sites

Όχι. Το μέλος που είχε επικοινωνία με το chat νομίζω ότι αναρωτιέται αν θα μπορεί να ενεργοποιήσει το πακέτο των 8€ και τον επόμενο μήνα ή το έδωσαν μόνο για μια φορά (σε όσους ήρθε μήνυμα και εννοείται ότι δεν έχουν φοιτητικό/ειδική προσφορά), όπως αφήνει να εννοηθεί ο υπάλληλος στο chat με τα λεγόμενά του.

Ακριβώς αυτό εννοούσα.. Δεν είναι φοιτητικό το νούμερο αλλά απλά μου έδωσαν αυτή την προσφορά. Αυτό που δεν ξέρω είναι αν είναι μόνιμο η απλά προσφορά πακέτου για 1 μήνα! Τον άλλο μήνα θα μπορώ να το ενεργοποιήσω πάλι?

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς αυτό εννοούσα.. Δεν είναι φοιτητικό το νούμερο αλλά απλά μου έδωσαν αυτή την προσφορά. Αυτό που δεν ξέρω είναι αν είναι μόνιμο η απλά προσφορά πακέτου για 1 μήνα! Τον άλλο μήνα θα μπορώ να το ενεργοποιήσω πάλι?

 

 

Δεν παίρνεις ένα τηλ στο 1260 τώρα!!! να μας πεις και εμάς. για ποσο ακριβώς χρόνο θα είναι διαθέσιμη η προσφορα γιατί εδώ από ότι βλέπω δεν έχουμε κανένας πλήρη εικόνα για το τι ισχύει πραγματικά

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...