Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είναι λίγο δύσκολο να συμβει αυτο μιας και μπαίνοντας σε καταστημα και βάζοντας 20 ευρω παίρνεις:

 

-300 λεπτά προς όλους

-120 λεπτά + 120 mb

-300 λεπτά+300 sms

 

και έχεις και τα 20€.

 

τα 120 λεπτα ειναι προς ολους η προς γουιντ;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τα 120 λεπτα ειναι προς ολους η προς γουιντ;

Προς Wind/Q: http://www.wind.com.gr/gr/f2g/always-win/bonus-ananeosis/

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά με την ανανέωση των 20€ που σου δίνει "τη μάνα του και τον πατέρα του" είναι μόνο μέσω καταστηματων wind; Αν την κάνεις ονλαιν από ebanking τι ΔΕΝ παίρνεις;
Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη για την ηλίθια ερώτηση, αλλά για να πάρω τα 20MB από την ανανέωση των €10, πρέπει να ανανεώσω από το κατάστημα ή με κάρτα; Ρωτάω γιατί στην σελίδα Bonus ανανέωσης καταστημάτων Wind δεν αναγράφονται πουθενά δωρεάν MB με ανανέωση των €10.

 

Όπως καταλαβαίνω για να ισχύσει αυτή η προσφορά, πρέπει πριν ανανεώσω να πάρω τηλέφωνο στο 1242. Δε πιστεύω να χαλάσει το F2G2 μου μετά από αυτό το τηλεφώνημα; :p

 

Ευχαριστώ! :)

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη για την ηλίθια ερώτηση, αλλά για να πάρω τα 20MB από την ανανέωση των €10, πρέπει να ανανεώσω από το κατάστημα ή με κάρτα; Ρωτάω γιατί στην σελίδα Bonus ανανέωσης καταστημάτων Wind δεν αναγράφονται πουθενά δωρεάν MB με ανανέωση των €10.

 

Όπως καταλαβαίνω για να ισχύσει αυτή η προσφορά, πρέπει πριν ανανεώσω να πάρω τηλέφωνο στο 1242. Δε πιστεύω να χαλάσει το F2G2 μου μετά από αυτό το τηλεφώνημα; :p

 

Ευχαριστώ! :)

Όχι από το κατάστημα θα πάρεις επιπλέον αυτα που αναφέρει η σελίδα που δείχνεις, με οποιοδηποτε τροπο ανανέωσης θα πάρεις τα 20mb http://www.wind.com.gr/gr/f2g/always-win/bonus-ananeosis/

Δεν εχεις πάρει το 1242 πιο παλιά;; ξανακάλεσε για επιβεβαιωση δεν αλλάζει και τίποτα θα σου πει οτι εχει ηδη ενεργοποιηθει απλά

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Η WIND ΕΛΛΑΣ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ Α.Ε.Β.Ε. ανακοινώνει τη διακοπή εμπορικής διάθεσης της υπηρεσίας αποστολής γραπτών μηνυμάτων προς αριθμούς φαξ (SMS2FAX) από 15 Φεβρουαρίου 2012.

 

Οι συνδρομητές λόγω της ανωτέρω αλλαγής έχουν το δικαίωμα να καταγγείλουν τη σύμβαση τους αζημίως εντός ενός μηνός από την παρούσα ανακοίνωση οφείλοντας να προβούν στην εκπλήρωση των εκ του νόμου και της συμβάσεως τους απορρεουσών υποχρεώσεών τους.

πηγη: http://www.wind.com.gr/gr/wind/gia-tin-etaireia/anakoinoseis/anakoinosi/?prid=213

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Τελικα με 20€ μπορεις να εχεις συνολικα 500 λεπτα προς ολους!!Ανανεωνεις το f2g με 20€ και εχεις 300'.Αφου τελειωσουν το γυρνας σε wind card to all(αν δεν εχεις f2g2 προσοχη) και αγοραζεις αλλα 200'(δυο πακετα των 100'=16 ευρω).Συνολο 500 λεπτα και σου μενουν και 1,8€!!
Link to comment
Share on other sites

Η νέα αυτή προσφορά πότε λήγει παιδιά (μέχρι ποτέ δηλαδή πρέπει να ανανεώσουμε με 20 ευρώ από κατάστημα wind για να πάρουμε το 300' προς όλα τα δίκτυα); Υπάρχει κάποια προθεσμία;
Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Κατσε ντε! Ακόμα προχτες βγήκε!:lol:

Δεν λέει πότε λήγει, οπότε είναι ανοικτό το θέμα να το λήξουν όταν τους έρθει.

 

Ετσι κι αλλιώς αυτός είναι οτρόπος που κάνει δουλειες η wind. Βγαζει κατι για λίγους μήνες, μετά κατι άλλο...

Συνηθως πάντως τα πακετα που βγαζει είναι τα καλυτερα σε σχεση με τους άλλους δυο.

Link to comment
Share on other sites

το πακέτο (προσφορά) για ιντερνετ "Super Surf 100 που δίνει 500ΜΒ με 5€ & 30 MBs δώρο"

έχει ημερομηνία λήξης και θα δίνει 100 ΜΒ από κάποια στιγμή και έπειτα...

η καθιερώθηκε και θα δίνει πάντα 500+30 ΜΒ όποτε το ενεργοποιούμε?

Link to comment
Share on other sites

Προς το παρόν είναι μέχρι 31/01 . Η Vodafone το πήγε μέχρι 15/02 . Αναμένουμε απάντηση από WIND .

Αξίζει πάντως να δεις και το πακέτο 600 ΜΒ + 600 Λεπτά + 600 SMS με 8,50 ευρώ , αν δεν έχεις άλλον δωρεάν χρόνο . Και αυτή η προσφορά είναι μέχρι 31/01 μετά Δίνει 300 ΜΒ .

Link to comment
Share on other sites

Προς το παρόν είναι μέχρι 31/01 . Η Vodafone το πήγε μέχρι 15/02 . Αναμένουμε απάντηση από WIND .

Αξίζει πάντως να δεις και το πακέτο 600 ΜΒ + 600 Λεπτά + 600 SMS με 8,50 ευρώ , αν δεν έχεις άλλον δωρεάν χρόνο . Και αυτή η προσφορά είναι μέχρι 31/01 μετά Δίνει 300 ΜΒ .

Κάτσε να καταλάβω.

Αγοράζεις κάρτα F2G με 10€ από το περίπτερο και μετά ενεργοποιεις με 8,5€ 300 mb?

Αυτό το πακετο πώς το ενεργοποιεις;

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Κάτσε να καταλάβω.

Αγοράζεις κάρτα F2G με 10€ από το περίπτερο και μετά ενεργοποιεις με 8,5€ 300 mb?

Αυτό το πακετο πώς το ενεργοποιεις;

Το περίεργο ποιο ειναι;; Με 5€ ενεργοποιείς 500MB για την ακρίβεια με 8.5 ενεργοποιείς 600MB και 600 λεπτά και sms προς wind. Aπλά αυτα ειναι προσφορές ως 31/1 αν δε συνεχιστούν μετά πάμε στα 100mb με 5€ και στα 300ΜΒ, 600 λεπτά και sms με τα 8.5€

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Όχι από το κατάστημα θα πάρεις επιπλέον αυτα που αναφέρει η σελίδα που δείχνεις, με οποιοδηποτε τροπο ανανέωσης θα πάρεις τα 20mb http://www.wind.com.gr/gr/f2g/always-win/bonus-ananeosis/

Δεν εχεις πάρει το 1242 πιο παλιά;; ξανακάλεσε για επιβεβαιωση δεν αλλάζει και τίποτα θα σου πει οτι εχει ηδη ενεργοποιηθει απλά

 

Αχά, σ' ευχαριστώ! :)

 

Τελικά όντως είχα ξαναπάρει στο 1242 πιο παλιά (δε θυμάμαι πότε όμως :p).

Link to comment
Share on other sites

Κάτσε να καταλάβω.

Αγοράζεις κάρτα F2G με 10€ από το περίπτερο και μετά ενεργοποιεις με 8,5€ 300 mb?

Αυτό το πακετο πώς το ενεργοποιεις;

Ενεργοποίηση : στέλνουμε 300ΜΒ στο 1210

Επίσης για το πακέτο 1500ΜΒ +600 λεπτά +600 SMS στέλνουμε 1500ΜΒ στο 1210 (με 14 ευρώ)

Link to comment
Share on other sites

Εχω αναφερει πριν 10 μερες συμφωνα με τον καταλογο, το πακετο των 500mb ισχυει εως 29/2.Τυπογραφικο λαθος ειναι;
Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποίηση : στέλνουμε 300ΜΒ στο 1210

Επίσης για το πακέτο 1500ΜΒ +600 λεπτά +600 SMS στέλνουμε 1500ΜΒ στο 1210 (με 14 ευρώ)

Ρωτάω για το πώς γίνεται γιατί σκέφτομαι σε λίγες μέρες να γυρίσω το συμβόλαιό μου σε F2G μόνο και μόνο για να έχω φτηνά data.

Τα 600 λεπτά και sms με τα 8.5€ ακούγονται τέλεια!! :)

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

παιδια σημερα ανανεωσα με 20 ευρω απο καταστημα σε F2go και μου ηρθε το μυνημα "ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΔΩΡΟ! ΑΝΑΝΕΩΣΕΣ ΜΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 20Ε ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ WIND K ΚΕΡΔΙΣΕΣ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΔΩΡΟ 300 Λ ΠΡΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΕΘΝΙΚΑ ΔΙΚΤΥΑ ΓΙΑ 30 ΗΜΕΡΕΣ! ΙΣΧΥΕΙ ΜΕΧΡΙ 6/2/12.

πειτε μου ,ειναι δυνατον να μου λεει οτι τα 300 λεπτα μου θα ισχυσουν μονο μια βδομαδα δηλαδη ???

Link to comment
Share on other sites

παιδια σημερα ανανεωσα με 20 ευρω απο καταστημα σε F2go και μου ηρθε το μυνημα "ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΔΩΡΟ! ΑΝΑΝΕΩΣΕΣ ΜΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 20Ε ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ WIND K ΚΕΡΔΙΣΕΣ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΔΩΡΟ 300 Λ ΠΡΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΕΘΝΙΚΑ ΔΙΚΤΥΑ ΓΙΑ 30 ΗΜΕΡΕΣ! ΙΣΧΥΕΙ ΜΕΧΡΙ 6/2/12.

πειτε μου ,ειναι δυνατον να μου λεει οτι τα 300 λεπτα μου θα ισχυσουν μονο μια βδομαδα δηλαδη ???

 

Για 30 ημέρες ισχύει απο τη στιγμή που ανανέωσες αφού στο λέει καθαρά στο μήνυμα. Το θέμα ειναι οτι θα ισχύει για ανανεώσεις μέχτι 6/2 μόνο;; Στο site γράφει μέχρι νεώτερης ανακοίνωσης αν ειναι για 2 βδομάδες προσφορά χαιρετίσματα...

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Εχω αναφερει πριν 10 μερες συμφωνα με τον καταλογο, το πακετο των 500mb ισχυει εως 29/2.Τυπογραφικο λαθος ειναι;

 

Το 2012 είναι δίσεκτο. :)

Link to comment
Share on other sites

Για 30 ημέρες ισχύει απο τη στιγμή που ανανέωσες αφού στο λέει καθαρά στο μήνυμα. Το θέμα ειναι οτι θα ισχύει για ανανεώσεις μέχτι 6/2 μόνο;; Στο site γράφει μέχρι νεώτερης ανακοίνωσης αν ειναι για 2 βδομάδες προσφορά χαιρετίσματα...

 

Κάτι μου λέει ότι θα την επεκτείνουν χρονικά την προσφορά. Μην τρελαθούμε κιόλας. Χωρίς υπερβολή η Wind κάνει μακράν τις καλύτερες προσφορές στα καρτοκινητά. Και αυτή να μην είναι, θα υπάρξει σίγουρα μια άλλη... ;)

Link to comment
Share on other sites

Κάτι μου λέει ότι θα την επεκτείνουν χρονικά την προσφορά. Μην τρελαθούμε κιόλας. Χωρίς υπερβολή η Wind κάνει μακράν τις καλύτερες προσφορές στα καρτοκινητά. Και αυτή να μην είναι, θα υπάρξει σίγουρα μια άλλη... ;)

 

για καποιο ανοητο λογο η γουιντ βγαζει μια πολυ καλη προσφορα με ελαχιστη χρονικη διαρκεια και μετα ξεσκιζεται στο να την επεκτεινει χρονικα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...