Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αρα ειναι σιγουρα τεχνικο προβλημα. συνηθισμενες καταστασεις

 

συνηθισμένο σίγουρα...να δούμε αν ισχύει και γι αυτή την περίπτωση...καλού κακού ζήτησα να επικοινωνήσει μαζί μου η ίδια υπάλληλος αν γίνετε (εννοείτε είχα κρατήσει το όνομα της)...αν έχω κάτι νεότερο που να μπορεί να φανεί χρήσιμο και στους υπόλοιπους, θα ενημερώσω και εδώ

Link to comment
Share on other sites

ΜΟυ έληξαν τα δωρεάν MB και μου έκοψε 20ΜΒ απο την κάρτα εντελώς αερα. Πάλι καλά που το πρόλαβα και δεν έφυγαν και τα 60 που είχα... Παίζει να γίνει κάτι αν πάω και τους κράξω σε ένα κατάστημα;
Link to comment
Share on other sites

ΜΟυ έληξαν τα δωρεάν MB και μου έκοψε 20ΜΒ απο την κάρτα εντελώς αερα. Πάλι καλά που το πρόλαβα και δεν έφυγαν και τα 60 που είχα... Παίζει να γίνει κάτι αν πάω και τους κράξω σε ένα κατάστημα;

 

Ναι θα γίνει. Θα χάσεις τη μέρα σου.

ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ!
Link to comment
Share on other sites

έχω μιλήσει με τρεις διαφορετικούς υπαλλήλους της εξυπηρέτησης πελατών ο καθένας τους μου έχει πει διαφορετικές αιτιολογίες μέχρι πως καταργήθηκε αυτη η πρόσφορα και πλέον για ένα μήνα θα μπαίνουν μονό από την δεύτερη κε τρίτη κάρτα τα bonous κε όχι από την πρώτοι ..αλά έμενα δεν έλεγε αυτό το μήνυμα .. δεν ξέρω .. δεν βγάζω άκρη Edited by simcart
Link to comment
Share on other sites

έχω μιλήσει με τρεις διαφορετικούς υπαλλήλους της εξυπηρέτησης πελατών ο καθένας τους μου έχει πει διαφορετικές αιτιολογίες μέχρι πως καταργήθηκε αυτη η πρόσφορα και πλέον για ένα μήνα θα μπαίνουν μονό από την δεύτερη κε τρίτη κάρτα τα bonous κε όχι από την πρώτοι ..αλά έμενα δεν έλεγε αυτό το μήνυμα .. δεν ξέρω .. δεν βγάζω άκρη

 

πραγματικα πρεπει να εισαι πολυ αισιοδοξος αν νομιζεις οτι θα βγαλεις ακρη με το cc της wind

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εχω 299 πόντους στο win club .Χρειαζομαι ακόμη 1 πόντο για να εξαργυρώσω ,πριν το κόψουν και αυτό .Πως θα πάρω ένα πόντο ?Εχω στείλε 2 mms ,τα χρεώνει από το μπόνους που εχω ,όμως δεν μου δινει πόντους .Καμια ιδέα ?

 

Πότε το κόβουν? Με το που είδα το μήνυμά σου έκανα ενημέρωση και εγώ έχω 291 πόντους. Τι προτείνετε?

 

Το πακετο παυει να υπαρχει και δεν μπορει να ενεργοποιηθει απο κανενα.

 

τα non stop pak;eta για ιντερνεt ισχύουν ή έχουν καταργηθεί?

Edited by Petros the Great
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων.
Link to comment
Share on other sites

τα non stop pak;eta για ιντερνεt ισχύουν ή έχουν καταργηθεί?

 

Υπάρχουν τα ADSM NS2-NS7 με χρέωση 7.30 και 14.50 ευρώ περίπου.

 

Εγώ θέλω να ρωτήσω το εξής. Πλέον είναι σίγουρο ότι ΔΕΝ διπλασιάζει την πρώτη κάρτα παρά μόνο τη δεύτερη και την τρίτη; Αυτή είναι η "αποκρυπτογράφηση" της νέας προσφοράς; Ευχαριστώ

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

νομιζω δεν ανανεωνουν πλεον με 1 ευρω:cool:

 

λαθος νομιζεις.....μεχρι προχθες ανανεωναν κανονικα...:)

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

πω πω τους ξεφτίλες

ΠΩ ΠΩ ΤΟΥΣ :XΓ:XΜΗΤΟΥΣ

 

Άσε άσε!Είναι τόσο γελοίοι που μπορεί να αλλάξει η προσφορά και πάλι.Άντε μετά να καταλάβεις πια ανανέωση διπλασιάζεται.

 

Έχουμε και λέμε :

2x^2+3x+4=0 , όπου x ο αριθμός της κάρτας που θα διπλασιαστεί.Ε τι έτοιμα τα θέλετε?

 

ΥΓ.Σε περίπτωση που η διακρίνουσα είναι αρνητική η κάρτα δεν διπλασιάζεται.χεχχεχεχεε

Link to comment
Share on other sites

λαθος νομιζεις.....μεχρι προχθες ανανεωναν κανονικα...:)

 

Καλα wind αντε γεια λεμε, κατσε να τελειωσει ο μηνας να ληξουν τα 500..ακου εδω 5€ για 100 mb,εμπρος πισω που ελεγε και ο Ποποτας!

Link to comment
Share on other sites

Άσε άσε!Είναι τόσο γελοίοι που μπορεί να αλλάξει η προσφορά και πάλι.Άντε μετά να καταλάβεις πια ανανέωση διπλασιάζεται.

 

Έχουμε και λέμε :

2x^2+3x+4=0 , όπου x ο αριθμός της κάρτας που θα διπλασιαστεί.Ε τι έτοιμα τα θέλετε?

 

ΥΓ.Σε περίπτωση που η διακρίνουσα είναι αρνητική η κάρτα δεν διπλασιάζεται.χεχχεχεχεε

dankan εξήγησε τα μας πιο αναλυτικά! Από τις 2 ρίζες τις εξίσωσης αν και οι 2 βγουν θετικές τι γίνεται;

Αν βγάλουμε μια διπλή ρίζα; :p

 

Σχετικά με την ανανέωση,αν ανανεώσω με 1ευρώ και στο καπάκι βάλω 20ευρώ θα λογιστέι σαν δεύτερη ανανέωση;

Link to comment
Share on other sites

τελικά με τν πρώτη ανανέωση η με την δεύτερη διπλασιάζει?νομίζω πως όλοι είχαμε πάρει μνμ οτι μέχρι τον επόμενο μνμ!με την πρώτη κάρτα!:O
Link to comment
Share on other sites

dankan εξήγησε τα μας πιο αναλυτικά! Από τις 2 ρίζες τις εξίσωσης αν και οι 2 βγουν θετικές τι γίνεται;

Αν βγάλουμε μια διπλή ρίζα; :p

 

Σχετικά με την ανανέωση,αν ανανεώσω με 1ευρώ και στο καπάκι βάλω 20ευρώ θα λογιστέι σαν δεύτερη ανανέωση;

 

aυτο ειναι το ερωτημα. αν ισχυει, ολοι ετσι θα κανουνε

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

aυτο ειναι το ερωτημα. αν ισχυει, ολοι ετσι θα κανουνε

θεωρητικά γιατί να μην ισχύει όμως; και στο κατάστημα το λες ξεκάθαρα, εχω αυτη τη προσφορά θελω να μου βαλεις 21€ πρωτα το 1€ και μετά άλλα 20€ νομιζω οφελος θα εχουν κι αυτοί.

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

θεωρητικά γιατί να μην ισχύει όμως; και στο κατάστημα το λες ξεκάθαρα, εχω αυτη τη προσφορά θελω να μου βαλεις 21€ πρωτα το 1€ και μετά άλλα 20€ νομιζω οφελος θα εχουν κι αυτοί.

 

δεν διαφωνω. προσωπικα αν εβαζα καρτα θα εβαζα μονο το 1 ευρω αο το καταστημα και τα 20 απο καπου αλλου. ας επαναφερουν την προσφορα που σου χαριζε το φορο καρτοκινητης με ανανεωση απο καταστημα και μετα βλεπουμε. αντε γιατι πηξαμε με τις εξυπναδες της wind

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δεν διαφωνω. προσωπικα αν εβαζα καρτα θα εβαζα μονο το 1 ευρω αο το καταστημα και τα 20 απο καπου αλλου. ας επαναφερουν την προσφορα που σου χαριζε το φορο καρτοκινητης με ανανεωση απο καταστημα και μετα βλεπουμε. αντε γιατι πηξαμε με τις εξυπναδες της wind

Οντως εχεις δικιο σε αυτο. Γιατι να ανανεωνεις σε καταστημα εφοσον δεν κερδιζεις τπτ. Αν ανανεωσουμε ομως απο περιπτερο 20ευρω, θα μας δωσει τα 1200 λεπτα/sms και τα 120MB η πρεπει η ανανεωση να γινει απο καταστημα?

Link to comment
Share on other sites

Οντως εχεις δικιο σε αυτο. Γιατι να ανανεωνεις σε καταστημα εφοσον δεν κερδιζεις τπτ. Αν ανανεωσουμε ομως απο περιπτερο 20ευρω, θα μας δωσει τα 1200 λεπτα/sms και τα 120MB η πρεπει η ανανεωση να γινει απο καταστημα?

ναι μας τα δινει κανονικά με κάθε ανανέωση ειναι αυτα ανεξαρτητα που θα τη κανεις;; απλά στο περιπτερο δε μπορεις να κανεις 1€ ανανεωση

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Οντως εχεις δικιο σε αυτο. Γιατι να ανανεωνεις σε καταστημα εφοσον δεν κερδιζεις τπτ. Αν ανανεωσουμε ομως απο περιπτερο 20ευρω, θα μας δωσει τα 1200 λεπτα/sms και τα 120MB η πρεπει η ανανεωση να γινει απο καταστημα?

 

αρκει να γινει ανανεωση. δεν πρεπει να ειναι απαραιτητα απο καταστημα wind. ας βγαλει και κανενα περιπτερο κερδος. για να κανει τετοιες αλλαγες στις προσφορες η wind εχει βγαλει πολλα και δεν την νοιαζει να βγαλει και αλλα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αμα δεν την νοιαζει τοτε παω πασο. Ειχα ολη την καλη διαθεση να ανανεωνω απο καταστηματα αλλα πλεον θα τα εχουμε για εκμεταλευση και μονο. Μακαρι να μην κοψουν την ανανεωση του 1€ βεβεια.

 

pexth εχεια ανανεωσει προσωπικα με 20ευρω απο περιπτερο και σου εδωσε τα 1200 κλπ?

Link to comment
Share on other sites

Αμα δεν την νοιαζει τοτε παω πασο. Ειχα ολη την καλη διαθεση να ανανεωνω απο καταστηματα αλλα πλεον θα τα εχουμε για εκμεταλευση και μονο. Μακαρι να μην κοψουν την ανανεωση του 1€ βεβεια.

 

pexth εχεια ανανεωσει προσωπικα με 20ευρω απο περιπτερο και σου εδωσε τα 1200 κλπ?

 

εχω ανανεωσει με καρτα των 20 ευρω που αγορασα απο τα σουπερ μαρκετ αβ βασιλοπουλος. δεν πρεπει η ανανεωση να γινει απο καταστημα wind. ειναι βεβαιο αυτο που σου λεω. θα στο επιβεβαιωσουν και αλλοι συμφορουμιτες

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

dankan εξήγησε τα μας πιο αναλυτικά! Από τις 2 ρίζες τις εξίσωσης αν και οι 2 βγουν θετικές τι γίνεται;

Αν βγάλουμε μια διπλή ρίζα; :p

 

Σχετικά με την ανανέωση,αν ανανεώσω με 1ευρώ και στο καπάκι βάλω 20ευρώ θα λογιστέι σαν δεύτερη ανανέωση;

 

Αν βγουν 2 θετικές τότε αυτές θα είναι και οι 2 ανανεώσεις που λέει η wind

Αν βγει διπλή ρίζα τότε πραγματοποιείται ένας μόνο διπλασιασμός

 

 

Πως γίνεται ρε γμτ να έχει αντιστραφεί τόσο το κλίμα!!!Είμαστε τόσοι νοματαίοι εδώ και δεν μπορούμε να καταλάβουμε τι παίζει.Ο απλός κόσμος έχει χάσει την μπάλα καιρό τώρα.Ούτε και αυτοί που δουλεύουν στα καταστήματά της ούτε και τα cc δεν παίζει να ξέρουν όλες αυτές τι αλλαγές.Που πάμε,που πάμεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Link to comment
Share on other sites

στη σελιδα τους στο facebook και μετα απο ερωτηση μου, με αρκετη δοση ειρωνιας απο μερους μου για τις παρατασεις στισ παρατασεις, μου απαντησαν οτι ΠΑΡΑΤΑΘΗΚΕ το ιντερνετ με τα 500ΜΒ μεχρι τις 25/5 !!!
[85]IPHONE(6)3G-3GS-4-5-5s-6plus[NOKIA(42)1100 6110 6150 6210 6310i 3210 3310 3330 8210 8310 8810 8850 7650 3510 3100 5100 5140 3200 6610 6600 7200 2650 7260 6101 6230 6670 3230 6111 N71 5300 6290 6300 N76 1650 5220 6303i c2-03 202 206 301 515 225] [ERICSSON z200 v800 w800i T280i 337 388 768 788 t20 t20s t28][sHARP G400 G30i G25 G703 GX29 GX770] [PANASONIC (3)] [sAMSUNG 5522 7722 8262 9060][XIAOMI RN2-3-4-5A-5 MIMAX1-2-3 MI MIX][POCO F2-X3]
Link to comment
Share on other sites

στη σελιδα τους στο facebook και μετα απο ερωτηση μου, με αρκετη δοση ειρωνιας απο μερους μου για τις παρατασεις στισ παρατασεις, μου απαντησαν οτι ΠΑΡΑΤΑΘΗΚΕ το ιντερνετ με τα 500ΜΒ μεχρι τις 25/5 !!!

 

10 μερες παραταση?και τι θα σωσει δηλαδη με 10 μερες παραπανω.ας το εκανε 1,2 μηνες να το καταλαβω.αλλα 10 μερες?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...