Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

κριμα.... τωρα θα διπλασιασω μονο μια 30αρα και τελος

 

και τα 26,79 που θα παρεις σαν δωρο θα μπορεις μονο να τα καταναλωσεις και οχι να τα μεταφερεις. ρε την wind

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εμενα γιατι μου λεει οτι πρεπει να ανανεωσω πρωτα τον χρονο ομιλιας μου για να ισχυσει η προσφορα ?
Link to comment
Share on other sites

και τα 26,79 που θα παρεις σαν δωρο θα μπορεις μονο να τα καταναλωσεις και οχι να τα μεταφερεις. ρε την wind

 

 

Ξέρουμε ποιά καταναλώνονται πρώτα?? Δηλαδή θα πρέπει να φας την κάρτα σου για να τα χρησιμοποιήσεις? :wacko: Δεν πιστεύω να χουν και χρονικό περιθώριο κατανάλωσης ε????? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Ξέρουμε ποιά καταναλώνονται πρώτα?? Δηλαδή θα πρέπει να φας την κάρτα σου για να τα χρησιμοποιήσεις? :wacko: Δεν πιστεύω να χουν και χρονικό περιθώριο κατανάλωσης ε????? :blink:

 

τρωει απο τα ευρω του μπονους, οχι απο την καρτα σου. δυστυχως εχουν χρονικο περιορισμο. εγω που ανανεωσα σημερα ειναι μεχρι 22/12.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τι ενοεις? οτι αν βαλω μια 30αρα πχ , τα 26.80 που θα μου δωσει θα πρεπει να τα καταναλώσω μεσα σε 7 μερες???? ε οχι αυτο παει πολυ. δεν διπλασιαζω ουτε 5 ευρω.
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

τι ενοεις? οτι αν βαλω μια 30αρα πχ , τα 26.80 που θα μου δωσει θα πρεπει να τα καταναλώσω μεσα σε 7 μερες???? ε οχι αυτο παει πολυ. δεν διπλασιαζω ουτε 5 ευρω.

 

ακριβως αυτο φιλε μου. η πιο μεγαλη μουφα αυτος ο διπλασιασμος. σε ενα βαθμο αχρηστος. και οσο για τα 600 λεπτα προς f2g τι να τα κανω που εχω την προσφορα της χρονιας?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Με την ανανέωση αυτή του διπλασιασμού πήρατε και τα 5€ κανονικού χρόνου ομιλίας από την πρώτη προσφορά?
Link to comment
Share on other sites

το μονο που μπορει να κανει κάποιος ετσι οπως το σκεφτομαι ειναι να διπλασιασει ενα μικρο ποσο και να ανεργοποιησει αμεσως ενα πακετο non stop που αυτα εχουν ισχύ 30 ημερες. μονο ετσι σκέφτομαι οτι αξιζει, σου κανει δωρο στην ουσία ενα πακετο non stop δηλαδη ...
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Με την ανανέωση αυτή του διπλασιασμού πήρατε και τα 5€ κανονικού χρόνου ομιλίας από την πρώτη προσφορά?

 

ναι κανονικα. εκεινη ηταν η πρωτη χρονικα προσφορα ακολουθησε μια αλλη και τωρα ο διπλασιασμος

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ακριβως αυτο φιλε μου. η πιο μεγαλη μουφα αυτος ο διπλασιασμος. σε ενα βαθμο αχρηστος. και οσο για τα 600 λεπτα προς f2g τι να τα κανω που εχω την προσφορα της χρονιας?

 

αυτα τα χρηματα που ακουγονται μονο απο το 1245 μπορουν να καταναλωθουν και σε roaming?????

 

εχουμε κανα νεο απο το gint (δεν παιζει ο opera mini με το gint απο χτες το βραδυ);;

Link to comment
Share on other sites

αυτα τα χρηματα που ακουγονται μονο απο το 1245 μπορουν να καταναλωθουν και σε roaming?????

 

εχουμε κανα νεο απο το gint (δεν παιζει ο opera mini με το gint απο χτες το βραδυ);;

 

αυτο δεν το γνωριζω. επισης μπορεις να μαθεις ποσα χρηματα εχεις αν στειλεις και υπ στο 1245. ερχονται 2 απαντητικα sms

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το μονο που μπορει να κανει κάποιος ετσι οπως το σκεφτομαι ειναι να διπλασιασει ενα μικρο ποσο και να ανεργοποιησει αμεσως ενα πακετο non stop που αυτα εχουν ισχύ 30 ημερες. μονο ετσι σκέφτομαι οτι αξιζει, σου κανει δωρο στην ουσία ενα πακετο non stop δηλαδη ...

 

εκτος και αν εχει κιαλον περιορισμο που δεν τον ξερουμε και δεν επιτρεπετε με αυτα να αγορασουμε καποιο πακετο και ειναι μονο για χρονο ομιλιας... ε ρε γλεντια... η πιο μουφα προσφορα ever ηταν αυτη. τσαμπα η χαρα

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

το μονο που μπορει να κανει κάποιος ετσι οπως το σκεφτομαι ειναι να διπλασιασει ενα μικρο ποσο και να ανεργοποιησει αμεσως ενα πακετο non stop που αυτα εχουν ισχύ 30 ημερες. μονο ετσι σκέφτομαι οτι αξιζει, σου κανει δωρο στην ουσία ενα πακετο non stop δηλαδη ...

 

οχι δεν νομίζω να ισχυει...κοιτα παραπανω...το υπολοιπο του δωρου το μαθαινεις από το 1245 και λογαριαζεται ξεχωριστα απο το υπόλοιπο της κάρτας του 1269...λογικα αν κανεις αυτη την κινηση παιζει να τα αφαιρεσει από την κάρτα και οχι απο το δωρο.

Βρε κάτι απατες Χριστουγιεννατικα...σε βάζουν να ψηφισεις το δωρο χωρις προυποθεσεις και στο δινουν με οποιους ορους θελουν μετα... :mad:

Link to comment
Share on other sites

Πωπωωω.. Έλεος! Μην μας αφήσουν να χαρούμε λιγάκι... :X

Τώρα εμένα μου δημιουργείται κ ένας άλλος προβληματισμός...

Άμα θελήσω να βάλω μια επιλογή non-stop τα λεφτά θα αφαιρεθούν

από τα bonus που ισχύουν για 7 μέρες (ενώ η χρήση του non-stop

είναι για ένα μήνα) ή από την κάρτα μου άραγε???? :worry:

 

οκ μου λύθηκε αμέσως ο προβληματισμός.. :O

Link to comment
Share on other sites

οτι λεμε όμως ειναι μονο υποθέσεις... αν δεν πάρει καποιος στην εξυπηρέτηση να μάθει τι ισχύει τελικα δεν θα μάθουμε ποτε
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

αυτα τα χρηματα που ακουγονται μονο απο το 1245 μπορουν να καταναλωθουν και σε roaming?????

 

εχουμε κανα νεο απο το gint (δεν παιζει ο opera mini με το gint απο χτες το βραδυ);;

 

Δε παίζει φίλε μου ο opera mini και σε μένα. Τι μούφα ειναι αυτή;

Μήπως το κλείσανε λογω traffic?

Τη γνώμη θα πω χωρίς να τη θετήσεις στο νου σου εστο΄χασου να την αναχετήσεις.
Link to comment
Share on other sites

πιστευω οτι το δωρο της ανανεωσης ειναι μονο για κλησεις και μηνυματα. προσωπικη εκτιμηση. και το αλλο το κουλο, που σου φορολογει με 12% το δωρο? γιατι να το φορολογησει, αφου ειναι δωρο. κουτσουρεμενο και απο εκει το μπονους. και εγω εβαλα καρτα απο τις παλιες, προ φορου 12%
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αφου πας ρε wind να κανεις κατι καλο γιατι το χαλας με τοσους περιορισμους και τοσες αλχημειες?
Link to comment
Share on other sites

μονο με διαφορετικο αριθμο μπορεις να παιξεις 2η φορα. οσα ψευδονυμα και να αλλάξεις , δεν μπαίνεις στην κλήρωση με τον ιδιο αριθμο

καποιοι γραψανε οτι απο το cc wind τους ειπαν οτι ακυρώνεσαι αν εχεις 2 συμμετοχές με το ίδιο νουμερο;)

iPad Pro 2020, iPhone 12 pro max
Link to comment
Share on other sites

καποιοι γραψανε οτι απο το cc wind τους ειπαν οτι ακυρώνεσαι αν εχεις 2 συμμετοχές με το ίδιο νουμερο;)
την ιδια μερα ναι.σε διαφορετικες οχι
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις πως να ρυθμισει Iphone για να μπενει ιντερνετ? Εχω ενεργοποιηση το πακετο που μεταξυ αλλων δινει και τα 100 mb αλλα δεν μπορω να μπω απο Iphone 3gs.

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

ααα, gint θελει? εγω εβαζα gnet

 

Greece

Operator: - Telestet

GPRS APN: - gnet.b-online.gr

Username: - {your phone number}

Password: - 24680

DNS: - 212.152.79.19, 212.152.79.2

 

Απο εδω το πηρα. http://www.iphoneuserguide.com/apple/2008/06/04/iphone3g/apn-settings-for-iphone-3g/

 

Username, pass και dns δεν θελει?

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...