Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

βρηκες στην παραπανω σελιδα αυτο που λεει ο φιλος?εγω δεν το βλεπω καπου

 

Στις χρεωσεις του F2G 2 για αλλα δικτυα κοιτα, αν το υπολογισεις βγαινει 10 λ/λεπτο.

Link to comment
Share on other sites

Στις χρεωσεις του F2G 2 για αλλα δικτυα κοιτα, αν το υπολογισεις βγαινει 10 λ/λεπτο.

 

ευχαριστω παιδια. δεν μπορουσα να το βρω. ας συνεχισει να ισχυει και τοτε ολα θα ειναι μια χαρα:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ας το κρατησουν και ας ενημερωσουν με μηνυμα!

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

ας το κρατησουν και ας ενημερωσουν με μηνυμα!

 

δυστυχως, η wind δεν εχει ενημερωσει ποτε με μηνυμα για συνεχιση καποιας προσφορας. μονο για τους χαζοδιαγωνισμους της ενημερωνει

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δυστυχως, η wind δεν εχει ενημερωσει ποτε με μηνυμα για συνεχιση καποιας προσφορας. μονο για τους χαζοδιαγωνισμους της ενημερωνει

πάντως η προσφορά συνεχίζεται λογικά μιας και σημερα οσα τηλέφωνα έκανα χρεώθηκα με 0,10€ το λεπτό. Θα το βγάλουμε και το καλοκαίρακι ανέξοδα μάλλον...

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε σημερα το μηνυμα που λεει οτι μπηκε στο λογαριασμο σου 1 ευρω και οτι θα γινεται αυτο για 4 μηνες επειδη εισαι καινουργιος χρηστης κλπ. Το θεμα ειναι οτι ειμαι ηδη 11 μηνες στη wind :S

Οχι οτι με χαλασε βεβαια γιατι το 1ευρω μπηκε στο λογαριασμο :P

Link to comment
Share on other sites

Παιδες ποιο προγραμα συμφερει τωρα οσο αφορα την ομιλια?

 

ακομα ισχυει το F2G 2 που ειναι σαν του FROG? σαν το πιο φθηνο?

Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε σημερα το μηνυμα που λεει οτι μπηκε στο λογαριασμο σου 1 ευρω και οτι θα γινεται αυτο για 4 μηνες επειδη εισαι καινουργιος χρηστης κλπ. Το θεμα ειναι οτι ειμαι ηδη 11 μηνες στη wind :S

Οχι οτι με χαλασε βεβαια γιατι το 1ευρω μπηκε στο λογαριασμο :P

Μάλλον σου δίνουν τα 5 ευρώ χρόνο ομιλίας που είχες με το πακέτο με μια πολύ μικρή καθυστέρηση.:lol::lol::p:happy:

 

Παιδες ποιο προγραμα συμφερει τωρα οσο αφορα την ομιλια?

 

ακομα ισχυει το F2G 2 που ειναι σαν του FROG?

Το πρόγραμμα που συμφέρει για ομιλία (μέχρι τις 31/8) είναι το F2G2 αντίστοιχο του Frog που έχει χρέωση προς όλους 0,10 ευρώ/λεπτό ;).

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον σου δίνουν τα 5 ευρώ χρόνο ομιλίας που είχες με το πακέτο με μια πολύ μικρή καθυστέρηση.:lol::lol::p:happy:

Ανεπαισθητα μικρη :lol::lol:

 

Το θεμα ειναι οτι και περσι μου τα ειχαν δωσει. Μαλλον καποιο κολλημα στο συστημα, δεν μπορω να το εξηγησω αλλιως!

Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε σημερα το μηνυμα που λεει οτι μπηκε στο λογαριασμο σου 1 ευρω και οτι θα γινεται αυτο για 4 μηνες επειδη εισαι καινουργιος χρηστης κλπ. Το θεμα ειναι οτι ειμαι ηδη 11 μηνες στη wind :S

Οχι οτι με χαλασε βεβαια γιατι το 1ευρω μπηκε στο λογαριασμο :P

 

Ανεπαισθητα μικρη :lol::lol:

 

Το θεμα ειναι οτι και περσι μου τα ειχαν δωσει. Μαλλον καποιο κολλημα στο συστημα, δεν μπορω να το εξηγησω αλλιως!

 

Χύμα στο κύμα! Την έχουν δει φιλανθρωπικό ίδρυμα... Χαχα!!! Μια χαρά, μας συμφέρει ως καταναλωτές... Σου λέει τόσα χρόνια τον κλέβαμε αυτόν τον χρήστη, δώσ' του 5€... :p

Link to comment
Share on other sites

τωρα με καθε φορητοτητα προς wind f2g δωρο 30 λεπτα ομιλιας προς wind f2g!

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Χύμα στο κύμα! Την έχουν δει φιλανθρωπικό ίδρυμα... Χαχα!!! Μια χαρά, μας συμφέρει ως καταναλωτές... Σου λέει τόσα χρόνια τον κλέβαμε αυτόν τον χρήστη, δώσ' του 5€... :p

Μηπως μου τα εδωσαν ως bonus επειδη τον προηγουμενο μηνα εφαγα ολα τα 1000λεπτα της προσφορας και περιπου τα μισα μηνυματα?:p

Link to comment
Share on other sites

Μηπως μου τα εδωσαν ως bonus επειδη τον προηγουμενο μηνα εφαγα ολα τα 1000λεπτα της προσφορας και περιπου τα μισα μηνυματα?:p

 

μπα. εγω τελειωσα τον μηνα με 1 μηνυμα και ουτε cent δεν μου εκαναν δωρο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τωρα με καθε φορητοτητα προς wind f2g δωρο 30 λεπτα ομιλιας προς wind f2g!

 

Όχι και τίποτα τρομερό αλλά απ'το καθόλου...ευπρόσδεκτο!:D

Link to comment
Share on other sites

ειμαι στο f2go 1 προγραμμα.

αν αλλαξω προγραμμα ,χανω την προσφορα των 1000 λεπτων+sms για ολο το 2009 που εχω ενεργοποιησει?

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

ειμαι στο f2go 1 προγραμμα.

αν αλλαξω προγραμμα ,χανω την προσφορα των 1000 λεπτων+sms για ολο το 2009 που εχω ενεργοποιησει?

Όχι,δεν χάνεις την προσφορά.:)

Link to comment
Share on other sites

ειμαι στο f2go 1 προγραμμα.

αν αλλαξω προγραμμα ,χανω την προσφορα των 1000 λεπτων+sms για ολο το 2009 που εχω ενεργοποιησει?

 

χανονται μονο τα προπληρωμενα πακετα μηνυματων και ομιλιας. τα 1000 λεπτα και μηνυματα απο την προσφορα της χρονιας δεν χανονται

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα, εχω μια απορια: οταν σας παιρνει τηλεφωνο η wind στο καρτοκινητο σας, σας παιρνει απο αποκρυψη ή κανονικα με αριθμο της σειρα

690χχχχχχχ?

Link to comment
Share on other sites

h wind Ποτε δεν με εχει παρει στο τηλεφωνο,ειδικα σε καρτοκινητο...σε προγραμμα συμβολαιου ναι,αλλα παντα παιρνουν απο το καταστημα στο οποιο εκανα την συνδεση.

οσες φορες με πηραν στο καρτοκινητο και μου ειπαν πως ειναι εκ μερους της γουιντ,ηταν με αποκρυψη και αποδειχτηκε πως δεν ηταν πραγματικα απο την εταιρεια.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Παιδες ποιο προγραμα συμφερει τωρα οσο αφορα την ομιλια?

 

ακομα ισχυει το F2G 2 που ειναι σαν του FROG? σαν το πιο φθηνο?

Link to comment
Share on other sites

Παιδες ποιο προγραμα συμφερει τωρα οσο αφορα την ομιλια?

 

ακομα ισχυει το F2G 2 που ειναι σαν του FROG? σαν το πιο φθηνο?

Ναι,πιο φθηνό είναι και θα είναι μέχρι τις 31/8 το F2G2 αντίστοιχο του Frog.:)

Link to comment
Share on other sites

Εχω το F2G 2 αναλογο του FROG

 

Εαν συνδιασω το νεο προγραμμα που κερδιζεις λεπτα οταν σε παιρνουν

τηλ , για καθε 10 λεπτα κερδιζεις 5

 

Ετσι εαν το βαλω ισχυει κ το F2G 2 (αναλογο του FROG) ????

 

Thanks

Link to comment
Share on other sites

Εχω το F2G 2 αναλογο του FROG

 

Εαν συνδιασω το νεο προγραμμα που κερδιζεις λεπτα οταν σε παιρνουν

τηλ , για καθε 10 λεπτα κερδιζεις 5

 

Ετσι εαν το βαλω ισχυει κ το F2G 2 (αναλογο του FROG) ????

 

Thanks

 

Γιατί να μην ισχύει? Ισχύει και παρα-ισχύει, άλλο το ένα και άλλο το άλλο!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...